RE: dr.Salko Mašić (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Jeca_Perec -> RE: dr.Salko Mašić (4.12.2012 12:20:29)


IZVORNA PORUKA: hapymum
a gdje se nalazi ova privatna ordinacija


u Vogosci ul. Skendera Kulenovica br 51, u blizi Doma zdravlja.. u cetvrtak sam se narucila na pregled... al, sestrica koja se javlja na telefon je pravo ljubazna da pomogne da se lakse dodje do njih...




mimiE -> RE: dr.Salko Mašić (4.12.2012 13:20:27)


IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: hapymum
a gdje se nalazi ova privatna ordinacija


u Vogosci ul. Skendera Kulenovica br 51, u blizi Doma zdravlja.. u cetvrtak sam se narucila na pregled... al, sestrica koja se javlja na telefon je pravo ljubazna da pomogne da se lakse dodje do njih...


Jeca_Perec možete li napisati kako je na pregledu,kakav je ultrazvuk,cijene[sm=smiley36.gif] ja sam razmišljala da odem do dr u mup-ovu ambulantu,ali ovo u Vogošći mi je bliže i jednostavnije pa da skontam do vikenda[sm=smiley36.gif]




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (4.12.2012 23:53:17)

Odmah iznad Dz imate tri putokaza, jedan od njih je ginekološka ordinacija Vita, i samo pravo za putokazom jedno 500 metara i nema fule,




hapymum -> RE: dr.Salko Mašić (5.12.2012 11:13:25)


IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: hapymum
a gdje se nalazi ova privatna ordinacija


u Vogosci ul. Skendera Kulenovica br 51, u blizi Doma zdravlja.. u cetvrtak sam se narucila na pregled... al, sestrica koja se javlja na telefon je pravo ljubazna da pomogne da se lakse dodje do njih...

hajd nam javni kad zavrsis sva desavanja i to,cekamo




Jeca_Perec -> RE: dr.Salko Mašić (6.12.2012 21:57:23)


IZVORNA PORUKA: hapymum
IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec
IZVORNA PORUKA: hapymum
a gdje se nalazi ova privatna ordinacija

u Vogosci ul. Skendera Kulenovica br 51, u blizi Doma zdravlja.. u cetvrtak sam se narucila na pregled... al, sestrica koja se javlja na telefon je pravo ljubazna da pomogne da se lakse dodje do njih...

hajd nam javni kad zavrsis sva desavanja i to,cekamo

privatna ordinacija se zove Vita, ako ulazite iz pravca Vogoscanske petlje, prodjete drugi semafor i nakon njega ima skretanje za lijevo, ima pekara Izvor, tu skrenete i idite samo pravo do znaka za ordinaciju [sm=smiley1.gif]
kontakt brojevi su 033 435 332, mobilni 061 302 230 . Cijene ginekoloski 30 KM, ultrazvuk je 40 KM (super je, pravo moderan i nov), ordinacija je roza boje, kao i krevetic[sm=smiley36.gif] za gin. pregled, papa test je 40 KM, ginekoloski + papa test 60 KM.




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (6.12.2012 22:16:51)

A, žene koje idu autobusom iz Sutjeske, mogu izaći kod onih stepenica, to vam je stanica prije zadnje stanice i samo uz stepenice da se popnete, jedne, pa druge i kada izađete u ulicu samo do granapa Rašmer, i ordinacija je odmah u toj zgradi,




Visnja -> RE: dr.Salko Mašić (11.12.2012 16:11:23)


IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: hapymum
IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec
IZVORNA PORUKA: hapymum
a gdje se nalazi ova privatna ordinacija

u Vogosci ul. Skendera Kulenovica br 51, u blizi Doma zdravlja.. u cetvrtak sam se narucila na pregled... al, sestrica koja se javlja na telefon je pravo ljubazna da pomogne da se lakse dodje do njih...

hajd nam javni kad zavrsis sva desavanja i to,cekamo

privatna ordinacija se zove Vita, ako ulazite iz pravca Vogoscanske petlje, prodjete drugi semafor i nakon njega ima skretanje za lijevo, ima pekara Izvor, tu skrenete i idite samo pravo do znaka za ordinaciju [sm=smiley1.gif]
kontakt brojevi su 033 435 332, mobilni 061 302 230 . Cijene ginekoloski 30 KM, ultrazvuk je 40 KM (super je, pravo moderan i nov), ordinacija je roza boje, kao i krevetic[sm=smiley36.gif] za gin. pregled, papa test je 40 KM, ginekoloski + papa test 60 KM.


jeco,
je li kod tebe trudnoca u pitanju ili si isla na obicni pregled? zanima me da li moze da isprinta sliku ultrazvuka s ozbirom da mu je sve vjerovatno jos u fazi pripreme?

