RE: Ginekolozi u Zenici (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


BebeLina -> RE: Ginekolozi u Zenici (9.10.2014 15:20:47)

Hvalaaaaa [sm=smiley31.gif]




Littlesunshine -> RE: Ginekolozi u Zenici (7.7.2015 15:32:24)

Pozzic, i ja sam nova i evo trebam konacno da odem na pregled ali nedoumica kog ginekologa da izaberem... dvoumim se izmedju sestica i granica[sm=zmeden.gif] Da li neko ima kontakt tel od dr granica iz privatne ordinacije (PS Ne znam kako napisati post ovdje isla sam na odg.[sm=zz_redface.png])[sm=zz_redface.png][sm=zz_redface.png][sm=zz_redface.png][sm=zz_redface.png]




Penelope82 -> RE: Ginekolozi u Zenici (7.7.2015 16:03:19)

061 169 769 dr.Granic




Anea 31 -> RE: Ginekolozi u Zenici (7.7.2015 22:25:14)

DR Granic je mojoj prijateljici trazio 300 km za hitni crski rez,i to u facu joj rekao,a vjerujem da ona nije slagala,pa kako hocete...




tulumba -> RE: Ginekolozi u Zenici (7.8.2015 21:23:41)

doktor granic je jedno obicno smece od covjeka. gnjida smrad gubar i sve ono najgore sto.moze da.zivi u jednom.covjeku..zato mu se vraca na.razne.nacine a ja.cu ga proklinjati.dok sam.ziva..ugrozio je.zivot mojih beba..trazio novac a onda u sali rekao kao i kad.uzmem pare ko to moze dokazati.moja rijec.protiv.tudje..a.kad.je bio direktor. bolnice fola izjava za medije da.ce.dati.sve od.sebe da sprijeci korupciju. smrad ljudski odvratni nemam.vremena.da.pisem pakao.koji sam.prisla.sa.svoje.dvije.bebe u stomaku ali srest ce njega neko u mraku kad.za to.dodje vrijeme. halalite na.ovako teskim rijecima ali.one.su i lagane.za tog necovjeka. klonite se njega.i njegove.ordinacije.




tulumba -> RE: Ginekolozi u Zenici (8.8.2015 9:00:46)

samo da ukazem na jedno. kome treba saner od doktora kokojem je sve hoj haj i koji je strucan samovkad trudnica nema nijedan problem onda idite njemu. pricaju sestre u bolnici da on uvijek kulira sa pacijenticama a kad je jednom dobio gripu molio sestru da mu da infuziju i tresao se od straha. necu da vas prepadam ali on pojma nema




tulumba -> RE: Ginekolozi u Zenici (8.8.2015 9:01:55)

al eto nisam iz zenice pa nisam znala ko je i sta je




Dollores -> RE: Ginekolozi u Zenici (13.8.2015 13:01:14)

Toplo preporučujem dr. Karahasana. Kod njega sam išla na preglede prije trudnoće, a sada mi on i vodi trudnoću. Veoma smiren, stručan i ljubazan doktor.




Idina mama -> RE: Ginekolozi u Zenici (4.1.2017 20:27:07)

Ginekologija, ali i sve ostalo, u zenickoj bolnici je uzasno. Nestrucno osoblje, ukljucujuci i doktore, prljavo, nehumano, zastarjelo (stara oprema, ali cak i ako je nesto novo kupljeno, nije koristeno kako treba).
Imala sam spontani i bila u Zenici. Uzas. Sve sto su tamo rekli, bilo je pogresno.
Prljavo, prljavo, prljavo, nehumano.

Opcenito sistem je potpuno nehuman. Tjeraju ljude da idu u oderedjenu bolnicu. To je van pameti.

Rjesenje svih problema: Svi idu gdje hoce, biraju bolnice kako zele. Bolnice placene po pacijentu!!!!

Kad je u pitanju zdravlje pogotovu djece, a time i porodilje ne smije biti entiteta i kantona. Svi moraju imati mogucnost ici u bolnicu gdje im je bolje.

Niko ne ide u Zenicu. Super. Zatvaraj prljavu sramotu. Samo zdere pare. Zato mozes imati super uslugu tamo gdje su se pokazali strucni i humani. I pare idu tamo gdje vrijedi investirati.

Ali Bosanci i Hercegovci nisu nikad ni pomislili da se bolnica, pa cak i dom zdravlja moze birati. Nisu navikli. Ne znaju za bolje.

Zato trpi narode i poradjaj se u prljavim kolektivnim radjaonicama u kojima ti odmah po rodjenju uzmu dijete.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]