RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


veeseelaa -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 10:25:56)

imaš ten za poželjeti


[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




leona81 -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 12:50:37)


IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: leona81

naravno meni pise malo iznad normale:) jos malo mi fali da udjem u odjecu prije trudnoce:) a onda do idealne tezine, ako postoji takva[sm=hudicek1.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

ovo je dobro...učinila si korak i dosljedna si[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] i od mene
sve hoću da napišem, kad sma te neki dan vidjela da si super smršala, ali i ne samo to, nego super izgldeaš, zračiš i imaš ten za poželjeti [sm=smiley1.gif]
ovo pišem zato što mnoge žene nakon skidanja kila izgledaju iscpljeno i imaju loš ten, ovako mi se čini da si super režim ishrane uvela, dijeta koja je istovrmeneo i zdrava i dobro utiče na tebeb (ja sam inače protivnik dijeta)


joj hvala ti punooo[sm=smiley1.gif][sm=smiley9.gif], iako to sve mozda samo tako izgleda ali nije u realnosti - imam strasan problem s kozom, previse je suha, valjda zbog ove nase vode, nista mi ne pomaze, jedva cekam ljeto da dodjem sebi malo...a i kosa mi je jako stradala - uopste mi nije jasno zasto? i to je sve krenulo nizbrdo nakon poroda, prije je sve bilo super...mucim se s tim vec 2 i po godine...uzimala sam i razne vitamine, pijem 2-3 l vode dnevno, mazem se svaki cas ali ona je i dalje suha...ali mi Dukan zaista super odgovara, s tim da sam ja ukljucila vocku dnevno i znam nekad zgrijesiti kad osjetim da mi je lose ili da me boli glava - padne mi pritisak valjda...inace izgleda da mom organizmu odgovaraju proteini koje sam ja u sustini prije jako malo konzumirala a sa UH sam se prejedala a nista dobro mi nisu donijeli...sumnjam da cu stomak ikada vratiti u normalu[sm=hudicek1.gif]
btw ti super izgledas i ne znam kako si izgledala sa 50ak ali mislim da ne trebas imati ni grama manje, uostalom ides na aerobik i to kod Hitlera(to ja od milja njemu tepam)




veeseelaa -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 12:58:59)

leona81

evo tema

Njega kose

možda nadješ nešto korisno[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




leona81 -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 13:08:31)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

leona81

evo tema

Njega kose

možda nadješ nešto korisno[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



hvala moram istraziti, uzela sam zasad ovaj obicni koprivin sampon pa cemo vidjeti




Hanady RR -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 13:10:48)

leona kupi ricinusovo ulje...
imaš u eurofarm aporetakama 100 ml 3 km....
sedmično jednom jaje umuti stavi 5-6 kapi ricinusa i stavi pakung na glavu pod najlonksu kesu...
operi kansije regularno kao što pereš kosu....

dalje draga...ukini rep...
vezanje kose je najviše umrtvi, opada i lomi se....
to znam iz iskustva...
i kad vežeš kani se gumica čvrstih...kupi one mekane tzv ''znojinice''[sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 13:14:36)

ma sta cu, moram se sisati da ne bih vezala rep, inace je non stop u repu, tako navikla




Visnja RR -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 13:15:18)

Leona imas na toj temi negdje masku sa cimetom za kosu...ona ozivljava kosu i sprijecava opadanje ...probaj...ja sam vec zaradila kafice na racun te maske [sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 13:17:33)

ja sam vec zaradila kafice na racun te maske user posted image


[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] svaka se info plaća, moliću lijepo [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley14.gif[/image]




Visnja RR -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 13:17:37)

evo

"Mešavinu od tri kašike toplog maslinovog ulja, kašike meda i kašičice cimeta u prahu nanesite na kosu i držite oko 15 minuta, a zatim isperite. Upotrbom ovog preparata postiže se željeno dejstvo u veoma kratkom roku."




leona81 -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 13:21:20)

hvala puno:) valjda spasim ovo malo sto je ostalo




Rabi -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 18:52:05)

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Leona imas na toj temi negdje masku sa cimetom za kosu...ona ozivljava kosu i sprijecava opadanje ...probaj...ja sam vec zaradila kafice na racun te maske [sm=smiley36.gif]


Jesi zaradila......ja sam cini mi se i rucak obecala, ali te nikad nisam cas_tila[sm=smiley9.gif]

Slijedeci susret ja cas_tim aBd[sm=smiley1.gif]
Pa barem nekim sokicem, kaficom....Morel[sm=smiley36.gif]

Leona, ova Visnjina maska je mene spasila!!!




Rabi -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 18:53:59)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo

"Mešavinu od tri kašike toplog maslinovog ulja, kašike meda i kašičice cimeta u prahu nanesite na kosu i držite oko 15 minuta, a zatim isperite. Upotrbom ovog preparata postiže se željeno dejstvo u veoma kratkom roku."


Nakon prvog nanosenja ja sam vidjela rezultate[sm=smiley1.gif]




leona81 -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 19:46:46)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Leona imas na toj temi negdje masku sa cimetom za kosu...ona ozivljava kosu i sprijecava opadanje ...probaj...ja sam vec zaradila kafice na racun te maske [sm=smiley36.gif]


jos jedno pitanje - koliko cesto da stavljam masku i koji si ti sampon koristila nakon maske?