lp




Jeca_Perec -> RE: dr.Salko Mašić (11.12.2012 16:51:33)

trudnica, trudnica [sm=smiley1.gif]
ima dr dobar ultrazvuk, vidi se da je nov i kvalitetan .. mislim da vrsi printanje[sm=smiley1.gif] .. ja nisam uzela print , jer sam se sva pogubila na pregledu, al ako Bog da u ponedjeljak opet idem... a nije ordinacija skroz na skroz u pripremi, ima dosta pregleda... pitala si na drugoj temi... da, ginekoloski se vrsi ultrazvuk do 3 mjeseca trudnoce, kasnije ne, ide onaj klasicni po stomacicu...a sto se tice ginekoloski pregleda to ide pred kraj trudnoce, a u toku se ne radi, osim ako nemas neki problema npr. gljivica...




snjeguljicaa -> RE: dr.Salko Mašić (14.12.2012 18:13:55)

zdravo moje zenice imam jedno pitanje za vas, zanima me da li doktor radi subotom tj. mogu li se sutra naruciti da u ponedeljak dodem na pregled (nije u pitanju trudnica) vec obicni ultrazvucni pregled? Hvala unaprijed svima [sm=smiley1.gif]




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (14.12.2012 18:15:29)


IZVORNA PORUKA: snjeguljicaa

zdravo moje zenice imam jedno pitanje za vas, zanima me da li doktor radi subotom tj. mogu li se sutra naruciti da u ponedeljak dodem na pregled (nije u pitanju trudnica) vec obicni ultrazvucni pregled? Hvala unaprijed svima [sm=smiley1.gif]



ja koliko znam radi ponedjeljak i četvrtak u svojoj ordinaciji, a tamo u MUP-ovoj je svaki radni dan do 13,30 prima pacinejtice,




snjeguljicaa -> RE: dr.Salko Mašić (14.12.2012 18:21:10)

Hvala puno Mama Alma RR ja bi trebala privatno jer mi je na papa testu koji sam radila ( u domu zdravlja a koji mi nisu htjeli procitati vec narucili tek za 2 mjeseca) da imam upalu neku a ja sam trudilica sto bi se reklo pa bih voljela kod doktora da pregleda pa da vidim mozeli mi sta dati da ne bi bilo kakvih problema a u ponedeljak bi mi odgovaralo jer ako nedo Bog (hahaha) ovaj mjesec dobijem trebala bih oko četvrtka ili petka pa zato pitam. Nadam se da nisam dosadna ali sam se prepala radi te upale jakooooo hvala još jednom




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (14.12.2012 18:23:20)

ma, nisi pozovi ovaj broj pa vidi, sretno draga




snjeguljicaa -> RE: dr.Salko Mašić (14.12.2012 18:28:50)

Hvala puno puno najbolje ste zene [sm=smiley1.gif] pokusacu

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

ma, nisi pozovi ovaj broj pa vidi, sretno draga





sanjaa -> RE: dr.Salko Mašić (17.12.2012 11:43:16)

Drage trudnice,

Ja sam nova na forumu obzirom da sam tek 3. mjesec i mnogo toga zanimljivog mogu procitati. Moja sestra ima sve rijeci hvale za dr. Masica, tako da cu sigurno otici u njegovu privatnu ordinaciju. Izgleda da se vojna bolnica, gdje sam htjela da se porodim, raspada :(




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (17.12.2012 19:07:18)


IZVORNA PORUKA: sanjaa

Drage trudnice,

Ja sam nova na forumu obzirom da sam tek 3. mjesec i mnogo toga zanimljivog mogu procitati. Moja sestra ima sve rijeci hvale za dr. Masica, tako da cu sigurno otici u njegovu privatnu ordinaciju. Izgleda da se vojna bolnica, gdje sam htjela da se porodim, raspada :(



tačno, tako, ja sam rodila dvoje, o trećem u budućnosti akobogda razmišljamo, ali ako ikada ovaj dr. bude radio porode, ja ću se odličuti z atreće glat




nanika -> RE: dr.Salko Mašić (17.12.2012 19:22:57)

sanjaa i ja imam samo rijeci hvale. Stvarno veliki covjek a onda i doktor. Meni je vodio obje trudnoce. U prvoj trudnoci me i porodio.
Nisam znala da radi privatno....jeli napustio opstu bolnicu ili[sm=zmeden.gif]




Miimy -> RE: dr.Salko Mašić (17.12.2012 20:21:31)



IZVORNA PORUKA: sanjaa

Drage trudnice,

Ja sam nova na forumu obzirom da sam tek 3. mjesec i mnogo toga zanimljivog mogu procitati. Moja sestra ima sve rijeci hvale za dr. Masica, tako da cu sigurno otici u njegovu privatnu ordinaciju. Izgleda da se vojna bolnica, gdje sam htjela da se porodim, raspada :(


