Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


škorpija -> Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 22:35:27)

Tražila sma ovu temu, ali ne mogu da nađe, ima samo ona o biciklima na guranje,

Ajdin je napunio 4. godine i dosad je vozio samo tricikl, dugo tražim biciklo da mu kupim, ali ono skroz malo (točkovi veličina 12) nam je sad taman i naredne godien morat ćemo kupiti veće, a ono veće (veličina 16) je trnutno na granici, može okretati pedale kod nekih modela, ali ne kod svih. Osim toga neka su bicikla jako teška, gotovo kao ona za odrasle, a opet druga se teško okreću pedale, a trebalo bi da to lako ide.
znači pitanje je: u moru ponuda kineskih i skupih biciklala koje ste vi izabrali, gdje ste kupili, koliko ste platili i kako ste vi i dijete zadovoljni




Hanady RR -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 22:43:13)

Mi smo u nasljednom faktou...znači ova generacija sa vama...najprije vozili 12-ku...sa pomoćnim....
ona je dvano kupljena nekada starijoj u radnji kod restoran Ježa...
nakon toga kupili smo BMX koji sada vozi F...
on je 16-ka...
sa pomoćnim...
nedavno joj puko jedna pomoćni...i vozala nekoliko dana bez njih...da sma ja malo boljih živaca da karj nje stojim po cijeli dan vozila bi već bez njih...no neka je još malo kupili smo pomoćne u Unis radnji...
elem...starijoj smo u Unis radnji u envera šehovića kupili 20-tku...

Uglavnom tu gdje smo njoj kupili imaju super 16-ke sa pomoćnim koje možeš skinuti kasnije...
kvalitet bicikla je super, servis i odražavnje i garancija...
cijena je jako povoljna u odnosu na sve druge...

ono što bih ti rekla nemoj ni slučajno ona robot bicikla...stavrno zaovin sin je 3 polomio a nije baš nepažljiv da ga baca od beton...
za ta bicikla original pomoćne ne možeš naći a pucaju samo tako :(((

elem...
da zaključim...ja ti predlažem
ovo je violet 16-ka
http://www.bicycles.unis.ba/1/products/51/17/violet-16-st
košta ispod 100 KM...
naš novi je 20-tka oko 170 KM plaćen....isto violet...
imaš ove modele u bojama za dječake...
plava, zelena i čini mi se narandžasto-crna...

Mi smo sve obišli...
u porteklih 10 dana...
ista bicikla nalazim u nekim radnjama skuplje...
i još skuplje ako ćeš na rate na karticu itd...
tako da...eto moj prijedlog pa pogledajte[sm=smiley1.gif]







škorpija -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 22:46:23)

Mi smo recimo htjeli uzeti ovaj, bmx, ali čovjek koji ga prodaje rekao nam je da se teško pedale okreću i da je težak za voziti

[img]http://img15.imagefra.me/s55b/mihna/1f3u_e8b_uao26.jpg[/img]





Hanady RR -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 22:48:46)


IZVORNA PORUKA: škorpija

Mi smo recimo htjeli uzeti ovaj, bmx, ali čovjek koji ga prodaje rekao nam je da se teško pedale okreću i da je težak za voziti

[img]http://img15.imagefra.me/s55b/mihna/1f3u_e8b_uao26.jpg[/img]




ne znam...ovo je naš BMX
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/940950_10200327807490126_1597267599_n.jpg

nije bio težak ni našoj mršavoj varijanti djeteta...a ni ovoj[sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 22:49:04)

super nisam ni znala za tu Unis radnju, a obišli smo ih 5-6 garant, znači vi ste zadovoljni, ustvari curke su zadovoljen




škorpija -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 22:51:04)

je li ovaj crveni 16, nekkao mi mal izgleda




Hanady RR -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 22:52:11)


IZVORNA PORUKA: škorpija

super nisam ni znala za tu Unis radnju, a obišli smo ih 5-6 garant, znači vi ste zadovoljni, ustvari curke su zadovoljen


i više nego zadovoljni[sm=smiley1.gif]

cijena super i u skladu sa kvalitetom

garancija 6 mjeseci, servis i djelovi super brzi i povoljni...

recimo pomoćni toškovi super kavlitete u paru su 9 KM...




