RE: dr.Salko Mašić (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


kleoopatra -> RE: dr.Salko Mašić (5.3.2013 20:58:40)

koliko kosta samo papa test kod dr.masica u ambulanti




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (5.3.2013 23:08:44)

Misliš MUP-ovoj ambulanti, jel ja mislim da je 20, ali provjeri, mislim da sam tako pročitala da su ovdje žene pisale, ali evo probaj na ovaj broj 033 280020 i traži ambulantu, odnosno dr. mašića




tukica -> RE: dr.Salko Mašić (6.3.2013 10:59:36)

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

koliko kosta samo papa test kod dr.masica u ambulanti


Papa test u MUP-ovoj ambulanti, kod dr.Masica, placa se, kao participacija, 20 KM i ceka se 15-20 dana




kleoopatra -> RE: dr.Salko Mašić (11.3.2013 9:55:37)

ok hvala Vam




ljubićica -> RE: dr.Salko Mašić (12.3.2013 15:51:08)

Drage moje vidim da sve trazite dr Masica i ja sam isto i kada sam dosla da se porodim bio je on ali na zalost u 8 sati je smjena bila zavrsena i otisao je Ja moram reci da je bila jedna divna babica Senada i doktor Puzic i da sam imala extra porod koji bi svakoj zeni preporucila tako da su svi u principu dobri-))




Visnja -> RE: dr.Salko Mašić (13.3.2013 13:07:49)

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

ja, znam da je meni gledao na 3 D i 4D


je li ti cijelu trudnocu gledao kroz 3D/4D?
Ja imam osjecaj da je uzv 2D jer sam malo poredila slike na internetu.

Ja sam neki dan pitala za 3D, on mi je samo kratko pokusao prikazati u 3D ali je nesto bilo mutno tako da nisam skoro nista vidjela... A na recepciji mu pise da je pregled colordopler 80 KM.







fikolino -> RE: dr.Salko Mašić (25.3.2013 17:53:14)

Koliko kosta pregled kod dokrora Masica u amblanti?




Visnja -> RE: dr.Salko Mašić (1.4.2013 10:07:30)

IZVORNA PORUKA: fikolino

Koliko kosta pregled kod dokrora Masica u amblanti?



30 KM,
a privatno 40 KM.




Visnja -> RE: dr.Salko Mašić (1.4.2013 10:08:26)

IZVORNA PORUKA: Visnja

IZVORNA PORUKA: fikolino

Koliko kosta pregled kod dokrora Masica u amblanti?



30 KM,
a privatno 40 KM.
ustvari ja sam prvi put platila 70 KM jer je bio ginekoloski pregled i ultrazvucni pregled... a onda sve sljedece kontrole su bile po 40 KM.

lp




salmy -> RE: dr.Salko Mašić (1.4.2013 10:28:32)


IZVORNA PORUKA: Visnja

IZVORNA PORUKA: fikolino

Koliko kosta pregled kod dokrora Masica u amblanti?



30 KM,
a privatno 40 KM.

a moze se doci do njega u Mupovu ambulantu?




Visnja -> RE: dr.Salko Mašić (3.4.2013 13:57:56)

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Visnja

IZVORNA PORUKA: fikolino

Koliko kosta pregled kod dokrora Masica u amblanti?



30 KM,
a privatno 40 KM.

a moze se doci do njega u Mupovu ambulantu?



moze, radi svaki dan valjda od 8 do 13h, a mozes i provjeriti na telefon bio je negdje u tekstu na forumu.
razlika jeste u 10 KM, ali vjerovatno se privatno vise posveti pacijentu nego u mupovoj ambulanti...




dobby_79 -> RE: dr.Salko Mašić (18.4.2013 14:24:42)

I ja idem kod doktora Divanovica, prva trudnoca, 9. sedmica, imam 34 godine...sve sam iste testove radila i nije mi iskreno bilo mrsko mada je bilo potrebno dosta truda da sve izvadim, ipak je to za moje i bebino dobro, tako ti je kod njega, vrlo je detaljan, kad sam sad sve ove pretrage uradila mirna sam mjesecima, samo nekad kasnije opsta krvna slika i urin...narednu kontrolu za tri sedmice radim kombinirani probir, kako se broj beba sa down sindromom povecao zadnje vrijeme kod zena starijih od 30 godina, sasvim je normalno raditi sve te stvari dugo sam zivjela u inostranstvu i sve moje prijateljice koje su se porodile gore su prosle kroz te pretrage, smatraju se standardnim
znam da se nekad cini da je divanovic predetaljan ali samo mislim da je veoma odgovoran i ja mu stvarno vjerujem, bolje sprijeciti nego lijeciti neke stvari




Amila Vita -> RE: dr.Salko Mašić (4.7.2013 23:23:40)

Drage moje, želim da vam se zahvalim na ovako lijepim komentarima![sm=bravo.gif]




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (5.7.2013 8:24:03)


