RE: Privatni vrtici u SA (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (26.1.2014 14:36:00)


IZVORNA PORUKA: emmy85

imam i ja jedno pitanje vezano za vrtić na mojmilo mislim da se zove prvi koraci, ne mogu nikako do br.telfona da dođem ....pa ako mi ko može pomoći....



062 876 931




kula -> RE: Privatni vrtici u SA (4.2.2014 14:01:49)

Molim pomoć...hoću djecu da upišem u vrtić, najbliži mi je vrtić SAN kod Pivare, pa me interesuju iskustva sa ovim vrtićem...




Honey3 -> RE: Privatni vrtici u SA (4.2.2014 14:16:11)

Ima li neko iskustva sa Dvojezicnim vrticem u B.potoku ?




Super Beba -> RE: Privatni vrtici u SA (4.2.2014 14:38:24)


IZVORNA PORUKA: teki

Super beba, moze li se znati ime te pedijatrice mi u sarajevu nismo jos nasli nekog pedijatra koji nam odgovara. Je li vasa pedijatrica u nekoj bolnici radi ili je privatno?


dr. Gordana Vuković iz O. Maslić :)
Jedna od traženijih doktorica :)




canim -> RE: Privatni vrtici u SA (4.2.2014 17:07:09)

IZVORNA PORUKA: kula

Molim pomoć...hoću djecu da upišem u vrtić, najbliži mi je vrtić SAN kod Pivare, pa me interesuju iskustva sa ovim vrtićem...

I mene SAN zanima, jeli moze poludnevni boravak [sm=zmeden.gif]




canim -> RE: Privatni vrtici u SA (4.2.2014 17:10:39)


IZVORNA PORUKA: Honey3

Ima li neko iskustva sa Dvojezicnim vrticem u B.potoku ?

Ja se ko sjecam da sam negdje citala neka iskustva o tom vrticu, ali vjeruj mi da pojma nemam gdje, ili ovdje na forumu ili negdje na fb...uglavnom koliko se sjecam hvalili su ih.




kula -> RE: Privatni vrtici u SA (4.2.2014 19:19:43)

Canim, zvala sam vrtić danas, dogovorih sastanak sa direktoricom i dogovorim detalje. Čim budem imala info, javim...




Honey3 -> RE: Privatni vrtici u SA (5.2.2014 9:55:15)


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: Honey3

Ima li neko iskustva sa Dvojezicnim vrticem u B.potoku ?

Ja se ko sjecam da sam negdje citala neka iskustva o tom vrticu, ali vjeruj mi da pojma nemam gdje, ili ovdje na forumu ili negdje na fb...uglavnom koliko se sjecam hvalili su ih.

Ja nigdje nista ne mogu naci [sm=zmeden.gif] Cula sam ja pohvale,i upisala sam malu,ali eto voljela bih nesto iz prve ruke.....




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (5.2.2014 11:52:20)

ja sam od prijatlejice za san čula sve najbolje, nadam se da će se i ona javiti pa napisati svoje iskustvo iz prve ruke, ali mislim da na prethodnim stranicama ove teme imate puno detalja o sanu i iskustava majki




canim -> RE: Privatni vrtici u SA (5.2.2014 12:33:08)


IZVORNA PORUKA: Honey3


IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: Honey3

Ima li neko iskustva sa Dvojezicnim vrticem u B.potoku ?

Ja se ko sjecam da sam negdje citala neka iskustva o tom vrticu, ali vjeruj mi da pojma nemam gdje, ili ovdje na forumu ili negdje na fb...uglavnom koliko se sjecam hvalili su ih.

Ja nigdje nista ne mogu naci [sm=zmeden.gif] Cula sam ja pohvale,i upisala sam malu,ali eto voljela bih nesto iz prve ruke.....

