RE: Prvi dan škole - šta obući!? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Medić* -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 14:10:04)


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: Medić*

Nama rekose u utorak svecani prijem prvacica u skoli i o svemu cemo biti informisani.
Za oblekicu imamo mnogo kombinacija, koju odlucimo znat ce te [sm=smiley36.gif]

Hairli nasim prvacicima, jos ne mogu da vjerujem da krece u skolu, svi smo opusteni nekako, a znam da ce uoci polaska emocije raditi 300 na sat [sm=smiley36.gif]


Blokiram jos uvijek sve ovo. Jer znam kad me ponese gotova sam [sm=smiley36.gif] necu bar do 03.09. da mislim o tome [sm=smiley36.gif]


Ne znam kako ce nam biti draga, mi svi opusteni, ne pricamo o tome, on nekada spomene i raspituje se sta ce biti i kako u skoli, malo promuhabetimo [sm=smiley36.gif]
ne zelim da mislim kako ce sve to biti, uosci i na dan polaska, pravit cu se jakom [sm=smiley36.gif]




koka i po -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 14:32:37)

psihicki se pripremam za prvi dan skole.
nama nije problem sta obuci nego sto ce mati pol skole da raspekmezi...
i nikako mi ne ide u glavu da moja bebica krece u skolu.




ziki -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 14:34:35)

De de, kakvo kmeženje. Euforično, porasla nam djeca, još jednu stepenicu mi ko roditelji pregurali [sm=bravo.gif]





Medić* -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 14:35:29)

Kad sam onoliko more suze isplakala za vrtic, pa za rastanak od pretskolske uciteljice, e ne mogu tako lako proci kad mi u skolu krene :)
Dzaba, djeca rastu i krecu nekim novim stazama, neka placem, plakat cu od srece sto rastu i sve ide svojim tokom, necu pred njim, pokusat cu se izboriti sama sa sobom a to je najteze [sm=smiley36.gif]




koka i po -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 14:36:34)

de ba ziki sta ti je [sm=smiley36.gif]
ja bi potop napravila da me nije bilo stid pa sam se sakrila.....kad je I.kretao u skolu.
neka im je sretno svima aBd.....




koka i po -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 14:38:16)


IZVORNA PORUKA: Medić*

Kad sam onoliko more suze isplakala za vrtic, pa za rastanak od pretskolske uciteljice, e ne mogu tako lako proci kad mi u skolu krene :)
Dzaba, djeca rastu i krecu nekim novim stazama, neka placem, plakat cu od srece sto rastu i sve ide svojim tokom, necu pred njim, pokusat cu se izboriti sama sa sobom a to je najteze [sm=smiley36.gif]




ti si moj covjek[sm=smiley20.gif][sm=smiley36.gif]
plakat cemo zajedno[sm=smiley36.gif]


aman kako ne plakati kad i za manje stvari zaplacem.....džaba kad me mati takvu rodila




ziki -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 14:42:40)

Ma plačem i ja, sve obdaniške priredbe sam otplakala od sreće i ponosa. Otplakala rastanak sa tetom iz jaslica, i nju rasplakala na kraju. Oplakala sam i kad je sad u junu došla za Teufikov rođendan. Al za školu nisam, bila euforična ko i on smijala se, radovala.




Medić* -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 14:45:45)

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: Medić*

Kad sam onoliko more suze isplakala za vrtic, pa za rastanak od pretskolske uciteljice, e ne mogu tako lako proci kad mi u skolu krene :)
Dzaba, djeca rastu i krecu nekim novim stazama, neka placem, plakat cu od srece sto rastu i sve ide svojim tokom, necu pred njim, pokusat cu se izboriti sama sa sobom a to je najteze [sm=smiley36.gif]




ti si moj covjek[sm=smiley20.gif][sm=smiley36.gif]
plakat cemo zajedno[sm=smiley36.gif]


aman kako ne plakati kad i za manje stvari zaplacem.....džaba kad me mati takvu rodila


