RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Hurma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 18:40:36)


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja jučer se vratila iz Vodica, bila s malenom i pored nas bio par roma s dvoje djece....curica se kupala s mojom Iman, preslatko stvorenje.
I govore meni drugarice na plaži: pazi dobro stvari, imamo cigane u blizini...a ono ljudi normalni skroz, sunčali se, kupali se i otišli kad su htjeli.

Samo što smo mi puni predrasuda, pa nam niko ne paše.

Eh, da....ili se meni čini ili su cijene ove godine poludile u Hrvatskoj...miša mu, kukuruz 12 kn(zašto toliko košta nikako mi nije kasno), palačinka 15 kn(pa u restoranima je jeftinija[sm=zmeden.gif]), ležaljke 20 kn... voda Jana 0,5 l košta 5 kn...a kod nas 63 pf[sm=zmeden.gif]....[sm=hudicek1.gif]



eeeeee, to su Vodice... prelijepe i preskupe... bila sa mm jedne godine 1o dana, bilo nam predobro...




Lady26 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 18:45:08)


IZVORNA PORUKA: Iman83


Eh, da....ili se meni čini ili su cijene ove godine poludile u Hrvatskoj...miša mu, kukuruz 12 kn(zašto toliko košta nikako mi nije kasno), palačinka 15 kn(pa u restoranima je jeftinija[sm=zmeden.gif]), ležaljke 20 kn... voda Jana 0,5 l košta 5 kn...a kod nas 63 pf[sm=zmeden.gif]....[sm=hudicek1.gif]

Cini ti se, to su Vodice [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (25.6.2012 18:45:44)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Hurma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 19:11:49)

meni je pijesak bio najbitniji u odabiru, pa onda blizina plaze... pa onda i smjestaj i cistoca...
tacno ne znam sta bi mi sin radio po kamenju i prošle i ove godine, valjda gađao ljude u vodi [sm=smiley36.gif]a ovako je ipak mu bilo zanimljivije igranje u pijesku http://i50.tinypic.com/acyct0.jpg




ena007 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 19:15:33)

znate li neki apartman tucepi-kamena... ili eventualno neko drugo fino mjesto na makarskoj rivijeri. za 4 osobe, ako moze pp




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (25.6.2012 19:20:00)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 19:21:54)

a da li je neko od vas bio u Crikvenica i kako je bilo , kakva su iskustva pozitivna/ negativna





Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (25.6.2012 19:35:24)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Hurma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 19:46:42)

za moj morski vijek ja sam bila u Trogiru, živjela kratko vrijeme prije rata, pa Vodice, pa Trpanj, Tucepi, Makarska, Igrane, Jadrija, Omiš (Duće)... u tim mjestima sam bila ono po najmanje 7 dana... ostale posjete ne racunam Split, otoke, Dubrovnik, Šibenik itd... i Neum po nekoliko puta godišnje, sto sa prijateljima, kolegama, sa djecom itd... rezime:
za malo vecu djecu zeljnu zabave = Vodice (to cemo ponavljati za koju godinu)
za malu djecu, pijesak = Duće...

a kad budemo u prosvjeti imali vece plate onda avion... zZzZzZ.... [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (25.6.2012 19:50:29)

[Sadržaj poruke je obrisan]




milenium -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 19:54:08)


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Iman83


Eh, da....ili se meni čini ili su cijene ove godine poludile u Hrvatskoj...miša mu, kukuruz 12 kn(zašto toliko košta nikako mi nije kasno), palačinka 15 kn(pa u restoranima je jeftinija[sm=zmeden.gif]), ležaljke 20 kn... voda Jana 0,5 l košta 5 kn...a kod nas 63 pf[sm=zmeden.gif]....[sm=hudicek1.gif]

Cini ti se, to su Vodice [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Ovo je jeftino kako je na pojedinim mjestima.lani je kukuruz bio 15 kuna au dubrovniku je voda 20 kuna,jana od pola litra. eto samo primjer.ali zato kupiš jane u konzumu po regularnoj cijeni[sm=smiley1.gif]




