RE: Mutacije na FII genu i Faktor V Leiden i MTHC677T (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


malena27 RR -> RE: Mutacije na FII genu i Faktor V Leiden i MTHC677T (22.9.2015 9:17:23)

IZVORNA PORUKA: camelia

Otvaram ovu temu da vidim ima li neko iskustva s navedenim... kod mene je situacija slijedeća, nalaz trombofilije je pokazao da sam heterozigot za mthfr i zato koristimm clexane injekcije, ovaj ciklus sam uzimala klomifen i dr je pratio rast folikula. Nakon praćenja primila sam injekciju choriomona sad trenutno čekam rezultat [sm=smiley1.gif] je li neko imao slično iskustvo koje je za rezultat imalo [sm=rozacrtici.gif]




IZVORNA PORUKA: Jelena86

Draga, chorimon je stoperica, stop injekcija, koja se daje prije aspiracije, to koristimo svi koji simo u postupku, samo tu ili od nekog dr.proizvodjaca. klomifen spada u neku blau stimulaciju, koristila ga, ali mi tanjio endometrij, pa me prebacili na femaru. Ali ne reaguje svako isto na njega. a Clexane, ili fragmin ili heparin se daje zbog urođene ili stečene trombofilije, radi bolje prokrvljenosti maternice, kako bi se mogla omogućiti bolja implantacija,a kako bi se spriječili spontani, koji prijete enama sa trombofilijom. Ja imam blai oblik PAI Gena, tako da sam sad za sad na aspirinu, a ako ostanem trudna idu injekcije.
Nadam se da sam ti pomogla sa definisanjem stvari.





Gagulina -> RE: Mutacije na FII genu i Faktor V Leiden i MTHC677T (1.4.2016 11:52:01)

Pozdrav žene, radila sam faktore koagulacije, svi su u referentnim vrijednostima osim faktora XI on je 44 L, a ref. vrijednosti su od 70 do 120, zna li neko to malo da mi pojasni, pošto sam tek u srijedu naručena kod hematologa, a jako brinem. Unaprijed hvala svima, pozdrav.




Monika25 -> RE: Mutacije na FII genu i Faktor V Leiden i MTHC677T (3.4.2016 21:29:29)

Cao svima nova sam tu.. moja situacija je sljedeca.imam 25god i imala sam dva spontana pobacaja u 7. tj trudnoce, plod se nije razvijao kako treba.. uradila sam sve nalaze i dijagnosticirana mi je trombofilija i imam problema s visokim prolaktinom,uvjek visi od 1000. Nakon mjesec ipo dana od zadnjeg spontanog sam ponovo trudna 4 tjedna.. bojim se ponovnog spontanog,sutra pocinjem koristit fragmin inekcije.. molim iskustva i savjete




Mincica85 -> RE: Mutacije na FII genu i Faktor V Leiden i MTHC677T (31.5.2016 7:38:11)

Pozdrav za vas drage moje! Ja sam nova na ovom forumu, a i nova trudnica. Sad u cetvrtak sam saznala da sam u drugom stanju.[sm=bravo.gif] Do trudnoce sam bila na aspirinu, a od petka sam vec na clexan 0,4 zbog trombofilije. Takodje uz tu terpiju pijem i letrox za stitnu jer sam imala povisen TSH. Hvala Bogu nakon mjesec dana terpije TSH se vratio u normalu. Da li ima neka mama sa slicnim problemima? Kod ginekologa nisam jos isla jer mi je rekao da je jos uvijek rano. Inace idem kod dr.Divanovica. Sd mi predstoji duga borba, ali se nadam uz Boziju pomoc sa sretnim zavrsetkom [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]