Rabi -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 20:39:00)


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Leona imas na toj temi negdje masku sa cimetom za kosu...ona ozivljava kosu i sprijecava opadanje ...probaj...ja sam vec zaradila kafice na racun te maske [sm=smiley36.gif]


jos jedno pitanje - koliko cesto da stavljam masku i koji si ti sampon koristila nakon maske?


Smijem li ti ja odgovoriti[sm=smiley36.gif]
Ja sam stavljala prije svakog pranja kose. Ne znam koliko tacno puta sam je stavila, ali znam da sam prestala jer mi je kosa buknula rasti, a opadanje je prestalo posle prvog tretmana[sm=smiley1.gif]
Kosu sam prala fitoval samponom.




SdZ -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 20:46:28)

kosa buknula rasti


Ako stvarno tako pocinje rasti- poslat cu ja tebi rucak u Sarajevo iz Cazina. [sm=smiley36.gif]

Moja ne opada, ali prije 4-5 godina mi je naglo opalo dosta kose i toliko se prorijedila i nikad je nisam uspjela povratiti. Isla sam na razne tretmane, potrosila brdo novca i nista. Probam i ja ovo.
Moze li pomoci i masnoj kosi?




Rabi -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 21:23:55)


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

kosa buknula rasti


Ako stvarno tako pocinje rasti- poslat cu ja tebi rucak u Sarajevo iz Cazina. [sm=smiley36.gif]

Moja ne opada, ali prije 4-5 godina mi je naglo opalo dosta kose i toliko se prorijedila i nikad je nisam uspjela povratiti. Isla sam na razne tretmane, potrosila brdo novca i nista. Probam i ja ovo.
Moze li pomoci i masnoj kosi?


Meni je posle poroda i posle 4 mjeseca dojenja kosa bila katastrofa....mislim, bila sam bukvalno procelava[sm=smiley13.gif]
Ali bas BUKVALNO!!!!
I Boga mi dragog, meni je kosa buknula rasti posle ove maske[sm=smiley1.gif]
Probaj, nemas sta izgubit' samo mozes dobit'[sm=smiley1.gif]




leona81 -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 22:17:43)

hvala Rabi




SdZ -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (28.3.2012 22:20:31)

I ja zahvaljujem na odgovoru i oprostite na OT.




eko beba -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (31.3.2012 11:50:47)

ne znam koiki mi index, ali moja 3 kg viška me ubijaju već 3 mjeseca ... doduše tješim se da još dojim ... pa će kasnije spasti, pa je još i bila užasna zima, uglavnom zatvoreni u kući ... ali mojih 57 na visinu od 168 cm jedva iščekujem ...tad mi je osjeaj da mogu da poletim, lagana sam sama sebi, nekako i gipkija, sve što obučem dobro stoji, nema šlaufa kad obučem farmerice (a sve su mi niskog struka) ... ma divota ... samo još da dodjem na 57 [sm=smiley13.gif]. Neki kažu da sam premršava tad, ali meni tako godi ta kilaža ... tijelo osjećam kao pero ... eto proljeća, pa ću valjda u naredna tri mjeseca uspjeti 3 g skinuti.
Držim fige svima koji su u procesu [sm=smiley1.gif]




Ella_H -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (4.4.2012 1:23:04)

Veesela hvala sto objasni sta sam mislila.
Savjeti tipa Hanady, Lady i ostalih zenica koju
su uspjele smrsati su normalno realni i jako cjenjeni s moje strane,
ali ja cesto
dobijem savjet od prijateljica koje jedu ko kamion
a izgledaju ko metla kako smrsati[sm=smiley36.gif].
To sam samo mislila nista lose. Danas na rucku
dok ja jedem salatice i komadic pizze s vodom,
mrsavica ide 4 puta i trpa sa svedskog sola, popi 2 L kole
i ode kuci i sve to ispred mene [sm=smiley36.gif]masaAllah reko
dobrog joj metabolizma. Normalno ovo su rijetki primjeri, ali
moram priznati da sam bila ljubomorna[sm=smiley36.gif].
Ja sam uvijek mislila udebljala se od trudnoce, manje aktivnosti,
promjena stila zivota bla bla bla i to sam nekako par godina
ostavila na miru, medjutim kad hecim rece nalaze ja ostadoh paf,
prije svega savjetujem svim zenicama da provjere nalaze i tacno vide
na cemu su. Nekazem da su kg dosle bez gore navedenih razloga
ali kako ih skinuti jos uvijek provjeravam cake.
Hanady gdje se nalazi taj recept za celer i limun?
Voljela bi probati ako nista procistio bi organizam.




Hanady RR -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (4.4.2012 1:36:39)

250 gr. celera i pola kg.limuna izrezanog na kockice ukuhati u 1 litar vode ,
da kljuca 10 min i pustiti da se ohladi.
ohladjeno procjediti i piti svako jutro na tašte po 1 dl.
Uzasnog je ukusa da vas pripremim ali nakon toga mozete pojesti bananu npr. (pogotovo ako drzite ovu banana dijetu)
Ima super efekat , cak do 2 kg za 10 dana provjereno a nije tesko, skupo niti previse zahtjevno. Ova mjera napravljena vam moze biti 7-8 dana.

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Ella_H -> RE: Pozitivni primjeri,one su uspjele, mozes i ti ! (5.4.2012 2:03:30)

Hanady hvala Allah dz.s te nagradio[sm=bravo.gif].




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]