Hurma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 19:54:38)

ma i Duce nisu jeftine... ali eto malo mjesto nema luxuza... nema tih sto nosaju i mame kao u Vodicama... tamo mi je vrhunac bio kad parkirase frizider iznad glave i pocese prodavati vocnu salatu, jarane moj... bas bilo poskupo... ali dobroooo.. a u Dućama toga nema... ima Split i Omiš... ali ako imas odes, ako nemas cvrcis na suncu i sutis [sm=smiley36.gif]




milenium -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 19:59:17)


IZVORNA PORUKA: Hurma

ali ako imas odes, ako nemas cvrcis na suncu i sutis [sm=smiley36.gif]

[sm=sad.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 21:22:31)

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je C.gora puno bolja za ljetovanje od Hrvatske, ne kontam čemu tolika navala Bosanaca u Hrvatsku [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
mislim ono Mali Drvenik, Veliki Drvenik, Zaostrog, Brist, Gradac, Klek pa nidje veze .... mislim u usporedbi za najzabačenijim mjestom u C.gori


zato sto je blize i napucanije


šta je napucanije?? od čega?? pa Budva, Herceg novi je za Hr Las Vegas




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 22:07:10)

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je C.gora puno bolja za ljetovanje od Hrvatske, ne kontam čemu tolika navala Bosanaca u Hrvatsku [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
mislim ono Mali Drvenik, Veliki Drvenik, Zaostrog, Brist, Gradac, Klek pa nidje veze .... mislim u usporedbi za najzabačenijim mjestom u C.gori


zato sto je blize i napucanije


šta je napucanije?? od čega?? pa Budva, Herceg novi je za Hr Las Vegas


meni je makarska puno cisca i napucanija od budve a da ne govorim o splitu i dubrovniku i ostalim ljepsim mjestima




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 22:08:36)


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: teacher75

ma dajem al cetvrtina tablete koliko se preporucuje u ovom uzrastu djeluje 3-4 sata tako da ne smijem dalje

ja sam vidjela u apoteci neki fol za djecu, lizalo protiv mucnine... vjerovatno moze za Lanu? pitaj u apoteci, meni je djelovalo zanimljivo... ima i za grlobolju

ali koliko puta ga treba liznuti da bi djelovalo? ova moja lizalo lizne 3-4 puta i nece vise




Lady26 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 22:10:10)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je C.gora puno bolja za ljetovanje od Hrvatske, ne kontam čemu tolika navala Bosanaca u Hrvatsku [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
mislim ono Mali Drvenik, Veliki Drvenik, Zaostrog, Brist, Gradac, Klek pa nidje veze .... mislim u usporedbi za najzabačenijim mjestom u C.gori


zato sto je blize i napucanije


šta je napucanije?? od čega?? pa Budva, Herceg novi je za Hr Las Vegas


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 22:13:59)


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Hurma

meni je pijesak bio najbitniji u odabiru, pa onda blizina plaze... pa onda i smjestaj i cistoca...
tacno ne znam sta bi mi sin radio po kamenju i prošle i ove godine, valjda gađao ljude u vodi [sm=smiley36.gif]a ovako je ipak mu bilo zanimljivije igranje u pijesku http://i50.tinypic.com/acyct0.jpg


Eh, ova plaža meni treba.
I da, udaljenost smještaja od plaže isto...sad nismo imali tu sreću, ali učimo na greškama [sm=smiley36.gif]

ovakva plaza je i u zuljani na peljescu, lana je bas uzivala maximalno[sm=smiley1.gif]




Amyla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 22:29:38)

animagical, mila, molim te mozes li mi napisati (posto vidim da si bila) koliko treba sati do ulcinja, odnosno crne gore inace, sutomora, bara...mozda si i napisala ali ne mogu sve da citam[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 22:31:09)


IZVORNA PORUKA: Hurma

za moj morski vijek ja sam bila u Trogiru, živjela kratko vrijeme prije rata, pa Vodice, pa Trpanj, Tucepi, Makarska, Igrane, Jadrija, Omiš (Duće)... u tim mjestima sam bila ono po najmanje 7 dana... ostale posjete ne racunam Split, otoke, Dubrovnik, Šibenik itd... i Neum po nekoliko puta godišnje, sto sa prijateljima, kolegama, sa djecom itd... rezime:
za malo vecu djecu zeljnu zabave = Vodice (to cemo ponavljati za koju godinu)
za malu djecu, pijesak = Duće...

