RE: Trazim posao (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


canim -> RE: Trazim posao (10.11.2013 20:37:58)

http://www.fmrpo.gov.ba/ba/pregled-vijesti/pregled/javni-natjecaj-grant-sredstva-za-2013-godinu




sanela8 -> RE: Trazim posao (12.11.2013 15:57:21)

Evo i ja se prijavljujem za posao.MOLIM VAS, ako je bilo kome ili poznaje nekome kome je potreban radnik na podrucju Tk da mi javi.Po zanimanju dipl.pravnik,vec 5 godina intenzivno trazim posao.Nazalost,nemam rodbinske veze,a ni nekih poznanstava.Imam 2 djece.Suprug je takodjer na birou,sve prihode ostvarimo sa honorarnim poslovima.Uopce nije bitno o kakvom je poslu rijec.Ne mora imati veze sa pravom.Radila bih svaki posten posao,bez obzira na radno vrijeme i visinu plate.




Mirkica -> RE: Trazim posao (12.11.2013 16:06:48)


IZVORNA PORUKA: sanela8

Evo i ja se prijavljujem za posao.MOLIM VAS, ako je bilo kome ili poznaje nekome kome je potreban radnik na podrucju Tk da mi javi.Po zanimanju dipl.pravnik,vec 5 godina intenzivno trazim posao.Nazalost,nemam rodbinske veze,a ni nekih poznanstava.Imam 2 djece.Suprug je takodjer na birou,sve prihode ostvarimo sa honorarnim poslovima.Uopce nije bitno o kakvom je poslu rijec.Ne mora imati veze sa pravom.Radila bih svaki posten posao,bez obzira na radno vrijeme i visinu plate.


budes u Tuzli ???




sanela8 -> RE: Trazim posao (12.11.2013 21:55:18)


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: sanela8

Evo i ja se prijavljujem za posao.MOLIM VAS, ako je bilo kome ili poznaje nekome kome je potreban radnik na podrucju Tk da mi javi.Po zanimanju dipl.pravnik,vec 5 godina intenzivno trazim posao.Nazalost,nemam rodbinske veze,a ni nekih poznanstava.Imam 2 djece.Suprug je takodjer na birou,sve prihode ostvarimo sa honorarnim poslovima.Uopce nije bitno o kakvom je poslu rijec.Ne mora imati veze sa pravom.Radila bih svaki posten posao,bez obzira na radno vrijeme i visinu plate.


budes u Tuzli ???

Da [sm=smiley1.gif]





canim -> RE: Trazim posao (14.11.2013 15:19:20)

jysk

http://www.jysk.ba/job-offer/vacancies.htm?jobid=60345&langid=16




ljubi_1985 -> RE: Trazim posao (17.11.2013 19:16:21)

ako ko sazna za posao vise medicinske sestre ili pedijatrijske sestre molila bih da me obavijesti[sm=smiley1.gif] a ja cu da pratim temu




nelah -> RE: Trazim posao (26.11.2013 20:29:48)

Da se i ja prikljucim ovoj temi, tražim posao, po zanimanju soc.radnica, radila u nevladinom sektoru, trenutno tražim posao, ne mora imati veze sa strukom, i da nas sto manje bude na ovoj temi




NUDIM POSAO!!!!! -> RE: Trazim posao (13.12.2013 23:07:30)

HITNO POTREBNA RADNICA ZA RAD U LOKALU U BOSANSKOM ŠAMCU DNEVNICA 30KM-ILI-PLAT 900KM BRACNI PAR NORMALAN DRZI LOKAL I PRAONU U CENTRU GRADA,GDJE DOLAZE NORMALNI I PRIJATNI LJUDI ZA SVE ZAINTERESOVANE 065 413 393 MOLIM SAMO NA MOB.ZVATI OD 9DO 21H,NERADI SE O KAFANI I NEKOJ RUPI,NETRAZIMO MANEKENKE (2-RADNICE HITNO POTREBNE),IZGLED I GOD NISU PRESUDNI KAO STO TO "UGOSTITELJI TRAZE",TREBA MI NEKO KOME TREBA POSAO,KO SE MOZE DRZATI DOGOVORA I KO JE PEDANTAN...SVE JE SAMO DOGOVOR,HVALA L.P.




veeseelaa -> RE: Trazim posao (12.1.2014 13:56:38)

http://www.jabihposao.com/index.php?stranica=PrikaziPosao&posaoID=5140&naslov=Potrebna+recepcionerka




sabinos -> RE: Trazim posao (17.1.2014 23:44:36)

hvala ti boze pa vise nisam redovni posjetilac ove teme[sm=smiley1.gif]