Objasni mi molim te "raspada " jeste otisao im je jedan veliki covjek prije svega i odlican dr. znam jer me vodio jedan dio trudnoce al Vojna bolnica mila moja ima jos izuzetnih dr . koji cvrsto drze temelje za sta sam ja ociti primjer .....
a rade i na zaposljavanju novih kadrova jedan dr. ginekolog je vec primjen i kolko znam jos jednog ce primiti ....




sanjaa -> RE: dr.Salko Mašić (18.12.2012 15:46:36)

Ne znam, nisam upucena toliko. Al znam da su otisli neki doktori i da jos neki razmisljaju da odu, bar se tako prica. Kao da se ne zna ni hoce li opstati ovaj porodiljski odjel... je li tacno, ili ne... nemam pojma, takav dojam sam dobila




sanjaa -> RE: dr.Salko Mašić (18.12.2012 16:06:30)

Nisam mislila nista ruzno pod tim sto sam rekla raspada... Iskreno, volila bih da se porodim tamo




simba00 -> RE: dr.Salko Mašić (18.12.2012 16:52:46)

Mimmy, činjenica je da su otišli doktori: Drljević, Mašić, Gutićka će uskoro u penziju. Promijenit će se struktura osoblja, ne znači da neće biti bolje. Ali ja kad sam išla na preglede tamo, bilo je potpuno rasulo (CTG iz prahistorije, ne radi kako treba), nema doktora uvijek lete nekud, čekaonice prepune, kreče cijeli sprat... Ja sam se razočarala, posebno komunikacijom s jednim dr. i otišla na Jezero. Gore sam bila oduševljena (izuzimajući MRSU, koje ima i uVojnoj usput rečeno).




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (18.12.2012 18:41:12)

Otišao MAšić, otišao Drljević, Aida na bolovanju boga pitaj do kada, Gutička bolesna, ali radi još koji dan, čula sam da je i Puzić hasta i to baš ozbiljno, znači ostao Nakaš, Mišeljić i Begiragić i neki novi dr. Begič mislim, te specijalizanti




malenaa -> RE: dr.Salko Mašić (18.12.2012 19:21:20)

Kako sam sao obradovala kad vidjeh da privatno sad masic radi :) iako sam sutra narucena kod mehmedbasica idem i kod masica u cervrtak halal mu sve bilo.. Covjek koji nikada dinara ni poklon uzeo nije i kako vidim jako pristupacan cijenama




lely -> RE: dr.Salko Mašić (18.12.2012 19:43:15)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Otišao MAšić, otišao Drljević, Aida na bolovanju boga pitaj do kada, Gutička bolesna, ali radi još koji dan, čula sam da je i Puzić hasta i to baš ozbiljno, znači ostao Nakaš, Mišeljić i Begiragić i neki novi dr. Begič mislim, te specijalizanti

Draga Alma pa šta je sad sa Gutičkom,ko će me voditi ako ona ode[sm=zmeden.gif] Joj više i ginekolozi[sm=hudicek1.gif]




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (18.12.2012 19:45:25)


IZVORNA PORUKA: lely


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Otišao MAšić, otišao Drljević, Aida na bolovanju boga pitaj do kada, Gutička bolesna, ali radi još koji dan, čula sam da je i Puzić hasta i to baš ozbiljno, znači ostao Nakaš, Mišeljić i Begiragić i neki novi dr. Begič mislim, te specijalizanti

Draga Alma pa šta je sad sa Gutičkom,ko će me voditi ako ona ode[sm=zmeden.gif] Joj više i ginekolozi[sm=hudicek1.gif]



ja, ću da te vodim, hahahah

ma , ne sikiraj se, polako, ja sam čula da je ona pred penziom, a i sama znaš da je hasta več dugi niz godina, te kičma, te srčane tegobe,

a, što ne ideš Nakašu, on je odliučan




lely -> RE: dr.Salko Mašić (18.12.2012 19:54:59)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: lely


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Otišao MAšić, otišao Drljević, Aida na bolovanju boga pitaj do kada, Gutička bolesna, ali radi još koji dan, čula sam da je i Puzić hasta i to baš ozbiljno, znači ostao Nakaš, Mišeljić i Begiragić i neki novi dr. Begič mislim, te specijalizanti

Draga Alma pa šta je sad sa Gutičkom,ko će me voditi ako ona ode[sm=zmeden.gif] Joj više i ginekolozi[sm=hudicek1.gif]



ja, ću da te vodim, hahahah

ma , ne sikiraj se, polako, ja sam čula da je ona pred penziom, a i sama znaš da je hasta več dugi niz godina, te kičma, te srčane tegobe,

a, što ne ideš Nakašu, on je odliučan

[sm=smiley36.gif] pa Bogami bi i mogla imaš baš iskustva[sm=smiley1.gif]
Ma ne znam krenula kod nje,al ako ode u po frke ne gine mi Nakaš[sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>