dr Senad Murtezić (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Tessy -> dr Senad Murtezić (17.6.2013 19:52:41)

O njemu mogu samo naci na nekim temama, pohvale, kritike ali nigdje temu kao sto imaju ostali doktori.
Zanima me vase misljenje o ovom doktoru? Kako vam se cini? Povrsan? Detaljan? Foler?




Marija13 -> RE: dr Senad Murtezić (18.6.2013 7:47:22)

Meni je vodio trudnocu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] i imam samo rijeci hvale, ljubazan je, nasmijan a opet obrati paznju na bitno, iako brzo obavi pregled stigne on vidjeti potrebno [sm=smiley1.gif] kad se sjetim koliko su me isprepadali u DZ sa nuhalnim naborom, on ga je na prvom pregledu izmjerio i rekao da je ok.. njega bih birala i u sljedecoj trudnoci!
nekako je prvo covjek pa onda dr!




tajra26 -> RE: dr Senad Murtezić (18.6.2013 8:43:04)

odlican [sm=smiley1.gif] ljubim ja njega 100 puta :)
ne pegla puno i ne daje lijekove na prvu i mnogo mi se svidja kako radi... ne gura prste ako za to nema potrebe....
porodio me na CR i vodio mi trudnocu..




Tessy -> RE: dr Senad Murtezić (18.6.2013 19:27:54)

Ja sam od detaljnog Divanovica slucajno presla Murtezicu i uslijedio je sok. Dvije minute UZV i gotovo hajde...
Zato sam prepadnuta.




ada_ -> RE: dr Senad Murtezić (18.6.2013 19:48:04)

vidi on sve za te dvije minute ne brini,opusti se kod strucnog si doktora,jedina mana je sto je pretrpan pa ga ima svugdje [sm=smiley36.gif],zna izaci na 5 minuta pa ga cekas po pola sta da se vrati ali je super doktor,opusten i prijatan...




Sittah -> RE: dr Senad Murtezić (18.6.2013 20:55:26)

meni je on vodio trudnocu i "porodio me", tj. zakazao mi da dodjem kad je dezurni da me porodi posto sam prenijela 2 sedmice, a kontrakcije nisam imala - i dosla sam i samo mi je probio vodenjak i nakon toga se ispario i uopste me vise nije ni pogledao niti se pojavio vise i prepustio me samoj sebi, tj. babicama koje su u susjednoj prostoriji gledale tv, a ja se sama poradjala

i kad bih ponovo bila trudna, ne bih da me on ponovo ni vodi ni poradja, po mogucnosti

u njegovu strucnost ne sumnjam, ali je previse povrsan, rastrgan na milion strana...... taj dan kad sam se porodila, on mene bukvalno nije ni vidio, ali je mom muzu na hodniku odmah rekao kako smo i ja i beba "lavovi" - zanima me kako to on zna kad nas nije ni vidio? valjda je ocekivao neki poklon, sta li?





Sittah -> RE: dr Senad Murtezić (18.6.2013 21:02:30)

i zaboravih dodati - isla sam mu na preglede svaka dva dana nakon sto sam prenijela i on je govorio stalno "nije jos vrijeme", "ima jos plodove vode", "stanje solidno", "sacekat cemo jos malo" itd.

da bi na kraju taj dan kad mi je zakazao da dodjem da me porodi ctg cijeli dan bio jako los, beba se rodila sa pupcanicom omotanom oko vrata, nagutala se zelene plodove vode itd.

samo Bog dragi nas je spasio gorih komplikacija i kao sto sam rekla u prethodnom postu, Murtezic se nije ni pojavio, nego kad je porod krenuo, doktor Stojkanovic se nasao pri ruci i zavrsio porod, a ne Murtezic

tako da ja u Murtezica i njegova obecanja i prognoze vise uopste nemam povjerenja




ada_ -> RE: dr Senad Murtezić (18.6.2013 21:17:26)


IZVORNA PORUKA: Sittah

i zaboravih dodati - isla sam mu na preglede svaka dva dana nakon sto sam prenijela i on je govorio stalno "nije jos vrijeme", "ima jos plodove vode", "stanje solidno", "sacekat cemo jos malo" itd.

da bi na kraju taj dan kad mi je zakazao da dodjem da me porodi ctg cijeli dan bio jako los, beba se rodila sa pupcanicom omotanom oko vrata, nagutala se zelene plodove vode itd.

