RE: Slike djece na internetu (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


Dalia_88 -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 0:54:10)

Ja stavljam slike bebine na fb i ne vidim kako ce neko to zloupotrijebiti.
Skoro je mamina tetka prokomentarisala to sto stavljam slike bebine. E pa da hoce meni reci sta, dobila bi adekvatan odgovor.

Sestra mi je daleko od mene kao i muzev brat tako da povremeno stavim po 2-3 slike da je vide ko ne moze uzivo. Ne vidim nista lose u tome. Moje dijete je moj ponos i sto da to drugi ne znaju i ne vide.
Koja je razlika kad idem gradom pa nepoznati ljudi gledaju u dijete pa jos neki pridju i tepaju djetetu. Trebam li ljudima govorit da mi ne gledaju dijete [sm=zmeden.gif]

Sve moje drugarice na fb koje imaju djecu imaju i slike djeteta na fb. To je sasvim normalna stvar.




amra_sa -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 0:54:44)

Jasmina kad se voliš hvalit, dedera nam i ovdje metni svoju sliku i sliku svoje bebare, pokažite se, da vas vidimo. [sm=smiley1.gif]




jasminaxx -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 2:05:38)

Ih pa vi mi niste frendovi!! :) valjda uspijem sa moba, a ako ne, stignem jednom i do laptopa, nadam se...




Mya_81 RR -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 7:21:56)


IZVORNA PORUKA: Hannica

[img]http://www.dodaj.rs/f/3s/cG/2euBrSmy/557650412589255499019146.jpg[/img]
A nekad sam i ja bila jedna od ovih mama.[sm=smiley36.gif]


Sve smo [sm=smiley36.gif]




bebacha -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 7:34:29)

ova me slika uvijek nasmije pravo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

ja stavljam slike djece na face al nwe stalno i pod "must"
nego et kad mi naumpadne,naravno zna se koje se slike mogu stavit na netu
al vala smori kad roditelj stavi alkbum od 70 slika a od toga sve slike haman iste,samo beba pomjera obrvu[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 8:06:36)

i ja sam ludjak koji vjerovatno smara druge sa stotinama albuma al boli me briga za druge. nek ne gleda kome se ne svidja[sm=smiley1.gif]stavljam skoro sve slike na fb jer volim da ih imam negdje da se ne izgube buduci da nemam vremena da sve slike izradjujem a komp moze riknuti u sekundi pa mi je ovako sigurnije da cu ih sacuvati. uz to, imam prijatelja i rodbine vani i oni vole da su updatovani[sm=smiley1.gif]




bebacha -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 8:15:06)

Ma ja kazem uvijek ima opcija da nevidi necije objave i ok mi je postavljat slike i ja volim pregledat slike svoji prijatelja,pogotovo djece
al stvarno nevidim svrhu postavit 20 slika bebe od 6 mjeseci,znaci na prvoj slici beba sjedi i na sljedeci 19 il pomjeri malo ruku ili se malo nasmije
i et tako 20 slika




smajli80 -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 8:26:02)

Moja rodica imasina 2dana starijeg od mog i otkako se rodio svakih 5 dana postavlja po najmanje 10 slika.Primjer djete kosi travu sa plastčnom kosilicom iz 5 uglova ,onda igra se u pjesku 12 slika i tako redom ima ih na stotine-malo smarajuće[sm=zaspan.gif]

Lično stavim po par sličica jednom u dva mjeseca a i nisam nešto posebno aktivna na FB[sm=smiley36.gif]




bebacha -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 8:28:30)


IZVORNA PORUKA: smajli80

Moja rodica imasina 2dana starijeg od mog i otkako se rodio svakih 5 dana postavlja po najmanje 10 slika.Primjer djete kosi travu sa plastčnom kosilicom iz 5 uglova ,onda igra se u pjesku 12 slika i tako redom ima ih na stotine-malo smarajuće[sm=zaspan.gif]

Lično stavim po par sličica jednom u dva mjeseca a i nisam nešto posebno aktivna na FB[sm=smiley36.gif]


eh o tome pricam
jedna slika i 100 uglova




smajli80 -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 8:32:05)


IZVORNA PORUKA: bebacha

eh o tome pricam
jedna slika i 100 uglova



Ma da bolan-smaraju ljudi[sm=zaspan.gif]




teacher75 -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 8:35:31)

i ja tako znam nekad postaviti 3-4 slicne slike jednostavno zato sto mi je tesko odabrati najljepsu, sve mi lijepe[sm=smiley36.gif]




bebacha -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 8:41:12)