a kad budemo u prosvjeti imali vece plate onda avion... zZzZzZ.... [sm=smiley36.gif]

sto se tice jadrana ja sam do sad ljetovala u makarskoj, hvaru, u tucepima, igranima, dubrovniku, splitu, gradcu, podgori, zuljani na peljescu, komarnoj, neumu, korculi, kao dijete u h.novom i bijeloj, a posjetila sam bol-brac, trogir, zadar, drvenik, zivogosce, brela,primosten, vodice, orebic, budvu. od daljih destinacija ljetovala u turskoj- alanja, bodrum i marmaris, grckoj-rodos i van sezone bila u tunisu, loret de maru i jordanu. najludje se provodila u turskoj i na hvaru, za djecu preporucujem zuljanu zbog pijeska i mira[sm=smiley1.gif]




bambi7 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 22:35:45)

IZVORNA PORUKA: Amyla

animagical, mila, molim te mozes li mi napisati (posto vidim da si bila) koliko treba sati do ulcinja, odnosno crne gore inace, sutomora, bara...mozda si i napisala ali ne mogu sve da citam[sm=smiley1.gif]

Mi smo isli obalom (neum, Dubrovnik....) za nekih 7h naravno odmarali smo par puta, a mozes preko Foce za 4h, mada je put katastrofišen, nikad vise tim putem necemo ici.

Ulcinj ti je skroooooz na dnu Crne Gore, do granice sa Albanijom, Bar je super, i taaaaako je cist, al mi nekako nije vise za odmor sa djecom . Da idemo u CG sad bi isli u Sutomore, bas mi se svidjelo.
Helem mi smo bili za vikend u Neumu, nama je bilo extra, samo mi nije jasno kako onu plazu malo ne dovedu u red, pa onakva je bila i ko cura kad sam isla. Ipak je plaza prva od stavki koja i privlaci turiste!




Skvo RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 22:41:09)

Mi se vratili..uglavnom za moj ukus prevruce..ali sve u svemu nam je bilo tradicionalno odlicno. Bili smo u Brelama..i da cijene su kao i proslih godina.[sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:21:17)


IZVORNA PORUKA: Hurma

ma i Duce nisu jeftine... ali eto malo mjesto nema luxuza... nema tih sto nosaju i mame kao u Vodicama... tamo mi je vrhunac bio kad parkirase frizider iznad glave i pocese prodavati vocnu salatu, jarane moj... bas bilo poskupo... ali dobroooo.. a u Dućama toga nema... ima Split i Omiš... ali ako imas odes, ako nemas cvrcis na suncu i sutis [sm=smiley36.gif]

a da vidis tek cijena na hvaru i u dubrovniku[sm=smiley29.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:23:39)


IZVORNA PORUKA: Anica1


IZVORNA PORUKA: teacher75

ma tucepi su super u ovom periodu, nije guzva ko u julu i avgustu, lijepo ce vam biti sigurno, meni su tucepi najljepsi u makarskoj rivijeri, ali uz brela nazalost i najskuplji


Mi idemo u Tucepe za 3 dana, nasli smo super apartman, dvije spavace sobe, svaka soba ima svoju terasu, 60 EUR. Samo se nadam da nece biti guzva kao inace sto bude u Tucepima . Brela su za mene broj 1 dole, plae predivne , hladovine koliko zelis, ljepota, ali su cijene kriza.

p.s. teacher75 - I Lanica i Alan su medici, ona prava damica slatka, a on momak, ljepotan, buduci sarmer izgleda [sm=smiley36.gif] Bas mi je drago da sam vas vidjela danas i prepoznala [sm=smiley1.gif]

hvala, i tvoja curica je premedena[sm=smiley1.gif]mislim da ti nece sad biti guzva u tucepima jer smo mi ljetovali tamo prije 2 godine bas u ovom periodu i bilo je taman ljudi[sm=smiley1.gif]




veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:24:46)

IZVORNA PORUKA: Amyla

animagical, mila, molim te mozes li mi napisati (posto vidim da si bila) koliko treba sati do ulcinja, odnosno crne gore inace, sutomora, bara...mozda si i napisala ali ne mogu sve da citam[sm=smiley1.gif]


6-7 sati, oko 350 kilometara




Stranica: <<   < Prethodna stranica  114 115 [116] 117 118   Sljedeća stranica >   >>