RE: Kako ODLUCITI!!!! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


Daliyah92 -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (7.4.2013 12:30:47)

[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Ne znam sta da kazem.... Prebolno jest, i pretesko...ali sta god da odlucis mila, uz tebe smo. Molim Boga da ti da da odlucis onako kako ce biti najbolje za sve vas [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Full Moon -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (7.4.2013 16:24:20)

Andy[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif], sve su rijeci puste, sta god da napisem, cuvajte jedno drugo, tvoj muz i ti, sta god odlucili[sm=smiley13.gif]




CombatKitten -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (7.4.2013 16:28:10)

Preteska odluka, bolno iskusenje...mozda je najbolje odgovor naci u vjeri i rijecima propisanim od dragog Boga. Budi jaka! Uz tebe smo.




Andy_Bec23 -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (7.4.2013 17:39:48)

Hvala vam puno drage moje...... Najbolje ste




IceRose -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (7.4.2013 22:39:49)

andy, [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 8:44:52)

Kako je zivot okrutan. Zasto mi dade bol i patnju. Zar nije moglo bit jednostavnije. Vise nemam suza. Nemam srce pretvorio ga zivot u kamen.
Tesko jeeee




patrizia -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 8:48:13)

Andy duso,kada bi bar mogla nekako da ti pomognem[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif],stalno mislim na tebe i tvoju malenu curu .Izdrzi mila i cuvaj se [sm=smiley31.gif]




Carobno jutro -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 8:51:39)


Andy, tesko je..ma sta tesko pretesko..da se ne lazemo, bol ne prolazi..makar meni nije prosao evo i nakon 8 mjeseci ali sam se naucila zivjeti sa tim..
Pa se i smijem opet i nadam se da cu i ja postati mama..Sada moras biti jaka. Imas izbor, pasti u totalni mrak i depresiju ili se dici poslije ovog i nastaviti dalje. Pogledaj mene, veselu i jos mnogo zenica ovdje koje su prosle slicnu situaciju..digle se, nastavile dalje..i sto je najbitnije nadamo se i uspjet cemo aBd nekada..

Tako bih rado da te ikako mogu utjesiti, da ti pokazem da ce opet sunce zasjati i da ti pomognem u ovim najtezim trenucima [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Leva -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 8:55:27)

Ovo me bas dotuklo... Nadala sam se da vam je prethodni dr. Hipohondar i da preuvelicava [sm=smiley19.gif]
Grlim te najvise na svijetu, sta god odlucila bice vam strasno tesko. Dobro neko rece odi kod psihologa, ja bih jer ti je u ovakvoj situaciji i vise nego potreban... Nek ti dragi Bog pomogne da izdrzis jer ce te jako boljeti [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 8:59:16)

Boli boli..... :-(:-(:-(:-( tako me strah sutra... :-(:-(




Carobno jutro -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 9:03:18)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley19.gif]




Aiša -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 9:05:20)

Andy, nemam šta napisati što ti ženice već nisu rekle [sm=smiley13.gif]

Samo da ti pružim podršku šta god odlučite [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif].

Šta god odlučili, shvatite da drugačije nije moglo biti i da ste donijeli pravu odluku. Tu smo uz tebe [sm=pikapoka1.gif][sm=smiley31.gif].




bebacha -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 9:05:56)

Jako nezahvalno savjetovati te bilo sta mada si vjerovatno vec odlucila.Neka ta tvoja odluka bude najbolja i da ti puno snage da izdrzis to sve.Niko nije zasluzio toliku patnju.Niko te nema pravo osudjivati ma koja god odluka bila.Kad god ti trebadne utjeha i rijeci podrske tu smo da ti pomognemo koliko mozemo,bar nekim rjecima.




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (8.4.2013 9:16:32)

[Sadržaj poruke je obrisan]




breskvicaa -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 9:18:34)

Andy ako mi je zao sto prolazis kroz sve to jedan veliki zagrljaj podrske i uz tebe smo...




Taii -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 9:22:30)

Andy , mila... Budi jaka, smogni snagu, provedi dan u molitvi, Bog je u takvim situacijama nabolje utociste... Tek sam sad procitala sve, i jako me potreslo... Okrutno je reci, ali da tako nije trebalo biti ne bi ni bilo... Bog za nas sprema iskusenja, i sve su to prepreke koje moramo proci na Njegovom putu... Nemoj sebe muciti, nisi ti za to kriva, od dragog Boga je sve to... Svi smo mi Njegovi i svi se mi Njemu vracamo... Neko prije neko kasnije... Covjek sebi milion pitanja postavi, ali ne moze naci pravi odgovor... Boljet ce, i plakat ces, i bit ce tesko, pretesko... A ja te preklinjem ne zatvaraj se u sebe, pricaj sa bilo kim, makar sa nama , potpunim strancima, pricaj sa muzem, sa porodicom, ali te molim jos jednom ne zatvaraj se u sebe!!! Ja sam prije par mjeseci izgubila prijateljicu, beba je umrla na porodu, 11 godina su se trudili, strepili , cekali i onda se desilo to... Nju je to slomilo, unistilo, i na posljetku je naudila sebi... I slomila je nas... A nikome nije dala da joj pridje... Ni zagrlila je nisam, ni rekla da mi je zao, da i mene boli kao i nju...i opet te molim, samo se ne zatvaraj u sebe!!!!!
Hvala Bogu pa si na vrijeme saznala za sve... Otrcana je fraza , i ja je mrzim,ali zivot ide dalje, poslije kise ce doci sunce, i sijat ce jace nego ikad!! I opet ces biti vesela i radovati se svakom novom danu!! Tu smo za tebe, u bilo koje doba dana ili noci!!!
Budi jaka mila, molim se za tebe! Ljubim te!




