RE: Rowenta-rotirajuca cetka (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


veeseelaa -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (3.3.2012 19:34:38)

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: zinanina

Gdje ima ova Rownta za kupiti, u kojim trgovinama? Ima li u FIS-u?


ja sam neki dan bila u nasem Fisu i nisam je vidjela - ali mozda je bila pa je prodata - moras pitati da li je nabavljaju.. Sigurno sam je vidjela u Technoshopu (Stanic)..



ja kupila danas, u Tehno marketu kod Konzuma na socijalnom, 109 KM

Nadam se da će se mami dopasti poklon za rodjendan [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




M kao Mama -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (11.3.2012 21:22:36)

moja prodata, drago mi je da je odtišla divnom stvorenju i nadam se da će joj služiti bolje nego meni




D_K -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (12.3.2012 21:28:34)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

moja prodata, drago mi je da je odtišla divnom stvorenju i nadam se da će joj služiti bolje nego meni



ja se maksuz prijavila da ti se zahvalim na cetki a tamo [sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]..
postidi me bona Alma [sm=smiley9.gif]
cetka je suuuper i bas ti hvala.. [sm=smiley31.gif]

P.S. ostao mi je mali medenjak u ocima.. bas je umiljata i bi mi zao sto nisam povela djecu makar da se malo vide da se djeca upoznaju ali nejse bice prilike..




draguljče -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (12.3.2012 23:12:08)

D_K, kako si zadovoljna četkom? Radi li radnju? [sm=smiley1.gif]




M kao Mama -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (13.3.2012 10:18:01)


IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

moja prodata, drago mi je da je odtišla divnom stvorenju i nadam se da će joj služiti bolje nego meni



ja se maksuz prijavila da ti se zahvalim na cetki a tamo [sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]..
postidi me bona Alma [sm=smiley9.gif]
cetka je suuuper i bas ti hvala.. [sm=smiley31.gif]

P.S. ostao mi je mali medenjak u ocima.. bas je umiljata i bi mi zao sto nisam povela djecu makar da se malo vide da se djeca upoznaju ali nejse bice prilike..



Bujrum daraga znate gdje smo, a ona je ostala plačući jer je htjela tvojim curama da da po marku, jer si ti njoj dala za kasicu, očekujemo Vas i drago mi je da vrti, hahahahahaha




D_K -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (13.3.2012 11:02:37)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Bujrum daraga znate gdje smo, a ona je ostala plačući jer je htjela tvojim curama da da po marku, jer si ti njoj dala za kasicu, očekujemo Vas i drago mi je da vrti, hahahahahaha


e dusa draga.. e bas mi je sad zao, medenjak mali [sm=smiley27.gif].. reci ti njoj da joj ona teta Dzana salje veeeliki poljubac..

vrti se, vrti, jasta radi [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif].. dobra stvar, bas sam zadovoljna.. danke draga moja [sm=smiley27.gif]




D_K -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (13.3.2012 11:03:37)


IZVORNA PORUKA: draguljče

D_K, kako si zadovoljna četkom? Radi li radnju? [sm=smiley1.gif]


radi, radi.. dobra stvar.. za moju kosu i frizuru extra dobra stvar.. [sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif]




madam x -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (19.3.2012 21:06:51)

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] kupila danas četku, 114 km, isfenirala se i zadovoljna[sm=smiley1.gif]




djoisa -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (19.3.2012 21:37:19)

eh i ja se naloži na ovu četku ... ima li neko da je probao rotirajuću četku sa top shopa?