IZVORNA PORUKA: teacher75

i ja tako znam nekad postaviti 3-4 slicne slike jednostavno zato sto mi je tesko odabrati najljepsu, sve mi lijepe[sm=smiley36.gif]


ja se nekako uvijek vodim onom da nije svakom moje dijete lijepo ko meni
i ja uvijek imam obicaj prvo otvorit album,ono da mi prikaze sve slike pa onda pregledam po jednu
ako vidim puno tih isti slika ja i ne pregledam
jednostavno meni je simpa tih 10 isti slika kad je moje dijete u pitanju al znam da drugima nije




teacher75 -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 8:50:27)

a mene boli briga za druge, stavljam ih prvenstveno zbog sebe i zivim za sebe ne za druge. znali su mi neki reci da pretjerujem sa slikama, a ja kazem ako ti smeta ne gledaj[sm=smiley1.gif]




Marija13 -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 8:56:45)


IZVORNA PORUKA: teacher75

a mene boli briga za druge, stavljam ih prvenstveno zbog sebe i zivim za sebe ne za druge. znali su mi neki reci da pretjerujem sa slikama, a ja kazem ako ti smeta ne gledaj[sm=smiley1.gif]

Potpisujem [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
kad ja mogu gledati svakodnevno šta je neko jeo, kuhao i mezio....ako mu smetaju slike mog djeteta idi na "hide" i riješen problem!




bebacha -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 8:59:29)


IZVORNA PORUKA: Marija13


IZVORNA PORUKA: teacher75

a mene boli briga za druge, stavljam ih prvenstveno zbog sebe i zivim za sebe ne za druge. znali su mi neki reci da pretjerujem sa slikama, a ja kazem ako ti smeta ne gledaj[sm=smiley1.gif]

Potpisujem [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
kad ja mogu gledati svakodnevno šta je neko jeo, kuhao i mezio....ako mu smetaju slike mog djeteta idi na "hide" i riješen problem!


ne kontate vi nijedna na sto ja mislim
nije uopste stvar u slikama djeca




sabinos -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 12:48:40)


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Ja sam svojevremeno bila manijak sa zaštitama na FB, imam 20 grupa sa različitim nivoima preglednosti, a prvu bebeću sliku sam izbacila kad joj je bilo tri mjeseca. Al zato kad me pročepilo, nikad nisam stala :) Sad imam čitav album, vide ga svi prijatelji i ne kačim slike radi raje koja je vani nego zato što volim da se hvalim i uživam u tome. Tačno mi dođe da izbrišem iz prijatelja ove što mi nisu lajkali :))) A budala i kretena će vazda biti - i na FB, i ispred kuće, i gdje god da odem. Samo što neću ja svoj život i svoje merake prilagođavati njima... Ovo dijete je prosto toliko slatko i smiješno (mašala)da je grehota ne pokazivati ga na svakom koraku :)

ja sve ponovo citam i kontam nisam dobro razumjela [sm=zmeden.gif]




minja_ -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 13:01:04)

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Ja sam svojevremeno bila manijak sa zaštitama na FB, imam 20 grupa sa različitim nivoima preglednosti, a prvu bebeću sliku sam izbacila kad joj je bilo tri mjeseca. Al zato kad me pročepilo, nikad nisam stala :) Sad imam čitav album, vide ga svi prijatelji i ne kačim slike radi raje koja je vani nego zato što volim da se hvalim i uživam u tome. Tačno mi dođe da izbrišem iz prijatelja ove što mi nisu lajkali :))) A budala i kretena će vazda biti - i na FB, i ispred kuće, i gdje god da odem. Samo što neću ja svoj život i svoje merake prilagođavati njima... Ovo dijete je prosto toliko slatko i smiješno (mašala)da je grehota ne pokazivati ga na svakom koraku :)

ja sve ponovo citam i kontam nisam dobro razumjela [sm=zmeden.gif]



a ja opet citam cijelo jutro komentare na ovaj post (i na mjestu i na nemjestu) i ne mogu da vjerujem gdje je nestao smisao za humor.

Ne razumijem, zena je ostavila smajlije na pravim mjestima i njen post je za mene duhovit a ne za cudjenje. I to duhovit na vlastiti racun, sto je tako rijetko vidjeti ovdje na RR, gdje se uglavnom podsmijeva drugome.
Isto kao da objasnjavas zasto je vic smjesan - e pa ja sam shvatila da se jedna jako duhovita zena iskarikirala i namjerno prenaglasila svoju potrebu za slikama na FB, a posebno reakciju na nereakciju[sm=jezicek.gif]. I nista vise.




jasminaxx -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 13:11:27)

Joj joj Sabinos... Probaj još jednom, pa možda shvatiš da je šala ;)
A nervira me svaki album sa istim slikama, i bebe, i svadbe, i rođendani, i more i sve. Mada, nigdje ne piše da moram gledati sve slike, svakom njegovo!




