RE: Nasa divna Jasmin (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


jasmin -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:27:49)

aazrice,što se tiče knijenja ruku i stavljanja nakita,ja ne znam da ima smetnja,štaviše,bojenje noktiju knom je,po hadisu,pohvalno. Danas imamo i lakove za nokte,pa ko voli nek izvoli. Osobina žene je da se ukrašava,uljepšava šminkom,odjećom,mirisima....većina žena se bolje osjeća kada je dotjerana,i svakako da je to ljepše i za tuđe oči [sm=smiley1.gif].

Da li bih mogla živjeti u poligamnom braku...hm...za svojih 26 godina života naučila sam da nikada ne kažem da nešto nikada ne bih mogla. Ljubomorna sam po prirodi,volim partnera samo za sebe i udala sam se za muškarca koji tako razmišlja.
Raja općenito pravi grešku kada smatra ili kaže da je poligamija propisana islamom. Ona nije propisana,ona je samo ograničena brojem,štaviše,tom pitanju se veoma oprezno prilazi,baš kao što kaže Kur`an: A ako strahujete da nećete pravedni biti, onda samo jednom.
Teško je naći insana koji bi mogao zadovoljiti pravdu,tako da je bolje da se ne igra [sm=smiley36.gif].[sm=smiley36.gif]
Također ima hadis da će čovjek koji je imao više žena pa naginjao jednoj,doći na Sudnji dan iskrivljen na jednu stranu,tako nešto. Malo ko se smije prihvatiti ovog izazova.
Poligamija itekako ima svoje prednosti,međutim,ja ne vidim potrebu da govorim o tome,jer ta tema nije nešto što ima bilo kakvog utjecaja na moju vjeru.




Daliyah92 -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:30:47)

jasmin draga, izgubices se u svim ovim pitanjima [sm=jezicek.gif] I ja bih te voljela upoznati uzivo, svidja mi se nacin na koji razmisljas, na koji zivis... Ja isto nosim nikab ovdje i u Jordanu, ali ne i u Bosni. Pa pitanje za tebe: Sta mislis o tome? Je li dozvoljeno tako? Trazila sam puno o tome i nigje nisam nasla odgovor. Nadam se odgovoru [sm=smiley1.gif]




jasmin -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:31:02)


IZVORNA PORUKA: salmy

Jasmin draga nasa kakva ti je slika na licnoj karti?
i kako zene koje imaju nikab voze auto? mislim sta kad ih drotovi zaustave?

[sm=jezicek.gif]
Slika na LK je bez pokrivača na licu,logično je...je li lična ili ne [sm=smiley36.gif]?
Sve ovisi od toga šta čika policajac hoće. Obično nema nikakvih komplikacija.




salmy -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:32:44)


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: salmy

Jasmin draga nasa kakva ti je slika na licnoj karti?
i kako zene koje imaju nikab voze auto? mislim sta kad ih drotovi zaustave?

[sm=jezicek.gif]
Slika na LK je bez pokrivača na licu,logično je...je li lična ili ne [sm=smiley36.gif]?
Sve ovisi od toga šta čika policajac hoće. Obično nema nikakvih komplikacija.

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] valjda se nekad upoznamo
ps. Kad ce ta kahvica Hanady




jasmin -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:34:08)


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

jasmin draga, izgubices se u svim ovim pitanjima [sm=jezicek.gif] I ja bih te voljela upoznati uzivo, svidja mi se nacin na koji razmisljas, na koji zivis... Ja isto nosim nikab ovdje i u Jordanu, ali ne i u Bosni. Pa pitanje za tebe: Sta mislis o tome? Je li dozvoljeno tako? Trazila sam puno o tome i nigje nisam nasla odgovor. Nadam se odgovoru [sm=smiley1.gif]

