RE: Privatni vrtici u SA (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


babybaby -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2014 14:24:53)

u jaslice, jos nema godinu... pa da se privikava polako :-)

kakvo je tvoje iskustvo? ja sam cula samo pohvale.




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2014 17:47:30)

ja sam zadovoljna, mislim da su čak jaslice bolje od vrtića, sretno sa navikavanjem[sm=smiley1.gif]




salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2014 22:25:08)


IZVORNA PORUKA: babybaby

u jaslice, jos nema godinu... pa da se privikava polako :-)

kakvo je tvoje iskustvo? ja sam cula samo pohvale.

Sve pohvale ta tete...mi opet krecemo sa prvim poslije zimske pauze[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (26.2.2014 23:57:50)


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: babybaby

u jaslice, jos nema godinu... pa da se privikava polako :-)

kakvo je tvoje iskustvo? ja sam cula samo pohvale.

Sve pohvale ta tete...mi opet krecemo sa prvim poslije zimske pauze[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

supeeeer ajdinu će biti drago što će ponovo doći drug afan




babybaby -> RE: Privatni vrtici u SA (27.2.2014 14:32:41)

uh, evo prođe prvi dan, tj. prvi sat s nešto plača pri kraju... nadam se da ce se sto prije navici :-)




salmy -> RE: Privatni vrtici u SA (27.2.2014 21:27:00)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: babybaby

u jaslice, jos nema godinu... pa da se privikava polako :-)

kakvo je tvoje iskustvo? ja sam cula samo pohvale.

Sve pohvale ta tete...mi opet krecemo sa prvim poslije zimske pauze[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

supeeeer ajdinu će biti drago što će ponovo doći drug afan

a jedva ceka..sutra idemo..nemoze da doceka ponedjeljak...Sav je sretan...Bas sam iznenadjena




demented -> RE: Privatni vrtici u SA (27.2.2014 21:52:02)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

može li mi neki dati nazive privatnih vrtića na relaciji Nedžarići - Hrasno

Moja djeca su isla u vrtić Zvjezdice kod Doma zdravlja na vojničkom polju i bila sam zadovoljna.
Spletom okolnosti sad idu u državni.




leona81 -> RE: Privatni vrtici u SA (28.2.2014 1:22:47)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: škorpija

znate li neki privatni vrtić koji radi do 19 sati


nas radi do 20 ili 22 nisam sigurna ali se sve poslije 18 sati naplacuje po satu...



a koji je to vrtić, mislim gdje se nalazi



http://pony.ba/




ruby_ -> RE: Privatni vrtici u SA (2.3.2014 17:33:12)

Nisam uspjela naći na web stranici Tete čuvalice cijenu?




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (2.3.2014 18:16:02)

cjelodnevni u vrtiću košta 260 KM mislim, poludnevni je 170 to znam sigurno,a možeš ih nazvati i pitati




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (2.3.2014 18:24:21)


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: škorpija

znate li neki privatni vrtić koji radi do 19 sati


nas radi do 20 ili 22 nisam sigurna ali se sve poslije 18 sati naplacuje po satu...



a koji je to vrtić, mislim gdje se nalazi



http://pony.ba/



hvala

a jel ima još koji vrtić koji radi do 19 -20 sati?




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (2.3.2014 18:25:04)

Zvjezdice kod Doma zdravlja na vojničkom polju


privatni vrtić?

jel može kontakt neki?




ruby_ -> RE: Privatni vrtici u SA (2.3.2014 18:44:04)


IZVORNA PORUKA: škorpija

cjelodnevni u vrtiću košta 260 KM mislim, poludnevni je 170 to znam sigurno,a možeš ih nazvati i pitati

hvala puno škorpija, svakako ću nazvati i dogovoriti upoznavanje i obilazak, za sada pokušavam skupiti što više informacija o vrtićima. tražim privatni vrtić i da je na potezu marijin dvor-hrasno. ako još neko ima neki prijedlog, bila bih zahvalna




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (2.3.2014 18:51:49)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Zvjezdice kod Doma zdravlja na vojničkom polju


privatni vrtić?

jel može kontakt neki?



našla sam ih na fb i poslala poruku sa upitom o odredjenim pitanjima

reci mi ti malo popbliže, kakvo je tvoje iskustvo? radi se o kući? mislim oko DZ Vojnilčko su sve kuće
imaju li baštu? kakav im je program?

koliko love?




škorpija -> RE: Privatni vrtici u SA (3.3.2014 9:50:10)

ruby ima na marijin dvoru pocoyo, na grbavici nur, i fakat ne znam koji još ima[sm=zmeden.gif]




CombatKitten -> RE: Privatni vrtici u SA (10.3.2014 22:33:55)


IZVORNA PORUKA: babybaby

Moje dijete sutra krece u Tete cuvalice kod Bosmala... Bila sam dva puta u posjeti i sve izgleda super... vidjet cemo...



