RE: dr.Salko Mašić (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


shej -> RE: dr.Salko Mašić (28.10.2013 21:10:32)

Slazem se, uz to pij puno tecnosti i caja od brusnice, meni je caj rijesio sve te probleme i svakako bih izbjegavala sve moguce i nemoguce druge lijekove




bombaj -> RE: dr.Salko Mašić (30.10.2013 16:26:57)

hvala na podršci ali ono čega se ja bojim su zapravo te bakterije koje se otkrivaju cervikalnim brisevima, klamidija, ureaplazma, mikoplazma...
to su vrlo opasne bakterije...




Miimy -> RE: dr.Salko Mašić (18.11.2013 16:32:27)

pozz dali je neko u skorije vrijeme bio kod dr. Masica u MUPovoj ambulanti kako ide procedura kolko se placa kad nemas karton.....




hapymum -> RE: dr.Salko Mašić (18.11.2013 19:38:19)


IZVORNA PORUKA: Miimy

pozz dali je neko u skorije vrijeme bio kod dr. Masica u MUPovoj ambulanti kako ide procedura kolko se placa kad nemas karton.....

Mimy ja sam bila u cetvrtak dosla sacekala bile 2 trudnjace ispred mene.ja usla zavrsila pregled i to je to.nema narucivanja.dodjes i cekas




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (19.11.2013 8:22:30)


IZVORNA PORUKA: Miimy

pozz dali je neko u skorije vrijeme bio kod dr. Masica u MUPovoj ambulanti kako ide procedura kolko se placa kad nemas karton.....



evo nađoh na prednjoj strani papa test 20 km i čeka se oko 20 dana, a pregled 30, znači ovu su cijene za one koje nemaju karton u MUP-ovoj ambulanti,




srcalo -> RE: dr.Salko Mašić (18.12.2013 15:18:24)

pozz da li neko ima saznanja o tome koliko se dugo ceka kad se narucis kod dr.masica privatno, u ordinaciji, i dokad on obicno radi poslije podne, koliko sam mogla primjetiti, on tek od 15h radi u ordinaciji???pretpostavljam da radi 3d i 4d uzv, jel tako? hvala unaprijed, laganu i bezbriznu trudnocu vam zelim, lijep pozdrav. :)




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (18.12.2013 15:28:29)

pa, iako je gužva ako ti je hitno primit će te taj dan odnosno, ponedjeljak ili četvrtak, radi od 15 sati, pa bogami i do 20 i više, najbolje ti je da nazoveš Amilu, to je sestra što radi kod njega i ona će ti pomoći, baš je susretljiva i ljubazna




Gorky -> RE: dr.Salko Mašić (20.12.2013 23:36:49)

zdravo, zanim me da li dr. Masic izdaje i recepte?




malena5 -> RE: dr.Salko Mašić (1.2.2014 13:37:31)

Ja mislim da ne daje recepte. Bar meni nije nikad dao a sigurno bi da to privatno radi.




alldy -> RE: dr.Salko Mašić (19.3.2014 11:21:55)

Pozdravljam,

da li ima neko od vas da vodi trudnocu kod dr.Masica, interesuje me da li se moze doci kod njega na
pregled u MUP-ovu ambulantu, koliko se placa i kakva je uopste procedura, da li da odem i cekam na
red, hoce li me primiti iako nemam njihov karton?





salmy -> RE: dr.Salko Mašić (19.3.2014 11:46:01)


IZVORNA PORUKA: alldy

Pozdravljam,

da li ima neko od vas da vodi trudnocu kod dr.Masica, interesuje me da li se moze doci kod njega na
pregled u MUP-ovu ambulantu, koliko se placa i kakva je uopste procedura, da li da odem i cekam na
red, hoce li me primiti iako nemam njihov karton?