IZVORNA PORUKA: Amila Vita

Drage moje, želim da vam se zahvalim na ovako lijepim komentarima![sm=bravo.gif]



vidi, vidi ko na je tu u sitne sate, hahaha, dobro nam došla, plavušiće naša lijepa i draga




salmy -> RE: dr.Salko Mašić (5.7.2013 21:30:12)

Neki dan sam otisla do Mupove ambulante i bez problema me primio...

niti sam cekala..niti sta placala...
Masic je jedna ljudina koja se rijetko srece....




krhka plavusica -> RE: dr.Salko Mašić (12.7.2013 23:44:09)

Dr. Masic jeste u MUP-ovoj ambulanti i pregledi se ne placaju ako imate zdravstveni karton u kod njih. Papa test se placa 20 KM. Radi svaki dan i sto se tice kvalitete pregleda i savjeta dr Masic je isti kao sto je bio i u Opcoj bolnici, tako da komentari tipa "vise se posveti u privatnoj ambulanti" su stvarno neumjesni.




salmy -> RE: dr.Salko Mašić (13.7.2013 15:54:43)


IZVORNA PORUKA: krhka plavusica

Dr. Masic jeste u MUP-ovoj ambulanti i pregledi se ne placaju ako imate zdravstveni karton u kod njih. Papa test se placa 20 KM. Radi svaki dan i sto se tice kvalitete pregleda i savjeta dr Masic je isti kao sto je bio i u Opcoj bolnici, tako da komentari tipa "vise se posveti u privatnoj ambulanti" su stvarno neumjesni.

Slazem se 100%...to je jedan divan covjek..pa tek onda ljekar....
sve pohvale jos jednom za Masica....

ps. Njegova ruka kad te "potapse" po ramenu vrijedi careva grada...




Mirela_sa -> RE: dr.Salko Mašić (19.7.2013 11:55:27)

drage moje zna li koja broj dr masica u privatnoj praxi. na godisnjem je u MUP ovoj ambulanti, pa me interesuje da li radi privato




Mirela_sa -> RE: dr.Salko Mašić (19.7.2013 11:56:08)

zaboravila sam da je Ramazan, on neradi za ramazan




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (19.7.2013 14:01:54)

IZVORNA PORUKA: Mirela_sa

zaboravila sam da je Ramazan, on neradi za ramazan




Igrom slučaja sada radi, ja sam sinoć vidjela da jeotvorena ordinacija, pošto smo komšije, a i ja sam neki dan bila na kontroli i reče mi da će raditi, pa eto da znate,ovo govorim za Privatnu ord.

evo broj 061 302 230




lorus -> RE: dr.Salko Mašić (13.9.2013 13:33:37)

Pozdrav drage zenice, treba mi jedna informacija, znam da dr.Masic radi ponedjeljkom i cetvrtkom, samo mi jos treba radno vrijeme, jer ja na pregled mogu tek iza 17h, da znam prije nego sto ih nazovem, da se skontam kad meni odgovara pa da se uklopim s njihovim terminima.




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (13.9.2013 13:36:31)


IZVORNA PORUKA: lorus

Pozdrav drage zenice, treba mi jedna informacija, znam da dr.Masic radi ponedjeljkom i cetvrtkom, samo mi jos treba radno vrijeme, jer ja na pregled mogu tek iza 17h, da znam prije nego sto ih nazovem, da se skontam kad meni odgovara pa da se uklopim s njihovim terminima.



ma, to ti je taman, on je oko 15,30 u ordinaciji, a ako treba može i malo ranije doći, oko 15, a ostaje dok ima pacijentica, tako da vjerujem da ćeš se uklopiti




lorus -> RE: dr.Salko Mašić (13.9.2013 13:46:57)

Odlicno, hvala!




bombaj -> RE: dr.Salko Mašić (28.10.2013 14:35:32)

evo da se i ja uključim, nova sam na forumu.

prošle nedjelje bila sam kod doktora Mašića na pregledu jer sam trudna, 6. nedjelja.

ultrazvuk je pokazao da je sve ok hvala Bogu, s tim da imam pojacan iscjedak.

doktor mi je rekoa da pijem folacin i ispirem se sodom bikarbonom.

meni je to kao laiku ali ipak nekome ko je dovoljno obrazovan zvučalo zastarjelo.

dao mi je da uradim nalaz krvne slike i krvne grupe ali sam ocekivala i cerviklane briseve...ko zna da li imam neku upalu tj. bakteriju dole.

kao čovjek je krasan i ljubazan ali bih vise da mi neko kaze nesto o njegovoj strucnosti.

hvala :)




Jeca_Perec -> RE: dr.Salko Mašić (28.10.2013 20:50:05)

ako ljekar sa dugogodisnjim iskustvom ocijeni, da vam na prvu ne treba davati neki lijek, mislim da nema potrebe sumnjati..
mnoge od nas kad su bile trudne il su trenutno trudne, probale bi sa alternativom, onda da se hvatamo hemije..





Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>