dr.Salko Mašić (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


adicamala -> dr.Salko Mašić (31.10.2008 14:23:52)

skoro sam preselila u sa i cula sam da je dr. Salko Mašić izuzetan doktor,da li je neko imao iskustvo s njim koje bi podjelio samnom i da li neko mozda ima njegov broj telefona..hvalaa[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
ps.. Ušla samu deveti mjesec i stvarno mi je hitno potrebna ova informacija




mamina cura -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 14:44:52)

Ja sam kod njega vodila obje trudnoce, nije me poradjao jer nisam upala u njegovu smjenu. Probaj saznati kad je navecer dezuran i otidji slobodno primice te. Divan je doktor ali je prebukiran.




adicamala -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 15:11:13)

hvala ti,ali mene najvise sikira papirologija,jer mi se svi dokumenti kao i zdravstvena vodi naa ze-do kanton. Neznam kako ce me primiti ..a sada nemam vremena da to sređujem .. Kako da dobijem uputnicu?




Emina* -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 15:17:50)

Mislim da nista ne mozes uraditi po tom pitanju...
Treba ti knjzica ovjerena od strane ZZO Kantona Sarajevo.... 
Ne znam da li je moguce platiti pregled.....




ElmaB -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 15:25:06)

Moguce je platiti i pregled i porod. Moja prijateljica je nedavno porodila se u Opcoj bolnici. Pregledi i porod i lezanje dva dana u bolnici 600 KM! Ona je iz Sandzaka i ceka nase papire, pa je zato sve morala platiti. Ali koliko se sjecam, samnom je u bolnici lezala zena koja je bila iz Mostara i morala je platiti sve troskove ukljucujuci i porod. Manje nego za strane drzavljanine, ali je ipak platila!




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 15:27:34)

Dr. Mašić, sve najbolje o njemu kao čovjeku, doktoru, stručnjaku, vodio mi trudnoću od petog mjeseca, porodio me, puna sam hvale, teško je doći do njega, stoga najbolje je kako već neko kaza, uprati kada je dežurni u pravac njemu,




eminak. -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 15:31:01)

dr.Mašić je fantastičan doktor u što ćeš se ja se nadam i sama uvjeriti. Juče je bio dežurni 24h tako da je danas slobodan a njegove ti dežure padaju svaki šesti dan.Četiri dana radi na kabinetu od 08.00-15.00 pa je u dežuri 24h pa dan slobodan. nadam se dati nisam previše iskomplikovala objašnjenje njegovih smjena.Najbolje je da odeš kad je u dežuri i to oko sedam pola osam naveče jer tad nema puno trudnica i na drugom je spratu tada.
sretno




Okarica -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 15:36:16)

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Moguce je platiti i pregled i porod. Moja prijateljica je nedavno porodila se u Opcoj bolnici. Pregledi i porod i lezanje dva dana u bolnici 600 KM! Ona je iz Sandzaka i ceka nase papire, pa je zato sve morala platiti. Ali koliko se sjecam, samnom je u bolnici lezala zena koja je bila iz Mostara i morala je platiti sve troskove ukljucujuci i porod. Manje nego za strane drzavljanine, ali je ipak platila!


Samnom je u sobi u Općoj bolnici bila žena iz Sandžaka i mislim da je platila oko 500 KM, nisam sigurna.




Aleina -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 15:40:38)

Vrhunski doktor, mene je porodio i prezadovoljna sam jer je zaista  vrijedan svake hvale....

Zelim ti mnogo srece pri porodu....
Pozdrav...




adicamala -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 15:51:35)

hvala na savjetima i lijepim željama, a on neradi nigdje privatno,jel?samo u bolnici




adicamala -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 15:57:34)

hvala na informaciji,a koliko se ostaje u bolnici naravno ako je porod normalan,da li te iko moze posjetiti prije polaska kuci..jeli bebica stalno uz tebe?




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 16:37:53)

Ulazaka na porođajni odjel nema, ti ako si u stanju možeš izaći ipsred na hodnik i tu primiti posjetu, ja sam se porodila ujutro u 10.40, a izašla sutradan oko 12, znači dan, porod bio prirodan, uredna , beba ok, bila cijelo vrijeme pord mene,

nadam se da sam ti odgovorila barem na neka pitanja




adicamala -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 16:45:44)

jesi hvala ti puno,
vidim tvoja princezica je vec velika,meni je termin za dvadesetak dana pa me sve interesuje pogotovo sto mi je u sarajevu sve novo.




