RE: Privatni vrtici u SA (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


N_N -> RE: Privatni vrtici u SA (27.12.2010 19:15:42)

Ni meni ne odgovara lokacija (ja u gradu radim a mm u Hrasnom) ali tako su dobri da ga maksuz vozimo i idemo po njega.

U svakom slučaju, sretno im.




Malisa 23 -> RE: Privatni vrtici u SA (27.12.2010 20:40:01)

IZVORNA PORUKA: UPPUKS

IZVORNA PORUKA: Malisa 23

S obzirom da je to tema dajem topao savijet i moje veliko zadovoljstvo da vam mogu preporuciti novootvoreni vrtic Pony...Centar grada uslovi fantasticni Moje dijete ide i sve pohvale...ful tretman...otici i pogledati...


Upozorenje mamama
nelegalni vrtic (jos jedan koji radi bez odobrenja)

Upozorenje: Na forumu se pise malim slovima (maja78 RR)




Dezinformacija...
S obzirom da smo danas razgovarali u vrticu o ovome imam informaciju koju vam prenosim s obzirom da ste ovo ovako sigurno i koliko vidim sa gustom iznijeli...

Vrtic je trenutno u fazi registracije i  to kao privatna javna ustanova sa predatim papirima prije tri mjeseca ali to je do institucija je koje to odobravaju..Nadaju se u januaru da ce se i ozvaniciti legalan rad i da  ce biti unijeta u sudski registar kako to vec ide kao privatna javna ustanova PONY

Ja kao roditelj najmanje podrazavam nelegalan rad i rad na crno ali ovo je zaista namjenski objekat bez ikakve inprovizacije i bas nastoje da budu u totalnom skladu sa zakonom..





leona81 -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 19:27:48)

kako se zove vrtic koji je u sklopu Druge Gimnazije i da li neko zna kakav je?




N_N -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 19:41:57)

Vrtić se zove Sunce.




leona81 -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 20:54:29)

eh da Sunce, primaju li djecu od jedne godine i inace koji vrtici primaju jednogodisnjake?




N_N -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 21:08:41)

Ne znam ništa o tom vrtiću ali sigurno znam da vrtić u koji ide naš dječak primaju jednogodišnjake [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




leona81 -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 21:12:02)

mozes li mi napisati samo ime vrtica i gdje se nalazi?




N_N -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 22:36:54)

Čarolija, u Nedžarićima, u naselju Nukleus, preko puta Heco pijace.
Nama nije nikako blizu ali tako je super da zanemarim tu posebnu vožnju 2x dnevno [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




Šanti -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 22:51:04)

A gdje je ovaj vrtic Pony u Centru. Koja je adresa?




N_N -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 22:52:31)

Alipašina br. 37




Šanti -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 23:10:08)

Hvala, evo sad sam pogledala na njihovoj stranici. Znas li moja koja im je cijena. Vidim da imaju mogucnost cuvanja djeteta  po sat-  dva. Bas me zanima kakve su im cijene. Sad sam i na fb pogledala slike, ne izgleda lose. Samo imam zamjerku za stepenice, ali eto....mislim da treba otici i pogledati





N_N -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 23:11:50)

To ne znam zaista. Taj vrtić nisam obilazila upravo zbog te nepritupačnosti - stepenica. Sretno! Znam kako se sada osjećaš [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]  ali biće sve puno bolje nego se sto mislis [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




leona81 -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 23:12:53)

jel ovo i kids no 1 na listi nelegalnih vrtica?




Šanti -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 23:14:19)

Pa da, imaju ove stepenice i u dvoristu, a i unutra. 




N_N -> RE: Privatni vrtici u SA (18.1.2011 23:19:54)

IZVORNA PORUKA: leona81

jel ovo i kids no 1 na listi nelegalnih vrtica?



Samo 6 vrtića je legalno registrovano, ostali su registrovani kao igraonice. Meni to ne smeta. Bitna mi je higijena, briga oko djeteta i brojčano stanje djece u vrtiću/igraoni.




dunja -> RE: Privatni vrtici u SA (22.1.2011 21:30:55)

Ljudi!
Koji vrtic na Grbavici ili negdje u okolini? Ovdje se spominjalo to na Vracama (ne bih da se pentram) i Nur za koji sam vidjela sve pohvale i sve je super ali meni ne odgovara vjeronauka tako da ono otpada... Je li ima neki takav vrtic u Sarajevu ali da nema vjeronauke?




Crvena -> RE: Privatni vrtici u SA (23.1.2011 13:35:52)

IZVORNA PORUKA: dunja

Ljudi!
Koji vrtic na Grbavici ili negdje u okolini? Ovdje se spominjalo to na Vracama (ne bih da se pentram) i Nur za koji sam vidjela sve pohvale i sve je super ali meni ne odgovara vjeronauka tako da ono otpada... Je li ima neki takav vrtic u Sarajevu ali da nema vjeronauke?


