RE: Koje pelene koristite? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


ellene -> RE: Koje pelene koristite? (15.4.2014 22:20:35)

Prvo smo počeli kupovati Pampers premium care, a onda smo prešli na Pampers active baby (onaj zeleni) jer je jeftiniji i ima više komada, jako smo zadovoljni i nismo mijenjali




entinte -> RE: Koje pelene koristite? (16.4.2014 11:54:30)

Ženice koje kupujete Lumpi, pisala sam mail Mercatoru jer odavno ne mogu da nađem br. 5. Rekli su da je isporuka stigla i da su pelene na skladištu te ce ih isporuciti uskoro marketima da znate [sm=bravo.gif]




M kao Mama -> RE: Koje pelene koristite? (16.4.2014 12:04:47)


IZVORNA PORUKA: entinte

Ženice koje kupujete Lumpi, pisala sam mail Mercatoru jer odavno ne mogu da nađem br. 5. Rekli su da je isporuka stigla i da su pelene na skladištu te ce ih isporuciti uskoro marketima da znate [sm=bravo.gif]



super i hvala za tu informaciju, šta misliš kad bi mogle pelene biti na policama, ja večeras trebam po pelene,




Medić* -> RE: Koje pelene koristite? (16.4.2014 12:10:20)

Mi smo preslli na Evy baby super su nam, 66 kom a nepunih 20 km. Uglavnom dobre nam se pokazase, tek ih uzeli, pa vidjet cemo :)




entinte -> RE: Koje pelene koristite? (16.4.2014 12:26:10)

mama_alma rekli su da će mi javiti mislim da neće tako brzo ali svakako jacicu cim dobijem informaciju. Ja ih jedva cekam, trenutno smo na violeti jer smo primorani a Lumpi mi je najboljii evo i blizancima kupujem, sad su na br.4 :)




dambolina -> RE: Koje pelene koristite? (16.4.2014 12:32:22)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mi smo preslli na Evy baby super su nam, 66 kom a nepunih 20 km. Uglavnom dobre nam se pokazase, tek ih uzeli, pa vidjet cemo :)


koje su to pelene? bas im je povoljna cijena.
ja nedavno u konzumu na akciji uzela 2 pakete bebe premium, bas su nam bile dobre, a jeftine skroz




bamblbi -> RE: Koje pelene koristite? (16.4.2014 12:51:14)

Ženice imam jedno pitanje za pelene, moja beba trenutno koristi babylove 3 pelene i prezadovoljna sam njima još od prvog dana, ali uskoro ćemo morati preći na 4 a vidjela sam nekoliko komentara da 4 nije dobra pa sad ne znam koje bi onda mogla uzeti ?[sm=zmeden.gif]




aidana -> RE: Koje pelene koristite? (16.4.2014 12:53:55)


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: entinte

Ženice koje kupujete Lumpi, pisala sam mail Mercatoru jer odavno ne mogu da nađem br. 5. Rekli su da je isporuka stigla i da su pelene na skladištu te ce ih isporuciti uskoro marketima da znate [sm=bravo.gif]



super i hvala za tu informaciju, šta misliš kad bi mogle pelene biti na policama, ja večeras trebam po pelene,


Ja sam u nedjelju kupila br 5 u Mercatoru na socijalnom, a prije toga ih nisam nasla ni u dp-u ni u Mercatoru u c fazi




M kao Mama -> RE: Koje pelene koristite? (16.4.2014 14:19:01)


IZVORNA PORUKA: entinte

mama_alma rekli su da će mi javiti mislim da neće tako brzo ali svakako jacicu cim dobijem informaciju. Ja ih jedva cekam, trenutno smo na violeti jer smo primorani a Lumpi mi je najboljii evo i blizancima kupujem, sad su na br.4 :)



lumpi su definitivno najbolje pelene, ali zaista, tako su tanke i to je najbitnije, pogotovo u ljetnom periodu, a vala ne išla na socijalno to mi ja baš predaleko, uzet ću joj neke druge dok ove ne dođu




entinte -> RE: Koje pelene koristite? (16.4.2014 15:23:57)

Sutra stizu pelene :) [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Dzensy -> RE: Koje pelene koristite? (25.4.2014 22:23:56)

[sm=bravo.gif] za informaciju, obradovala me bas. Lumpi su definitivno najbolje. Ja nedavno uzela ove nove Pufies da probam kad ih vec toliko reklamiraju. NE KUPUJTE ni pod koju cijenu, svaka druga nam je prokvasila, ne upijaju ni priblizno kao Lumpi, a i deblje su dosta. Razocarenje totalno i pola paketa je ostalo da sakuplja prasinu jer mi je dosadilo svako mjenjanje pelene presvlaciti kompletno i dijete

Pozdrav......




SREĆNA -> RE: Koje pelene koristite? (25.4.2014 22:36:07)


IZVORNA PORUKA: entinte

Sutra stizu pelene :) [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Ma gdje stižu, nema ih ni za lijeka br.5 nema nigdje.Ja sam prije tri dana obišla dosta merkatora i dp-a.Lumpi su zaista super pelene, a pufis ja htjela uzeti da probam, sreća pa nisam uzela sam pampers activ baby, Dzensy hvala na info, baš mi je dobro došla.




srećicaa -> RE: Koje pelene koristite? (26.4.2014 20:46:21)

lumpi su odlicne, ali me nervira sto ih svako malo nema po 7-10 dana, pa smo presli na Violeta ali ove nove double care i jesu malo deblje od Lumpija, ali su puno mekse i svidja mi se ona gumica iznad guze pa pelena fino prianja. Violeta double care su odlicne.




