RE: Kako ODLUCITI!!!! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


*pcelica* -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 14:19:52)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Drage moje, nemojte mi suditi nit me kunit, ja se moram odluciti, zadrzat moju curicu ili ju predati Bogu u ruke.

U prvom slucaju, je jako tesko, vec po rodjenju imat ce vise operacija, mi se nemozemo veseliti, moramo biti s njom u bolnici, moliti se da prezivi da izdrzi operacije. Onda moramo kuci imat kisik sa monitorom, ja cu morat stalno pratiti i paziti. Moze se desiti da mi umre kuci, jer sanse su jako male. Nikada nece imat normalan zivot, i doktori kazu da nikada nece smijet trcat, igrat se, vozit bicikli,plivat itd jer svaki put ce bit rizik na srcani udar. Sa tih 4 srcane greske moze da zivi najdulje 25 godina. Ja imam veliki strah od svega ovoga. Svega srca zelim da to nije istina ali je. Doktorica mi je rekla da se nesmijem nadat da ce bit bolje jer nece, srce je tu i ima teske greske i to je rekla da nije sigurna hoce li uspjeti operirat i oce li uspjet operacija. Moram dobro razmisliti kakav ce zivot imat moja curica i kakav cu ja zivot imat s njom i mojim muzem. Jako se bojimo.

U drugom slucaju se jako pojim poroditi sada , ipak sam vjernica i znam sta ovo znaci, i znam da cu se cjeli zivot pitat sta bi bilo, kad bi bilo :-(

Molim vas samo recite sta vi mislite o tome, netrazim vas da me kunete nit da mi sudite, ionako na kraju ja moram odluciti sa mojim muzem..

Hvala vam svima



Ti i tm znate u kako teskoj situaciji se nalazite. Nazalost, niko od nas ti nemoze reci sta da uradis. Tu odluku vas dvoje trebate zajedno donijeti. Ali, ono sto mozes ovdje uvijek dobiti je podrska i rijec utjehe. Zao mi je sto je do toga doslo. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




MicoTico -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 14:25:40)

Anda, jednostavno ne znam šta bi ti rekla. Mislima i srcem sam uz tebe, šta god da odlučiš, to neka bude tvoja i odluka tm, odluka iz srca, a onda je i najispravnija.
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Arminaa -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 14:28:20)

Draga Andy, sta god vi odlucili niko vam nece ni suditi, a ni kleti vas, svi cemo moliti dragog Boga da vama dvoma podari snagu i sabur za najtezu odluku u zivotu. Mila moja, uz tebe smo i podrzat cemo te sta god vi odlucili [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Hanady RR -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 14:40:11)

Draga...kako god odlučiš , odlučite ti i suprug naša podrška u smislu koji možemo biti je tu...
Bog nam daje onoliko koliko podnijeti možemo...šta god odlučite vi ćete se sa time i nositi u ova slučaja...teško je znam, al ni približno ne kako je sada tebi...tu bol ne želimo nikome...
kakav god vaša odluka bila vaša je i božije davanje sa time se nositi moramo...
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=pikapoka1.gif]




maja78 RR -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 14:54:47)

[sm=smiley31.gif] budite jaki kakvu god odluku donesete




muaaa -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 15:26:03)

S vama smo,i mislimo na vas.Kakvu god odluku da donesete bit ce najbolja za vas[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




IceRose -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 15:47:34)

andy, mila, iskreno znam da ti je tesko se oduciti,ali odluka je na tm i tebi, ali isto tako tesko je i nama da ti damo ikakv savjet sta odluciti.. tu smo uz tebe, da ti pruzimo svu mogucu poodrsku, utjehu i nikada al bas nikada nikakvu osudu, ma sta god vas dvoje odlucili. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




klemzi -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 16:04:26)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Andy dušo moja, nije me bilo dva dana i šta vidjeh[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Nemam riječi, jecala sam dok sam čitala tvoj post [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Šta god odlučite, bićemo tu za tebe svim srcem...
Molim Boga da sve majke na svijetu sačuva ovakvog iskušenja [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

Volim te do neba!




ada_ -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 16:32:14)

kako odluciti?Prije dvije godine nasla sam se pred istim zidom kao i ti sada i mogu ti reci da je to nesto najteze sto mi se dogodilo u zivotu,nocima nismo spavali samo smo plakali i najvise me od svega boljela odluka koju cu napraviti,podjednako je boljela i jedna i druga odluka,jer ko sam ja da uskratim zivot svom nerodjenom djetetu a opet ko sam ja da mu priustim takav zivot pun patnje i boli jer se moja beba vec pocela muciti u stomaku,nalazite se pred velikim iskusenjem i jedino ti i tvoj muz mozete odluciti jer cete jedino tako kasnije biti mirni sami sa sobom,i moj vam je savjet da potrazite psihijatra jer ce vam pomoci da se lakse suocite sa svojom odlukom kakva god ona bila...svi smo ovdje uz vas i sta god vi odlucili mi cemo vas podrzati jer je to zaista teska odluka a treba je donijeti misleci iskljucivo na bebu i njene potrebe i zivot ne vase jer vi cete se vremenom oporaviti a kakav ce zivot beba imati.....zelim vam svu srecu svijeta i da vam dragi Bog da snage da izdrzite sve....




