RE: Ginekolozi u Zenici (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


palma -> RE: Ginekolozi u Zenici (18.10.2013 12:02:04)

Meni je vodio blizanačku trudnoću i porodio me na CR dr. Ribić i ja sam prezadovoljna.




ikili -> RE: Ginekolozi u Zenici (18.10.2013 12:06:05)

hvala na odgovoru :-)




Nikara -> RE: Ginekolozi u Zenici (23.10.2013 22:47:22)

Ikili, ja sam se prije četiri mjeseca porodila neplaniranim i hitnim carskim rezom. Dr. Ajanović se zatekao na smjeni i radio cr. Ja sam veoma zadovoljna njegovom ozbiljnošću, pristupom, rezom, kasnijim oporavkom.




Elaa -> RE: Ginekolozi u Zenici (27.12.2013 20:02:58)

drage moje treba da se porodim za nekih mjesec ipo , najvjerovatnije CR, pa sam htjela vasa iskustva o ginekolozima koji su meni preporuceni a to je dr.Mirza Mehic i dr. Dzemo arap . Ja ne znam kod kojeg bi otisla pa molim za vasa iskustva. hvala vam puno pozzz




niki83 -> RE: Ginekolozi u Zenici (27.12.2013 20:07:38)

Niti jednom od njih..[sm=zmeden.gif] Posebno ne ovom prvom..[sm=smiley13.gif]

Iscitaj malo bolje ovu temu, jer vidim da imas vremena jos..
Imas dosta misljenja, imas dosta preporuka, a naci ces i brojeve telefona i sl.
Sretno!




palma -> RE: Ginekolozi u Zenici (28.12.2013 8:17:16)

Ja Džemu ne znam, ali Mirzu sam upoznala poslije poroda jer sam duže ležala u bolnici i moje mišljenje na osnovu iskustava drugih žena i onog koliko sam ga ja mogla upoznati kada je dolazio u vizite NE njemu.




niki83 -> RE: Ginekolozi u Zenici (28.12.2013 8:53:04)

Nisam ni ja dzaba rekla svoje ne.. Sve je na osnovu iskustva.
Postoje zaista daleko bolji ginekolozi koji vole da rade s trudnicama!




Elaa -> RE: Ginekolozi u Zenici (28.12.2013 9:20:42)

hvala vam na komentarima, jako sam iznenadena za striktno NE za ta dva dr. Posto nisam iz Zenice , mislila sam otici par puta kod nekog dr. na pregled i dogovoriti se s njim za CR. Tako su radile moje prijateljice koje su kao i ja imale indikacije za CR. Poslusala sam savjet niki83 pa sam sinoc iscitala postove.
Ja sam cula, iz pouzdanih izvora, da je mojoj prijateljici ovaj Mehic trazio 350 KM za CR iako je bio indiciran, znaci morala ga svakako raditi , znaci nije svojevoljno trazila CR. Da li je to u praksi inace tih dr. u Zenici ili ima onih kojima covjek na kafu da 100-200 KM , ili se sve radi o lovi? Koliko platis toliko muzike ?




2strawberry -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 0:39:19)

Mislim da ti uglavnom dvije stvari igraju ulogu - ili poznanstvo (sto znaci da si necija kcerka/snaha/zena) ili koliko para toliko muzike... Mozda ja grijesim (nadam se da grijesim!!) ali ne znam da postoji taj doktor koji ce dati svoj maksimum bez ova dva prije navedena faktora.

A sto se tice toga ko je dobar ko los kao doktor i kao strucnjak, sve je individualno... Neki se kunu u jednog, dok je drugima bio katastrofa. Neki su vrsni strucnjaci, ali su nekada nekome napravili gresku. Neki su dobri, samo imaju los dan. Stvarno sve je individualno, ali tebi je najbolje iscitati sva misljenja i sama odluci.




niki83 -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 8:43:54)

Ela ja cu ti po ovom prvom pitanju biti bolno iskrena...jer nervira me sva ta situacija...ali tacno znam da CR bez indikacija za isti kosta 500 KM! Ovaj drugi kada molis jer ti treba..kosta oko 300 KM...nazalost ali tako je [sm=smiley13.gif]

Drago mi je ja da si iscitala temu, i iskreno se nadam da ces pronaci odgovarajuceg doktora! Zelim ti mnogo srece, i sve uz Boziju pomoc! [sm=smiley1.gif]




ananas_ze -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 8:50:00)


IZVORNA PORUKA: palma

Ja Džemu ne znam, ali Mirzu sam upoznala poslije poroda jer sam duže ležala u bolnici i moje mišljenje na osnovu iskustava drugih žena i onog koliko sam ga ja mogla upoznati kada je dolazio u vizite NE njemu.

s ovim Mirzom ni ja nemam lijepo iskustvo




Nedi -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 11:00:26)

Ne poznajem niti jednog koji ce bez kesa voditi brigu o trudnici/porodilji kako treba. Nazalost tako je.




dandi84 -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 11:03:34)


IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne poznajem niti jednog koji ce bez kesa voditi brigu o trudnici/porodilji kako treba. Nazalost tako je.

