RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


teacher75 -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:57:08)

Ja nermam oca pa, sta cu, morala sam sama sebe udati inace bih jadna nedajboze ostala neudata[sm=smiley19.gif]




Teddy Bear -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:57:19)

Aha mala curice, mada ja bih na onu o savjetima za dobar sex [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:59:46)


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Aha mala curice, mada ja bih na onu o savjetima za dobar sex [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 17:59:51)


IZVORNA PORUKA: mala curica

Jeli ovo prelazimo na ovu temu [sm=smiley36.gif]


Ja samo kazem da mi sama ta ideja "para usi". Ustvari ako cemo iskreno niti jedna zena ovdje nije ni zaprosila muza. Nego ispada figurativno (kas me zenit) [sm=smiley36.gif]

Ja ne kazem, evo sad ne mora ni oca pitati, ali sami cin da muskarac ucini prvi korak, govori dosta toga. [sm=smiley1.gif] Nekako drugacije je kada pitas npr, kada je neki muskarac neku zaprosio kako je to bilo, a drugacije kada zena, to nekako ispada: Kako sta je bilo? Pa eto, ja zapocela pricu..kada ces me ozeniti.[sm=smiley36.gif] Ustvari nije ni prosnja. [sm=zmeden.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:02:03)


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Finepex

Pa nekaze niko da si balava, ali barem onda nebi ispalo da sisamu sebe udala. [sm=smiley1.gif]



pa ja sam odrasla osoba, zaposlena vec godinama...svadbu platili iz svog dzepa...njihovo je bilo samo da se pojave za moj ceif...ako to znaci da sam se sama udala...pa jesam...al je to ipak bila njegova ideja [sm=smiley36.gif]...nije mi trebao neko da me udaje [sm=smiley36.gif] aBd nece ni moju S...sama ce birati i sama ce se udavati...tu sam ako joj bude trebalo bilo sta al joj nece trebati moja dozvola, posebno ako bude dovoljno pametna pa se pobrine da bude nezavisna prije nego se uda [sm=smiley36.gif] a meni se uvijek moze vratiti ako se zajebe [sm=smiley36.gif]

pa nismo iz knjiga i sapunaca ispali da se drzimo nekih birvaktile obicaja [sm=smiley36.gif]



Sve je to divno. Al ipak, musko treba da bude musko, da on ima "muda" da pita to glavno pitanje. Mozda sam se pogresno izrazila, ti si fakticki sa tim cinom sto si uopste zapocela tu temu kao zena..ispada da si ga preduhitrila. Boga pitaj d ali je planirao tada ili kasnije, Nekako mi je malo cudno da muskarac koji nekoga voli, da je voli na takav nacin da bi godinama se mogao zabavljati. Ipak kada skontas kada se dvoje vole, oni jedva cekaju da zapocnu zajednicki zivot. Prosidba nema veze sa novcem. [sm=smiley1.gif] Nije prvi slucaj da se desi situacija gdje zena samu sebe uda, gdje zena zapocne temu, i to ne na nacin da ga pita, hej hoces li se udati za mene, nego da uopste zapocne tu temu, prici o svadbi. Imam slucajeva u okolini, gdje samo cujes svadba je tad i tad, vjencanje tad i tad, iz vedra neba pa u rebra, pa ih pitam kad je pala prosidba, a dobijem odgovor da je nije bilo nego da se samo ''poceli razgovarati'' o svadbi. [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]


To mi zvuci kao da nesto opako fali. Ne mora biti neke teske romantike, ''originalnih'' prekenjavanja i sl, ali bilo bi u redu da muskaraco skupi muda i postavi ''veliko pitanje''.



ti napamet zakljucujes [sm=smiley36.gif] nisam ja nista pocela, on je poceo i predlozio nakon godinu i po veze...ja svojima rekla da se udajem, organizovali rucak za moje i njegove da se upoznaju...i izorganizpvali vjencanje u restoranu...nije bilo dolaska po mladu i pracenja...na svadbi bili i moji i njegovi roditelji...iz ovoga zakljucujes koliko drzimo do obicaja [sm=smiley36.gif]




Teddy Bear -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:02:12)

Pa jel bitno ko ucini prvi korak, ako ce oni nakon toga zivjeti sretni i zadovoljni u bracnoj ili vanbracnoj zajednici?




teacher75 -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:02:22)

Mene mm uvijek zeza da sam ja njega zaprosila[sm=smiley36.gif]sama pala, sama se ubila[sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:04:13)


IZVORNA PORUKA: teacher75

Meni ovo ko u indijskim sapunicama[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] da...on pita punca...a i onda punac ima onaj dramaticni pogled koji se ponavlja 10 puta u 30 sekundi...uz dramaticnu muziku...a onda mu se otkine osmijeh..pa izljubi zeta...jedva utali scer...ko ce je ucuvati da ostane nevina jos koju godinu [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:05:04)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75

