RE: Rowenta-rotirajuca cetka (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


D_K -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (21.2.2012 10:13:46)

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: draguljče

Mama Alma, hajde ponesi je na BB pa ako D_K ne bude htjela ja bih je uzela. Hoće moja zLaova. Koliko para?



rekla sam 55 Km, ali ne mogu na ovaj BB doći, ako bude ovako nema šanse, jer ne smijem nigdje hodati,


ja sam ti musterija..
sorry cure ali mozemo gledati stvari pozitivno - otvorile smo temu pa se mozda jos neka zenica javi da prodaje [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
mamaalma - mozemo li se nas dvije dogovoriti mimo BB da ja nju preuzmem?




draguljče -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (21.2.2012 10:15:10)


IZVORNA PORUKA: bambi7

imam je stoji nova, par puta iskoristila. Mislim da ce tebi dobro doci jer imas kratku kosu, feniranje za sekundicu.
Meni je sad narasla kosa pa i nemam vremena za feniranje al je dobra stvar.
Kupila prije dvije god u Roboru, bila 99km


Bambi, koliko para? Ja bih je uzela.




Nadi -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (21.2.2012 10:52:33)

Imam četku i malo je reći da sam prezadovoljna. Za nju je potrebno prvo dobro prosušiti kosu običnim fenom i samo na kraju par minuta sa ovom rotirajućom. Kosa mi je malo duža od ramena, prirodno valovita ali nije kovrdžava, gusta i kako imam četku spasila me. Samo dobro šišanje svako 2 mj et voila. prijateljica mi ju je preporučila i samo prst gore za nju. Sretno!




suncesunce -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (21.2.2012 11:36:40)

i ja imam rowentinu rotirajucu. dok sam imala dugu kosu uopce je nisam mogla korisiti jer mi je svu zapetlja. sad sam osisana do ramena pa je koristim. zgodna je za izvlacenje kovrdzi, ali ostane puno volumena, pa poslije nje obavezno moram i peglom preci. (btw kosa mi je prirodno blago valovita, a ne puno).
ako malo razmislite, shvatit cete da zrak iz te cetke dolazi iznutra, sto je suprotno ucinku koji imas kad feniras kosu. zato se i stvori taj volumen. sva se nekako rasprsi.
zakljucak: olaksa i ubrza feniranje (ne mucim se vise s fenom i cetkom) ali nije mi za finisha. eto, to je moje iskustvo.




Leena -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (21.2.2012 13:35:37)

I da, imaju dvije vrste, moja mama ima stariju verziju, kupila prije 2-3 godine, i bila mi je super, kako sam dobila svoju, noviju verziju, njena mi je prespora. Moja ima 2 brzine rotiranja i ima da puse hladno, toplo 1 i 2.




bambi7 -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (21.2.2012 21:22:41)


IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: bambi7

imam je stoji nova, par puta iskoristila. Mislim da ce tebi dobro doci jer imas kratku kosu, feniranje za sekundicu.
Meni je sad narasla kosa pa i nemam vremena za feniranje al je dobra stvar.
Kupila prije dvije god u Roboru, bila 99km


Bambi, koliko para? Ja bih je uzela.


E draga ne prodajem ja.
Ja svoju uredno pomaknem s vremena na vrijeme s jednog mjesta na drugo, a sve kontam pucice me luda da se osisam pa ce mi valjati. sad mi je za nju preduga kosa.




madam x -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (21.2.2012 22:31:53)

Đe me nađe s temom. Meni je lili se šišati ili kupiti tu četku. Prije tri godine( čini mi se da se tad pojavila) ja odlučila kupiti i kaže mm kupiću ti ja za rođendan. I kupi on, kad ono, nije rotirajuća nego obična. Ali bila je i ona dobra. Crkla mi je u međuvremenu. A ova rotirajuća mi pada s vremena ma vrijeme na pamet i sad ova tema. Mora da je znak.[sm=jezicek.gif]




Dida79 -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (21.2.2012 22:49:35)

Ja imam rotirajucu cetku ali je sigurno neki divljak.
Mane ne grije nego se ja slomih sa cetkom u jednoj ruci i fenom u drugoj [sm=smiley36.gif] i jos ima punjac tak da gotovo svaki put kad mi padne na pamet da se sama isfeniram ona prazna[sm=smiley36.gif]
Tako da vecinom skuplja prasinu na plakaru

Kako ova rowenta fercera jel ona grije ili je kao i ova moja




draguljče -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (21.2.2012 22:52:12)


IZVORNA PORUKA: bambi7


IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: bambi7

imam je stoji nova, par puta iskoristila. Mislim da ce tebi dobro doci jer imas kratku kosu, feniranje za sekundicu.
Meni je sad narasla kosa pa i nemam vremena za feniranje al je dobra stvar.
Kupila prije dvije god u Roboru, bila 99km


Bambi, koliko para? Ja bih je uzela.


E draga ne prodajem ja.
Ja svoju uredno pomaknem s vremena na vrijeme s jednog mjesta na drugo, a sve kontam pucice me luda da se osisam pa ce mi valjati. sad mi je za nju preduga kosa.