Hanady RR -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 22:52:52)


IZVORNA PORUKA: škorpija

je li ovaj crveni 16, nekkao mi mal izgleda


jeste 16-ka BMX




coki -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 22:53:08)

Draga moja, ..., imam dječaka koji će za mjesec napuniti 4 godine, prošle godine smo kupili to biciklo 12" točkovi, ove godine bi mu mogao veći, ali mi se ne kupuje, pa ću izgurati do sljedeće godine. Inače smo ga kupili u prodavnici igračaka u Vitezu, tačnije na putu prema Fis Vitezu. Prodavnica se zove "Boca". Koštao je oko 80 maraka. Super je, ..., ali moja preporuka ti je da mu uzmeš malo veći. Slažem sa da je 16" veliko, ali imaš u nekim prodavnicama 14", ...., bio bi ti sigurno bolji, a i isplativiji. Lijep pozdrav.




škorpija -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:04:36)

e meni čovjek u radnji reče da 14 ne postoji, i da veličine, odnosno promjer točkova ide 12, 16, 20 i dalje




škorpija -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:05:30)

a znam gdje je Boca, to je ona radnja s igračka i dječijom opremom, imaju super stvari, eli eto nešto smo kontali da nam je u sarajevu naći, da ne idemo dalje




Medić* -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:07:49)

Mi smo neki dan uzeli isto 16 sa pomocnim, u Fisu, oko 80 km, ne znam cija su ali je jako dobro. 12 smo brzo prerasli, cak prije 4 rodjendana. Tako da bih ti i ja preporucila 16, moci ce i naredne godine voziti.




Hanady RR -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:09:22)


IZVORNA PORUKA: škorpija

e meni čovjek u radnji reče da 14 ne postoji, i da veličine, odnosno promjer točkova ide 12, 16, 20 i dalje


ja isto nisam za 14-ku čula[sm=zmeden.gif]
dodouše rekoh već F vaša generacija je u nasljednom faktoru...
našoj starijoj noge su poduge baš




salmy -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:16:32)

I mi smo u potrazi za biciklom..mm je rekao jaran da nam je najbolji taj sa 16[sm=zmeden.gif]

Pa ovih dana tragamo..ako kupite prije nas javite nam

Medic cula sam za Fis...jeste li kupili u Fisu u Vitezu ili ovaj Fis kod nas?




coki -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:17:09)

Mi kada smo kupovali bilo je, ..., ne sjećam se ko je bio proizvodjač, nije u robotu. :-) Evo malo potražih i nadjoh na net-u, uglavnom se raspitaj.http://www.intersport.com.hr/sportovi/biciklizam/genesis-dje%25c4%258dji-bicikl-mx-14_p1535




Medić* -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:18:13)


IZVORNA PORUKA: salmy

I mi smo u potrazi za biciklom..mm je rekao jaran da nam je najbolji taj sa 16[sm=zmeden.gif]

Pa ovih dana tragamo..ako kupite prije nas javite nam

Medic cula sam za Fis...jeste li kupili u Fisu u Vitezu ili ovaj Fis kod nas?


Mi uzeli u ovom nasem u Halilovicima u Sa.




salmy -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:19:03)


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: salmy

I mi smo u potrazi za biciklom..mm je rekao jaran da nam je najbolji taj sa 16[sm=zmeden.gif]

Pa ovih dana tragamo..ako kupite prije nas javite nam

Medic cula sam za Fis...jeste li kupili u Fisu u Vitezu ili ovaj Fis kod nas?


Mi uzeli u ovom nasem u Halilovicima u Sa.

Mozes li molim te postaviti sliku




Medić* -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:22:30)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: salmy

I mi smo u potrazi za biciklom..mm je rekao jaran da nam je najbolji taj sa 16[sm=zmeden.gif]

Pa ovih dana tragamo..ako kupite prije nas javite nam

Medic cula sam za Fis...jeste li kupili u Fisu u Vitezu ili ovaj Fis kod nas?


Mi uzeli u ovom nasem u Halilovicima u Sa.

