RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:29:12)

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je C.gora puno bolja za ljetovanje od Hrvatske, ne kontam čemu tolika navala Bosanaca u Hrvatsku [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
mislim ono Mali Drvenik, Veliki Drvenik, Zaostrog, Brist, Gradac, Klek pa nidje veze .... mislim u usporedbi za najzabačenijim mjestom u C.gori


zato sto je blize i napucanije


šta je napucanije?? od čega?? pa Budva, Herceg novi je za Hr Las Vegas


[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]



izuzev Dubrovnika i još par gradova al slabo ko od naših i ljetuje tu, budimo realni
ova mala mjestačca u HR su mi brate bezveze, neuporediva sa C.primorjem
No svak zna

Evo npr Ulcinj, fenomenalan

http://www.b92.net/putovanja/destinacije/evropa.php?yyyy=2009&mm=06&dd=09&nav_category=868&nav_id=364962

mislim plaža od 12 kilometara? pa Ada Bojana, mislim stvarno nema dalje




anidla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:34:00)

Zna li iko gdje ima lijepih bungalova po Jadranu? I cijenu [sm=smiley1.gif]





teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:34:56)

meni su hrvatski otoci i plaze npr. na paklenim otocima najljepse. zatim predivna plaza u brelima, pa makarska i tucepi van sezone. bol na bracu itd... inace nisam ljubitelj pjescanih plaza, ja vise volim sljunkovite




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:39:06)

ovakva plaza je po mom ukusu[sm=smiley1.gif]
http://www.e-kroatien.de/foto/pakleni-otoci-776.html




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:40:13)

ili:
http://www.panoramio.com/photo/15634899




salmy -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:40:21)

Vala meni je muka od Dubrovnika[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]na svaku plazu ides autom...na stradun nemozes doci od uzasne guzve,motori izlaze iz kanalizicionih cjevi...parking nemozes naci za dukat,ako kojim slucajem nadjes platis papreno...

A plaze (izuzev starog grada)su bezveze,kamenite....ruzne do bola[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Mi igrom slucaja ne placamo nista pa smo"primorani" da dole ljetujemo...inace meni je Podgora super




bananica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:42:19)


IZVORNA PORUKA: teacher75

ovakva plaza je po mom ukusu[sm=smiley1.gif]
http://www.e-kroatien.de/foto/pakleni-otoci-776.html



i po mom[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:45:03)

Ulcinj,


u ulcinj ja, sa troje malo dece ne bih kad bi me citav Ulcinj molio
brate sa autom u prodavnicu , pa slucajno nesto zaboravim , pa opet a deca u autu uznemirena , a daleko apartmani, a ako zaboravis nesto u njemu vraci se ili se msuci da se vratim a plaza isto sa autom pa nosi stvari iz auta pa trazi lezaljku pa se raspakuj ma nema sanse
pesak sitan voda dobra sve ok ali ja nikada , to sam prosle god zakljucila




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:45:20)

ma hvar zakon, da imam vise novca i da nije tako daleko stalno bih ljetovala tamo, pa brodicom na paklene otoke ljepota, a navecer neki cocktail, djuskanje u carpe diem sa poznatim facama[sm=smiley36.gif]mm nek cuva djecu[sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:46:22)

IZVORNA PORUKA: triputmama

Ulcinj,


u ulcinj ja, sa troje malo dece ne bih kad bi me citav Ulcinj molio
brate sa autom u prodavnicu , pa slucajno nesto zaboravim , pa opet a deca u autu uznemirena , a daleko apartmani, a ako zaboravis nesto u njemu vraci se ili se msuci da se vratim a plaza isto sa autom pa nosi stvari iz auta pa trazi lezaljku pa se raspakuj ma nema sanse
pesak sitan voda dobra sve ok ali ja nikada , to sam prosle god zakljucila

ne bih ni ja nikad ljetovala negdje gdje se mora autom na plazu ili hodati po zvizdanu do plaze duze od 5-10 minuta




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:50:08)

