RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


alman -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 19:08:18)

zato nigdje ni jedne na temi iscekivanje bebica, morat cu se i ja prebacit na ove teme, premda se sve suzdrzavam od komentarisanja




mala curica -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 19:08:21)

Jaooooo Roseeeeee [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ko zna kakva ce "moda " biti dok dodje vrijeme za snahu/zeta........[sm=smiley36.gif]




Finepex -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 19:08:34)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Finepex

A u slucaju da je djevojcica, zamisljala je nas prvi susret, tj sa zetom.


Gore nego ispiticanje u p.jedinici. Ko sta gdje, i u slucaju da jedan clan familije "nevalja" ili ima neku "mrlju" iz proslosti, uhvatila bi se toga, kao da je svetinja. Jer ja moram sve znati. [sm=smiley36.gif]

I pocela bih sa svojim "analizama" recenica.



previse si ti opterecena kojecim...mislim ti to volis...valjda si mazohista [sm=smiley36.gif] ali opusti se malo, o zetu/snahi rasmisljaj kad bude vrijeme...i samo se upitaj sta ako sin dovede zeta ili scer snahu...kako bi tada [sm=smiley36.gif] u danasnje vrijeme sve varijante postoje [sm=smiley36.gif]



Do toga nebi ni doslo. Svoju "mudrost" bih prenijela na dijete-u [sm=smiley36.gif] Mudrost "cuda penisa" ili "vagine".


[sm=smiley36.gif] mislim da ti tu ne mozes puno uticati...sexualne afinitete svoje djece ne mozes mjenjati ali to je vec druga tema...oni mogu samo da izaberu nekog "adekvatnog" da ne "sramote" porodicu [sm=smiley36.gif] ali to je vec druga tema ...evo visnja nas ruzi [sm=smiley36.gif][sm=smiley1.gif]

samo da kazem vjerovatno bih temu zapocela kao meni moji. [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 19:10:16)


IZVORNA PORUKA: mala curica

Jaooooo Roseeeeee [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ko zna kakva ce "moda " biti dok dodje vrijeme za snahu/zeta........[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif] da...neki dan mm komentarise kako ne bi volio da mala uradi piercing tetovazu i slicno...rekoh kakvo vrijeme dolazi ako piercing i tetovaza i budu najmanje zlo...nek ih napravi [sm=smiley36.gif] ...za sada ne zeli ni usi da probusi [sm=smiley36.gif]




mala curica -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 19:10:45)


IZVORNA PORUKA: alman

zato nigdje ni jedne na temi iscekivanje bebica, morat cu se i ja prebacit na ove teme, premda se sve suzdrzavam od komentarisanja



Ja se nisam mogla suzdrzati [sm=jezicek.gif]
Ubaci se i ti.......bar znam da ces koju pametnu napisati...[sm=smiley36.gif]




rose -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 19:11:44)


IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: alman

zato nigdje ni jedne na temi iscekivanje bebica, morat cu se i ja prebacit na ove teme, premda se sve suzdrzavam od komentarisanja



Ja se nisam mogla suzdrzati [sm=jezicek.gif]
Ubaci se i ti.......bar znam da ces koju pametnu napisati...[sm=smiley36.gif]




da ali smo otisli od teme...sad ce visnja uzet metlu i sve nas pobrisati...bolje ne nastavljajte [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] mozemo mi truniti i na bebama [sm=smiley36.gif]




mala curica -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 19:13:18)


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: mala curica

Jaooooo Roseeeeee [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ko zna kakva ce "moda " biti dok dodje vrijeme za snahu/zeta........[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif] da...neki dan mm komentarise kako ne bi volio da mala uradi piercing tetovazu i slicno...rekoh kakvo vrijeme dolazi ako piercing i tetovaza i budu najmanje zlo...nek ih napravi [sm=smiley36.gif] ...za sada ne zeli ni usi da probusi [sm=smiley36.gif]



[sm=smiley36.gif] upravo tako .....
A kao sto kazes ne mozes ti braniti s kim ce ona/on biti....sto vise branis i protivis se samo gore bude i jace ga/je guras izabranoj osobi.

Fakat dobit cemo upozorenje od Visnje zbog zachatavanja tema.




mala curica -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (26.4.2015 19:14:26)

Ja odustajem i povlacim se [sm=smiley36.gif]




pony2507 -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (18.2.2016 14:53:48)


IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Da li biste (ili možda i jeste) zaprosile svog partnera, poput ove hrabre žene:

http://zena.blic.rs/Ljubav_i_seks/14635/Pogledajte_Nakon_dve_godine_razdvojenosti_devojka_zaprosila_decka_na_aerodromu

Ja sam u mnogo čemu naprednih shvatanja, ali mislim da nikada ne bih smoga hrabrosti za nešto ovakvo. I to ne samo zbog hrabrosti, već i zbog činjenice da su ovdje promijenjene uloge?!




Stvarno je hrabra,nikada ne bih pomislila na nesto ovako a kamo li ucinila. Zena sam i zasluzila sam da on mene zaprosi itd.
Pa da onda razmislim da ili ne. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] [sm=zz_wub.gif]

(MM kad me je prosio,nije ni izgovorio do kraja cini mi se a ja sam rekla:"Pristajem.") [sm=sloncek.gif]




Mirkica -> RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite? (18.2.2016 14:58:19)

ja mislim kad su dvoje dovoljno dugo zajedno da je svejedno ko koga zaprosi




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]