Ja mislim da sam ipak citala na fb u nekoj grupi o tom vrticu, neko je pitao za taj vrtic i zene su hvalile, mene je interesovao iz razloga jer je kao dvojezicni,pa sam radi toga citala o tome, uglavnom podaleko su mi tako da nista od toga.

kula javi detalje a mozda bih i ja mogla otici do njih i meni su oni najblizi.




mamina princeza -> RE: Privatni vrtici u SA (6.2.2014 9:58:54)

kad budete isle u san obavezno pisite sta su rekl ovdje. ja sam dtakodje jednom razgovrala sa direktoricom telefonski i dogovorila obilazak vrtica al kako sam se ipak odlucila za tetu jos jednu godinu otkazala sam.

poludnevni sigurno moze al neznam koliko je finansijki isplativo jer cini mise poludnevni d aje 18 a cjelodnevni 200? tako am bar nekad ranij evidjala u njihovom cjenovniku...




kula -> RE: Privatni vrtici u SA (14.2.2014 20:19:27)

Evo mojih impresija iz vrtića San. Primio nas je direktor, pokazao nam sve prostorije, od dnevnog boravka, dvije spavaone, kuhinje i kupatila. Na prvom spratu su djeca preko tri godine a na drugom je jaslička grupa djece.
Čisto je i uredno, rade dvije odgajateljice i jedna medicinska sestra. Djeca imaju u cjelodnevnom boravku i do 4 obroka odnosno, doručak, ručak i dvije užine. Izvode se svakii dan u park prekoputa, nema saobraćaja, sve u svemu zadovoljna sam vrtićem, tako da će moja djeca najvjerovatnije startati od 01.03. i to krećemo prvo poludnevni boravak prvu sedmicu, pa drugu polovinu marta ćemo krenuti sa cjelodnevnim boravkom...
Prije svega imam još 15ak dana za papirologiju, ljekarka uvjerenja i ostalo...




canim -> RE: Privatni vrtici u SA (15.2.2014 0:25:07)

Koliko djece boravi u Sanu ? Ja se jos dvoumim izmedju sovica i sana, oboje mi se svidja.




Majkovski -> RE: Privatni vrtici u SA (24.2.2014 9:28:17)

Drage moje iskusne mame. Potpuni sam laik oko ovih vrtica. Potrebna mi je preporuka za curicu od 12 mjeseci neki super privatni vrtic u uzem centru kako bi mi bio blize poslu. Hvala vam




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (24.2.2014 12:07:10)

može li mi neki dati nazive privatnih vrtića na relaciji Nedžarići - Hrasno




Majkovski -> RE: Privatni vrtici u SA (24.2.2014 17:56:10)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

može li mi neki dati nazive privatnih vrtića na relaciji Nedžarići - Hrasno

Ako moze sve isto samo za centar ?




leona81 -> RE: Privatni vrtici u SA (24.2.2014 19:06:10)


IZVORNA PORUKA: Majkovski

Drage moje iskusne mame. Potpuni sam laik oko ovih vrtica. Potrebna mi je preporuka za curicu od 12 mjeseci neki super privatni vrtic u uzem centru kako bi mi bio blize poslu. Hvala vam


mogu ti predloziti vrtic u koji ide moja kcerkica vec 2 godine, pony




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (25.2.2014 12:06:28)

znate li neki privatni vrtić koji radi do 19 sati




Just smile -> RE: Privatni vrtici u SA (25.2.2014 21:35:50)

Da li neko ima svejže informacije iz Cicibana? Jaslice po mogućnosti.




leona81 -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2014 9:39:49)


IZVORNA PORUKA: škorpija

znate li neki privatni vrtić koji radi do 19 sati


nas radi do 20 ili 22 nisam sigurna ali se sve poslije 18 sati naplacuje po satu...




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2014 10:11:16)


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: škorpija

znate li neki privatni vrtić koji radi do 19 sati


nas radi do 20 ili 22 nisam sigurna ali se sve poslije 18 sati naplacuje po satu...



a koji je to vrtić, mislim gdje se nalazi




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2014 10:12:11)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

može li mi neki dati nazive privatnih vrtića na relaciji Nedžarići - Hrasno



pa dobro znal iko
vi samo spomenete naziv vrtića , ko da neko zna gdje se isti nalazi




babybaby -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2014 10:19:43)

Moje dijete sutra krece u Tete cuvalice kod Bosmala... Bila sam dva puta u posjeti i izgleda super... vidjet cemo...




babybaby -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2014 10:20:41)

Moje dijete sutra krece u Tete cuvalice kod Bosmala... Bila sam dva puta u posjeti i sve izgleda super... vidjet cemo...




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2014 12:08:48)


IZVORNA PORUKA: babybaby

Moje dijete sutra krece u Tete cuvalice kod Bosmala... Bila sam dva puta u posjeti i sve izgleda super... vidjet cemo...


jel u jaslice ili u vrtić, moj ide u vrtić




Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>