RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


Emica_sa -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (5.12.2011 11:44:20)

Maska se bas i ne preporucuje za masnu kosu[sm=smiley1.gif]

A sampona ti sad mogu reci tonu,ali malo sta ce ti pomoci,jer jednostavno masna kosa ostaje masna uvijek[sm=smiley13.gif]

Najbolji je Head and shoulders,nema smisla bacati pare na skupe sampone kad ti nista nece pomoci vise od H&S[sm=smiley1.gif]




cascadas -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (8.4.2012 22:46:50)

meni su super Apivitini šamponi za suhu kosu,na potpuno prirodnoj bazi :)




Emica_sa -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (8.4.2012 22:51:24)

gdje to ima kupiti,nisam prije cula




reallove -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (8.4.2012 23:48:05)

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pare[sm=smiley13.gif]

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo




Visnja RR -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (8.4.2012 23:52:39)


IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pare[sm=smiley13.gif]

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo


vec sam navikla cijeli svoj zivot da perem svaki 3 dan... ne pomaze nista ...tako ti grah pao [sm=smiley1.gif]




reallove -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 0:01:36)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pare[sm=smiley13.gif]

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo


vec sam navikla cijeli svoj zivot da perem svaki 3 dan... ne pomaze nista ...tako ti grah pao [sm=smiley1.gif]
ali treci dan bude uzasna.kao da nisam prala 7 dana[sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 0:25:15)

znam ...ako mi je mrsko prati 3. dan onda se ne micem iz kuce [sm=smiley36.gif] ili je zavezem u rep [sm=smiley1.gif]




canim -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 7:05:07)


IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pare[sm=smiley13.gif]

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo

Regenerator umanji ili skroz ukini i nemoj ga nikad stavljati na korijen kose, vec ako ces ga koristiti stavi na vrhove ali u malim kolicinama, to bi trebalo koliko toliko umanjiti da se kosa brzo masti.




damma -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 8:10:05)


IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pare[sm=smiley13.gif]

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo


Iste probleme sam imala i konacno nasla lijek. Sampon elseve rozi od loreala i taj isti regenerator. Na njemu bas pise da je za tanku kosu i koja se brzo masti. Samo sto ja regenerator ne koristim pri svakom pranju, a i kad koristim stavim samo na vrhove. Pranje sam svela na dvaput sedmicno, a i tad nema one uzasne masnoce na kosi.




Emmy -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 8:15:11)


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pare[sm=smiley13.gif]

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo

Regenerator umanji ili skroz ukini i nemoj ga nikad stavljati na korijen kose, vec ako ces ga koristiti stavi na vrhove ali u malim kolicinama, to bi trebalo koliko toliko umanjiti da se kosa brzo masti.

Imam isti problem i već zadnjih par mjeseci koristim Syoss liniju (plavi protiv peruti) i regenerator Syoss također u bijeloj bočici piše 0 silicone, tako da sa ovom kombinacijom mogu izdržati 4-5 dana da ne operem kosu, a da ne izgleda neuredno (do tada sam prala svaki 2. dan). Inače, pošto svakih par mjeseci radim pramenove, primijetila sam da mi je puno lakše održavati kosu prva dva mjeseca nakon izvlačenja pramenova, čim krene izrastak, puno se brže masti[sm=smiley13.gif]




teacher75 -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 11:53:38)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

znam ...ako mi je mrsko prati 3. dan onda se ne micem iz kuce [sm=smiley36.gif] ili je zavezem u rep [sm=smiley1.gif]

i kod mene ovako, ili stavim puder za suho pranje kose[sm=smiley36.gif]




Galicia -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 15:16:49)

Meni je kosa suha, znala sam proci i po 7 dana da je ne operem ona uvijek ista. Prije 2 mjeseca sam radila brazilski tretman i kosa mi se jos troduplo osusila. Ko metla je bila. Drugarica frizerka mi donese sampone iz svog salona i od tad mi se kosa preporodila. Nije jos 100% zdrava, ali bice. Kunem se u Aveda proizvode. Jesu skupi, ali vrijedi svaki dinar.




zvončica -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 15:21:11)

Ja kupih nedavno sampon Garnier Fructis - Pure&Shine bez silikona i pokajala sam se....nikako mi ne odgovara. Ne znam koliko da je samponiram uvijek ostane kao slipava...ne opere mi se kosa dobro.
Dobri su mi Gliss samponi i regeneratori.




muaaa -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 15:23:57)

Zene jeste li probale obicni od koprive sampon.Ja ga koristim vec godinu i zaista nemam nikakvih problema s kosom




henna ze -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 15:31:18)

koristim bilo koji baby šampon bez regeneratora..nekad nivea neka johnson...mislim da je sve ovo ostalo bacanje para na reklame..
inače imam kovrdžavu kosu..koju feniram i ispravljam...