Teddy Bear -> RE: Trazim posao (18.1.2014 10:49:24)

sabinos cestitam, otkrij mi tajnu [sm=smiley1.gif]




idana_85 -> RE: Trazim posao (18.1.2014 11:19:12)

sabinos cestitam i sama tako zahvaljujem Bogu.
Ja sam inace Nezavisni Senior menadzer u Oriflameu, u martu abd Nezvisni direktor. Postigla sam to za 6 mjesece, uz dnevni rad od 2-3h. Svaka zenica koja zeli, slobodno neka mi se javi rado cu je nauciti. Zabavno je, nemate sefa, koliko radite toliko i zaradite, druzite se i sto je najvaznije dosta vremena provodite sa porodicom.




elmaL -> RE: Trazim posao (27.1.2014 16:55:57)

Federalni Zavod za PIO/MIO trazi pravnika/cu u Gorazdu, ako je neko zavrsio pravo ili zna nekog ko bi se mogao prijaviti[sm=bravo.gif]

ako trebalo vise informacije, posljite pp, proslijedicu mm-ov mail za detalje, on me pitao znam li ikoga [sm=zmeden.gif]




almondray -> RE: Trazim posao (28.1.2014 8:48:33)

Babysaurus tj. Naida zaspošljava nekoga u stalni radni odnos , bez radnog iskustva.Teksilna skola uslov.




mamica Emina -> RE: Trazim posao (28.1.2014 12:08:01)

Eee ko mi je kriv što završih gimnaziju... I što moram sad još godinu i po čekati da završim fakultet pa tek onda posao tražit...[sm=smiley36.gif]




almondray -> RE: Trazim posao (30.1.2014 10:31:30)


IZVORNA PORUKA: mamica Emina

Eee ko mi je kriv što završih gimnaziju... I što moram sad još godinu i po čekati da završim fakultet pa tek onda posao tražit...[sm=smiley36.gif]

Nazalost danas nista od toga nije garant da ces imat posao.
Nije sramota bilo sta raditi sve dok je to posteno zaradjena para.
I doticna koja nudi zaposlenje je fakultetski obrazovana , kao i njen muz i sticajem okolnosti ostadose bez posla.I tako mic po mic, sav po sav nastade Babysaurus.




grozđe -> RE: Trazim posao (30.1.2014 10:50:49)


IZVORNA PORUKA: mamica Emina

Eee ko mi je kriv što završih gimnaziju... I što moram sad još godinu i po čekati da završim fakultet pa tek onda posao tražit...[sm=smiley36.gif]


[sm=zmeden.gif]




selebriti -> RE: Trazim posao (11.2.2014 11:35:00)

http://www.redbull.com/ba/bs/stories/1331630574019/studenti-tra%C5%BEite-posao-ovo-su-nova-radna-mjesta




idana_85 -> RE: Trazim posao (23.2.2014 6:08:09)

Pozdrav,
Sutra u 15:30h u Radon plazi u prizemlju, nakon sajma vjencanja [sm=smiley36.gif], ce se odrzati Oriflame poslovna prilika.
Zaista vas toplo pozivam da neobavezno dodjete i cujete. Meni je Oriflame promjenio zivot. Kao diplomirani ekonomista, 5 godina sam na birou. Kratko sam radila u struci i to je bio pakao. Za manje od godinu dana dosla sam na status Oriflame direktora i postala neko ko mjesecno u prosjeku zaradjuje 1500 KM. Mnoge clanice me znaju i rade samnom te vam to mogu potvrditi. Dodjite,rado cuvam objasniti sistem i pomoci. Ovo je zaista fantastican posao za zenu, koje vecinom rade od kuce. Potrazite Aidu ili se javite na broj 062 014 025.




sabinas -> RE: Trazim posao (25.3.2014 8:04:21)

Jutro mile moje,

Treba mi hitno savjet,misljenje,iskustvo...Dali je neko aplicirao na ovaj konkurs http://fzzz.ba/oglasi/zdravstvo.html...ja sam imala namjeru aplicirati,poslala sam i CV,onda su mi odgovorili da trebam potpisati 2 dokumenta,skenirati i poslati i kao uplatiit 25 km na ime clanarine,a nakon toga da ce mi poslati ugovor o radu,odredeno ili na neodredeno.Sve mi je ok osim ove uplate od 25 km...ne znam da nije neka prevara upitanju...Pomagajte...posao mi je zaista HITNO potreban...nije problem meni ni uplatiti,ali da ne bude uplatila,pa nista od toga [sm=smiley19.gif]




ninuska -> RE: Trazim posao (25.3.2014 8:19:56)