Neka koksi, zdravo se je isplakati, izbacit cu to ono negativno sto imam u sebi a imamo ga svi, bar te emocije nakupljene [sm=smiley36.gif][sm=smiley31.gif]
Vise se volim isplakati i fino olaksati nego li s epraviti snaznom i kupiti u sebi, no, no [sm=smiley36.gif]

Moja snaga ne lezi i mojoj emotivnosti uglavnom [sm=smiley36.gif]

Itekako sam ja snazna, ali dzaba kad emocije prorade, neka ih neka rade [sm=smiley36.gif]
Ziki [sm=smiley27.gif]




koka i po -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 14:46:13)

ja sam plakala i na S.upisu [sm=smiley36.gif]
ko kad sam placip......[sm=smiley36.gif]

ustvari...ja ne mogu da gusim emocije....to je neki mix srece,tuge i rastanka sa rahat zivotom [sm=smiley36.gif]




Mya_81 RR -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 15:00:01)

Drago mi je kad citam ove postove, pomislim 'dobro je, nisam luda' [sm=smiley36.gif] Jer mi se ponekad ucini da pretjerujem, ali nisam bar sama [sm=smiley36.gif]

Sretno nam svima!




Visnja RR -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (24.8.2015 15:06:27)

pored ovih tema treba staviti podnaslov "klub plačipipipipi"

ah kad se sjetim prosle godine [sm=smiley31.gif]




pocahontas -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (25.8.2015 10:02:49)

šta obući? hmmm
obzirom da imamo svečani prijem za prvačiće u subotu 5.9. i zvanično skola počinje tek u utorak 8.9. to nam dodje ko dva prva dana za prvačiće pa dva puta mora nešto specijalno kao biti [sm=smiley36.gif]
ima košuljica i farmekrica i bermudica finih, pa nešto ćemo smisliti...hajde, ne ide na svadbu da mora biti ko pišta zategnut'[sm=smiley36.gif] mada, on bi rado to tako..stalno bi se sređivao[sm=zz_giggle.gif]




Hanady RR -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (27.8.2015 21:58:50)


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Drago mi je kad citam ove postove, pomislim 'dobro je, nisam luda' [sm=smiley36.gif] Jer mi se ponekad ucini da pretjerujem, ali nisam bar sama [sm=smiley36.gif]

Sretno nam svima!

[sm=smiley36.gif]
I ja i ja[sm=jezicek.gif]


Nego i mlađa cura ima obleku posbenu za prvi dan škole...
sama je birala u kupovini...
ima haljinicu i bolero...i raif...
baletanke još moramo da nađemo malčo smo nogati pa nam ne stoje sve fino[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
inače....njen izbor odjeće mi se jako dopada...
ta zelena nijansa na njoj žutoj je nešto super[sm=smiley1.gif]
i da bijele štramplice imamo[sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 3:55:19)

Oj hanady kakve stramplice, u utorak najavljuju 32 stepena[sm=smiley36.gif]. Ma ova tema za mame djevojčica ima više smisla, dječak ko dječak bermude, košulja, tene , nema tu nekog razmahivanja, nemam zbog čega biti uzbuđena, a moj bi svakako išao u trenerci da se ln pita




Penelope82 -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 8:34:55)

Kako mi je sve ovo smijesno ove godine [sm=smiley36.gif]

Proslu godinu sam preplakala-od upisa,prvog dana skole,preko skolskog izleta,priredbi do podjele knjizica i cinjenice da je moja beba zavrsila prvi razred (eh to su bile krokodilske[sm=jezicek.gif])




Hanady RR -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 11:35:08)


IZVORNA PORUKA: škorpija

Oj hanady kakve stramplice, u utorak najavljuju 32 stepena[sm=smiley36.gif]. Ma ova tema za mame djevojčica ima više smisla, dječak ko dječak bermude, košulja, tene , nema tu nekog razmahivanja, nemam zbog čega biti uzbuđena, a moj bi svakako išao u trenerci da se ln pita

ma to je šala i smajli upravo iz ovog razloga...
al ništa nas ne može iznenaditi[sm=jezicek.gif]
starijoj sma i mantil kupila dobro se sjećam ako padne kiša da joj ide uz haljinu [sm=sad.gif][sm=sad.gif][sm=sad.gif]