M kao Mama -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (19.3.2012 22:10:04)


IZVORNA PORUKA: zinanina

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] kupila danas četku, 114 km, isfenirala se i zadovoljna[sm=smiley1.gif]



a, u jarane to mora da je neka nova verzija, pa one sve skuplje i skuplje, prvo su bile 99, pa 109, sad 114, mašala, mora da naš čitaju pa vide žene navalile,. hahahha




madam x -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (20.3.2012 13:15:37)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: zinanina

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] kupila danas četku, 114 km, isfenirala se i zadovoljna[sm=smiley1.gif]



a, u jarane to mora da je neka nova verzija, pa one sve skuplje i skuplje, prvo su bile 99, pa 109, sad 114, mašala, mora da naš čitaju pa vide žene navalile,. hahahha

Ne znam kakva je stara, ova moja je zlatno bijela i ima dvije četke...ma vjerovatno je to ista četka, samo ovdje malo skuplja.




damma -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (20.3.2012 14:22:51)

ovo stvarno nema ssmisla, nalozile ste i mene na ovu cetku a nije mi neophodna. imam neku koja i nije tako losa. necu vise ulazit na ovu temu [sm=jezicek.gif]




veeseelaa -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (20.3.2012 14:23:50)

ja prbobala maminu četku i extra je al meni kosa preduga pa par puta zamal požar ne izazva hahhaha
recite mi jel se mogu kupiti zamjenske četke? mislim one što se ubacuju?




D_K -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (20.3.2012 15:08:40)


IZVORNA PORUKA: zinanina

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] kupila danas četku, 114 km, isfenirala se i zadovoljna[sm=smiley1.gif]



cestitam srce.. vidjeces da ces biti zadovoljna. ja sinoc kasno oprala kosu i bilo mi mrsko fenirati pa je samo osusila i jutros lijepo pokvasim malo kosu i isfeniram - ma frizura za 10.. bas sam zadovoljna.. ti imas slican friz kao i ja i bice ti extra..




TiruTiru -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (9.10.2014 22:32:48)

jel iko ima noviju verziju ove cetke, ljubicastu??




ladyblue RR -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (9.10.2014 22:53:21)


IZVORNA PORUKA: TiruTiru

jel iko ima noviju verziju ove cetke, ljubicastu??


imam ja




TiruTiru -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (9.10.2014 23:40:29)


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: TiruTiru

jel iko ima noviju verziju ove cetke, ljubicastu??


imam ja

kakvu kosu imas, koliko si zadovoljna? :)




putnica -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (10.10.2014 8:54:35)

Ja imam ovu cetku, novu u kutiji,nisam je par puta koristila,ako neko zeli da je kupi za 70..




TiruTiru -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (10.10.2014 9:00:02)

ljubicastu?




Super Beba -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (10.10.2014 13:59:54)


IZVORNA PORUKA: TiruTiru


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: TiruTiru

jel iko ima noviju verziju ove cetke, ljubicastu??


imam ja

kakvu kosu imas, koliko si zadovoljna? :)



Ja nemam tu novu verziju, imam ovu: http://www.gala.com.mt/shop/products_pictures/5162_CF9220m.jpg

I baš zadovoljna (kad imam vremena i živaca da se s njom feniram)..Inače, imam izuzetno gustu, do po' leđa, kosu [sm=smiley36.gif]




TiruTiru -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (10.10.2014 14:04:40)

imam 5 dlaka na glavi pa racunam da bi mi kao posluzila :D




ladyblue RR -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (10.10.2014 15:09:18)

ja sam ovom ljubičastom prezadovoljna. kako sam nekada imala dugu kosu i imala vremena na pretek, išla sam 3X sedmično na feniranje. nakon toga sam 10 god. bila kratko ošišnana i sada odlučila da ponovo pustim kosu. imam prilično nekvalitetnu kosu i baš ružno izgleda ako nije isfenirana.
ova četka mi je otkrovenje samo takvo jer ja sama ne bih znala apsolutno ništa s kosom uraditi.




putnica -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (10.10.2014 16:01:50)

Kod mene je ova kao sto je superbeba postavila link




Melanies -> RE: Rowenta-rotirajuca cetka (25.11.2015 20:21:28)

Izvinite što dižem staru temu, interesuje me da li još neka od članica prodaje svoju rotirajuću četku od rowente? [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]