Adana -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 15:50:51)

Ni ja nikako da nadjem nesto da mi odgovara... [sm=zmeden.gif]

Kosa mi je suha poprilicno, ali se tjeme brzo zamasti... [sm=hudicek1.gif] I onda je perem svako 3-4 dana, nekada i ranije...
Tako da vise nisam pametna sta raditi, da li koristiti sampon za masnu ili za suhu kosu? [sm=zmeden.gif]
Sa ili bez regeneratora?

Uuuuuuh :)




niki83 -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 16:05:54)

[sm=smiley1.gif] Zanimljivo..
Ja imam suhu kosu, meni su se dosada najbolje pokazali Elseve (roza boje) sampon i regenerator, nesto fazona za dugu ostecenu kosu bez sjaja [sm=smiley2.gif]




Amam -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 16:23:11)

IZVORNA PORUKA: niki83

[sm=smiley1.gif] Zanimljivo..
Ja imam suhu kosu, meni su se dosada najbolje pokazali Elseve (roza boje) sampon i regenerator, nesto fazona za dugu ostecenu kosu bez sjaja [sm=smiley2.gif]


I ja taj koristim,nesto ono fazon proteini bisera,za dugu i tesku kosu




milenium -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 16:26:16)


IZVORNA PORUKA: muaaa

Zene jeste li probale obicni od koprive sampon.Ja ga koristim vec godinu i zaista nemam nikakvih problema s kosom

i ja sam probala od koprive al ne pomaže baš.sad sam trenutno na shaumi,vidjela reklamu prošli tjedan i kupila[sm=smiley36.gif]kontam da isprobam i nju,plava shauma za masnu kosu.s njom mi čista kosa najduže traje[sm=smiley1.gif]




niki83 -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 16:27:27)

Eh, taj, taj [sm=smiley2.gif]
Super je[sm=smiley20.gif]
Jedino kad me perut smori, onda predjem na muzev Johnson's baby (on se samo pomocu njega mogao rijesiti peruti)[sm=smiley36.gif]




Lulu_08 -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 16:29:48)


IZVORNA PORUKA: Adana

Ni ja nikako da nadjem nesto da mi odgovara... [sm=zmeden.gif]

Kosa mi je suha poprilicno, ali se tjeme brzo zamasti... [sm=hudicek1.gif] I onda je perem svako 3-4 dana, nekada i ranije...
Tako da vise nisam pametna sta raditi, da li koristiti sampon za masnu ili za suhu kosu? [sm=zmeden.gif]
Sa ili bez regeneratora?

Uuuuuuh :)


Takva je i moja kosa, i jos pored toga da navedem kovrdzava i inace teska za oblikovati. Medjutim u poslednjih par mjeseci koristim onaj "novi" od Gliss Kura crna boca a bijeli cep, jbg sorry zaboravila kako se zove?




reallove -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 16:44:28)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

znam ...ako mi je mrsko prati 3. dan onda se ne micem iz kuce [sm=smiley36.gif] ili je zavezem u rep [sm=smiley1.gif]

ja ne mogu u rep,kratka mi kosa[sm=smiley19.gif]

canim,regenerator stavim samo malo na vrhove,mala bocica mi bude po 2 mjeseca

damma,elseve rozi sam probala,imam osjecaj da mi se jos vise masti[sm=smiley13.gif]




MAMA MA -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 16:52:39)

Ja koristim wash&go(onaj sa pšeničnim klicama ili sa mentom)...perem kosu svaka tri dana...šampon mi odgovara u potpunosti i nemam potrebe za regeneratorom jer mi kosa bude presvilenkasta i elektriše se...[sm=smiley36.gif]..jednom mjesečno stavim masku od maslinovog ulja i žumanca




Adana -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (9.4.2012 18:27:45)

Valjda pronadjem neko rjesenje. :)

A za perut je pravo dobar sampon, vise kao lijek, zove se Rekonazol. Kupuje s eu apoteci. Uz njega se moze kupiti i gel koji se umasira u vlasiste. Ali to bas kod one tvrdokorne peruti gdje ima i onih kao 'pecata' i velikih ljuspi.
Kao rukom odnesena perut bude. [sm=smiley20.gif]




sarisari -> RE: Koji sampon i regenerator za kosu? (10.4.2012 8:08:32)

mm je ima bas puno peruti i kupila u Oriflame šampon protiv peruti, regenerator i losio koji se maže poslije pranja, kada sam mu namazala jako mu se koza zacrvenila i malo ga je peckalo, naredni put je bilo manje crveno i perut je poslije 3-4 puta nestalo skroz i poslije toga kada namaže tim losionom vise mu nema crvenih krugova koji su bili prvi put, valjda je to izvuklo perut i sada je sve ok




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>