RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


škorpija -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 11:49:10)

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ja sam počela gledati ruksake iako znam da je rano. čisto da vidim razliku među ruksacima iako nisam baš sigurna na šta da obratim pažnju [sm=smiley36.gif]


koja ste općina, u većini djeca dobiju ruksake i pribor u prvom razredu, mi smo dobili od N. Sarajevo, ektra lagan i kvaliteta, mislim marka Connect, dječak ga nosi i u drugom razredu. Dobili smo izvikani Targetov ruksak, koji sam od seme ima brat bratu tri kile, ne znam je li ga jednom nosio. Znači najbitnije je da je ruksak ili torba lagan




salmy -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 11:52:19)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ja sam počela gledati ruksake iako znam da je rano. čisto da vidim razliku među ruksacima iako nisam baš sigurna na šta da obratim pažnju [sm=smiley36.gif]


koja ste općina, u većini djeca dobiju ruksake i pribor u prvom razredu, mi smo dobili od N. Sarajevo, ektra lagan i kvaliteta, mislim marka Connest, dječak ga nosi i u drugom razredu. Dobili smo izvikani Targetov ruksak, koji sam od seme ima brat bratu tri kile, ne znam je li ga jednom nosio. Znači najbitnije je da je ruksak ili torba lagan

Mi ga nosimo i ove godine....extra je...




ladyblue RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 11:53:49)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

ja sam počela gledati ruksake iako znam da je rano. čisto da vidim razliku među ruksacima iako nisam baš sigurna na šta da obratim pažnju [sm=smiley36.gif]


koja ste općina, u većini djeca dobiju ruksake i pribor u prvom razredu, mi smo dobili od N. Sarajevo, ektra lagan i kvaliteta, mislim marka Connest, dječak ga nosi i u drugom razredu. Dobili smo izvikani Targetov ruksak, koji sam od seme ima brat bratu tri kile, ne znam je li ga jednom nosio. Znači najbitnije je da je ruksak ili torba lagan



sve su općine dobile dobre ruksake prošle godine jer je bila izborna godina [sm=smiley36.gif]
ne uzdam se ja u te džabne varijante




ladyblue RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 11:54:49)

vidjela sam ja divan Lego, težak svega 750 gr, prelijep ali ne znam je li vrijedan tog novca?!




škorpija -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 11:58:25)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

vidjela sam ja divan Lego, težak svega 750 gr, prelijep ali ne znam je li vrijedan tog novca?!

ako se curi sviđa i ako neće za pola godine zavoljeti neke nove likove, vidis kako se ovo zacas mijenja, sa Frozen, na Violetu itd [sm=smiley36.gif], onda se isplati dati pare




salmy -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 11:58:50)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

vidjela sam ja divan Lego, težak svega 750 gr, prelijep ali ne znam je li vrijedan tog novca?!

Lako je kupit ksd krene u skolu..uvijek mozes promjenit
A je dobio id tetke ruksak predivan Moschino..naravno nije ovdje kupljen...nosi ga po nekad..zso mi oni to bacaju gdje stignu[sm=smiley36.gif]...Ja fa uzmem kad idemo na klizanje




ladyblue RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 12:01:54)


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

vidjela sam ja divan Lego, težak svega 750 gr, prelijep ali ne znam je li vrijedan tog novca?!

ako se curi sviđa i ako neće za pola godine zavoljeti neke nove likove, vidis kako se ovo zacas mijenja, sa Frozen, na Violetu itd [sm=smiley36.gif], onda se isplati dati pare



ovaj je ona best friends kolekcija...oni su mi nekako klasika.