samo Bog dragi nas je spasio gorih komplikacija i kao sto sam rekla u prethodnom postu, Murtezic se nije ni pojavio, nego kad je porod krenuo, doktor Stojkanovic se nasao pri ruci i zavrsio porod, a ne Murtezic

tako da ja u Murtezica i njegova obecanja i prognoze vise uopste nemam povjerenja

to se upravo i desava jer je on zaista pretrpan pacijenticama pa se podkrade i po koja greska,zao mi je sto si ti okusila jednu od njegovih gresaka,a mene su zadnje preglede gledali drugi doktori i rekli da nece prije termina ja se porodila 7 dana ranije isto se beba rodila sa pupcanikom omotanim dva puta oko vrata i nagutala se zelene vode,i ko je tu kriv[sm=zmeden.gif],sve je to u 5 deka samo nek nam je dragi Bog na pomoci oni su ionako samo njegove marionete




Apotekarka -> RE: dr Senad Murtezić (18.6.2013 22:35:36)

Mene je jednom pregledao nesto na brzaka samo da me skine a bila je i guzva malo se unezgodio ja uletjela a on tamam poceo otvarati neku kesu sto je prethodna pacijentica donijela,nije mi se nesto dopao a spominjete dr Stojkanovic cini mi se Goran on je bas ljubazan i nagodan samo s njim ide hrpa studenata nakvih i svi vire u gospoju[sm=smiley36.gif]




Amyla -> RE: dr Senad Murtezić (18.6.2013 22:43:31)

Vodio mi prvu trudnocu i porodio me, inducirao porod, super prosla hvala Bogu i sad me opet on vodi i nadam se da ce ako Bog da sve biti ok. Brz jeste, ali obrati paznju na sve i doista zna svoj posao. Od mene sve pohvale [sm=bravo.gif]




Lalali -> RE: dr Senad Murtezić (18.6.2013 22:45:41)

Ja ga ni dusmanu ne bih preporucila, doveo u opasnost i moj i zivot bebe




hanabanana -> RE: dr Senad Murtezić (30.6.2013 0:03:25)

Sve najbolje. Porodio me oba puta. Prvi put vaginalno, zatekao se u dezuri. Svojim pozitivnim stavom me razoruzao. Drugu trudnoca mi vodio od 6 mjeseca. Zavrsena CR malena isla zadkom.




AnLu -> RE: dr Senad Murtezić (30.6.2013 0:08:07)

Radio mi carski pod spinalnom anestezijom, posto mi anestezija nije djelovala on se bas potrudio i u rekordnom roku sve zavrsio, za manje od pola sata i rasivena i beba "izvadjena" i sasivena.




Amyla -> RE: dr Senad Murtezić (24.8.2013 12:58:40)

Dr. radi do 29-og augusta, kada je i dezurni, nakon toga ide na godisnji odmor, ne znam do kada, reko mozda nekome zatreba informacija [sm=smiley36.gif]




hElma -> RE: dr Senad Murtezić (24.8.2013 22:49:16)

Meni je vodio trudnocu i sve najbolje o njemu. Ne znam da li me je "pripazio" zajednickih prijatelja ili sta, ali imam samo rijeci hvale. Sve kako mi je rekao tako je i bilo. Cak je i mm portir na Jezeru rekao da ni slucajno ne mijenjamo dokttora jer je on jedan od najboljih. Tacno je da je brz, ali je poprilicno detaljan. Nazalost, bio je na godisnjem odmoru kada sam se ja poradjala, ali sljedecu trudnocu opet idem njemu, doktoru Dekovicu i Stojkanovicu paralelno =)




milajusu -> RE: dr Senad Murtezić (29.8.2013 12:25:22)

Ja idem na redovne preglede kod njega i danas cu, doktor je pravo ljubazan, ali nije mi jasno kako mi neko moze voditi trudnocu, a da mi nikad nije izmjerio pritisak ili me izvagao...trebam li ga ja na to napomenuti ili????




ada_ -> RE: dr Senad Murtezić (29.8.2013 12:55:36)


IZVORNA PORUKA: milajusu

Ja idem na redovne preglede kod njega i danas cu, doktor je pravo ljubazan, ali nije mi jasno kako mi neko moze voditi trudnocu, a da mi nikad nije izmjerio pritisak ili me izvagao...trebam li ga ja na to napomenuti ili????

pa na jezeru to neces ni docekati,pritisak ti mjere tek kad krenec na CTG prije ne,zato zene vode trudnocu paralelno sa DZ ili privatnikom pa tamo mjere kilazu,provjeravaju urin i krv i mjere pritisak....




milajusu -> RE: dr Senad Murtezić (29.8.2013 13:06:46)

ahaaa, nisam to znala, isla sam privatno, pa sam presla na GAK, posto sam mislila da doktor koji vodi trudnocu to treba obaviti!