lepetetka -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 9:24:55)

draga Andy, da ti Bog dragi da snage da izdržiš, da ti da utjehu i obilato te nagradi, jer zaslužuješ beskrajno mnogo sreće nakon svega što si proživjela,... [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Amelaa RR -> RE: Kako ODLUCITI! (8.4.2013 9:30:09)

Samo da znas da smo svi uz tebe...sto god ti odlucila...znas da uvijek mozes racunat na nasu podrsku.. Saljem ti puno zagrljaja i poljubaca..




veki_aki -> RE: Kako ODLUCITI! (8.4.2013 9:58:15)

Andy samo mogu od srca da ti posaljem [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] utjehe, i molim Boga da vam da snage da izdrzite sve i da uskoro dobijete zdravu bebicu.
Tako mi je zao[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




SdZ -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 10:04:02)


IZVORNA PORUKA: bebacha

Jako nezahvalno savjetovati te bilo sta mada si vjerovatno vec odlucila.Neka ta tvoja odluka bude najbolja i da ti puno snage da izdrzis to sve.Niko nije zasluzio toliku patnju.Niko te nema pravo osudjivati ma koja god odluka bila.Kad god ti trebadne utjeha i rijeci podrske tu smo da ti pomognemo koliko mozemo,bar nekim rjecima.


Potpis. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Latinka -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 10:05:18)

Andy, niko te nema pravo osuđivati
Neka vam je dragi Bog na pomoći
Mislimo na tebe i uz tebe smo [sm=smiley31.gif]




mala_sa -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 10:07:15)

Andy mila [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] molim dragog Boga da ti olaksa, stalno si mi u mislima [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (8.4.2013 10:07:29)

[Sadržaj poruke je obrisan]




royal -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 10:42:44)

Andy mila nemam toliko riječi da opišem koliko mi je žao što prolaziš kroz sve ovo niti da govorim šta treba da uradiš, kako god tebi i tm je najteže , samo se držite jedno drugog u ovim teškim trenucima a podrške vam ne manjka od strane svih nas . Šaljem ti jedan veliki prijateljski zagrljaj[sm=smiley31.gif]




Mirkica -> RE: Kako ODLUCITI!!!! (8.4.2013 11:01:05)


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Boli boli..... :-(:-(:-(:-( tako me strah sutra... :-(:-(




neka i to ce biti i proci vjeruj bice ti lakse samo da je iza tebe :(((( placi vristi skaci sta ja znam sve radi da ti pomogne da se oporavis da stanes na noge i kazes sada idemo dalje , jer ti si ipak najbitnija sama sebi , ako imas roditelje misli na njih i oni pate zbog tebe , ako BOG da da nam budes dobro i zdravo i da nam rodis jos puno zivih i zdravih bebica , a tvoja curica je tvoj andjeo i uvjek ce biti mali andjeo koji ce te cekati i za tebe se moliti .
A ti ne odlucujes o tome ko ce zivjeti ili umirati nasa je dusa je u NJEGOVIM rukama i samo njegovim i on je uzima kada to zeli zato nemoj se kriviti ni zasto , bice tesko ali prebrodices ti to moras biti jaka MORAS . ljubimm te i ne znam te a tako si mi srcu prirasla tako se s tobom suosjecam [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] ako ti ikako mogu pomoci bar kao moralna podrska zene koja je slicno dozivljela javi se tu sam bar da se razgovorimo , imas i udruzenja ljudi koji su takvo sto dozivjeli pa ides ono tamo da pricate i da se to lakse prebrodi ja doduse nisam nista korostila od svega ponudjenog moj pshijatar moja podrska moje ONO sto me odrzalo bila je vjera u Allaha njegovu milost , moj muz i moji roditelji , ne znam mozda bas iz tog razloga Bog me ovako nagradio moju patnju ne znam al sam srtena zena a i ti ces biti insallah . cccdd
Govorim ti ovo da znas da sunce ako ga cekas docice iako ti je sada sve sivo nepredaj se nemoj sebe muciti kao sto vesela rece osmjeh na lice i idi dalje , vjeruj u sunce da ce doci i moraaaaa doci insallah. I ne krivi nikoga a ponajmanje sebe [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>