I ja planiram i nadam se da cu svoju curicu upisati u ove jaslice za 3 mjeseca, upravo krenula mail da im pišem.

babybaby da li postoji lista čekanja za upis?




babybaby -> RE: Privatni vrtici u SA (11.3.2014 10:44:46)

Meni nije poznato da postoji lista čekanja. Mjesta još ima. Znam da će se kraj marta osloboditi još dva mjesta jer dvoje djece prelazi u stariju grupu. Dobro je da im se odmah javiš da te imaju u vidu. I ja sam ih kontaktirala relativno rano. Malac se već fino privikao. Tete su zaista fine :-)




salmana -> RE: Privatni vrtici u SA (23.4.2014 12:16:48)

Ima li neko dijete upisano u vrtic Palcic na Kosevskom Brdu? Kakvi su vam utisci? Mene odbija ono neadekvatno dvoriste uz cestu koje je uvijek u sjeni I hladovini, ali ako je sam boravak (minus neizlasci napolje) ok, mozda bih razmislila da upisem curicu tamo [sm=zmeden.gif]




M kao Mama -> RE: Privatni vrtici u SA (23.4.2014 13:52:42)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Zvjezdice kod Doma zdravlja na vojničkom polju


privatni vrtić?

jel može kontakt neki?



našla sam ih na fb i poslala poruku sa upitom o odredjenim pitanjima

reci mi ti malo popbliže, kakvo je tvoje iskustvo? radi se o kući? mislim oko DZ Vojnilčko su sve kuće
imaju li baštu? kakav im je program?

koliko love?



imaš i prve korake na Vojničkom, u zvjezdicama mi se ne sviđa, barem je tako prije bilo, sva djeca ujednoj grupi




salmana -> RE: Privatni vrtici u SA (23.4.2014 16:14:13)

Zanima me I taj vrtic Pony ako neko ima poblize informacije, ovo dosad sto su mi rekli, oprecni su utisci, neko je zadovoljan a neko se bas razocarao, ne kontam u cemu je fol. Jedino mi je kolegica s posla malo konkretnije ispricala (a podugo su vec tamo) I njen je utisak da kvalitet svakim danom opada sve vise, nekako u skladu sa sve vecim brojem upisane djece, kaze ona ode lagano sve u helac ko' steta niz vodu [sm=smiley1.gif]




salmana -> RE: Privatni vrtici u SA (24.4.2014 8:30:18)

Niko nista ne zna? Bas sam mislila da cu ovdje nesto korisno saznati, pa spominjali ste dosta I Palcic I Pony [sm=zmeden.gif]




cvijetak_zanovjetak -> RE: Privatni vrtici u SA (24.4.2014 10:21:36)

Drage mame,

Interesuju me privatni mini-vrtići u Novom gradu. Čula sam da takvih ima u kućama od Dobrinje prema Nedžarićima. Zna li slučajno neko za još neki osim Zvjezdice?

Dobro bi došao i kontakt, ako imate please.

Zahvaljujem se svima [sm=smajl.gif][sm=smajl.gif][sm=smajl.gif]




Just smile -> RE: Privatni vrtici u SA (10.5.2014 8:52:18)

Da li mi neko moze reci koliko je odprilike djece u jaslickim grupama? I koliko teta ide na tu grupu? Sta kada dijete ne jede jos evrokrem isl..? Da li mi mozemo donijeti? Ukoliko neko ima ove informacije a dijete je u jaslicama vrtiva Nur ili AmeluNur jos bolje. Hvala.




Vinetu -> RE: Privatni vrtici u SA (10.5.2014 21:34:42)

Moja curica je išla u vrtić Amel na Ilidži. Bila je u jasličkoj grupi, tada je imala 2 godine. Na 24 djeteta idu 2 tete, ali rijetko kada budu sva djeca tu, obično ih dnevno bude 17-18. Što se tiče hrane, čini mi se da su neke mame donosile hranu svojoj djeci. Ja nisam... nije mi bilo drago što jede viršle, paštete, smoki i slično, ali s obzirom da sam imala veće probleme sa tetom koja je dotada čuvala malenu, svjesno sam na to zažmirila. Trudila sam se kući da pojačam zdravu ishranu.




veeseelaa -> RE: Privatni vrtici u SA (11.5.2014 12:51:28)

IZVORNA PORUKA: cvijetak_zanovjetak

Drage mame,

Interesuju me privatni mini-vrtići u Novom gradu. Čula sam da takvih ima u kućama od Dobrinje prema Nedžarićima. Zna li slučajno neko za još neki osim Zvjezdice?

Dobro bi došao i kontakt, ako imate please.

Zahvaljujem se svima [sm=smajl.gif][sm=smajl.gif][sm=smajl.gif]



a šta fli Zvjezdicama? ima vrtić u jednoj kući u ulici Aleja Bosne Srebrene , ispod penija, preko puta kasarne Nedžarići

evo https://www.facebook.com/pages/Vrti%C4%87-Prolje%C4%87e/320250818101788




Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>