Ima vrtic Suncokret u Splitskoj ulici, ne znam kakav je[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Šanti -> RE: Privatni vrtici u SA (23.1.2011 18:20:49)

Zvala sam ovaj Pony, malo se raspitivala. Preskupo je. mjesec dana je 320 km, sat vremena je 5 km ako zelis povremeno ostaviti dijete, ali ce dijete imati isti tretman kao i sva djeca u vrticu, zavisno u koje vrijeme je dijete tu. Npr. ako je rucak i dijete koje je doslo na sat-dva ce rucati s njima...
Meni je preskupo ovo kao trajno rjesenje




malena_t -> RE: Privatni vrtici u SA (23.1.2011 22:37:47)

Moj bebo od 1. decembra ide u Svetu obitelj i ja prezadovoljna. Bili smo na listi cekanja četiri mjeseca, cijena je 250 km za cjelodnevni boravak /rade od 7 do 17/[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




taze_mlada -> RE: Privatni vrtici u SA (26.1.2011 16:38:32)

IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: dunja

Ljudi!
Koji vrtic na Grbavici ili negdje u okolini? Ovdje se spominjalo to na Vracama (ne bih da se pentram) i Nur za koji sam vidjela sve pohvale i sve je super ali meni ne odgovara vjeronauka tako da ono otpada... Je li ima neki takav vrtic u Sarajevu ali da nema vjeronauke?


Ima vrtic Suncokret u Splitskoj ulici, ne znam kakav je[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


ima li neko broj ovog vrtica? tnx!




mamaitata -> RE: Privatni vrtici u SA (26.1.2011 17:43:13)

Malisa 23@ Posto sam nova na forumu a tema me jako zanima, posebno vrtic o kojem si pisala, da li mi molim te, mozes reci koliko ti je staro dijete? Deckic ili curica? Ja planiram svog malog upisati u taj isti (puni dvije godine u feb.) ali nisam sigurna. Dosta su skuplji od svih ostalih privatnih, a jos uvijek su na "crnoj" listi, jer dozvolu, odnosno rjesenje iz m. jos cekaju :-(
I interesuje me jelovnik. Izgleda super, no je li zaista tako? Jesi li ti primjetila da li se doista drze onoga sto pise ili podlijezu jednostavnijoj varijanti (pastete i hrenovke) kao vecina ostalih? Unaprijed zahvalna.
Takodjer, novi smo ne samo na forumu, vec u svemu ovome. Ne znamo sta se gdje nudi, ali znamo sta zelimo, odnosno ne zelimo :) Hvala.




N_N -> RE: Privatni vrtici u SA (26.1.2011 20:55:11)

IZVORNA PORUKA: taze_mlada


ima li neko broj ovog vrtica? tnx!




Ja nisam uspjela naći nigdje br. ovog vrtića pa sam otišla do njih.




Malisa 23 -> RE: Privatni vrtici u SA (21.2.2011 14:27:25)

IZVORNA PORUKA: mamaitata

Malisa 23@ Posto sam nova na forumu a tema me jako zanima, posebno vrtic o kojem si pisala, da li mi molim te, mozes reci koliko ti je staro dijete? Deckic ili curica? Ja planiram svog malog upisati u taj isti (puni dvije godine u feb.) ali nisam sigurna. Dosta su skuplji od svih ostalih privatnih, a jos uvijek su na "crnoj" listi, jer dozvolu, odnosno rjesenje iz m. jos cekaju :-(
I interesuje me jelovnik. Izgleda super, no je li zaista tako? Jesi li ti primjetila da li se doista drze onoga sto pise ili podlijezu jednostavnijoj varijanti (pastete i hrenovke) kao vecina ostalih? Unaprijed zahvalna.
Takodjer, novi smo ne samo na forumu, vec u svemu ovome. Ne znamo sta se gdje nudi, ali znamo sta zelimo, odnosno ne zelimo :) Hvala.


Sve sam vam poslala u privatnoj poruci a ja sam jos uvijek vrlo zadovoljna i vise od toga...svega se drze i sve ide po onom kaku su mi rekli kada sam dijete i upisala...

veliki pozdrav




dunja -> RE: Privatni vrtici u SA (25.2.2011 15:31:14)

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: taze_mlada


ima li neko broj ovog vrtica? tnx!




Ja nisam uspjela naći nigdje br. ovog vrtića pa sam otišla do njih.


I?? Reci nam utiske...I ja sam cula za njih ali nisam nasla nikakve komentare, ne znam kakvi su...




leona81 -> RE: Privatni vrtici u SA (25.2.2011 19:48:21)

ima li neko neki kontakt od kids no 1?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>