RE: Koje pelene koristite? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


marinčii -> RE: Koje pelene koristite? (2.4.2015 15:21:07)

Evo da i ovdje javim,pročitah na konzumovoj stranici da ponovo ima kupiti Lumpi pelene kod njih...[sm=bravo.gif]




elmaL -> RE: Koje pelene koristite? (2.4.2015 15:26:43)


IZVORNA PORUKA: marinčii

Evo da i ovdje javim,pročitah na konzumovoj stranici da ponovo ima kupiti Lumpi pelene kod njih...[sm=bravo.gif]

I ja sam vidjela, odlicne su, kad smo ih sa E otkrili koristili smo ih do kraja. Bascu ih potraziti, moramo uzeti svakako ovih dana.




marinčii -> RE: Koje pelene koristite? (2.4.2015 15:43:03)


IZVORNA PORUKA: elmaL RR


IZVORNA PORUKA: marinčii

Evo da i ovdje javim,pročitah na konzumovoj stranici da ponovo ima kupiti Lumpi pelene kod njih...[sm=bravo.gif]

I ja sam vidjela, odlicne su, kad smo ih sa E otkrili koristili smo ih do kraja. Bascu ih potraziti, moramo uzeti svakako ovih dana.

Ja baš prije par dana uzela pufies da probam,nisu mi loše al sad kad vidjeh da ponovo ima lumpi ..prelazimo na njih samo se nadam da su ostali iste kvalitete kao i prije...




Vanne -> RE: Koje pelene koristite? (11.8.2015 15:59:27)

Ja moram da napisem svoje iskustvo...inace smo pampers koristili...i prije mjesec dana vriska i ganja po kuci da se obuku pelene,nece pelene i nece..pocnem je stavljati na tutu,oblacim gacice obicne,po citav dan je ganjam sa tutom i perem gacice...danas kupimo pampers baby gacice..vidjeli ste na reklamama...
Bog dao sve najbolje onome ko ih izmisli [sm=bravo.gif] nema vriske i cike po kuci,samo joj obucem kao obicne gacice i pokret [sm=smiley36.gif] ne moram joj ni body oblaciti jer ni njega ne voli...stvarno super stvar pa ko ima nemirnu bebu koja ne voli pelene pokusajte sa pampers gacicama [sm=smiley1.gif] a i cijena im je pristupacna...




svamojadjeca -> RE: Koje pelene koristite? (21.6.2016 15:44:07)

Da malo podignem temu,koje pelene koristite,iskustva i cijene.Hvala




alman -> RE: Koje pelene koristite? (21.6.2016 17:19:49)

Ja kupujem violeta.. ja sam prezadovoljna, rijetko kad da mi protope a i to zbog toga sto je mali nemiran, nece pelene pa mu nekad lijepo ne stavim. A sto se tice cijene stalno su negdje na akciji pa budu oko 21 km, mislim da im je cijena pristupacna.




LieToMe RR -> RE: Koje pelene koristite? (23.6.2016 12:10:01)

ja sam vjerna pampersu kao i sa starijom sto smo bili (nije da nismo probali sve i svasta ali jednostavno se uvijek vracam pampersu jer obje piju puno vode i puno piske pa mi je on stvarno najbolji a od violete se starija znala izasuti po ledjima koliko su grube)
sto se tice cijene mi ih uzimamo u cm-u i to kutiju (4ka je u pitanju) dodje 90 pelena oko 31 KM i meni je to super povoljno, plus skupljam bodove pa na kraju godine i to iskoristim.




almondray -> RE: Koje pelene koristite? (27.6.2016 12:05:13)

I ja sam vjerna pampersu.Sva tri sina su ga koristila.
Ove godine smo dobili (hajmo reći) nagradu za vjernost[sm=smiley36.gif] pampersu.Od orbica sam osvojila kompletno opremanje dječije sobe učestvujući u kampanji "sreća je veća kad je dijeliš"




Amelaa RR -> RE: Koje pelene koristite? (6.10.2018 8:08:03)

Drage moje, zapocetak cca prvih mjesec dva tri koje pelene i velicinu treba kupiti? Koliko kolicinski?





Visnja RR -> RE: Koje pelene koristite? (3.10.2019 10:10:25)

Jedna naša mama je tražila ovu temu pa je podižem




Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 72 73 [74]