Od vođe pravovjernih Ebu Hafsa Omera ibn el-Hattaba, radijellahu anhu, se prenosi da je rekao: „Čuo sam Allahovog Poslanika, sallallahu alejhi ve selleme da je rekao: “Zaista se djela cijene samo prema namjerama i zaista će svaki čovjek dobiti samo ono što je naumio svojim djelom, pa ko bude hidžru učinio u ime Allaha i Njegova Poslanika, njegova hidžra je Allahu i Njegovu Poslaniku, a ko bude hidžru učinio radi materijalne dobiti, ili zbog žene da bi je oženio, njegova hidžra je za ono za šta ju je naumio.”




gvendolina -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:34:22)

prije svega potpis za naslov,zaista predivna Jasmin[sm=smiley1.gif]

a sada pitanjce, zasto ste se vratili u BiH,jeste li morali? Primjetila sam u postovima da zalis za S.A. ,da li planirate vratiti se tamo da zivite?




Daliyah92 -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:36:17)


IZVORNA PORUKA: jasmin

Raja općenito pravi grešku kada smatra ili kaže da je poligamija propisana islamom. Ona nije propisana,ona je samo ograničena brojem,štaviše,tom pitanju se veoma oprezno prilazi,baš kao što kaže Kur`an: A ako strahujete da nećete pravedni biti, onda samo jednom.
Teško je naći insana koji bi mogao zadovoljiti pravdu,tako da je bolje da se ne igra [sm=smiley36.gif].[sm=smiley36.gif]
Također ima hadis da će čovjek koji je imao više žena pa naginjao jednoj,doći na Sudnji dan iskrivljen na jednu stranu,tako nešto. Malo ko se smije prihvatiti ovog izazova.



[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Kamo srece da ovako svi muskarci razmisljaju, pogotovo bosanci. Nije mi ni jasno kako se muskarci ne boje da ce biti nepravedni, i kad se ozene i budu nepravedni ne boje se Allahove kazne [sm=smiley13.gif] Dobro si to objasnila, tacno i ja ovako razmisljam [sm=smiley1.gif]




aazra -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:37:28)

Pa zar je moguće da insan koji ima četiri zene npr. ima podjednake osjecaje prema svakoj, zar nije i Muhammed A.S. najvise volio hazreti Aišu...

Ali, eto da ne bude sad ovo tema o vjeri...ja bi se vratila na to ukrašavanje i kićenje [sm=jezicek.gif].

Pa ne znam, meni je bitno da vodim racuna o sebi, ne znam volim se trackati onim losionima za tijelo, mirisati...takodjer, vise volim jedan lijep i diskretan komad nakita nego se pođiđati svim i svačim i jos na to iscrtati tijelo...Po onom principu "manje je više" [sm=smiley1.gif] Vjerovatno se ni po tome ne bi snasla u islamskom svijetu, mada zaista volim svoju vjeru i nastojim zivjeti u skladu s njom...




jasmin -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:40:10)


IZVORNA PORUKA: gvendolina

prije svega potpis za naslov,zaista predivna Jasmin[sm=smiley1.gif]

a sada pitanjce, zasto ste se vratili u BiH,jeste li morali? Primjetila sam u postovima da zalis za S.A. ,da li planirate vratiti se tamo da zivite?

Muž je studirao u Medini i po završetku studija izgubili smo pravo na boravišnu vizu,što je rezultiralo povratkom ovamo.
Da imam mogućnost,istog trenutka bih,bez da išta ponesem,krenula za Medinu.




mamine oci -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:40:36)

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafu[sm=smiley1.gif]




jasmin -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:41:47)

IZVORNA PORUKA: aazra

Pa zar je moguće da insan koji ima četiri zene npr. ima podjednake osjecaje prema svakoj, zar nije i Muhammed A.S. najvise volio hazreti Aišu...

Ali, eto da ne bude sad ovo tema o vjeri...ja bi se vratila na to ukrašavanje i kićenje [sm=jezicek.gif].