Visnja RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 12:21:33)

mi već treću godinu nosimo isti ruksak ...target...a dobili smo ga polovnog od kćerke moje prijateljice.... ko nov jos uvijek.... lagan...
a imamo targetov nov novcat nikad ga nije nosila ...i jos jedan polovan koji nosi kad je izlet jer je manji...
a imamo i taj sto je dobila od Općine Centar ...jos uvijek odličan....nosili smo dvije godine u njemu opremu za karate ... uopšte ne vidim razliku u kvalitetu iz među njega i target

ne kontam zasto se svake godine kupuje novi ako se uzme (dobije) kvalitetan...asjin je ona mrska H Kitty al baš me briga

lb ne znam kakvi su Lego ...pitaj pocy , jer R ima ...ali ako je kavlitetan ne žali pare...potrajaće ti...




ladyblue RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 12:54:53)

ma ne žalim ja pare ako je dobra stvar. znaš da sam ja tu laka na okidaču nego da dam 250 KM a da mi se raspadne za godinu baš bi mi bilo krivo.




pocahontas -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 12:58:12)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

vidjela sam ja divan Lego, težak svega 750 gr, prelijep ali ne znam je li vrijedan tog novca?!


kakav je model, daj sliku?

bitno je da ima unutra dovoljno prostora za sve knjige, sveske i pribor, da ga ona lako moze otvarati i zatvarati..
plus racunaj da ce nositi torbicu za tjelesni i to se dobije uz lego ruksak?
nama je odlican, dobili smo i torbu za tjelesni uz njega koja se posebno nakaci i skida kad nema tjelesni, extra stvar, ne mora posebno nositi po rukama tu torbicu...kad ga stavi na ramena, bas je lagan i od te neke pvc free materijala je pravljen, anatomski, ovo ono, nesto oblikovan[sm=smiley36.gif]
mi smo ga dobili na poklon od mog brata, i ima da ga nosi dok se boje ne rastope [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 12:58:35)

važno je da samo nije kabasta

nama jedna takva od 270 stoji ...nova novcata ...doduše i prešarena je za moj uks bezveze ...ali iako target teška je sama od sebe...

poslacu ti na viber fotku torbi koje su najpametniji izbor bez obzira na brend




pocahontas -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:01:20)

evo ovakav je nas, mislim da je ova slika na donjem dzepu malo drugacija, ali ovaj model
http://www.patilanci.bg/public/upload/product/22773/original/ranica-lego-small-school-bag-ninjago-kai-2-chasti-83648.jpg
https://img-cache.coolshop.com/a1d7ab63-4a71-4121-9fd1-125b70564953/a1d7ab63-4a71-4121-9fd1-125b70564953.jpg




pocahontas -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:03:10)

on nju baca, haba, ali ona se i dalje drži, knjige mu se ne guzvaju i tako...
ima onih nekakvih dzepova za uzinu, vodu, maramice, pribor..
za prvih par godina je dobra, kansije je mislim odlican onaj najobicniji ruksak tipa adidas ili nike [sm=smiley36.gif]




ladyblue RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:05:36)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

vidjela sam ja divan Lego, težak svega 750 gr, prelijep ali ne znam je li vrijedan tog novca?!


kakav je model, daj sliku?

bitno je da ima unutra dovoljno prostora za sve knjige, sveske i pribor, da ga ona lako moze otvarati i zatvarati..
plus racunaj da ce nositi torbicu za tjelesni i to se dobije uz lego ruksak?
nama je odlican, dobili smo i torbu za tjelesni uz njega koja se posebno nakaci i skida kad nema tjelesni, extra stvar, ne mora posebno nositi po rukama tu torbicu...kad ga stavi na ramena, bas je lagan i od te neke pvc free materijala je pravljen, anatomski, ovo ono, nesto oblikovan[sm=smiley36.gif]
mi smo ga dobili na poklon od mog brata, i ima da ga nosi dok se boje ne rastope [sm=smiley36.gif]



http://svijetkockica.ba/shop/lego-ruksaci-i-torbe/15113-lego-best-friends-2-dijela/

ili ovaj

http://svijetkockica.ba/shop/lego-ruksaci-i-torbe/15223-lego-best-friends-2-dijela/




pocahontas -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:08:47)

