RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodično zakonodavstvo



Poruka


mama mahira -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (25.3.2013 11:03:14)

pa trebamo kontaktirat ministra




suberbeba -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (25.3.2013 11:52:35)

http://zdk.ba/ministarstvo-za-rad/ministarstvo-za-rad-socijalnu-politiku-i-izbjeglice




Suela -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (25.3.2013 12:22:41)

ja sam poslala mail ministru finansija, mislim da je do njih, jer oni raspoređuju sredstva. Ma ne vjerujem da će to iko pročitati.




mama mahira -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (25.3.2013 12:46:22)

i ja sam poslala alllli jos uvijek nema odgovora,,a bog sami zna kad cemo mi doc na red za isplatu jer jos ni budzetsi korisnici nisu primili platu a trebali 20.3.a rekli su im krajem mjeseca,,a naravno oni su njima preci vec mi i nase bebice[sm=smiley13.gif]




Stent -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (25.3.2013 15:52:34)

:(




suberbeba -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (26.3.2013 8:06:10)

mislim da imas pogresnu informaciju...policiji i prosvjeti je bila plata..ovo je cisto navlacenje i kupovaynje vremena...neg im Allah vrati sve ovo sto rade nama i nasoj djeci..i nista im gore ne treba u zivotu...[sm=duda.gif]




mama mahira -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (26.3.2013 8:15:46)

ja sam dobila juce informaciju da ni njima nije bila plata i rekli im do kraja mjeseca,,,a sad dal je to istina samo BOG zna




zepce84 -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (26.3.2013 9:45:21)

plate su isplacene budzetskim korisnicima, a ako porodiljama ne isplate ove sedmice, nece ni sljedece jer ide topli obrok budzetkim korisnicima.[sm=smiley13.gif]




mama mahira -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (26.3.2013 10:35:48)

ja se izvinjajem ak je netacna inf.al bogami meni su tako reki




hams -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (26.3.2013 12:50:56)

je li ko zvao socijalno,sta oni kazu,imaju li kakve informacije???[sm=zmeden2.gif][sm=zmeden2.gif][sm=zmeden2.gif]




Suela -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (26.3.2013 17:42:45)

http://www.zenicablog.com/zenica/vijesti/item/19693-odluke-vlade-zdk.html




hams -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (27.3.2013 14:34:16)

koja li smo im sada mi rupa na svirali???




suberbeba -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (27.3.2013 14:47:45)

navodno je sutra sastanak kod resornog ministra direktora centara za socijalni rad...nesto da "popricaju " s njim...[sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif]




amraamr -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (27.3.2013 15:14:23)

Sramota, mislim da treba sa bebama da odemo do ministarstva, možda tada nešto učine...




dandi84 -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (27.3.2013 18:12:42)


IZVORNA PORUKA: zepce84

plate su isplacene budzetskim korisnicima, a ako porodiljama ne isplate ove sedmice, nece ni sljedece jer ide topli obrok budzetkim korisnicima.[sm=smiley13.gif]

Nisu ni plate isplaćene budžetskim korisnicima...Slab priliv u budžet pa kasni...




mama mahira -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (28.3.2013 10:58:14)

cujem da Su juce zavrsili s isplatama plata budjetskim korisnicima,,Jel ko saznao ssta u vezi nassss?




suberbeba -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (28.3.2013 12:57:17)

http://www.zdk.ba/vijesti/izvjestajna-skupstina-drustva-socijalnih-radnika-zdk

evo bili su na sijelu i nahvalili jedni druge...a djeca i bebice cekaju svoje pare...strasno....




mama mahira -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (28.3.2013 13:08:35)

Boze Mili i Dragi pa dokle ovo sve trpit,,da oni jedni drugima priznanja dodijeljuju a nane bebice nek cekaju..,,,,Dabogda i oni dozivili da cekaju ovako kao mi!
[sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif]




suberbeba -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (28.3.2013 13:26:32)

Postovani,

molim Vas za hitan odgovor po pitanju isplate porodiljskih naknada, za mjesec decembar ( sa 4 mjeseca kasnjenja ) .

Stvarno je sramotna cinjenica da je isplata plata i toplih obroka budzetskim kosrisnicima prioritetnija od isplata porodiljskih naknada,za koje znate da majke -porodilje ocekuju da bi svojim novorodjenim bebama omogucile neophodnu hranu i pelene.

Ovakva inertnost i nesluh Valde ZE-DO Kantona su stvarno za svaku osudu.Zar vas jedini alibi lezi u cinjenici da bebe nisu u mogucnosti stajkovati te ih zbog toga zaobilazite i zapostavljate na ovako grub nacin.

Ako je tako onda se zamislite u situaciji da Vi sjedite za punom trpezom a pored vas lezi par stotina beba koje placu od gladi a vi ih ignorisete, jer trenutna situacije se zaista ne moze ni prezentovati na drugi nacin.

S nadom u brzo odgovor,

Srdacno

evo mail koji sam poslala na premijera,ministra i federalnog ministra za rad, socijalnu politiku i izbjeglice , pa da vidimo hocel se sta destiti.Direktorica centra za socijalni rad u Tesnju mi je upravo isricala kako su na sastanu koji se odrzao kod ministra obavjesteni da naknada nema do dalnjeg....zao mi je sto sam vam donijela ovako lese vijesti ali tako je.




mama mahira -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (28.3.2013 13:56:27)

javi ban ak ti sta odgovore,,jer ija sam slala al nikad nisam dobila odgovor




mama mahira -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (29.3.2013 10:34:18)

imal sta?




Suela -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (29.3.2013 13:28:23)

http://www.zenicablog.com/zenica/vijesti/item/19730-kome-idu-sredstva-bud%C5%BEeta-zenice.html




alisamaca -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (1.4.2013 8:39:54)

imal li novih informacija?




mama mahira -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (1.4.2013 12:12:31)

alisamaca ak vam nije tesko nazovite vi tog svog rodjaka pa vidite imal kakvih upalta za nas pa nam javite




alisamaca -> RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton (1.4.2013 14:15:03)

zvala,ministar je na poslovnom putu cijelu sedmicu cijelu sedmicu,nalog nije dat,pa je i pretpostaviti da nema isplata ove sedmice nažalost.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>