RE: da li vasa beba mirno spava? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Medi_87 -> RE: da li vasa beba mirno spava? (11.3.2013 21:40:15)

Moj M je imao svakakvih faza u spavanju od toga da se vrtio nenormalno iz vreće za spavanje bi izašao, sad već duže vrijeme spava mirno ne vrti se, ne budi se u toku noći, i isključivo spava na leđima, od prvog dana nikada ga nisam ni stavljala na stomačić, sve me bilo strah da se ne uguši




lepetetka -> RE: da li vasa beba mirno spava? (11.3.2013 21:42:43)

E je mirno spavala, nije se nikada baš nešto vrtila, ali se zato i dan danas budi noću, a mali je znao padati sa kreveta, e on je loše spavao jako




loomasa -> RE: da li vasa beba mirno spava? (11.3.2013 22:09:33)

i ja mislim da će se beba namjestiti kako joj paše, ni ja svoju nisam stavljala na stomak, ali se par puta tako okrenula pa se i sama prepala kad se probudila :)




jayismyson -> RE: da li vasa beba mirno spava? (6.4.2013 9:05:06)

i da je to razlog što se vrti,jer se svako jutro budi sa čistom pelenom.Jer nekad po dani dobro spava,nemrdne i kad se okupa ni makac.Malo smo i krevetac

_________________
Diablo 3 Gold|Runescape Gold|Rs Gold|Buy Runescape Gold




visnjica1 -> RE: da li vasa beba mirno spava? (12.4.2013 7:17:40)

mOJA BEBA je sinoc jakooo lose spavala vise je budna bila nego sto je prespavala, okupala sam ju i zaspala je oko 9h popila flasicu oko 11 ni probudila se oko 12 s tim da sam se igrala s njom do 2h ajde spavace mi bolje, s tim da je odspavala nekih sat , ali je poslije toga vise budna bila s tim da bi se vrtila po kreveticu dizala nogice okretala glavicu, sva sreca sto imam vrtuljak koji si mijenja sam pjesmice pa traje duze pa joj to zanimljivo, zaista ne znam sta bih joj moglo biti...
A mama je slomljenaaaaaaaa




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]