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: triputmama

Ulcinj,


u ulcinj ja, sa troje malo dece ne bih kad bi me citav Ulcinj molio
brate sa autom u prodavnicu , pa slucajno nesto zaboravim , pa opet a deca u autu uznemirena , a daleko apartmani, a ako zaboravis nesto u njemu vraci se ili se msuci da se vratim a plaza isto sa autom pa nosi stvari iz auta pa trazi lezaljku pa se raspakuj ma nema sanse
pesak sitan voda dobra sve ok ali ja nikada , to sam prosle god zakljucila

ne bih ni ja nikad ljetovala negdje gdje se mora autom na plazu ili hodati po zvizdanu do laze duze od 5-10 minuta


vala si u pravu

jos guzva po gradu ne mozes se razminuti a beban u kolica uf , a jedan negde iz BiH ( reg . table) stao da kupi bostan u prodavnici do nas koji sedimo u poslaticarnici vani , ma odma do stola i ostavio motor upaljen haj drnda , drnda motor meni se zivci digli dodje on , mislim hvala Bogu kad on ostavi bostan i to polako u gepek i predje preko ulice da kupi cigare u trafici a vala mislim neces ja skocim i za kljuc da mu ugasim motor on me vide pa dotrca pa rekoh covece iz koze iskocismo on zbunjen udje i ode ma mislim bezmo kuci hebem ti Ulcinj




bananica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:52:47)


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: triputmama

Ulcinj,


u ulcinj ja, sa troje malo dece ne bih kad bi me citav Ulcinj molio
brate sa autom u prodavnicu , pa slucajno nesto zaboravim , pa opet a deca u autu uznemirena , a daleko apartmani, a ako zaboravis nesto u njemu vraci se ili se msuci da se vratim a plaza isto sa autom pa nosi stvari iz auta pa trazi lezaljku pa se raspakuj ma nema sanse
pesak sitan voda dobra sve ok ali ja nikada , to sam prosle god zakljucila

ne bih ni ja nikad ljetovala negdje gdje se mora autom na plazu ili hodati po zvizdanu do plaze duze od 5-10 minuta



slazem se




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (25.6.2012 23:54:04)

ko dodje do Ulcinja preporucujem mu da vozi jos 1,5-2h pa u albaniju , ma milina , plaza sitan pijesak , hoteli, apartmani do plaze , svoje plaze sidjes dole i na ulici i prodavnice i restorani i sve i jeftino
jeftinije od c.g




Medić* -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 0:09:39)

Od malena ljetujemo u C.g. Jos otac rahmetli prvo radio u Baru, pa u Sutomore, pa H. Novi. Najslobodnije se osjecam u Ucinju, mozemo se fino osamiti, duga pjescana plaza, gdje god hocemo mozemo bez problema jesti a da ne strahujemo imali svinjetnine i sl, moze se lijepo obaviti namaz ili molitva da te niko ne gleda poprijeko. Meni su to prioriteti a ne da li cu pjeske ili autom ici na plazu. Svakako da je prednost kada se ne mora autom, ali nama to ne smeta. Pa necu po najvecoj vrucini ici i vracati se. Mi odeo rano ujutru a vracamo se oko 12, odspavamo i rucamo, pa ponovo od 17h do 20h.

Sto se Albanije tice, kazu da je sada hit pravi. Triputmama imas li neki prijedlog, koliko znam ti si ljetovala tamo ako se nevaram. Vidim slike na FB bili ste u Egiptu, mogu misliti uzivanja [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 0:17:14)

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Od malena ljetujemo u C.g. Jos otac rahmetli prvo radio u Baru, pa u Sutomore, pa H. Novi. Najslobodnije se osjecam u Ucinju, mozemo se fino osamiti, duga pjescana plaza, gdje god hocemo mozemo bez problema jesti a da ne strahujemo imali svinjetnine i sl, moze se lijepo obaviti namaz ili molitva da te niko ne gleda poprijeko. Meni su to prioriteti a ne da li cu pjeske ili autom ici na plazu. Svakako da je prednost kada se ne mora autom, ali nama to ne smeta. Pa necu po najvecoj vrucini ici i vracati se. Mi odeo rano ujutru a vracamo se oko 12, odspavamo i rucamo, pa ponovo od 17h do 20h.