Hanady RR -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 11:35:58)


IZVORNA PORUKA: Penelope82

Kako mi je sve ovo smijesno ove godine [sm=smiley36.gif]

Proslu godinu sam preplakala-od upisa,prvog dana skole,preko skolskog izleta,priredbi do podjele knjizica i cinjenice da je moja beba zavrsila prvi razred (eh to su bile krokodilske[sm=jezicek.gif])

tebi smjesno...
e dobro imaš ti još beba...neka neka vdijet ćemo se opet na ovoj temi[sm=smiley36.gif]




Penelope82 -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 12:49:31)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Penelope82

Kako mi je sve ovo smijesno ove godine [sm=smiley36.gif]

Proslu godinu sam preplakala-od upisa,prvog dana skole,preko skolskog izleta,priredbi do podjele knjizica i cinjenice da je moja beba zavrsila prvi razred (eh to su bile krokodilske[sm=jezicek.gif])

tebi smjesno...
e dobro imaš ti još beba...neka neka vdijet ćemo se opet na ovoj temi[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] onda cu opet doci ovdje i plakati[sm=smiley36.gif] Rahat sam jos dvije godine[sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 12:59:15)

Meni svake godine prvi dan škole, baš ko prve godine, kad je u pitanju oblačenje :))
Mi volimo biti skockani :)




Penelope82 -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 13:03:54)


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Meni svake godine prvi dan škole, baš ko prve godine, kad je u pitanju oblačenje :))
Mi volimo biti skockani :)


eeeee mami je kupila kosuljicu i suknjicu za prvi dan drugog razreda (sto rekla moja S "za drugi skolski dan"[sm=smiley36.gif]) jos prije mjesec dana...,ali eto nekako mi se ne place kao prosle godine[sm=jezicek.gif]




ziki -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 13:22:32)


IZVORNA PORUKA: Penelope82


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Penelope82

Kako mi je sve ovo smijesno ove godine [sm=smiley36.gif]

Proslu godinu sam preplakala-od upisa,prvog dana skole,preko skolskog izleta,priredbi do podjele knjizica i cinjenice da je moja beba zavrsila prvi razred (eh to su bile krokodilske[sm=jezicek.gif])

tebi smjesno...
e dobro imaš ti još beba...neka neka vdijet ćemo se opet na ovoj temi[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] onda cu opet doci ovdje i plakati[sm=smiley36.gif] Rahat sam jos dvije godine[sm=smiley36.gif]

i nadaš se da će ipak bit još 3, tj da će vartit osmogodišnju osnovnu školu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 13:26:02)

Ma meni se plače svaki put kad "odskoči" po jednu fazu svog života. ali nekako od radosti - logično.
Hvala Bogu da su živi i zdravi - najveće bogastvo.




maja78 RR -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 18:05:28)

ja sam danas uzas bio je zadnji dan u vrticu i jutros se i uciteljica i ja rasplakasmo (nasa uciteljica koja ga je vodila 4 godine), i popodne kad smo dosli po njega bile druge uciteljice ali sve kao da smo dio porodice se ispozdravljase, bas mi je tesko




saritaa -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 18:37:23)

zene puno vi meni nesto placete [sm=smiley36.gif]

ja jok, ono bude tako na momanet neki drhtaj, ali brzo dodje a jos brze prodje [sm=smiley36.gif]

za prvi dan imamo neko haljince,a ako bude lose vrijeme naci cemo vec nesto iz oramara [sm=smiley1.gif]

eto odoha ja, a vi na miru placite [sm=jezicek.gif]

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Hanady RR -> RE: Prvi dan škole - šta obući!? (28.8.2015 19:22:06)


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja sam danas uzas bio je zadnji dan u vrticu i jutros se i uciteljica i ja rasplakasmo (nasa uciteljica koja ga je vodila 4 godine), i popodne kad smo dosli po njega bile druge uciteljice ali sve kao da smo dio porodice se ispozdravljase, bas mi je tesko

[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>