RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba ili nesto skromnije (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


Finepex -> RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba ili nesto skromnije (26.4.2015 18:02:04)

Moje misljenje je da je ruzno da necija svadba (vjencanje) izgleda kao sahrana ili uopste d aizgleda na takav "jadan" nacin gdje bi rekao da cak na necijoj sahrani ima vise ljudi. [sm=smiley36.gif]

Imala sam 350pozivnica, od toga mozda 200-250 ljudi doslo. Sve ukupno nas je kostalo 7000KM. Ako neko moze za auto dati toliko, ili neko putovanje, onda treba da je vjencanje i svadba nesta sta ostaje zapamceno i nezaboravno. Od "kicenja" sam dobila oko 4000KM, ono kad ide prvo na casu, pa na tortu, ovo ono, tako da fakticki kada poredis troskove vjencanja, i koliki smo "dobitak" dobili, ispada da smo vjencanje i svadbu, cijelu ceremoniju s 250 gostiju platili 3000KM.




muaaa -> RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba ili nesto skromnije (26.4.2015 18:09:31)


IZVORNA PORUKA: Finepex

Moje misljenje je da je ruzno da necija svadba (vjencanje) izgleda kao sahrana ili uopste d aizgleda na takav "jadan" nacin gdje bi rekao da cak na necijoj sahrani ima vise ljudi. [sm=smiley36.gif]

Imala sam 350pozivnica, od toga mozda 200-250 ljudi doslo. Sve ukupno nas je kostalo 7000KM. Ako neko moze za auto dati toliko, ili neko putovanje, onda treba da je vjencanje i svadba nesta sta ostaje zapamceno i nezaboravno. Od "kicenja" sam dobila oko 4000KM, ono kad ide prvo na casu, pa na tortu, ovo ono, tako da fakticki kada poredis troskove vjencanja, i koliki smo "dobitak" dobili, ispada da smo vjencanje i svadbu, cijelu ceremoniju s 250 gostiju platili 3000KM.

Drago nam je zbog tebe....ti si se dobro udala....hebiga, mi za kokuzanere,nisu mogli ni svadbu napraviti




Teddy Bear -> RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba ili nesto skromnije (26.4.2015 18:11:03)

Jos da je doslo tih 100-150 pozvanih ne bi ni osjetila svadbu, bila bi jos i u plusu, ili da si imala ono bacanje para na kafu, iha koliko bi tek onda para dobila




Finepex -> RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba ili nesto skromnije (26.4.2015 18:18:04)


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Jos da je doslo tih 100-150 pozvanih ne bi ni osjetila svadbu, bila bi jos i u plusu, ili da si imala ono bacanje para na kafu, iha koliko bi tek onda para dobila


Al najgore je bilo kada me otac predao muzu, i kada su otac i majka ostali kuci a mi krenuli.. nekako nikad necu zaboraviti.. iako je najsretniji dan, taj osjecaj.. [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]




Majdi -> RE: Vaše mišljenje i iskustva - velika svadba ili nesto skromnije (24.5.2016 15:21:17)

Ja sam imala solidnu svadbu od nekih 150 ljudi, čak nismo puno ni potrošili, s obzirom da nam je rodbina pomogla u pripremi ručka, pa je svatko tko je htio nešto donio, a s obzirom da zabavu nismo imali u restoranu, nego smo iznajmili salu, došlo nam je dosta jeftinije. Još ispada da smo najviše platili fotografije koji je došao slikati, ali kada se sve skupa uzme u obzir dobro smo prošli, ipak je svadba jednom u životu. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]