cookie-img

Stranica koristi kolačiće

Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.

writing-img

Blizanci, trojke, cetvorke iz IVF

clock-img

21.05.2013, 20:04

clock-img

Leva

pencil-img

4538

Drage mame sa viseplodnim trudnocama iz IVF imam nekoliko pitanja jer stalno nailazim na oprecne informacije. Da li su nase trudnoce iste ili su u pravilu komplikovanije od prirodnih? Pretpostavljam da ste pricale i sa mamama prirodno zacetih blizanaca te radile komparacije. Da li nase bebe napreduju istim tempom kao i njihove, jesu li na istom stepenu motorickog razvoja, jesu li hiperaktivnije ili su u potpunosti iste odnosno sve ovisi o individualnosti same djece?

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

clock-img

10.12.2014, 09:16

clock-img

Harmonie

pencil-img

3

Pozdrav svimauser posted image Nova sam na forumu.Pre devet dana sam otisla na ultrzvuk i doktorka mi je rekla da vidi dve tackice i da je moguca blizanacka trudnocauser posted image .Po doktorima sam u sestoj nedelji trudnoce.super se osecam i nemam mucnine jedino sto cesto mokrim i osecam malu napetost u grudima.Kada se vide prvi otkucaji srca posto sutra idem opet na uz??I d li je neka od vas rh negativna?Malo sam uplasena!!!user posted image

clock-img

08.02.2015, 16:39

clock-img

Snješka Sa

pencil-img

6

Ima li neka mama ili buduca mama na forumu sa trojkama?

clock-img

30.01.2024, 09:08

clock-img

chickenoff

pencil-img

3

moja sestra je prošlog mjeseca upravo rodila trojke. Imate li kakvih pitanja?
fireboy and watergirl

Zadnji članci

article-img