cookie-img

Stranica koristi kolačiće

Za omogucavanje usluga interneta, analizu koriscenja oglasnih sistema i funkcionalnosti koju bez kolacica ne bi mogli osigurati. Za daljnju upotrebu sajta složite se sa kolačićima.

writing-img

Podmladjivanje jajnika

clock-img

21.08.2016, 12:29

clock-img

nanaca

pencil-img

77

Iscitavajuci forume o MPO iz susjednih drzava, naidjoh na tekst o podmladjivanju jajnika. Navodno, zenama koje su usle u menopauzu vraca se funkcija jajnika tako da mogu zatrudniti. Ja sam poslala mail i odmah su mi odgovorili. To rade u bolnici u Jevremovoj, i to radi dr. Ljubic.

Da li je iko od vas nesto vise o ovome cuo?

clock-img

21.08.2016, 17:36

clock-img

Galicia

pencil-img

2433

Ja prvi put cujem o ovoj metodi. I bas me zanima sta je to i kako mogu povecati funkciju jajnika.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

clock-img

21.08.2016, 20:02

clock-img

nanaca

pencil-img

77

Javim vam cim mi daju odgovor na moje pitanje (da li se ova metoda moze primijeniti i kod zena koje imaju nizak AMH i cije su stanice, vjerovatno, slabijeg kvaliteta zbog godina.
U medjuvremenu mozete vise pronaci na internetu. U Srbiji ova metoda kosta oko 2.500 KM, ako sam dobro zapamtila.

clock-img

21.08.2016, 20:20

clock-img

Galicia

pencil-img

2433

Javi nam.
Ja imam visok FSH i nizak AMH.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

clock-img

26.01.2023, 11:46

clock-img

Azro

pencil-img

1

Pozdrav svima, novi sam ovdje, pa sam nasao ovu temu da je ozivim, a ne znam kako ja da postavim novu temu 😂
Zanima me, da li je iko isao na ovaj postupak? Nasao sam kod nas dr. Suada Tinjic iz Tuzle da radi, isla je na specijalizaciju kod dr. Aleksandra u Beograd koji je i osmislio ovu metodu.A ima i kod dr. Aleksandra u Beogradu na klinici BioCell, procedura dodje oko 2500KM svaki put.
Da li IKO ima iskustva i da li je isao.
Hvala puno 😊

Zadnji članci

article-img