Ja ne mogu da otvorim ovu stranicu, ali vidim na linku da je u pitanju federalni zavod za zaposllkavanje? Da nazoves i pitas?
Malo mi je cudna ta uplata, ali ako ide preko federalnog zavoda valjda bi trebala biti neka garancija[sm=zmeden.gif]




vila_7 -> RE: Trazim posao (25.3.2014 8:22:39)


IZVORNA PORUKA: sabinas

Jutro mile moje,

Treba mi hitno savjet,misljenje,iskustvo...Dali je neko aplicirao na ovaj konkurs http://fzzz.ba/oglasi/zdravstvo.html...ja sam imala namjeru aplicirati,poslala sam i CV,onda su mi odgovorili da trebam potpisati 2 dokumenta,skenirati i poslati i kao uplatiit 25 km na ime clanarine,a nakon toga da ce mi poslati ugovor o radu,odredeno ili na neodredeno.Sve mi je ok osim ove uplate od 25 km...ne znam da nije neka prevara upitanju...Pomagajte...posao mi je zaista HITNO potreban...nije problem meni ni uplatiti,ali da ne bude uplatila,pa nista od toga [sm=smiley19.gif]


Ni ja ne mogu otvoriti stranicu,ali definitivno ne bih nista uplacivala jer je besmisleno da traze uplatu - mislim da je neka muljaza




sabinas -> RE: Trazim posao (25.3.2014 8:42:40)

Evo ovo je konkurs :
Opis radnog mjesta:

Ustanova Medico-kucna njega Zenica u kooperaciji sa Belgijskom organizacijom Senioren Unie
objavljuje;

OGLAS ZA POSAO

Potrebne su osobe za njegovanje starih i iznemoglih osoba [Bosanaca] nastanjenih u Belgiji i
Holandiji.

1. Konkurs: za rad u Europi trazimo medicinske teh., njegovatelje, fizioterapeute, vozace, cistacice,
spremacice, kuhare/ice iz cijele Bosne i Hercegovine. Smjestaj obezbjedjen bez hrane. Troskove
radne i boravisne dozvole snosi organizacija. Plata je u visini EU prosjeka.


2. Konkurs: za rad u cijeloj BiH trazimo med.teh, njegovatelje, diplomirane med.teh.,
dipl.ekonomiste, i dipl.pravnike [trazimo pripravnike i osobe sa radnim iskustvom]. Plata je u visini
prosjeka FBiH.

Sve prijave slati na:

Facebook stranicu/ Ustanova Medico-kucna njega ili email za oglas:
# 1 na infomedico@europe.com
#2 na medicokucnanjega@gmail.com

Adresa: Marsala Tita 22, Zenica, BIH

NAPOMENA: Trajno otvoren konkurs #1; konkurs #2 ostaje otvoren do popunjavanja radnih mjesta.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komercijalni rad organizacije: Svakodnevna kucna njega, uz simbolicnu mjesecnu clanarinu u Zenici.

Mislim da je *zatovren* ukoliko su popunili radna mjesta ili iz nekog drugog razloga.Meni su poslali dokument o *poslovnoj saradnji* i *izjavu o oetickom kodeksu*...u principu i jendog i drugog dokumenta nema muljaza,sve je ok,osim dole napomene da kao se ti dokumenti potpisu,skeniraju i posalju i da ima ta uplatnica od 25 km na ime clanarine i da ta clanarina vrijedi godinu dana.Ja sam pokusala dobiti kontakt broj,ali mi rekose da je menadzemnt u Briselu i iz tog razloga *ovako* komuniciraju..zene pomagajte....




Crnkica -> RE: Trazim posao (25.3.2014 9:08:25)

Ja mislim čista prevara jer nekoliko stvari se ne poklapa,kad apliciraš za posao,ništa ne uplaćuješ jer ne znaš da li će te primiti,firma plaća posredniku a ne ti.
I kakva članarina,na ime čega,i još stranica im nije validna,zato ako si iz Zenice put pod noge i na ovu adresu i uvjeri se sama.




sabinas -> RE: Trazim posao (25.3.2014 9:15:55)

Nazalost nisam blizu Zenice...nadam se da ima Zenicanki da mi pomognu..kao i svima nama koji razmisljaju dali aplicirati ili ne...[sm=zmeden.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>