Mozes li molim te postaviti sliku


Nisam ga nikako slikala a u gepeku od auta nam je [sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:42:58)

e coki fakat ima 14[sm=zmeden.gif],[sm=smiley1.gif] ali obišli smo baš puno radnji u sarajevu i niko nije iamo tu veličinu,
joj ja nešto ne bih iz Fisa ako ne moram, kod njih su isto većinom kinezi, a bogami za 20-30 maraka nije velika razlika, može se kupiti nekinez




coki -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (11.5.2013 23:50:32)

[sm=bravo.gif]Da, ..., sigurno je bio, ali prošle godine sam se ipak odlučila za 12", ipak je imao ne pune tri godine, ..., ali sam stvarno gledala da ne bude niti težak, jer ipak nema ni snagu da vrti, da ga može okrenuti i dići sam....., da nije iz "robota", da se ne bi raspao.....Veoma je važno da može s njim manipulisati, ipak su to njima prva prava bicikla [sm=smiley1.gif] Vjeruj da je bilo tako teških bicikala, ..., da su meni bila teška kada ih dignem. [sm=smiley13.gif]




M kao Mama -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (12.5.2013 0:12:44)

ja sam pokušala naći fotografiju, našeg najnovijeg, ali nema skinuli sa neta, uglavnom mi smo kupili u merkuru 194 ali imali smo neki popust i 180 km, godina garancije i srvisa, lagano, a čusto, lijepo, kvalitetno,
gledali i ovo violetino, ali ovo nam je bolje, uglavnom violeta je bila u domodu 130 za keš, a ima i na top shopu 149 km, pa da znate, od robota bježim u širokom lulu, a pomoćne točkove možete kupiti na Vilsu u onoj radnji kod mosta suada dilberović




Hanady RR -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (12.5.2013 0:37:30)

volet bez dodoatne opreme na top shopu košta toliko
domod je prije 10 dana nije imao..čak šta više jedina 20.-ka u bijeloj boji u njihovoj radnji u pofalićima je bila dobro loša da su skontali da je trebau reklamirati kada smo je mi dotakli
unis je ima 10 % jeftinije za keš...al je sa korpicama naprijed i nazad...što je nama bilo neohodno naravno gdje će bez korpice biciklo kupit...
i dobili smo ključeve za servis bisikla, ručne kočnice itd itd...
kao i zvonce...gdje će biciklo bez zvonceta bit, nema šanse[sm=smiley36.gif]




aazra -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (12.5.2013 10:37:38)

Skorpija, mi smo gledali u "planet bike" ima radnja na Vilsonovom i na Malti...Tamo su nam rekli da dok dijete uci voziti mozda i ne davati previse para za biciklo, mozda cak i kupiti neki jeftiniji model [sm=smiley24.gif], tek kad nauci ono bas dobro onda mu kupiti neki bolji..

U "Planet bike" su skuplji, ali imaju mogucnost zamjene za novo kad dijete preraste taj mode, servis i to..[sm=bravo.gif]

Tako da smo mi za ucenje dobili od rodice jedan malo veci ne znam tacno da li je 14"...

Kupljen je u Robotu, znaci kinez [sm=smiley36.gif] ali za ucenje dobar [sm=smiley1.gif]

Mada ove sad modele u Robotu koje imaju su jako losi...[sm=smiley21.gif]

Meni je sad pravo zao sto mu nismo onda dok je bio manji uzeli biciklo bez pedala, onaj manji, tako djeca nauce drzati ravnotezu i onda im ne trebaju pomocni...

Vidim po B. da bi on vozio neki manji ali nema sanse sav se skvrci dok sjedne, visinom ih je prerastao, tako da manji nikako.




škorpija -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (12.5.2013 11:12:45)

gledala sam u planet bike, nisam zadovoljna njihovom ponudom, imali su samo capriolo 14 koji je težak isto kao i moj bicikl jer ima predebeo ram, a kupujem 14 baš zato što će on nadam se brzo naučiti voziti bez pomoćnih točkova pa ne bih uzimala neki baš loš, jer imamo tricikle iz robota i oba je pokavario tako da su samo za smeća




Maya_K -> RE: Dječiji bicikl s pomoćnim točkovima i bez (12.5.2013 21:19:29)

mi imamo mali bez pedala, tako da ga je usavrsio, a i neplaniram mu ove godine nijedan drugi kupiti. Prosle godine dobio od tetke biciklo i kad mm nisam oci iskopalada mu napravi pomocne [sm=smiley36.gif], mislila sam da ce mu biti taman, kad jucer je konacno napravio, ali mu je preveliko biciklo, tako da ce jos ovo ljeto bez pedala [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>