e ovaj drugi je isti model kao nas
da, lagan je, samo kad natrpa dvjesta knjiga, tesko je to svejedno
meni je bitniji oblik bio i ta anatomska ledja ruksaka
koji god da uzmes nece se poderati [sm=smiley36.gif]
kod ovog prvog torbica za tjelesni se nosi odvojeno i to mi se ne svidja
kod drugog se torba zakaci i sve fino stanje u nju, tene, sorc, majica bez da se poguzva[sm=smiley1.gif]




pocahontas -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:12:20)

http://svijetkockica.ba/shop/lego-ruksaci-i-torbe/15093-lego-best-friends-3-dijela/
ovaj je najbolji, najvise prostora ima unutra i najskuplji jel [sm=smiley36.gif]

http://svijetkockica.ba/shop/lego-ruksaci-i-torbe/14054-lego-friends-fireworks-4-dijela/




ladyblue RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:12:32)

super. hvala.




salmy -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:15:23)

Ksd smo kod ruksaka...gdje ima kuputi onu torbicu za tjelesni...imamo bjelu i zutu to se prlja ubi Boze...
Nije namjenski za tjelesni ali moze posluziti




ladyblue RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:15:52)


IZVORNA PORUKA: pocahontas

http://svijetkockica.ba/shop/lego-ruksaci-i-torbe/15093-lego-best-friends-3-dijela/
ovaj je najbolji, najvise prostora ima unutra i najskuplji jel [sm=smiley36.gif]


nije ovaj najskuplji. ima onaj sa nekakvih 6 dodataka...torba jedna još dođe u njemu, pa ona za fizičko, pa flaša, pa ona posuda za sendvič, pernica....




pocahontas -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:16:28)

i ovaj ima to klik otvaranje (dakle, nije rajfeslus kao na nasem)
http://svijetkockica.ba/shop/lego-ruksaci-i-torbe/14015-lego-friends-raspberry-4-dijela/

pogledaj, ali eto da znas na sta paznju da obratis

mom R. je pegla taj rajfeslus i kuka mi kako Noa ima taj ruksak sa klik i kako mu je super
a on se jadan mora muciti sa rajfeslusom, moš misliti [sm=smiley36.gif]




ladyblue RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:16:31)


IZVORNA PORUKA: salmy

Ksd smo kod ruksaka...gdje ima kuputi onu torbicu za tjelesni...imamo bjelu i zutu to se prlja ubi Boze...
Nije namjenski za tjelesni ali moze posluziti


ma imaš to u svim prodavnicama sportske opreme




pocahontas -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:17:02)


IZVORNA PORUKA: salmy

Ksd smo kod ruksaka...gdje ima kuputi onu torbicu za tjelesni...imamo bjelu i zutu to se prlja ubi Boze...
Nije namjenski za tjelesni ali moze posluziti


ja cu ti dati crnu, jel moze?




salmy -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:22:06)

Nisam gledala u pridavnicama sportske opreme...jad smo kimono trazili niko nema..samo u bbi i to poskup..jad smo kupili Intersport ih ima jos snizeni[sm=smiley36.gif]..
Jedva mu skoro nasla onu plasticnu ko aktovku za likovno..obisla sve knjizare...
Pocy moze ako vam je viska...hvala




Visnja RR -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 13:28:37)

salmy imas i u svim knjizarama


LB pazi na zatvaranje na taj klikklak fazon....to često puca...ako ima rajferšlus bolje je

kod nas mame kukale da se zavalile parama a da im to pukne za pola godine ...




pocahontas -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 17:31:13)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

salmy imas i u svim knjizarama


LB pazi na zatvaranje na taj klikklak fazon....to često puca...ako ima rajferšlus bolje je

kod nas mame kukale da se zavalile parama a da im to pukne za pola godine ...


eto taj momenat nisam znala.
onda je ovaj nas bolji, nek se pati za zakopcavanjem ko R. [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>