RE: Koja kolica su dobra? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Lavica28 -> RE: Koja kolica su dobra? (29.10.2018 9:54:30)

Pozdrav divne moje mame, evo i mene ponovo da podignem malo temu :)
Pišite kakva su iskustva sa kolicima trenutno na tržištu? Postoje li neka lagana 2 u 1 sa nultim položajem a da se mogu okretai u oba pravca (prema naprije i prema mami)?

Prodaje li sličajno iko kolica CAM 2 u 1?




mina23 -> RE: Koja kolica su dobra? (29.10.2018 10:18:05)

Pozdrav LaviceJa sam kupovala neka 3 u 1 kolica od King . Tada sam narucila preko amazona. Tockovi napuhani i amortizeri ma sve nesto extra. Na kraju mi beba nije htjela u ta kolica nikako , znaci bez veze ih kupila. Onda ga stavim u obicna kisebran kolica i mirno djete hahaah. Tako da sretno sa odabirom i imas na amazonu sve sto trazis samo ako imas nekog da ti to dostavi. 




Visnja RR -> RE: Koja kolica su dobra? (29.10.2018 10:45:11)


IZVORNA PORUKA: mina23

Pozdrav LaviceJa sam kupovala neka 3 u 1 kolica od King . Tada sam narucila preko amazona. Tockovi napuhani i amortizeri ma sve nesto extra. Na kraju mi beba nije htjela u ta kolica nikako , znaci bez veze ih kupila. Onda ga stavim u obicna kisebran kolica i mirno djete hahaah. Tako da sretno sa odabirom i imas na amazonu sve sto trazis samo ako imas nekog da ti to dostavi. 


hahahahahha oooo kako ponato [sm=smiley36.gif]
I mi kupili 3 u 1 skalmeriju.... nikad nije htjela u kolica.... za godinu dana sve skupa je možda bila pola sata...




vortex RR -> RE: Koja kolica su dobra? (31.10.2018 7:10:44)


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Pozdrav divne moje mame, evo i mene ponovo da podignem malo temu :)
Pišite kakva su iskustva sa kolicima trenutno na tržištu? Postoje li neka lagana 2 u 1 sa nultim položajem a da se mogu okretai u oba pravca (prema naprije i prema mami)?

Prodaje li sličajno iko kolica CAM 2 u 1?



Divno je biti pripremljen na vrijeme i imati sve spremno, kupljeno, ocisceno itd. Ipak, s obzirom da vecina ima iskustva da je volja djeteta bitnija od kvaliteta i izgleda kolica [sm=smiley36.gif] ako ikako mozes da posudis kolica od nekoga za prvih par koristenja pa da vidis ako hoce nesto tako da se onda odlucis na investiciju, posebno ako planiras nesto u visem cjenovnom rangu. Cisto da ne bi skupljala prasinu i bila na pik-u za par mjeseci sa upola manjom cijenom jer nisu iz prodavnice...




Vodolija0602 -> RE: Koja kolica su dobra? (31.10.2018 15:55:10)

Ja trazim isto sto i Lavica [sm=smiley36.gif] Ima li neko ideju koji model da gledam, neki savjet? Sto vise trazim - vise sam zbunjena[sm=zmeden.gif]

Da mi je prije nekoliko mjeseci neko rekao da ima toliko modela kolica na trzistu, rekla bih mu da je lud [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Koja kolica su dobra? (24.10.2019 19:18:35)

Zanimljiv tekst
KOLICA ZA BEBE - ZLATNA PRAVILA PRI KUPOVNI




Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 95 96 [97]