Zenice RR u Austriji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Bihter -> Zenice RR u Austriji (11.10.2012 1:00:38)

U razgovoru danas sa nasom dragom clanicom RR Visnjicom1 iz Graza dosla sam na ideju da otvorim temu o zenicama,clanicama RR koje zive u Austriji. Nadam se da cemo se na ovoj temi pronaci i lijepo druziti,ponekad mozda i za koju kaficu dogovoriti[sm=smiley1.gif] Ja zadnjih tri godine zivim u Klagenfurtu,udana sam i mm i ja trudimo se na dobijemo jednu maluuuu[sm=duda.gif]

Molim moderatore ukoliko tema vec postoji ili je na krivom mjestu da me upute,.ovo mi je prvi put da otvaram temu pa se nadam da necu zabrljati[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




visnjica1 -> RE: Zenice RR u Austriji (11.10.2012 1:19:06)

Hey Bihter [sm=bravo.gif] za temu,nadam se da ce nas biti u vecem broju, kako si mi ti.




Bihter -> RE: Zenice RR u Austriji (11.10.2012 1:25:56)

Pa gdje si ti meni draga,..zar je moguce da smo se nas dvije u isto vrijeme na rr nasle[sm=smiley36.gif] Da hvala za ideju,..nadam se da ce nam se nase zene koje budu u Austriji javljati,..da imamo neko mjesto na kojem mozemo pricati o svemu,savjetovati se i slicno,..Osobno i ja imam mnogo pitanja ponekad npr,.koji doktor je ovdje dobar,koji nije,..gdje kupiti nesto i slicne stvari pa se nadam da cemo se na ovoj temi naci i naravno druziti,pomagati i sve ostalo[sm=smiley1.gif]




visnjica1 -> RE: Zenice RR u Austriji (11.10.2012 1:33:40)

Evo kao sto ti napisa u pp zub me boli cijeli dan i mozes misliti da mi je bilo mrsko skuhati zalfiju cijeli dan, i evo trpim bolove bezz, sad sam uzela malo sode rastopila pa nakapala na meso oko zuba, jer mi 2 god izbija dvadesnjak a ne moze da izbije pa se meso upalilo, [sm=smiley19.gif] i sve odgadjala zubara i sad kada sam [sm=nosecka.gif] patim se.Ama i ja se nadam da ce nam se prikljuciti u sto vecem broju, kako da ne uvijek imam pitanja.
Kako je u K.jel hladno, kad ce vam grijanje pustiti, kod nas se smrze a grijanja ni na vidiku [sm=smiley13.gif]




Bihter -> RE: Zenice RR u Austriji (11.10.2012 1:39:49)

Imas pp mila..




veeseelaa -> RE: Zenice RR u Austriji (11.10.2012 9:27:06)

ah vidi vidi ko je sve u Austriji, sad znam s kim ću piti kaficu kad me put nanese[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]





SailorMoon -> RE: Zenice RR u Austriji (11.10.2012 9:33:45)

Imate i Sara.at. Ona je u Linzu. Javi ce vam se kad se vrati iz BiH otisla mami....




Mya_81 RR -> RE: Zenice RR u Austriji (11.10.2012 9:53:53)

Sve mi se nekako u glavi vrti da je tema jedne prilike već bila otvorena, ali ne uspjeva mi da je pronadjem preko pretraživača.




visnjica1 -> RE: Zenice RR u Austriji (11.10.2012 11:35:07)

Pa nece te nam ukinuti ovu temu [sm=smiley19.gif]




Bihter -> RE: Zenice RR u Austriji (11.10.2012 16:00:10)

Stvarno sam po cjelom portalu trazila i nisam nasla slicne teme,..nadam se da nas necete zakljucati[sm=smiley1.gif] zeniceee iz Austrije gdje ste,.nije valjda da nas je ovako malo[sm=smiley13.gif] Vesela tebi bujrum bogami kad god pozelis [sm=smiley31.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Zenice RR u Austriji (12.10.2012 15:46:15)

Ja sam u Becu ajte kodmene :-)[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Bihter -> RE: Zenice RR u Austriji (12.10.2012 15:50:06)

Rado bogami [sm=smiley36.gif] Hvala na pozivu Andy,..i tebi bujrum kad budes malo juznije bila,..Kärnten..[sm=smiley31.gif]




Mya_81 RR -> RE: Zenice RR u Austriji (12.10.2012 16:10:57)

Ma, nisam mislila na zaključavanje već na spajanje s postojećom, ali je nisam pronašla, a bila sam sigurna da su temu već jednom nekad otvorile žene iz Austrije. Možda me samo sjećanje ne služi najbolje [sm=smiley36.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Zenice RR u Austriji (14.10.2012 23:19:56)

Unswr Felix Baumgartner.... Gratuliere.... I sta kazete?




visnjica1 -> RE: Zenice RR u Austriji (14.10.2012 23:32:05)