Meni ovo ko u indijskim sapunicama[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] da...on pita punca...a i onda punac ima onaj dramaticni pogled koji se ponavlja 10 puta u 30 sekundi...uz dramaticnu muziku...a onda mu se otkine osmijeh..pa izljubi zeta...jedva utali scer...ko ce je ucuvati da ostane nevina jos koju godinu [sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:05:09)


IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja nermam oca pa, sta cu, morala sam sama sebe udati inace bih jadna nedajboze ostala neudata[sm=smiley19.gif]



ili jos gore sexala se vanbracno [sm=smiley22.gif][sm=smiley22.gif] [sm=smiley36.gif]




Teddy Bear -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:05:22)

Ode zena na drugu temu...




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:06:39)


IZVORNA PORUKA: teacher75

Mene mm uvijek zeza da sam ja njega zaprosila[sm=smiley36.gif]sama pala, sama se ubila[sm=smiley36.gif]



jes on pitao..a ti i bi i ne bi.. ma hajd sta ima veze...cemu je vakat tome je i vrijeme...necemo se godinama vodat [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:06:56)


IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja nermam oca pa, sta cu, morala sam sama sebe udati inace bih jadna nedajboze ostala neudata[sm=smiley19.gif]

Ne, nisam to rekla, trebao je on onda tebe pitati. Da on ucini prvi korak. [sm=smiley1.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:07:56)

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75

Meni ovo ko u indijskim sapunicama[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] da...on pita punca...a i onda punac ima onaj dramaticni pogled koji se ponavlja 10 puta u 30 sekundi...uz dramaticnu muziku...a onda mu se otkine osmijeh..pa izljubi zeta...jedva utali scer...ko ce je ucuvati da ostane nevina jos koju godinu [sm=smiley36.gif]

Hahah nasmijala si me [sm=smiley1.gif]
Ja nikad necu zaboraviti intervale znojenja kod moga mm [sm=smiley36.gif]

Sta mislis d ali je bilo "isfuranih" osoba?

Ono zamisli sada mm pita, a punac odgovara :Hah, Da tebi dam svoju kcerku, pa nisam izgorio po glavi!" [sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:08:04)


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja nermam oca pa, sta cu, morala sam sama sebe udati inace bih jadna nedajboze ostala neudata[sm=smiley19.gif]

Ne, nisam to rekla, trebao je on onda tebe pitati. Da on ucini prvi korak. [sm=smiley1.gif]



a kako ti znas da nije...evo opet si nesto napamet zakljucila [sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:09:38)


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75

Meni ovo ko u indijskim sapunicama[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] da...on pita punca...a i onda punac ima onaj dramaticni pogled koji se ponavlja 10 puta u 30 sekundi...uz dramaticnu muziku...a onda mu se otkine osmijeh..pa izljubi zeta...jedva utali scer...ko ce je ucuvati da ostane nevina jos koju godinu [sm=smiley36.gif]

Hahah nasmijala si me [sm=smiley1.gif]
Ja nikad necu zaboraviti intervale znojenja kod moga mm [sm=smiley36.gif]



pazi...meni kad je stalo do nekoga a to su i moji roditelji i moj muz i njegovi roditelji ...ne zelim ikoga dovoditi u nezgodnu situaciju...pa ako je to nesto sto ce izazvato nervozu i znojenje kod jednih i drugih...radije cemo to izbjeci [sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:10:29)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja nermam oca pa, sta cu, morala sam sama sebe udati inace bih jadna nedajboze ostala neudata[sm=smiley19.gif]

Ne, nisam to rekla, trebao je on onda tebe pitati. Da on ucini prvi korak. [sm=smiley1.gif]



a kako ti znas da nije...evo opet si nesto napamet zakljucila [sm=smiley36.gif]



Pa ja branim stav da muskarac ucini prvi korak, bilo kakav al da on bude prvi, pa makar i prvi poljubac [sm=smiley36.gif] Kada zena to uradi, nekako.. zvuci..bezveze. al et..vakat se mijenja. :) druga vremena.




teacher75 -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:11:53)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75

Mene mm uvijek zeza da sam ja njega zaprosila[sm=smiley36.gif]sama pala, sama se ubila[sm=smiley36.gif]



jes on pitao..a ti i bi i ne bi.. ma hajd sta ima veze...cemu je vakat tome je i vrijeme...necemo se godinama vodat [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ma ne znam n ja ko je koga zaprosio jer je prica nekako krenula prerma "potpisivanju" nakon samo 2 mjeseca veze i eto vjencali se nakon 6[sm=smiley1.gif]on me zeza da sam ga ja zaprosila jer sam ja prva spomenula glagol "potpisati" al u stvari on je iza toga pitao bil ja potpisala i tako krenulo u tom smjeru. Mada mu i dan nanas zamjeram sto me nije javno zaprosio na koncertu jinxa za valentinovo[sm=jezicek.gif]mislim na prsten i klecanje[sm=smiley36.gif]dobih prstern al ne bas na romantican nacin[sm=smiley1.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:13:13)