tekja -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 16:54:11)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]





Apotekarka -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 17:56:11)

Draga,vas dvoje morate odluciti mi smo tu uz tebe...Zao mi je zbog situacije koja vas snasla...Izdrzite zajedno pa sta god odlucili,budite jedno drugom podrska u teskim trenutcima jedino ce vam to dati snage...




Zelimo_bebu -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 18:41:54)

Andy mila od srce mi se cijepa dok citam ovo sto si pisala, ne mogu da vjerujem...Puno puno puno te grlim i ljubim i zelim tebi i tvom muzu svu snagu ovoga svijeta, koju god odluku da donesete nece biti lako, ali morate biti jaki.....bila si svih ovih dana u mojim mislima i molitvama, i dalje ces biti mislim na tebe...budi nam hrabra a mi zene smo sve uz tebe koliko god to trebalo, tvoja smo podrska i utjeha....ljubim te puno




vila_7 -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 20:18:20)

Andy.....mislim da je ada_ lijepo to rekla.....
A vasa odluka kakva god bila, bit ce ispravna i mi smo tu da te u njoj podrzimo

[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




draguljče -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 20:30:38)

Možda zaista ne bi bilo lođe potražiti pomoć psihologa tek toliko da vam olakša odluku koju ćete samo vas dvoje zajedno donijeti.
Meni je jako teško i žao kad pročitam ovakve i slične životne priče.
Andy, jedino ti preostaje da budeš jaka, najjača što možeš biti.




Mirkica -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 20:57:15)

Andy zao mi je sto kroz to moras prolaziti i ti i tm, mi neam pravo ti suditi niti bi smjeli nedao BOg nikome da takvo sto mora odluciti, al sve je to od BOga kako ti je koka rekla.
Mi smo tu uz tebe da ti damo podrsku da te bodrimo , znam nije ti lako kako god da odlucis uz tebe smo.

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 21:20:26)

Tesko je drage moje jako tesko [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




mala_sa -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 21:24:30)

Andy mila [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




bebaa -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 21:34:53)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Tesko je drage moje jako tesko [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

neka vam je dragi Bog na pomoci...svaka donesena odluka ce biti teska pa stoga bi bilo zaista dobro porazgovarati sa strucnom osobom...da vas malo opusti oboje jer jedno drugom ste sada najpotrebniji prisebni...[sm=smiley19.gif]




marinčii -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 21:41:38)

Andy riječi utjehe ne postoje,ja ti šaljem [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]podrške,i molit ću se za vas[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




otkucaji -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 22:33:44)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Tesko je drage moje jako tesko [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

Vjerujem da je tesko i molim Boga da ti olaksa i da snage da doneses ispravu odluku!
A sta mislis da sebi malo das vremena , da se smiris i doneses cvrstu odluku , ono da odlucis hladne glave!!!
[sm=smiley31.gif] jedan veliki, iskreni, prijateljski.




Andy_Bec23 -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 23:01:20)

Vremena ne mogu da ostavim. Ne smijem. U ponedeljak ulazim u 22 nedelju moram odlucit u utorak
A mislim da sam nasla odluku s kojom cu morat zivjet. Samo mi dajte snagu. Hvala svima na podrsci. Hvala vam tesko mi je jako jako...




Amam -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 23:09:00)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Vremena ne mogu da ostavim. Ne smijem. U ponedeljak ulazim u 22 nedelju moram odlucit u utorak
A mislim da sam nasla odluku s kojom cu morat zivjet. Samo mi dajte snagu. Hvala svima na podrsci. Hvala vam tesko mi je jako jako...

Draga Andy [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




otkucaji -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 23:12:57)

onda donesi odluku i cvrsto stani iza nje, I VJERUJ DA JE TO NAJBOLJE, a tebi zelim da sve prode OK, da ti izades zdrava i fizicki i psihicki i da bude beba i tebi i svima nama

A mozda se sve mi nekada sretnemo sa svojim malim mrvicama koje smo izgubile i koje gubimo svaki dan!!!

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 23:13:27)

Ubit ce me misao. Umrjet cu. Moja dusa je prazna..... Tako mi je tesko :'(:'(:'(:'(:'(




raja_ringe -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (6.4.2013 23:15:37)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>