Pa ne znam, meni je bitno da vodim racuna o sebi, ne znam volim se trackati onim losionima za tijelo, mirisati...takodjer, vise volim jedan lijep i diskretan komad nakita nego se pođiđati svim i svačim i jos na to iscrtati tijelo...Po onom principu "manje je više" [sm=smiley1.gif] Vjerovatno se ni po tome ne bi snasla u islamskom svijetu, mada zaista volim svoju vjeru i nastojim zivjeti u skladu s njom...

Osjećaji srca ne spadaju u pravednost.
Pravednost je kada svaka ima jednako vremena,poklona,pažnje,izlazaka i sl. od strane svog muža.


I ja ne volim crtanje po tijelu ni mm [sm=smiley36.gif].




Anoniman -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:43:08)


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafu[sm=smiley1.gif]

iako nije tema da tebe pitam, ali eto jasmin neka zazmiri [sm=smiley36.gif]Kad si je upoznala? Hocu i ja!




jasmin -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:44:05)


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafu[sm=smiley1.gif]

[sm=smiley31.gif]
Čim još malo ugrije,zovnućemo i veeseelu,ako medić mogne i budemo sjele. Bilo mi je predivno i jedva čekam [sm=smiley1.gif].




aazra -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:47:47)

Sviđa mi se kako razmisljas [sm=smiley2.gif] [sm=smiley20.gif]

Ja bi imala jos samo jedno pitanje...je li ti pravo ime Jasmin, Jasmina, znam da je nekad nezgodno otkrivati identitet, ali bas me zanima kako se zoves [sm=smiley1.gif]

[sm=rozica.gif]




jasmin -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:48:35)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafu[sm=smiley1.gif]

iako nije tema da tebe pitam, ali eto jasmin neka zazmiri [sm=smiley36.gif]Kad si je upoznala? Hocu i ja!

Nisi mene pitala,ali da ja odgovorim.
Bila je pred kraj trudnoće. Trebala je i veeseela doći,ali se desilo ovo s Ajricom [sm=smiley19.gif].
I medić,no i ona je bila zauzeta.




veeseelaa -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:49:00)


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafu[sm=smiley1.gif]

[sm=smiley31.gif]
Čim još malo ugrije,zovnućemo i veeseelu,ako medić mogne i budemo sjele. Bilo mi je predivno i jedva čekam [sm=smiley1.gif].



da nemojte mene zaboraviti, ljubim vas




jasmin -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:50:06)


IZVORNA PORUKA: aazra

Sviđa mi se kako razmisljas [sm=smiley2.gif] [sm=smiley20.gif]

Ja bi imala jos samo jedno pitanje...je li ti pravo ime Jasmin, Jasmina, znam da je nekad nezgodno otkrivati identitet, ali bas me zanima kako se zoves [sm=smiley1.gif]

[sm=rozica.gif]


Zovem se Aiša. Izgovara se kratko i,zvuči kao Ajša.
Nick mi je po cvijetu jasmin.
Doduše mm je Jasmin [sm=love.gif].




gvendolina -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:50:13)


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: gvendolina

prije svega potpis za naslov,zaista predivna Jasmin[sm=smiley1.gif]

a sada pitanjce, zasto ste se vratili u BiH,jeste li morali? Primjetila sam u postovima da zalis za S.A. ,da li planirate vratiti se tamo da zivite?

Muž je studirao u Medini i po završetku studija izgubili smo pravo na boravišnu vizu,što je rezultiralo povratkom ovamo.
Da imam mogućnost,istog trenutka bih,bez da išta ponesem,krenula za Medinu.



hvala na odgvoru,nadam se da ce vam se ta zelja i ostvariti aBd [sm=smiley31.gif]

Gali mogla si dostavu hrane naruciti za jasmin, da moze na miru skupljati poene [sm=smiley36.gif] koliko samo pitanja, citav dan ce samo na ovo temi provesti [sm=smiley1.gif]





mamine oci -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:50:58)


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafu[sm=smiley1.gif]

iako nije tema da tebe pitam, ali eto jasmin neka zazmiri [sm=smiley36.gif]Kad si je upoznala? Hocu i ja!