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja nermam oca pa, sta cu, morala sam sama sebe udati inace bih jadna nedajboze ostala neudata[sm=smiley19.gif]

Ne, nisam to rekla, trebao je on onda tebe pitati. Da on ucini prvi korak. [sm=smiley1.gif]



a kako ti znas da nije...evo opet si nesto napamet zakljucila [sm=smiley36.gif]



Pa ja branim stav da muskarac ucini prvi korak, bilo kakav al da on bude prvi, pa makar i prvi poljubac [sm=smiley36.gif] Kada zena to uradi, nekako.. zvuci..bezveze. al et..vakat se mijenja. :) druga vremena.



ok, brani sta hoces...ali nemoj naprecac zakljucivati...u mom slucaju je sve bilo na njegovu inicijativu i veza i brak ...ali vec kad sam usla u sve to...igramo po mojim pravilima [sm=smiley36.gif]...uglavnom [sm=smiley36.gif]...zasto? zato sto sam ja takva...trazio si, dobio !! [sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:13:56)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75

Meni ovo ko u indijskim sapunicama[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] da...on pita punca...a i onda punac ima onaj dramaticni pogled koji se ponavlja 10 puta u 30 sekundi...uz dramaticnu muziku...a onda mu se otkine osmijeh..pa izljubi zeta...jedva utali scer...ko ce je ucuvati da ostane nevina jos koju godinu [sm=smiley36.gif]

Hahah nasmijala si me [sm=smiley1.gif]
Ja nikad necu zaboraviti intervale znojenja kod moga mm [sm=smiley36.gif]



pazi...meni kad je stalo do nekoga a to su i moji roditelji i moj muz i njegovi roditelji ...ne zelim ikoga dovoditi u nezgodnu situaciju...pa ako je to nesto sto ce izazvato nervozu i znojenje kod jednih i drugih...radije cemo to izbjeci [sm=smiley36.gif]

al zar to znojenje nije simpaticno. [sm=smiley36.gif] Taj sami trenutak.

Obicno nam je otac takav da ga sve zanima sto se tice naseg momka, onda glumi "baju" u kuci, treba d aje tako i tako. A isto tako i buduci mm. Nekako je simpaticno prije susreta svi puna usta price, a kada "sastavis" i mm i punca. Nekako kao da im je "knedla" u grlu [sm=smiley36.gif]. Jos to znojenje. Pa punac , tvoj otac, koji je uvijek imao sta reci, upravo u takvim trenucima, one duge eseje, "predavanja" sto ti je drzao, pred mm, jedva da je recenica recena.




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:15:04)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja nermam oca pa, sta cu, morala sam sama sebe udati inace bih jadna nedajboze ostala neudata[sm=smiley19.gif]

Ne, nisam to rekla, trebao je on onda tebe pitati. Da on ucini prvi korak. [sm=smiley1.gif]



a kako ti znas da nije...evo opet si nesto napamet zakljucila [sm=smiley36.gif]



Pa ja branim stav da muskarac ucini prvi korak, bilo kakav al da on bude prvi, pa makar i prvi poljubac [sm=smiley36.gif] Kada zena to uradi, nekako.. zvuci..bezveze. al et..vakat se mijenja. :) druga vremena.



ok, brani sta hoces...ali nemoj naprecac zakljucivati...u mom slucaju je sve bilo na njegovu inicijativu i veza i brak ...ali vec kad sam usla u sve to...igramo po mojim pravilima [sm=smiley36.gif]...uglavnom [sm=smiley36.gif]...zasto? zato sto sam ja takva...trazio si, dobio !! [sm=smiley36.gif]

Pa to je onda drugo, ako je njegova volja, onda podrzavam [sm=smiley1.gif] Bitno da je on to sve poceo.




