RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


Visnja RR -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (31.5.2014 10:35:21)

info:

Nase mame zadnji trening unutar projekta zavrsavaju 04.06., a kako do kraja mjeseca imaju jos tri sedmice dogovorili smo specijalnu ponudu za njih, tako da one koje zele nastaviti dolaziti do kraja mjeseca 2x sedmicno (utorak i petak u 18h) to mogu po cijeni od 25KM. Ovo je zaista jedinstvena ponuda nastala u zelji da mamama omogucimo da do ljeta zaokruze svoj preobrazaj. Klub ce raditi jos u junu, a onda idemo na zasluzeni odmor do septembra.
S tim u vezi, ukoliko se neko od vasih ringeraja mama zeli pridruziti, moze to uciniti od 08.6 kada otvaramo termin za sve mame. Zavrsavamo -27.06 kada idemo na zasluzeni odmor do septembra. Znaci sve zainteresovane mame mogu prisustvovati na ovih 6 treninga po cijeni od 25KM. Treninzi i dalje ostaju u istom terminu tj. utorak i petak od 18h.

Dakle ko zeli da se pridruzi nek se javi ovdje!




aidana -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (1.6.2014 20:53:01)

Ako sam dobro shvatila u junu mogu i mame koje imaju stariju djecu? Je li ovo u twist tower-u ili radon plazi?




sretna_mama -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (1.6.2014 21:18:38)

Jeste aidana, moze koja zeli mama.. U aeaz twist, na stanici onaj :).. Super je.. Ja sam isla 3mjeseca i nastavljam ovaj sada..




Visnja RR -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (24.2.2017 17:20:52)

Ponovo kreće projekat Zadovoljna mama
Dakle opet počinje realizacija posebnog programa vježbanja namijenjenog za žene nakon poroda.
Više informacija u večernjim satima!




Sami mamin -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (24.2.2017 19:46:53)

Jeaaaa 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻




Visnja RR -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (25.2.2017 11:47:32)

Tokom 3 mjeseca trajanja projekta mame će imati priliku vježbati, družiti se i razmjenjivati iskustva sa ostalim polaznicama programa, te kroz smjeh i zabavu dobiti novu dimenziju motivacije i podrške. Prijavite se!

I poklon za ringerajine mame:
7 mama koje se prijave na ovoj temi i napišu zašto žele pristupiti ovom programu (u nekoliko rečenica) postaju dio ovog sjajnog projekta!


Više o projektu pročitajte u članku

http://www.ringeraja.ba/clanak/zadovoljna-mama--briga-o-sebi_2799.html





Sami mamin -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (25.2.2017 12:18:03)

Prvo zahvala na ponovnom aktiviranju vjezbica za mame. Zadovoljstvo bi mi bilo da se tim strucnjaka pobrine o skidanju mog viska kilograma nakon poroda. Samo na taj nacin vjerujem da cu postati fit zadovoljna mama.




enk@ -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (25.2.2017 13:50:29)

Mama sam tri dječaka, najmlađi [sm=duda.gif] ima 4 mjeseca
Voljela bih se pridružiti ovom programu i polako vraćati svoje tijelo u stanje od prije godinu dana
Ideja je divna, pored svih lijepih trenutaka sa bebicom mame ipak trebaju i malo vremena za sebe




Sami mamin -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (25.2.2017 15:47:56)

Ovo je odlican nacin da svoje kratke izlaske iz kuce upotpunimo vjezbanjem, jer nasi misici trebaju vjezbu. Usput i punimo baterije za nase neprospavane noci i brigu o bebicama. 💪🏻♥️




lejla80 -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (25.2.2017 19:57:02)

Slažem se sa prethodnim mamicama. I ja sam jedna od onih čije tijelo nakon rizične trudnoće i poroda treba vježbu. Nije mi ostalo mnogo kilograma al jest kože a i stomaka heh
Svaka čast onome ko je osmislio projekat[sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (25.2.2017 20:03:33)

projekt je osmislila jedna divna mlada žena, Emira...mama trogodišnje djevojčice i šestomjesečnih trojki- curica [sm=bravo.gif]




Mybabygirl -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (26.2.2017 8:55:54)

Kada sam vidjela na tv emisiji da pocinje ovaj program veoma sam se obradovala jer je super podrka za ene. Mama sam divne djevojčice koja ima šest mjeseci i kojoj bi dobro došlo malo vježbanja [sm=smiley1.gif]


14.08.2016. Mybabygirl




Mybabygirl -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (26.2.2017 9:18:01)


IZVORNA PORUKA: Mybabygirl

Kada sam vidjela na tv emisiji da pocinje ovaj program veoma sam se obradovala jer je super podrška za zene. Mama sam divne djevojčice koja ima šest mjeseci i kojoj bi dobro došlo malo vježbanja [sm=smiley1.gif]


14.08.2016. Mybabygirl





krauter -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (26.2.2017 17:30:18)

Mama sam dvije bebe - jedne "velike", od 2 i pol godine, i jedne sedmomjesecne bebice. Prije trudnoca i u toku prve trudnocr, bila sam jako fizicki aktivna i bio je to vrlo bitan dio mog svakodnevnog zivota. Ako premotamo vrijeme na danas, moja fizicka aktivnost se svodi na par setnjica i pokoju vjezbu uz youtube. Mislim da je projekat Zadovoljna mama idealan za mene jer bih se na taj nacin "natjerala" da odvojim prijeko potrebno vrijeme za sebe i svoje tijelo te u konacnici vratim kondiciju i izgubim visak kilograma. Ne smijem zaboraviti ni da bi projekat bila divna prilika da se razmijene iskustva sa drugim mamama :).




Visnja RR -> RE: Zadovoljna mama – Briga o sebi! (3.3.2017 0:16:28)

zamoliću sve mame da mi ostave na pp svoje ime i prezime




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]