U potpunosti se slažem, na žalost tako je [sm=smiley13.gif]




Elaa -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 11:09:49)

bas je ovo sve tuzno i stvarno se primitivno i ti ljekari ponasaju. Hvala vam puno na svim iskrenim komentarima , zaista mi mnogo znaci! Da li neka od vas ima br. tel. od dr. Ajanovica ili Sestica ? Hvala [sm=smiley1.gif]




dandi84 -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 11:13:24)

Ajanović ti se nikad ne javlja na mobitel, to smo ranije konstatovali na ovoj temi tako da ti samo Šestić ostaje ako hoćeš zvati na mobitel a njegov broj namam...Listaj nazad temu, mozda je već neko objavio broj...Evo mozda se neka javi kojoj Šestić vodi [sm=nosecka.gif]...[sm=smiley1.gif]




Mya_81 RR -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 11:27:52)

061750391
Ja sam ga za vrijeme trudnoce kontaktirala na ovaj broj. Nadam se da ga nije promjenio [sm=smiley1.gif]




Hannica -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 11:43:03)


IZVORNA PORUKA: niki83

Ela ja cu ti po ovom prvom pitanju biti bolno iskrena...jer nervira me sva ta situacija...ali tacno znam da CR bez indikacija za isti kosta 500 KM! Ovaj drugi kada molis jer ti treba..kosta oko 300 KM...nazalost ali tako je [sm=smiley13.gif]

Drago mi je ja da si iscitala temu, i iskreno se nadam da ces pronaci odgovarajuceg doktora! Zelim ti mnogo srece, i sve uz Boziju pomoc! [sm=smiley1.gif]

Kod mene nije bio takav slucaj,stvarno nije,tokom vodjenja trudnoce ja doktoru nisam dala ni 1 KM,ni kada smo zakazali CR,kada sam rodila mm dao doktoru na kafu 100 KM i parfem. Da li je to njemu bilo malo ili nije bas me briga,mogla saam i bez toga proci,vec sam bila rodila,sve ok i sa mnom i sa bebama,nisam trebala nikakav poseban tretman,to smo dali onako,da podijelimo svoju srecu s njim.[sm=smiley36.gif]
Radi se o dr. Ribicu.




hatepsut -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 11:54:47)

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: palma

Ja Džemu ne znam, ali Mirzu sam upoznala poslije poroda jer sam duže ležala u bolnici i moje mišljenje na osnovu iskustava drugih žena i onog koliko sam ga ja mogla upoznati kada je dolazio u vizite NE njemu.

s ovim Mirzom ni ja nemam lijepo iskustvo


Ja prepotentnijeg insan za zivota ne sretoh od ovog mladog Mehica.
Inace ja cu se ponovit meni su se kao ljudi u bolnici pokazali Gvozdenovic i Sestic.E sad misljenja su uvijek podjeljena,evo Niki je napisala za njeno lose iskustvo s Gvozdenovicem a meni je vise sestara koje rade u bolnici reklo kako je on odlican kod sekcije,ali je los kad su u pitanju prirodni porodi,medjutim mene je prirodno porodio i sve je proslo u najboljem redu hB.

A sto se tice Sestica,mozes sutra nazvati Medikom i zakazati pregled kod njega i dogovoriti se s njim.




niki83 -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 15:46:15)

Hannice drago mi je da si ti tako prosla..ali ja vjerujem da je to zbog tvoje blizanacke trudnoce! [sm=smiley1.gif]

Hate, potpuno se slazem s tobom! Imala si prave info o ova dva ljekara, bas je tako!
I da, ovako i ja idem kod dr.Sestica, nazovem Medikom, narucim se i nema problema. Cist racun, duga ljubav! [sm=smiley1.gif]




Mya_81 RR -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 15:52:03)

Mene zaista niko nista gore nije trazi niti sam ja ikome dala ikakav poklon, kovertu ili bilo sta slicno.




Hannica -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 16:31:28)

Niko ne znam sta bih ti rekla na to,ja mislim sa to sto su blizanci nista me znaci,moze samo biti razlog da trazi duplo.[sm=smiley36.gif]
Isto je bilo i kod prirodnog poroda.[sm=smiley1.gif]
A mogaonje biti bezobrazan s obzirom da zna da nas par stoja ne bi gurnulo u bankrot.[sm=zmeden.gif]




ananas_ze -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 16:41:37)


IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne poznajem niti jednog koji ce bez kesa voditi brigu o trudnici/porodilji kako treba. Nazalost tako je.

kako mislis?




Hannica -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 16:53:19)


IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne poznajem niti jednog koji ce bez kesa voditi brigu o trudnici/porodilji kako treba. Nazalost tako je.

kako mislis?

Kako ti mislis kako misli? [sm=smiley36.gif]
Prosto ko pasulj. Ako das pare,poklon i sl.bit ces mu draza,vise ve brinuti o tebi,ako ne onda samo povrsno. [sm=smiley1.gif]
Ako je trudnoca uredna,onda Nema potrene,a ako se nesto zakomplikuje onfa bolje imati stek za to. Meni hB nije trebalo,ali nikad se ne zna.




niki83 -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 17:01:27)

Joj, ja bas ne volim na ovu temu da diskutujem! [sm=smiley13.gif][sm=smiley36.gif] Narocito sada, kad jos jednom moram proci sve ovo.
No comment..bolje je.




hatepsut -> RE: Ginekolozi u Zenici (29.12.2013 17:20:18)


IZVORNA PORUKA: niki83

Joj, ja bas ne volim na ovu temu da diskutujem! [sm=smiley13.gif][sm=smiley36.gif] Narocito sada, kad jos jednom moram proci sve ovo.
No comment..bolje je.


Bude to sve ok aBd,meni je bilo briga uff a proslo extra !
Sto se tice koverte nije ni meni niko trazio,nego sam potegla "veze" ali sam oduzila na prigodan nacin.Ma sve je to super kad ide skolski,zaboli te dodjes gore hopp 8 prstiju otvoren i poradjas se,al drugarice ja oba puta bila "zabetonirana" .




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>