RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Alma_27 -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 18:01:57)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

vidjela sam ja divan Lego, težak svega 750 gr, prelijep ali ne znam je li vrijedan tog novca?!


http://www.eurocom.hr/ruksak-ergonomski-ps11-star-wars-episode-7-p4-p10345

Mi imamo ovaj lego i kao jako je lagan (680gr), al cini mi se da je opet tezak. Jest ono da je kvalitetan i ergonomski i sta ti ja znam. Dugo ce trajati, al ima i laganijih. Doduse, ako je laganiji nije tog oblika sto je dobar za ledja. Sad od dva zla biraj manji.




teacher75 -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 19:04:56)

IZVORNA PORUKA: salmy

Nisam gledala u pridavnicama sportske opreme...jad smo kimono trazili niko nema..samo u bbi i to poskup..jad smo kupili Intersport ih ima jos snizeni[sm=smiley36.gif]..
Jedva mu skoro nasla onu plasticnu ko aktovku za likovno..obisla sve knjizare...
Pocy moze ako vam je viska...hvala


Kako niste nasli kimono? U.skenderiji ima radnja cim udjes pored pored harisa nekadasnjeg s desne strane nakon tiffanyja dodje. Tamo prodaju svu mogucu opremu za sportove. Mi smo torbicu kupili u knjizari, isti dezen ko ruksak




teacher75 -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (23.2.2017 19:08:05)

Mi smo kupili puls anatomski ruksak a ima i connect od opcine sto je dobila. Oba su dobra, samo sto mi se connectov cini malo tezi al ima i vise pregrada




salmy -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (24.2.2017 9:59:09)


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Nisam gledala u pridavnicama sportske opreme...jad smo kimono trazili niko nema..samo u bbi i to poskup..jad smo kupili Intersport ih ima jos snizeni[sm=smiley36.gif]..
Jedva mu skoro nasla onu plasticnu ko aktovku za likovno..obisla sve knjizare...
Pocy moze ako vam je viska...hvala


Kako niste nasli kimono? U.skenderiji ima radnja cim udjes pored pored harisa nekadasnjeg s desne strane nakon tiffanyja dodje. Tamo prodaju svu mogucu opremu za sportove. Mi smo torbicu kupili u knjizari, isti dezen ko ruksak

Nasli preko one grupe...dobili i bjeli i zuti pojas...extra
Sutra polaze nrku crtu[sm=smiley36.gif]...pa zar par mj.valjda zuti ...mah nafuro se samo tako




teacher75 -> RE: Koju školsku torbu kupiti za prvi razred?! (24.2.2017 11:37:48)

Super. Bas mi je drago da mu se svidja [sm=smiley1.gif] moja lana krenula sa borbama pa je odusevljena, bas joj se svidja, i rukavice smo kupili[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]