Medić* -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 13:34:13)

IZVORNA PORUKA: minja_

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Ja sam svojevremeno bila manijak sa zaštitama na FB, imam 20 grupa sa različitim nivoima preglednosti, a prvu bebeću sliku sam izbacila kad joj je bilo tri mjeseca. Al zato kad me pročepilo, nikad nisam stala :) Sad imam čitav album, vide ga svi prijatelji i ne kačim slike radi raje koja je vani nego zato što volim da se hvalim i uživam u tome. Tačno mi dođe da izbrišem iz prijatelja ove što mi nisu lajkali :))) A budala i kretena će vazda biti - i na FB, i ispred kuće, i gdje god da odem. Samo što neću ja svoj život i svoje merake prilagođavati njima... Ovo dijete je prosto toliko slatko i smiješno (mašala)da je grehota ne pokazivati ga na svakom koraku :)

ja sve ponovo citam i kontam nisam dobro razumjela [sm=zmeden.gif]



a ja opet citam cijelo jutro komentare na ovaj post (i na mjestu i na nemjestu) i ne mogu da vjerujem gdje je nestao smisao za humor.

Ne razumijem, zena je ostavila smajlije na pravim mjestima i njen post je za mene duhovit a ne za cudjenje.[/b] I to duhovit na vlastiti racun, sto je tako rijetko vidjeti ovdje na RR, gdje se uglavnom podsmijeva drugome.
Isto kao da objasnjavas zasto je vic smjesan - e pa ja sam shvatila da se jedna jako duhovita zena iskarikirala i namjerno prenaglasila svoju potrebu za slikama na FB, a posebno reakciju na nereakciju[sm=jezicek.gif]. I nista vise.




Slazem se :)




sabinos -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 13:41:18)


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Joj joj Sabinos... Probaj još jednom, pa možda shvatiš da je šala ;)
A nervira me svaki album sa istim slikama, i bebe, i svadbe, i rođendani, i more i sve. Mada, nigdje ne piše da moram gledati sve slike, svakom njegovo!

u pravu si.izvini.nisam dobro vidjela ove smajlije.ok ako hoces da se nasalis ali meni nesto upade u oci ono -steta ga je ne pokazati koliko je sladak.meni je svaka beba slatka[sm=smiley1.gif]




minja_ -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 13:58:18)

a meni se tom recenicom jasminaxx bas simpaticno nasalila na svoj racun, sa nasom zaljubljenosti u nasu prekrasnu savrsenu djecu [sm=smiley36.gif]




Neca xxx -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 15:48:12)


IZVORNA PORUKA: minja_

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Ja sam svojevremeno bila manijak sa zaštitama na FB, imam 20 grupa sa različitim nivoima preglednosti, a prvu bebeću sliku sam izbacila kad joj je bilo tri mjeseca. Al zato kad me pročepilo, nikad nisam stala :) Sad imam čitav album, vide ga svi prijatelji i ne kačim slike radi raje koja je vani nego zato što volim da se hvalim i uživam u tome. Tačno mi dođe da izbrišem iz prijatelja ove što mi nisu lajkali :))) A budala i kretena će vazda biti - i na FB, i ispred kuće, i gdje god da odem. Samo što neću ja svoj život i svoje merake prilagođavati njima... Ovo dijete je prosto toliko slatko i smiješno (mašala)da je grehota ne pokazivati ga na svakom koraku :)

ja sve ponovo citam i kontam nisam dobro razumjela [sm=zmeden.gif]



a ja opet citam cijelo jutro komentare na ovaj post (i na mjestu i na nemjestu) i ne mogu da vjerujem gdje je nestao smisao za humor.

Ne razumijem, zena je ostavila smajlije na pravim mjestima i njen post je za mene duhovit a ne za cudjenje. I to duhovit na vlastiti racun, sto je tako rijetko vidjeti ovdje na RR, gdje se uglavnom podsmijeva drugome.
Isto kao da objasnjavas zasto je vic smjesan - e pa ja sam shvatila da se jedna jako duhovita zena iskarikirala i namjerno prenaglasila svoju potrebu za slikama na FB, a posebno reakciju na nereakciju[sm=jezicek.gif]. I nista vise.



Upravo tako minja. I meni je jasminin post bas simpatičan i duhovit i zato se čudim komentarima. [sm=smiley1.gif]
nemojte sve bukvalno tumačiti. [sm=smiley1.gif]




jasminaxx -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 20:35:12)

Minja, Neca, zapravo vi niste shvatile - moje dijete je STVARNO najslađe. Mis' im, samo sam realna... :))




Neca xxx -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 22:31:26)


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Minja, Neca, zapravo vi niste shvatile - moje dijete je STVARNO najslađe. Mis' im, samo sam realna... :))


Naravno da si realna. [sm=smiley36.gif]

Znaš kako se ono kaže: Kada je ovako lijepo meni, kako li je tek lijepo selu. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Hanady RR -> RE: Slike djece na internetu (6.7.2013 22:32:24)


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Minja, Neca, zapravo vi niste shvatile - moje dijete je STVARNO najslađe. Mis' im, samo sam realna... :))


Naravno da si realna. [sm=smiley36.gif]

Znaš kako se ono kaže: Kada je ovako lijepo meni, kako li je tek lijepo selu. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>