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 16:55:54)

Samo polako, biće to dobro akobogda, poslušaj nas "iskusne" hahaha, pravac u dežuru, jer ako budeš zvala na onaj bro 285 tako nešto nikada ti se niko neće javiti, a i kada ti se javi dobišeć termin naredne godine, bez obzira na termin tvog porodam ili će ti kazati pa ima i drugih dr.




tea lana -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 17:44:19)

Pozdrav svima nova sam, porodila sam se prije godinu i po i na svijet donijela djevojcicu.Al ne zahvaljujuci dr.Masicu koji mi je vodio cijelu trudnocu redovno i ni jednom mi nije rekao da mi je beba pre krupna pa mi je radi toga dijete  bilo medu karlicnim kostima zaglavljeno a porod je trajao od subote u podne do ponedeljka do 17 30.Moj dragi doktor mi je povrh svega ostetio matericu koju je doktorica jedva kasnije zasila,navlaceci grlic materice preko bebine glave.Da nije bilo doktorice Aide DZulepe ja imam osjecaj da bi se i sad  patila i poradala.[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mamin sin -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 22:39:16)

Adicamala meni je dr. Masic odlican! Vodio me je u 9. mj i porodio...[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image] On ti je dezurni  u srijedu 05.11. od 08:00, pa 24 sata...Kako ti je  Eminak rekla najbolje je navece otici.
Sretno!




Visnja RR -> RE: dr.Salko Mašić (31.10.2008 23:33:40)

dr.Masic je odlican... imala sam kod njega dva pregleda prije poroda...
Porodio me je na carski rez... Prema pacijnticama se ponasa kao da smo mu rod... Odlican doktor i veliki covjek...




norah -> RE: dr.Salko Mašić (1.11.2008 19:30:45)

Ja nisam nesto posebno bila odusevljena dr. Masicem. Dosta je grub kada pregleda. Ne znam, bas mi je nekako cudno djelovao.




Fuada80 -> RE: dr.Salko Mašić (3.11.2008 0:08:51)

Meni je doktor Mašić vodio trudnoću od petog mjeseca, na porodu bio uz mene, otpratio me u sobu poslije poroda, znači, maksimalna podrška u svakom trenutku. Naravno da se od njega ne moze ocekivati prevelika paznja za vrijeme pregleda, pogotovo ako se dolazi u dezuri, jer toliko trudnica u tom trenutku ovisi o njemu. Meni je posebno vazno sto je veliki vjernik, tako da znam da nista loše ne moze iz toga proizaći. Što se tiče papira, znam da su pregledi za trudnice bez osuguranja 5 KM, UZ 10 KM, a porod prirodni - 400 KM( ovo je u Vojnoj bolnici). Tako je bar bilo prije par mjeseci. Ukoliko se zeli naruciti za redovni pregled. poslije svakog 15 u mjesecu sestre dobiju raspored ordiniranja doktora na kabinetu. Broj je 033285285, i moze se zvati cijeli dan.




Dinkica -> RE: dr.Salko Mašić (3.11.2008 14:47:58)

Uspjela sam dobiti uputnicu za Opstu bolnicu i bas bi htjela kod dr. Masica, zvala sam 285285 ali on je prebukiran tako da moram cekati 15ti da se pokusam naruciti. E mene sad zanima mogu li ja sa ovom uputnicom otici na pregled kad je on dezurni a da nemam zakazan termin. I jos me zanima znam da je bezveze pitanje ali nikad nisam bila na pregledu osim kod jedne privatne doktoriice, kad se radi UZ pregled da li mogu biti u odjeci da se vidi stomak ili se skidam skroz [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




mamy Sabina -> RE: dr.Salko Mašić (3.11.2008 15:09:29)

Onda se ne moraš skidati,samo podigneš maicu i malo  spustiš pantale![image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Dinkica -> RE: dr.Salko Mašić (3.11.2008 15:21:53)

Ok, hvala, reko da se ne brukam gola [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




tea lana -> RE: dr.Salko Mašić (3.11.2008 15:37:05)

pozdrasv moj ti je savjet a do tebe je ako ne uspijes kod dr.Masica trazi dk.Aidu Dulepu ja bi sa njom sutra ponovo cijeli porod prosla a Masicu ne bi ni da me ultrazvucno pregleda jer mi je puno naskodio  na porodu.




Dinkica -> RE: dr.Salko Mašić (3.11.2008 15:47:10)

Stvarno mi je zao zbog tvog loseg iskustva, niko nije savrsen pa ni taj doktor, ja cu ipak pokusati kod njega a ako ne onda cu pitati za tu doktoricu. I mene je strah ali sve je Bozijim rukama koji god doktor da bude.




haida -> RE: dr.Salko Mašić (3.11.2008 15:51:35)

Svi mi imamo različita mišljenja o pojedinim doktorima....isto tako kao što se ja nisam složila sa jednom forumašicom na temi posljednji dani pred porod.
Ali to sve zavisi od našeg ličnog iskustva.
Meni je prvu trudnoću vodila dr Aida i na kraju me pravo isprepadala jer je beba sjedila u kanalu....druge forumašice su opet prezadovoljne njom....to sve zavisi.
Ti se fino naruči kod doktora kod kojeg misliš da je najbolje a nikad ti nije kasno promijeniti ga ako ne budeš zadovoljna.
Samo nazovi na vrijeme jer su stvarno svi prezauzeti u Opštoj bolnici.
Sretno




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>