RE: dr.Salko Mašić (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


minie -> RE: dr.Salko Mašić (12.10.2015 21:15:53)


IZVORNA PORUKA: Gabicca


IZVORNA PORUKA: minie

Je li neko u skorije vrijeme bio kod Masica na pregledu u MUPovoj ambulanti? Kakve su procedure, koliko se placa pregled?
Hvala :)


I mene zanima...


Ako nemas karton kod njih, placas pregled kao i kod privatnika, oko 50 KM. Ako ti je zgodnije mozes i.privatno.u Vogoscu kod njega. Karton se ne moze prebaciti u MUPovu ambulantu, jer imaju veliki broj pacijenata :(




nanaca -> RE: dr.Salko Mašić (27.10.2015 22:39:00)

Nekoliko puta sam otisla na Jezero, odjel za sterilitet, ali nisam zadovoljna, ne zelim blatiti doktora, ali mi se ucinio povrsnim i nezainteresovanim. Do dr Godinjaka, ocito, ne mogu doci, a vidim zenice po hodniku samo njemu `lete`. Vjerovatno s razlogom. Posto nemam vremena satima sjediti i nadati se hoce li me on primiti ili ne (premda su me sestrice vec pokretima glavom informisale da je nemoguce da idem kod dr Godinjaka), zelim provjeriti sa vama za ovog dr Masica: muz i ja se tek krenuli boriti za bebu, ali smo skoro 40 godina stari i nemamo kad gnjaviti se mjesecima po hodnicima bolnica...Zelim sto prije sve nalaze povaditi, vodjena instrukcijama iskusnog ljekara, i da onda znamo sta nam je ciniti. Dakle, je li ijedna zenica koja se borila za bebaru obracala dr Masicu i koliko to brzo kod njega ide, tj. ceka li se danima i mjesecima ili sve ide brzo? Gdje da ga nadjem? Btw, imam zdravstveno osiguranje. Gdje cu vaditi nalaze za koje mi da uputnice? Hvala svima na pomoci!!!




škorpija -> RE: dr.Salko Mašić (29.10.2015 23:10:41)

Ja koliko znam Mašić ti nije stručnjak za sterilitet, smatram da on nije prava adresa za vas, sto ne probate kod Divanovića, ili na temi zatrudnjenje pitaj, tamo ćeš dobiti bolje informacije. Preporučila bih ti i Basceci, ali cini mi se da svo koji kod njih odu na pregled odmah postanu kandidato za vantjelesnu oplodnju, a treba prvo ispitati i druge mogućnosti




nanaca -> RE: dr.Salko Mašić (30.10.2015 3:16:41)

A gdje radi dr divanovic?




ninuska -> RE: dr.Salko Mašić (30.10.2015 6:50:21)


IZVORNA PORUKA: nanaca

A gdje radi dr divanovic?

Ima ordinaciju u bivsoj zgradi Uniprometa na Socijalnom. Kod nekadasnjeg Mercatora, a sada Konzuma.




sarisari -> RE: dr.Salko Mašić (2.11.2015 23:48:08)



nanacha ja ti preporučujem dr.Muminbašića radi na Jezeru na sterilitetu pokušaj doći do njega, ja trenutno radim na bebici i nije mi skoro pa ništa od nalaza bilo potrebno osim HSG-a




miracle -> RE: dr.Salko Mašić (24.11.2015 13:47:55)

Moram da po koji put pohvalim ovog divnog covjeka i dr.

Ja sam jutros u sklopu ljekarskog otisla i na pregled kod ginekologa kad gle...tamo divni dr.Masic...koji me porodio sa prvim djetetom.

Takav pristup,takvi savjeti...ono se rijetko srece.

Hvala Bogu pa imamo ovakve doktore.


p.s.pitala sam,moze se doci na pregled ,ko nema karton nazalost placa..ali eto.




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (26.11.2015 15:38:00)


IZVORNA PORUKA: miracle

Moram da po koji put pohvalim ovog divnog covjeka i dr.

Ja sam jutros u sklopu ljekarskog otisla i na pregled kod ginekologa kad gle...tamo divni dr.Masic...koji me porodio sa prvim djetetom.

Takav pristup,takvi savjeti...ono se rijetko srece.

Hvala Bogu pa imamo ovakve doktore.


p.s.pitala sam,moze se doci na pregled ,ko nema karton nazalost placa..ali eto.



slažem se sa tobom i podcrtavam ovo podebljano, ali neprocjenjiva je šeta što takvog stručnjaka i čovjeka nemamo u porodilištu.




minie -> RE: dr.Salko Mašić (30.12.2015 8:07:40)

Ima li neko broj mobitela od sestre koja radi sa Mašićem u Vogošći?
Trebam se naruciti na pregeled odmah poslije Nove :)





lala2010 -> RE: dr.Salko Mašić (31.12.2015 11:44:37)

mob.061 302 230




minie -> RE: dr.Salko Mašić (31.12.2015 11:46:17)


IZVORNA PORUKA: lala2010

mob.061 302 230


Hvala :)




Jeca_Perec -> RE: dr.Salko Mašić (31.12.2015 13:09:14)

kakav ultrazvuk ima dr Salko u svojoj privatnoj ordinaciji ?
hvala




škorpija -> RE: dr.Salko Mašić (3.1.2016 9:46:00)

Obični i na većini pregleda mi nikad ne okrene monitor da vidim bebu[sm=smiley13.gif]




koka i po -> RE: dr.Salko Mašić (3.1.2016 9:53:31)

zar ti ne dadne sliku?




minie -> RE: dr.Salko Mašić (3.1.2016 19:34:40)


IZVORNA PORUKA: škorpija

Obični i na većini pregleda mi nikad ne okrene monitor da vidim bebu[sm=smiley13.gif]


Zar nema bar 3d? Meni uvijek u MUPovoj ambulanti okrene ekran i pokaze sve organe koji se posebno prate u toj sedmici.
E sad kontam ako mu je obicni da beze ne placam :/




škorpija -> RE: dr.Salko Mašić (4.1.2016 0:11:07)

Mislim da nema 3 D, a ako i ima nikad ga bije spomenuo niti uključio, a dobijem sliku i vjeruj mi svih sedam-osam koje sam dosad dobila, od početka trudnoće do danas, izgledaju potouno isto, kao šišmiš na noćnom nebu bez mjesečine[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]