RE: Klomifen/Clomid (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Yasminaa -> RE: Klomifen/Clomid (28.3.2015 18:52:14)

Ćao :)
Prvi puta sam ovdje...Kao prvo, želim da poželim sreću svima vama drage moje koje se trudite kao i ja da ugledamo [sm=modricrtici.gif]...
Godinu dana sam u braku i do sada bez uspjeha ali sam na prvoj terapiji klomifena. Isla sam redovno na folikulometriju i jucer tj 13-ti dan ciklusa bio je vodeci folikul od 23mm a sluznica 9,9mm..dr kaze idealno...i preko vikenda u "akciju" [sm=smiley1.gif]..
.Šta vi mislite koliko cesto je najbolje imati odnose u ovih par dana? Iskreno sve nesto mislim da cemo profulati dan i da ce nam promaci i ovaj put [sm=duda.gif]...:)




ludaca 11 -> RE: klomifen (7.8.2015 20:22:54)

Bok cure..evo ja sam sad pila prvu terapiju klomifena pocela sam ga piti 11dan ciklusa i pila sam ga do 16 dana ciklusa..i danas sam posjetila ginekologa i rekao mi je da mi je na lijevom jajniku folikul veliki 8mm a na desnom 6.8mm..i rekao mi je tek za 1 tj na kontrolu sad ja se bas ne razumijem u to pa bi molila ako mozete objasniti? Sad ne osjecam simptome menstruacije a inace svaki mj da..bole me uvijek grudi a sad nista sad su mi tvrde a tek moram dobiti za 1 tj menstruaciju..pa sad dali je to moguce da ssm trudna? Inace pokusavamo dijete vec 5 godina i nista bila sam jedamput na inseminaciji ali nista..molim savjet[sm=jezicek.gif]




ludaca 11 -> RE: dali neka od vas troši KLOMIFEN (7.8.2015 21:17:00)

Bok cure..sada prvi puta pijem klomifen i pocela sam ga piti 11dan ciklusa i pila sam ga do 16 dana ciklusa i danas sam isla ginekologu na pregled i folikul na lijevom jajniku mi je 8mm a na desnom 6.8mm..rekao mi je ginekolog doci natrag na pregled za 1tj,a moram dobiti menstruaciju tocno za tjedan dana a sada nemam nikakve bolove ni simptome inace imam 10 dana prije bolove i bole me jako grudi a sada nista i nekako su mi tvrde sada neznam jel to od klomifena ili sam mozda trudna? Sada vas molim za savjet i da mi objasnite sta to sve tocno znaci jer ja ne razumijem bas. Planiramo dijete vec 5godina i nista jedamput sam bila na inseminaciji al nazalost nista..lijep pozdrav




kokouli -> RE: dali neka od vas troši KLOMIFEN (9.8.2015 9:49:44)

Ne kontam kako ti je dr.mogao dati to da pijes od 11 dana ciklusa ,to se uzima od 2 ili 3 dana ciklusa do 8 dana ili od 5 do 9 dana .....Folikuli su presitni svakako i tesko da si trudna s tim .




ludaca 11 -> RE: dali neka od vas troši KLOMIFEN (9.8.2015 9:57:50)

Neznam ja sam bila kod njega i rekla sam mu da mi je menstruacija prosla prije 2 dana i rekao mi je za klomifene i pitala sam ga kad uzimati i rekao mi je od sutra..




kokouli -> RE: dali neka od vas troši KLOMIFEN (9.8.2015 18:26:44)

Boga ti8 koji je to dr.zivo me zanima i gdje radi ,bjezi od njega veze nema .Samo ti to mogu reci .Nikad niko nije dobio Klomifen 11 dan ciklusa .Ovo prvi put cujem .Od 2 ili 3 dana menzesa dok krvaris se to pije .




ludaca 11 -> RE: dali neka od vas troši KLOMIFEN (9.8.2015 20:20:38)

Oke..ici cu onda kod drugog..nisam ja znala kako se pije prvi put sam sad uzimala..:) pa sam se zato javila da me savjetujete..




ludaca 11 -> RE: Klomifen/Clomid (9.8.2015 20:26:09)

A nemoze mi se sad nista dogoditi?




kokouli -> RE: Klomifen/Clomid (10.8.2015 11:36:12)

Nadam se da ti se ne moze nista dogoditi .Ni slucajno sama to da uzimas da pies ,samo uz ljekarski nadzor .Ja bih ovih dana opet otisla kod dr.na ultrazvuk da sam na tvom mjestu ,od tog lijeka se mogu dobiti ciste na jajnicima .I ne ici kod lijevih ljekara ,nadi nekog ginekologa koji ima pojma o stimulacijama radi trudnoce .Sretno .




ludaca 11 -> RE: Klomifen/Clomid (10.8.2015 13:17:09)

Hocu..puno hvala na savjetima..;) javim se ako mi nesto nebude jasno..;)




camelia -> RE: Klomifen/Clomid (9.9.2015 20:15:26)

Pozdrav! Zanima me da li je neko imao sličnu situaciju koja je rezultirala trudnoćom? Naime, nalaz trombmofilije je pokazao heterozigot za MTHFR i dr mi je dao clexane i klomifen kako bi došlo do željene trudnoće.




L3ptirica -> RE: klomifen (11.10.2015 22:13:39)

Drage trudnice i buduce trudnice, meni je vise dosadilo hodati po doktorima koji sve i jedan tvrde isto, dijagnosticirani su mi policisticni jajnici i ja sam odlucila da klomifen pocem piti na svoju ruku ja vise nemam sta izgubit mogu samo dobit, koristila sam dobreston i primalut nor ali nije bilo rezultat, odluka mozda nije pametna ali vrijedi pokusat, jako zelim [sm=duda.gif]




ludaca 11 -> RE: Klomifen/Clomid (12.1.2016 7:21:39)

Dobro jutro cure. Molim vas za pomoc.
Ovako imam bolove u stomaku kao pred menstruaciju bole me grudi dosta ali vljako su mi osjetljive u podrucju bradavica naotecene su mi jako..i kasni mi 1dan a inace nikad..ali mene muce ti bolovi u stomaku..dali je moguce da sam trudna..zadnja mensttuacija je bila 15.12..hvala




serendipity -> RE: Klomifen/Clomid (25.5.2016 23:27:13)

Žene drage, ja sam prvi put na klomifenu ovih dana. Kako sam imala povišen TSH kojeg već duže vrijeme pokušavam "stjerati" ispod 2 (sa sam na Euthyrox 50, 4 dana po jednu tabletu, 3 dana po pola), a on se ne da (ne samo da se ne da, nego kao da se baš otima, pa mi je s 2.2 skočio na 4.2), dr mi je zato promijenila dozu i rekla da se vidimo na kontroli početkom juna. Jutros odem izvaditi krv za TSH, on skočio na 6.4!
Može li se desiti da Klomifen utiče na vrijednost TSH, da je zbog toga ovako podivljao?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 104 105 [106]