Hvala ada_




snjeguljicaa -> RE: dr Senad Murtezić (29.8.2013 13:38:14)

Milajusu nadam se da sam dobro napisala [sm=smiley1.gif], ja sam isto kod njega i nikad nije ni izvagao ni mjerio pritisak samo mi kaze da mjerim kuci za svaki slucaj znam samo da je jakooooo jakoooo dobar doktor samo eto ode na godisnji pa se nadam da se ja ne porodim jer bi voljela da bude tu al eto sta Bog odluci hihihih
hElma znas li mozda kako doci do Stojkanovicu ja bi trebala kod njega u ponedeljak na pregled jer mi je Murtezic rekao da je njemu ostavio pacijentice pa ne znam kako da ga uganjam i da mi kazes nesto o njemu 36 sedmica sam




grozđe -> RE: dr Senad Murtezić (29.8.2013 13:44:06)

snjeguljica evo ako ja mogu pomoci..meni je dr.Goran Stojkanovic radio prosle jeseni kiretazu( veza) i nikakvih problema nisam imala... ociscena dobro, bez krvarenja, bolova..vise zub boli kada se popravlja... ostao mi je u dobrom sjecanju...

opet zatrudnila nakon 3. ciklusa i evo sada u 6.mjesecu trudnoce hvala Bogu...




milajusu -> RE: dr Senad Murtezić (29.8.2013 13:49:28)

snjeguljicaa, cula sam i ja da je dobar doktor, samo nisam znala da ne kontrolisu na Jezeru, nadam se da ces se brzo i lako poroditi sa ili bez dr. Murtezica :)




snjeguljicaa -> RE: dr Senad Murtezić (29.8.2013 13:54:08)

grozđe hvala ti na odgovoru ma vjeruj nije mi uopste bitno nego reko kad se spomenu doktor da pitam nego ne znam kako da ga uganjam [sm=smiley36.gif] a hvala ti na odgovoru
Milajusu hvala ti puno i ja se nadam samo ako Bog da da beba bude dobro i da se brzo porodim hihihihi u sustini extra je doktor vidjeces ne znam koja si sedmica ali meni je on super




milajusu -> RE: dr Senad Murtezić (29.8.2013 13:57:30)

snjeguljicaa - nema na cemu i drugi put [sm=smiley1.gif] , ja sam u 22+3 sedmici, ja imam jos dugoooo




ada_ -> RE: dr Senad Murtezić (29.8.2013 14:32:07)


IZVORNA PORUKA: snjeguljicaa

grozđe hvala ti na odgovoru ma vjeruj nije mi uopste bitno nego reko kad se spomenu doktor da pitam nego ne znam kako da ga uganjam [sm=smiley36.gif] a hvala ti na odgovoru
Milajusu hvala ti puno i ja se nadam samo ako Bog da da beba bude dobro i da se brzo porodim hihihihi u sustini extra je doktor vidjeces ne znam koja si sedmica ali meni je on super

pa isto kao i svakog drugog [sm=smiley36.gif],odes gore trazis ga i nadjes [sm=smiley1.gif]




hElma -> RE: dr Senad Murtezić (5.9.2013 6:39:54)

Izvini sto ti tek sad odgovaram, nisam bila na forumu. Najlakse ti je nazvati porodiliste i pitati kad radi, kad je dezurni... Sve najbolje o njemu, stvarno temeljit, odlican i kao covjek, sa mnom je sjedio pola sata i pricao i moze se sa njim o svemu pricati. Jako prijatan. Sve sto te interesuje slobodno pitaj. Ja sam htjela da se poradjam sa epiduralnom, sve mi je objasnio, koji su rizici, koje prednosti, tako da mi je cak i preporucio najboljeg anesteziologa da odem s njim na razgovor itd. itd. Nazalost od epiduralne nista nije bilo... Uglavnom sto se mene tice, sve najbolje o Stojkanovicu.




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>