Pokusaj,nece te sigurno vratiti...ja nisam trudnica ali sam nedavno isla kod njega.Nije neka guzva najbolje j otidji do 1 sat...Obzirom da nemas tamo karton vjerovatno bi platila pregled...Ali Masic je ipak dobrica tako da ce te primiti bez problema..Sretno ti




alldy -> RE: dr.Salko Mašić (19.3.2014 12:01:23)

Hvala, :)




kleoopatra -> RE: dr.Salko Mašić (16.1.2015 9:46:08)

Zanima me znal iko koje su cijene kod Masica u Mupovoj ambulanti ? hvala




salmana -> RE: dr.Salko Mašić (4.3.2015 10:13:47)

Pitanje ako neko zna - da li kod naplacenih pregleda izdaju racun u MUP-ovoj ambulanti?




*nur* -> RE: dr.Salko Mašić (22.4.2015 9:50:50)

Pozdrav drage moje,
vidim da dugo niste pisale na ovoj temi, pa me interesuje ima li vas koje vodite trudnoću kod dr. Mašiča u privatnoj ordinaciji u Vogošći ili ste vodile u zadnje vijeme.
Kakva mu je oprema, kakav je on diagnstičar, jeste li kod njega radile nuhalni nabor, kakav je u tom mjerenju pregledu?




*nur* -> RE: dr.Salko Mašić (23.4.2015 9:23:40)

Pa zar niko e stvarno nemam rijeci[sm=smiley5.gif]




M kao Mama -> RE: dr.Salko Mašić (23.4.2015 12:55:08)


IZVORNA PORUKA: *nur*

Pozdrav drage moje,
vidim da dugo niste pisale na ovoj temi, pa me interesuje ima li vas koje vodite trudnoću kod dr. Mašiča u privatnoj ordinaciji u Vogošći ili ste vodile u zadnje vijeme.
Kakva mu je oprema, kakav je on diagnstičar, jeste li kod njega radile nuhalni nabor, kakav je u tom mjerenju pregledu?



Meni je vodio obje trudnoće, ovu drugu posebno jer je bila rizična od 4 nedjelje, mislim da sam ti sve kazala. Ordinacija je sasvim ok, prostrana, čista, komforna, sestra Amila i dr. Salko pre, pre ljubazni, kod pregleda je temeljit, nakon poroda sam nastavila da idem na redovne kontrole kod njega, znači sad će evo tri godine kako sam rodila moju drugu djevojčicu.
Ako te još nešto zanima piši u PP pa ću ti odgovoriti koliko je u mojoj moći.
Sretno




*nur* -> RE: dr.Salko Mašić (23.4.2015 15:22:36)

Hvala mama_Alma




škorpija -> RE: dr.Salko Mašić (17.8.2015 20:22:13)

Kojim danima radi dr. Mašić u ordonaciji u Vogošći i do komiko sati




Jeca_Perec -> RE: dr.Salko Mašić (17.8.2015 22:30:57)

ponedjeljak i četvrtak, radi od 15 sati do 20 i više… najbolje ti je da nazoveš Amilu, to je med. sestra što radi kod njega i ona će ti pomoći, susretljiva i ljubazna 033 435 332




škorpija -> RE: dr.Salko Mašić (17.8.2015 23:09:09)


IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

ponedjeljak i četvrtak, radi od 15 sati do 20 i više… najbolje ti je da nazoveš Amilu, to je med. sestra što radi kod njega i ona će ti pomoći, susretljiva i ljubazna 033 435 332


Hvala puno na i info




minie -> RE: dr.Salko Mašić (8.9.2015 9:24:48)

Je li neko u skorije vrijeme bio kod Masica na pregledu u MUPovoj ambulanti? Kakve su procedure, koliko se placa pregled?
Hvala :)




minie -> RE: dr.Salko Mašić (8.9.2015 9:26:29)

Je li neko u skorije vrijeme bio kod Masica na pregledu u MUPovoj ambulanti? Kakve su procedure, koliko se placa pregled?
Hvala :)




Gabicca -> RE: dr.Salko Mašić (12.10.2015 20:59:31)

😉




Gabicca -> RE: dr.Salko Mašić (12.10.2015 21:00:19)


IZVORNA PORUKA: minie

Je li neko u skorije vrijeme bio kod Masica na pregledu u MUPovoj ambulanti? Kakve su procedure, koliko se placa pregled?
Hvala :)


I mene zanima...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>