Nista znacajno, uz tolike pripreme i zastite i nije mu moglo biti nista, a eto makar u necemu Austrijanac dobar [sm=smiley36.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Zenice RR u Austriji (15.10.2012 7:42:34)

Bas me zanima bil mogla ti to radit? Uz sve zastite koje je on imao? Ja mislim da nebi i nevjerujem da je tako lako. A ovo je stvarno nesto posebno... Skociti samo tako iz svemira u zemlju je velika stvar i pri tome oborit 4 rekorda.... Mislim da je to nesta posebno....




visnjica1 -> RE: Zenice RR u Austriji (15.10.2012 17:00:04)

Da mi je to zanimanje mozda i bih mogla, jer nakon 5 godina pripreme i toliko sigurnosti oko njega i sam je dr.rekao ako si pratila sinoc da mu nije moglo biti nista jer je bio u potpunoj zastiti, naravno svaka cast njemu moras imati veliku hrabrost za to, ali kad sagledas nije neste pretjerano, moje misljenje




Bihter -> RE: Zenice RR u Austriji (16.10.2012 0:20:21)

Hallo mädchen,wie geht`s euch[sm=smiley31.gif] Nema nas nesto puno na temi[sm=smiley13.gif] Mislila sam da ima vise zenica sa rr koje zive u Austriji[sm=smiley1.gif] Jaaaviteee nam se,..a naravno i ostalima bujrum[sm=smiley31.gif] Visnjice di si ti,..nema te nigdje [sm=smiley1.gif]




visnjica1 -> RE: Zenice RR u Austriji (16.10.2012 0:30:01)

Hej Bihty evo me bona, ne mogu da se namjestim nikako beba narasla pa joj mali pupoo, ja pocela s pripremanjem robice odvajala sto oprati sto je veliko i tako da se lagano moze pripremiti i ispeglati jer nikada se ne zna kada bebac moze vanka, kako si ti, sta ima kod tebe, jesil kupila onaj krevet.




Bihter -> RE: Zenice RR u Austriji (16.10.2012 0:48:27)

Oh masallah,..pa ti si se znaci vec pripremas pomalo[sm=smiley1.gif] Bas mi je drago,..zvucis dobro[sm=smiley1.gif] I jesi li smislila ime za [sm=duda.gif],.naravno ako se smije znati[sm=smiley1.gif]




visnjica1 -> RE: Zenice RR u Austriji (16.10.2012 0:51:53)

Pa cekamo da nam potvrdi tacno spol bebaca kada nam je rekao u 4,5 mjesecu i od tad bebac se krije, pa se nadam da cu sada vidjeti spol bebaca imamo uskoro termin akb, pa da juce sam usla u 35 sedmicu vakat je da se polako pripremamo, a crko trazeci recept za jedne suhe kolacice prave su u kalupima i ne mogu naci nikako [sm=zmeden.gif]




Bihter -> RE: Zenice RR u Austriji (16.10.2012 0:57:01)

Ah bebalo se sakrilo od mamice,..srce malo.. Ma ne sekiraj se mila,..saznat ces akobogda[sm=smiley1.gif] A kakve kolacice spominjes,..prestao te zub boliti pa odmah na kolacice prelazis[sm=smiley36.gif] Salim se malo,..kakav ti recept treba,.mozda mogu pomoci[sm=smiley1.gif]




visnjica1 -> RE: Zenice RR u Austriji (16.10.2012 1:00:19)

A jesu me zubi prestali nije skroz ali bitno je da je otok spao, ih vec sam ja pravila u subotu kolac neka mama je postavila pa mi se dojmio ukusan i tako i bi, a ovo su suhi kolacic idu uz kafu ili caj ko keksici a bas ukusni budu i znam da s epeku u kalupima tijesto bude fino izradjeno pa ga valjas po ruci eto haahah, al sve sam obisla nemaaa ima ju vanilice ali nije to to [sm=zmeden.gif]




Bihter -> RE: Zenice RR u Austriji (16.10.2012 1:09:16)

Ajoj,..nemam pojma,..pa mozda da probas na temi o kolacima da upitas da nema koja clanica recept[sm=smiley1.gif] Ja sam inace lala kad je pravljenje kolaca bilo u pitanju ali eto u zadnje vrijeme sam na rr vidjela par jednostavnih recepata i uspio mi kolac samo tako[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Zadnji sam pravila,zove se Cudo od cokolade,..prefiiin kolac njam njam i lako ga za napraviti[sm=smiley20.gif] A ima i jos jedna stranica na kojoj ima super recepata,..poslat cu ti na pp da ne bude da je reklama [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




visnjica1 -> RE: Zenice RR u Austriji (16.10.2012 1:12:43)

A napokon sam naslaaaaa yupi sutra cu akb praviti jer ih bas volim, a u [sm=nosecka.gif] svasta naumpadne..
Sta ima kod tebe, kako si ti, jel to dragi na poslu .




Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>