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:15:47)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75

Mene mm uvijek zeza da sam ja njega zaprosila[sm=smiley36.gif]sama pala, sama se ubila[sm=smiley36.gif]



jes on pitao..a ti i bi i ne bi.. ma hajd sta ima veze...cemu je vakat tome je i vrijeme...necemo se godinama vodat [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ma ne znam n ja ko je koga zaprosio jer je prica nekako krenula prerma "potpisivanju" nakon samo 2 mjeseca veze i eto vjencali se nakon 6[sm=smiley1.gif]on me zeza da sam ga ja zaprosila jer sam ja prva spomenula glagol "potpisati" al u stvari on je iza toga pitao bil ja potpisala i tako krenulo u tom smjeru. Mada mu i dan nanas zamjeram sto me nije javno zaprosio na koncertu jinxa za valentinovo[sm=jezicek.gif]mislim na prsten i klecanje[sm=smiley36.gif]dobih prstern al ne bas na romantican nacin[sm=smiley1.gif]



[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] moj je htio javno...u slozi...ono da pjevac me prozove i to na moj rodjendan..a ja nisam htjela i ozbijno mu zaprijetila da me ne blamira javnim ispadima [sm=smiley36.gif]...i ja dobrih prsten al ono...drzi [sm=smiley36.gif]...nije mi odgovarao velicinom pa ga zamjenismo za drugi [sm=smiley36.gif]




Teddy Bear -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:18:41)

Ako muskarac treba uraditi prvi korak uvijek, kako kad ti prahne sex, jel ti uradis prvi korak ili cekas njega?




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:19:05)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75

Mene mm uvijek zeza da sam ja njega zaprosila[sm=smiley36.gif]sama pala, sama se ubila[sm=smiley36.gif]



jes on pitao..a ti i bi i ne bi.. ma hajd sta ima veze...cemu je vakat tome je i vrijeme...necemo se godinama vodat [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ma ne znam n ja ko je koga zaprosio jer je prica nekako krenula prerma "potpisivanju" nakon samo 2 mjeseca veze i eto vjencali se nakon 6[sm=smiley1.gif]on me zeza da sam ga ja zaprosila jer sam ja prva spomenula glagol "potpisati" al u stvari on je iza toga pitao bil ja potpisala i tako krenulo u tom smjeru. Mada mu i dan nanas zamjeram sto me nije javno zaprosio na koncertu jinxa za valentinovo[sm=jezicek.gif]mislim na prsten i klecanje[sm=smiley36.gif]dobih prstern al ne bas na romantican nacin[sm=smiley1.gif]



[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] moj je htio javno...u slozi...ono da pjevac me prozove i to na moj rodjendan..a ja nisam htjela i ozbijno mu zaprijetila da me ne blamira javnim ispadima [sm=smiley36.gif]...i ja dobrih prsten al ono...drzi [sm=smiley36.gif]...nije mi odgovarao velicinom pa ga zamjenismo za drugi [sm=smiley36.gif]

Zasto? To je bas uzbudljivo. Nesta posebno, nezaboravno.




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 18:20:13)


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: teacher75

Meni ovo ko u indijskim sapunicama[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] da...on pita punca...a i onda punac ima onaj dramaticni pogled koji se ponavlja 10 puta u 30 sekundi...uz dramaticnu muziku...a onda mu se otkine osmijeh..pa izljubi zeta...jedva utali scer...ko ce je ucuvati da ostane nevina jos koju godinu [sm=smiley36.gif]

Hahah nasmijala si me [sm=smiley1.gif]
Ja nikad necu zaboraviti intervale znojenja kod moga mm [sm=smiley36.gif]



pazi...meni kad je stalo do nekoga a to su i moji roditelji i moj muz i njegovi roditelji ...ne zelim ikoga dovoditi u nezgodnu situaciju...pa ako je to nesto sto ce izazvato nervozu i znojenje kod jednih i drugih...radije cemo to izbjeci [sm=smiley36.gif]

al zar to znojenje nije simpaticno. [sm=smiley36.gif] Taj sami trenutak.

Obicno nam je otac takav da ga sve zanima sto se tice naseg momka, onda glumi "baju" u kuci, treba d aje tako i tako. A isto tako i buduci mm. Nekako je simpaticno prije susreta svi puna usta price, a kada "sastavis" i mm i punca. Nekako kao da im je "knedla" u grlu [sm=smiley36.gif]. Jos to znojenje. Pa punac , tvoj otac, koji je uvijek imao sta reci, upravo u takvim trenucima, one duge eseje, "predavanja" sto ti je drzao, pred mm, jedva da je recenica recena.



hehe a ti priocas kao da je i kod drugih tako [sm=smiley36.gif] moj tata rijetko kad drzi predavanje ili mi je drzao [sm=smiley36.gif]...njegov pogled govori vise od rijeci i prilicno je ters...i kad je ljut, njegov nacin da to pokaze jhe sutnja...s druge strane ja se nikad nisam dala zauzdati i nisam ga se bojala, posebno kada krenuh zaradjivati svoj novac...nisam dozvoljavala da mi brane ista i da me ogranicavaju...u ratu kad se trebalo derneciti ja najavim 7 dana prije na sta on kaze da ce razmisliti...na dan derneka kazem da idem i da se vracam sutra [sm=smiley36.gif] ...nisam jednom spakovala torbu i otisla na vikend na more..tek tako...iznenada...nije mi trebala dozvola...javim da idem, javim se jkad stignem [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>