Ok, ja nekako iz posta zaključila da prodaješ. [sm=smiley36.gif]




bambi7 -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (21.2.2012 23:48:36)


IZVORNA PORUKA: Dida79

Ja imam rotirajucu cetku ali je sigurno neki divljak.
Mane ne grije nego se ja slomih sa cetkom u jednoj ruci i fenom u drugoj [sm=smiley36.gif] i jos ima punjac tak da gotovo svaki put kad mi padne na pamet da se sama isfeniram ona prazna[sm=smiley36.gif]
Tako da vecinom skuplja prasinu na plakaru

Kako ova rowenta fercera jel ona grije ili je kao i ova moja


Ma nema ova punjac, moja je na struju i mozes da je koristis i kao fen samo skines nastavak sa cetkom. Kad nataknes onu cetku ona i susi i vrti




D_K -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (22.2.2012 7:05:00)


IZVORNA PORUKA: zinanina

Đe me nađe s temom. Meni je lili se šišati ili kupiti tu četku. Prije tri godine( čini mi se da se tad pojavila) ja odlučila kupiti i kaže mm kupiću ti ja za rođendan. I kupi on, kad ono, nije rotirajuća nego obična. Ali bila je i ona dobra. Crkla mi je u međuvremenu. A ova rotirajuća mi pada s vremena ma vrijeme na pamet i sad ova tema. Mora da je znak.[sm=jezicek.gif]


jos ako ti je rođkaš [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




madam x -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (22.2.2012 7:11:11)

Znala sam da si tu[sm=jezicek.gif]
Rođendan je prošao, ali nema veze[sm=jezicek.gif]




D_K -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (22.2.2012 7:17:15)


IZVORNA PORUKA: zinanina

Znala sam da si tu[sm=jezicek.gif]
Rođendan je prošao, ali nema veze[sm=jezicek.gif]


sabahajrola darling :)))
ja sam dogovorila za cetku sa mamomalmom - javim ti kako sam zadovoljna [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]..




delfin -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (23.2.2012 0:57:18)

i meni je ova četka super, što reče Leena, zamjenila mi je fen, ja je koristim preko 4 godine, ma mogu se i bez ogledal isfenirati [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image], ja sam svoju tada platila 99 KM tj dobila za .8 mart




amdi -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (23.2.2012 8:33:08)

Moja stoji odavno, ko hoce da je kupi, evo prodajem za isti novac kao i mama alma. Meni je preduga kosa za nju, vise mi sad pegla odgovara...lakse s njom napravim frizuru, pa eto ko hoce nek se javi na pp




Neca xxx -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (23.2.2012 9:08:00)

Ja sam nedavno dobila rowenta rotirajucu cetku i prezadovoljna sam. Fino sjednem, gledam film i feniram se. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Meni je super.




putnica -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (23.2.2012 9:39:00)

Amdi imas pp




draguljče -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (23.2.2012 9:41:47)


IZVORNA PORUKA: amdi

Moja stoji odavno, ko hoce da je kupi, evo prodajem za isti novac kao i mama alma. Meni je preduga kosa za nju, vise mi sad pegla odgovara...lakse s njom napravim frizuru, pa eto ko hoce nek se javi na pp

Amdi, hoću ja, ako je slobodna.




madam x -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (1.3.2012 22:44:22)

Gdje ima ova Rownta za kupiti, u kojim trgovinama? Ima li u FIS-u?




Neca xxx -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (1.3.2012 22:52:02)

Ja sam svoju kupila u Mercatoru, a imas i u BEKO shopovima, Robotu, Technomaarketu...




veeseelaa -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (1.3.2012 23:12:03)

meni bi trebale 4 odjednom da srede moju kosu [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ipak je duga i poprilično gusta
Možda da kupim mami za rodjendan, ona ima kratku kosu
dale ste mi ideju [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]

mada mojoj mami je kosa pregusta, jel može i za preguste kose?




Leena -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (1.3.2012 23:16:38)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni bi trebale 4 odjednom da srede moju kosu [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ipak je duga i poprilično gusta
Možda da kupim mami za rodjendan, ona ima kratku kosu
dale ste mi ideju [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]

mada mojoj mami je kosa pregusta, jel može i za preguste kose?


meni bi trebale 4 odjednom da srede moju kosu  ipak je duga i poprilično gusta
Možda da kupim mami za rodjendan, ona ima kratku kosu
dale ste mi ideju

mada mojoj mami je kosa pregusta, jel može i za preguste kose?



Moja je kosa gusta i duga do pola leđa i moze[sm=smiley1.gif]




veeseelaa -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (1.3.2012 23:24:26)


eh pa super




D_K -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (2.3.2012 8:10:33)


IZVORNA PORUKA: zinanina

Gdje ima ova Rownta za kupiti, u kojim trgovinama? Ima li u FIS-u?


ja sam neki dan bila u nasem Fisu i nisam je vidjela - ali mozda je bila pa je prodata - moras pitati da li je nabavljaju.. Sigurno sam je vidjela u Technoshopu (Stanic)..




Neca xxx -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (2.3.2012 9:00:21)

Veeseelaa, i moja kosa je gusta, duzine do ramena i ja se fino isfeniram. Podijelim kosu na manje pramenove i zakacim ih snalama na vrh glave i onda skidam jednu po jednu snalu i feniram. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>