cookie-img

Stranica koristi kolačiće

Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.

writing-img

RE: Dijete i sport!

clock-img

07.03.2016, 14:20

clock-img

koka i po

pencil-img

7309


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: koka i po

hajde na fb



šta ću tamo?



nije ti ,medic..... neboj seuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

clock-img

07.03.2016, 14:41

clock-img

veeseelaa

pencil-img

20552


IZVORNA PORUKA: pocahontas

ustvari sebe sam opteretila
polomih se vodajući a on bude smoren od radne sedmice



ma njima ništa
nama je

realno to vrijeme koje provedu na nekim aktivnostima vjervatno bi tražili da provedu u glednaju crtića i sl
pa boje ovako
to ej dnevno 1-2 sata, ništa strašno realno

nemaju sad nekog velikog učenja u školi , neka ih, neka trčkaraju, upoznavaju nove horizonte

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

clock-img

07.03.2016, 14:46

clock-img

ladyblue RR

pencil-img

1848

meni je važno da ja treniram...ona ima kad user posted image

mislim, vodim i nju na sport ali to je zato što sam pronašla varijantu da u isto vrijeme možemo biti na treningu u odvojenim salama.
ja prednost dajem sebi, pusti ti to user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

clock-img

07.03.2016, 14:55

clock-img

Visnja RR

pencil-img

15102

mi na sport idemo 4 puta sedmicno (karate) plus druge aktivnosti....
ne smara je to...uziva ...zato i ide.....ako bi joj predstavljalo mucenje moze da odustane ... treninzi karatea su dovoljno i zabavni da djeca istinski uzivaju....

dok su oni na tim aktivostima mi pijuckao kaficu s drustvom.... odemo u shoping.... iskoristi se to vrijeme tako da se nista ne gubi....

a djeca dobijaju...svaki sport je odlican ako se ubode želja djeteta....
prije 5 je prerano ....mada i svi ti klubovi imaju posebnu metodu s mladjom a posebno sa starijom djecom....



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

clock-img

07.03.2016, 15:34

clock-img

aidana

pencil-img

833

Moj tek puni 4 godine i ide u skolu sporta 2 x sedmicno i krenuce jednom sedmicno na plivanje. Obzirom da ne ide u vrtic i dane provodi sa mnom i sestrom bebicom upisala sam ga radi socijalizacije i razonode. Njihov uzrast uglavnom igra igrice koje sam se ja kao dijete igrala po cijeli dan ispred kuce pa ne vidim zasto bi mu to bilo neko opterecenje. Neko ozbiljno treniranje vise puta sedmicno dolazi u obzir tek kada krene u skolu i ako pokaze izrazitu zelju ili nadarenost za odredjeni sport. Inace neka nastavi 2x sedmicno s cim god zeli, nece mu sigurno skoditi.

clock-img

07.03.2016, 15:44

clock-img

Visnja RR

pencil-img

15102


IZVORNA PORUKA: aidana

Moj tek puni 4 godine i ide u skolu sporta 2 x sedmicno i krenuce jednom sedmicno na plivanje. Obzirom da ne ide u vrtic i dane provodi sa mnom i sestrom bebicom upisala sam ga radi socijalizacije i razonode. Njihov uzrast uglavnom igra igrice koje sam se ja kao dijete igrala po cijeli dan ispred kuce pa ne vidim zasto bi mu to bilo neko opterecenje. Neko ozbiljno treniranje vise puta sedmicno dolazi u obzir tek kada krene u skolu i ako pokaze izrazitu zelju ili nadarenost za odredjeni sport. Inace neka nastavi 2x sedmicno s cim god zeli, nece mu sigurno skoditi.




e da ...škole sporta mogu i ranije jer se u njima elementi nekih sportova provlače kroz igru....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

clock-img

07.03.2016, 18:04

clock-img

MicoTico

pencil-img

340

Moja djeca idu na karate 3-4 puta sedmično. M je išla sa 5 godina na plivanje, tačnije školu plivanja. Kad je naučila, kratko je išla na treninge, međutim, nije joj se svidjelo. Mi je nismo forsirali, pa je prekinula. Na karate ide već drugu godinu. Baš se raduje svakom treningu.
Dok su oni na treningu, ja odradim svoj trening u obližnjem fitnes klubu.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

clock-img

17.03.2016, 16:10

clock-img

Visnja RR

pencil-img

15102

Upis u školu karatea

http://www.ringeraja.ba/clanak/karate-klub-sarajevo--zoi-84---upis-je-poceo_2539.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

clock-img

07.07.2021, 11:36

clock-img

Bubicazubica

pencil-img

1

clock-img

26.10.2021, 14:55

clock-img

Bambi09

pencil-img

1559

Cura je počela trenirati odbojku s nekih 8-9 godina, pa je napravila pauzu par godina, sada je baš aktivna ima 3-4 godine. Skoro je položila ispit za odbojkaškog sudiju, pa se malo folira user posted image

Nane je prvo počeo trenirati rukomet, s nekih 7 godina. Nakon 2 godine je odustao jer nije bio zadovoljan tretmanom u ekipi (na žalost i mala djeca mogu prepoznati korupciju i nepotizam).

Sada trenira karate zajedno sa mlađim bratom. Obojica su položili narandžasti pojas, a Nane bi trebao uskoro početi učestvovati i u takmičenjima.

Mislim da nema potrebe djecu gurati u sport prije nego sami osjete potrebu za njim. Mislim da treba dozvoliti djeci da sama odluče šta žele i kada žele. Po meni ideala je oko 10-te godine da počnu sa sportom.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

clock-img

27.10.2021, 21:57

clock-img

Visnja RR

pencil-img

15102

Bambi user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

clock-img

01.12.2021, 09:55

clock-img

veeseelaa

pencil-img

20552


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a sad neki ozbiljni treninzi navedenog po par puta sedmično su mi suludi..



2 x plivane
2 x karate
1x balet

a tebi voli tvoja ludača, neću ti ništaaaa user posted image




godinama poslije smo podebljali :D

buaaa



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

clock-img

30.12.2021, 02:52

clock-img

ananas_ze

pencil-img

317



IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a sad neki ozbiljni treninzi navedenog po par puta sedmično su mi suludi..



2 x plivane
2 x karate
1x balet

a tebi voli tvoja ludača, neću ti ništaaaa user posted image




godinama poslije smo podebljali :D

buaaa





🤣

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

clock-img

27.07.2022, 10:01

clock-img

veeseelaa

pencil-img

20552

moram se pohvaliti da je moja najmladja kci, Zehra, 4 godine, proplivala uz pomoć Plivačkog kluba Aqua
sada je pola treninga u malom bazenu a pola u veeeelikooom
još su joj male ručice ali bori se bogdica

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

clock-img

17.10.2023, 06:53

clock-img

vtyleste

pencil-img

4


moram se pohvaliti da je moja najmladja kci, Zehra, 4 godine, proplivala uz pomoć Plivačkog kluba Aqua
sada je pola treninga u malom bazenu a pola u veeeelikooomsnow rider 3d
još su joj male ručice ali bori se bogdica


Zvuči super, i ja želim pustiti svoje dijete da uči plivati ​​i tražim mišljenje. Moja kćer ima nešto više od 3 godine.

Zadnji članci

article-img