Almuccia -> RE: Koje pelene koristite? (26.4.2014 21:25:15)

Ev ja u prodavnici ovdje kupih zadnje Lumpice [sm=smiley13.gif]. Prodavacica nema pojma hoce li dolaziti. Kakve su Violetine?




bebaa -> RE: Koje pelene koristite? (26.4.2014 21:47:47)


IZVORNA PORUKA: srećicaa

lumpi su odlicne, ali me nervira sto ih svako malo nema po 7-10 dana, pa smo presli na Violeta ali ove nove double care i jesu malo deblje od Lumpija, ali su puno mekse i svidja mi se ona gumica iznad guze pa pelena fino prianja. Violeta double care su odlicne.



koja je cijena...[sm=zmeden.gif]...i da te pozdravim kad te nema tamo na temi......[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




M kao Mama -> RE: Koje pelene koristite? (28.4.2014 12:37:03)

znači i dalje ih nema i niko ne zna razlog, ja se sjećam da je ovakva nestašica bila prije nekoliko godina baš se o tome pisalo na RR-u, i evo sada, nisu fer nimalo, ali baš, ja sam jučer kupila ove violeta nove, ne znam, da sam oduševljena na prvu nisam,lumpi su zaista bile ekstra, jer su tanke, i to mi je baš super bilo, pogotovo ljeto ide i vrućine, nadam se daće uskoro doći, ja sam jučer zvala njihov centar, međutim niko se nije javljao, pa ću i danas pokušati




SREĆNA -> RE: Koje pelene koristite? (28.4.2014 12:38:26)


IZVORNA PORUKA: mama_alma

znači i dalje ih nema i niko ne zna razlog, ja se sjećam da je ovakva nestašica bila prije nekoliko godina baš se o tome pisalo na RR-u, i evo sada, nisu fer nimalo, ali baš, ja sam jučer kupila ove violeta nove, ne znam, da sam oduševljena na prvu nisam,lumpi su zaista bile ekstra, jer su tanke, i to mi je baš super bilo, pogotovo ljeto ide i vrućine, nadam se daće uskoro doći, ja sam jučer zvala njihov centar, međutim niko se nije javljao, pa ću i danas pokušati

Hej sad evo mm kupio 5-icu u mercatoru na socijalnom, znači došle su.




Latinka -> RE: Koje pelene koristite? (29.4.2014 23:02:48)

I mom starijem koristim Lumpi 5, a danas je MM trazio i u DP-u i u Merkatoru u Vogosci i jos ih nema. Mozda sutra skoknemo do socijalnog onda, jer mi se ne da mijenjati mu pelene. Imam nesto Babylove 4+ pa bih se s njima naguravala dok ne stigne Lumpi. Nadam se da ce uskoro




M kao Mama -> RE: Koje pelene koristite? (30.4.2014 9:23:38)


IZVORNA PORUKA: Latinka

I mom starijem koristim Lumpi 5, a danas je MM trazio i u DP-u i u Merkatoru u Vogosci i jos ih nema. Mozda sutra skoknemo do socijalnog onda, jer mi se ne da mijenjati mu pelene. Imam nesto Babylove 4+ pa bih se s njima naguravala dok ne stigne Lumpi. Nadam se da ce uskoro



nema ih dalje, i mi smo u Vog, sinoć pitala ne znaju, prešli smo na novu Violetu, prije toga smo uzeli Pampers, nikakve razlike, vala, za sada ostajemo na ovim Violeta novim




aidana -> RE: Koje pelene koristite? (30.4.2014 22:38:21)

Mi smo opet ostali bez Lumpija. Jutros mm kupio neke pampers active boy koje se navlace ali ovaj moj nece da cuje za njih...morala sam se citav dan boriti s njim...i toliko sam se iznervirala da necu vise ni kupovati Lumpi kad svako malo moram traziti neku zamjenu.




Latinka -> RE: Koje pelene koristite? (30.4.2014 23:05:41)

Samo da javim da sam danas kupila Lumpi 5 u Merkatoru na Socijalnom




elmaL -> RE: Koje pelene koristite? (5.5.2014 21:07:59)

Jao sto je meni zao sto nismo ranije otkrili Lumpi [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Koristimo ih nekih pola godine, decko ima 2god i 2 mjeseca i uskoro cemo na skidanje nadam se uspjesno [sm=bravo.gif]

Doduse, ovih dana treba stiic nova bebica, za pocetak smo uzeli Pampers Premium care, te su mi najmekse za poceetak, al poslije idemo sa Lumpijem.

Ja sam za E isto prije uvijek uzimala Pamper zeleni u DM-u dok su bili oni bodovi, pa bi doslo dosta jeftinije, al sad nema bodova [sm=smiley13.gif]

Ja nisam upratila da je bilo nestalo Lumpi pelena kod nas, a kupovali smo ih ima 10ak dana, mi inace uzmemo 2 paketa kad bude akcija, i taman nam traju do iduce akcije [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Almuccia -> RE: Koje pelene koristite? (10.5.2014 21:27:12)

U Mostaru su stigle Lumpi pelene i to svi brojevi i sva pakiranja [sm=smiley1.gif]




bebaa -> RE: Koje pelene koristite? (10.5.2014 21:33:29)

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]ma samo neka ih štancaju......valja mi nakupiti opet pika......[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

jaoooo neku noć mi zafalilo pelena...i nađem od malog komšije 5+ baby love...ostalo nakon odvikavanja od pelena.....i stavim malom......[sm=zz_eek.png][sm=zz_eek.png][sm=zz_eek.png][sm=zz_eek.png] ma isto kao da sam smotala kutiju od cipela oko njega.....stahota koliko su grube,tvrde.....




almondray -> RE: Koje pelene koristite? (11.5.2014 8:49:33)

U DM-u pampers jumbo od 62 kom 20,70KM[sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sljedeća stranica >   >>