bujrum Pahuljice samo malo dok otopli napravicu sjelo pa dodjite,kod mene uvjek ima bujruma[sm=smiley31.gif]
bila mi jasmin na kafu mjesecdana pred porod :)(odgovor na pitanja)
usup ima i prekrasnu djecu [sm=love.gif]




jasmin -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:51:15)


IZVORNA PORUKA: gvendolina


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: gvendolina

prije svega potpis za naslov,zaista predivna Jasmin[sm=smiley1.gif]

a sada pitanjce, zasto ste se vratili u BiH,jeste li morali? Primjetila sam u postovima da zalis za S.A. ,da li planirate vratiti se tamo da zivite?

Muž je studirao u Medini i po završetku studija izgubili smo pravo na boravišnu vizu,što je rezultiralo povratkom ovamo.
Da imam mogućnost,istog trenutka bih,bez da išta ponesem,krenula za Medinu.



hvala na odgvoru,nadam se da ce vam se ta zelja i ostvariti aBd [sm=smiley31.gif]

Gali mogla si dostavu hrane naruciti za jasmin, da moze na miru skupljati poene [sm=smiley36.gif] koliko samo pitanja, citav dan ce samo na ovo temi provesti [sm=smiley1.gif]



Ma sve za rr [sm=smiley36.gif].





madam x -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:51:48)


IZVORNA PORUKA: salmy
Jasmin draga nasa kakva ti je slika na licnoj karti?
i kako zene koje imaju nikab voze auto? mislim sta kad ih drotovi zaustave?

I mene ovo zanima .




Anoniman -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:52:46)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja napisah post al nece da prodje, problem sa forumom,samo da kazem da jasmin izgleda prekrasno, divna zena,odmjerena,pametna,drago mi je da sam je upoznala ali zaista iskreno to kazem i pitanje kad cemo ponovo piti kafu[sm=smiley1.gif]

[sm=smiley31.gif]
Čim još malo ugrije,zovnućemo i veeseelu,ako medić mogne i budemo sjele. Bilo mi je predivno i jedva čekam [sm=smiley1.gif].



da nemojte mene zaboraviti, ljubim vas

ni mene




ladyblue RR -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:54:01)

a ja?[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




jasmin -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:54:11)


IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: salmy
Jasmin draga nasa kakva ti je slika na licnoj karti?
i kako zene koje imaju nikab voze auto? mislim sta kad ih drotovi zaustave?

I mene ovo zanima .

Ima na prethodnoj stranici odgovor,vidi se lice [sm=smiley1.gif].




Galicia -> RE: Nasa divna Jasmin (12.3.2013 13:56:47)

IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: aazra

Pa zar je moguće da insan koji ima četiri zene npr. ima podjednake osjecaje prema svakoj, zar nije i Muhammed A.S. najvise volio hazreti Aišu...

Ali, eto da ne bude sad ovo tema o vjeri...ja bi se vratila na to ukrašavanje i kićenje [sm=jezicek.gif] .

Pa ne znam, meni je bitno da vodim racuna o sebi, ne znam volim se trackati onim losionima za tijelo, mirisati...takodjer, vise volim jedan lijep i diskretan komad nakita nego se pođiđati svim i svačim i jos na to iscrtati tijelo...Po onom principu "manje je više" [sm=smiley1.gif] Vjerovatno se ni po tome ne bi snasla u islamskom svijetu, mada zaista volim svoju vjeru i nastojim zivjeti u skladu s njom...

Osjećaji srca ne spadaju u pravednost.
Pravednost je kada svaka ima jednako vremena,poklona,pažnje,izlazaka i sl. od strane svog muža.


I ja ne volim crtanje po tijelu ni mm [sm=smiley36.gif] .


Ne znas sta propustas. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Malo slaga, cokolade, sirupa od jagoda, itd itd.
Sladoledne kugle i banana je svakako tu. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/sad.gif[/image]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>