Sto se Albanije tice, kazu da je sada hit pravi. Triputmama imas li neki prijedlog, koliko znam ti si ljetovala tamo ako se nevaram. Vidim slike na FB bili ste u Egiptu, mogu misliti uzivanja [sm=smiley1.gif]




mi prosle god rezervisali hotel "antalija" (zamisli) u durres ali mi preko emaila posalju da kao tako dugo , zbog navalice gostiju ne mogu da nas cekaju te nam odkazu i nek su jer smo sami nasli apartman za 25 eura bez hrane ali imas svasta , vecinom su iz gostivara sto drze restorane i ostalo ili sa kosova ali pricaju i nas , makedonski a ko ne albanski ja se natucla na albanski zaboravila ali nadodje kad se malo udje u razgovor , dok ne doznadoh da ima i onih koji znaju "nas" nadje se smestaj odma za preporucit ne znam ali najbolje sama kad odes pa vidis sve naredani , jedni do drugih ( aprtmani, hoteli) pa sama izaberes, vidis , meni recimo nije smetaj tako bitan kao blizina plaze i radnji oko mene , sta znam meni bilo super
eh da u egipat i nezaboravan odmor , ali kratko bi [sm=smiley13.gif] ucine se , prodje brzo




animagical -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 0:31:13)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Amyla

animagical, mila, molim te mozes li mi napisati (posto vidim da si bila) koliko treba sati do ulcinja, odnosno crne gore inace, sutomora, bara...mozda si i napisala ali ne mogu sve da citam[sm=smiley1.gif]


6-7 sati, oko 350 kilometara


do bara ravno 6 sati, eto i vesela je isto procijenila vidim[sm=smiley1.gif] s dvije pauze, za jelo i kafu, s bebom ce vjerovatno biti duze zbog odmora,osim ako ne bude spavao,onda ga necu dirati...a ulcinj je odmah iza bara, mislim, blizu je, nije neka guzva na putevima kao kada se ide prema hrvatskoj... nas je samo jednom uhvatio zastoj i to u podgorici,dolazila im neka delegacija pa zakrcilo...

put preko foce je pretprosle godine uradjen i sada nije los uopste

ja volim crnogorsku gostoprimljivost[sm=smiley1.gif] inace, ne volim da me neko gleda s visoka, a za moje pare...




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 7:47:30)

Je li se ko kad usudio i krenuo u Lijepu Njihovu i sam sebi našao smiještaj bez prethodnog ugovaranja? Meni ovih dana baš frka za smiještaj u Makarskoj, kako nam jedan otkaza...




Dzenana_G -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 8:07:58)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Je li se ko kad usudio i krenuo u Lijepu Njihovu i sam sebi našao smiještaj bez prethodnog ugovaranja? Meni ovih dana baš frka za smiještaj u Makarskoj, kako nam jedan otkaza...

Mi smo uvijek ovako isli na more. Odemo tamo i trazimo smjestai i uvijek bez problem nadjemo. Cak i prije 2 godine kad je N bila beba.




bambi7 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 8:27:47)

ja volim crnogorsku gostoprimljivostuser posted image inace, ne volim da me neko gleda s visoka, a za moje pare...


[sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif]




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 8:42:43)


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Je li se ko kad usudio i krenuo u Lijepu Njihovu i sam sebi našao smiještaj bez prethodnog ugovaranja? Meni ovih dana baš frka za smiještaj u Makarskoj, kako nam jedan otkaza...

Mi smo uvijek ovako isli na more. Odemo tamo i trazimo smjestai i uvijek bez problem nadjemo. Cak i prije 2 godine kad je N bila beba.





azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 8:45:53)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Je li se ko kad usudio i krenuo u Lijepu Njihovu i sam sebi našao smiještaj bez prethodnog ugovaranja? Meni ovih dana baš frka za smiještaj u Makarskoj, kako nam jedan otkaza...

Mi smo uvijek ovako isli na more. Odemo tamo i trazimo smjestai i uvijek bez problem nadjemo. Cak i prije 2 godine kad je N bila beba.

Bojim se da ću platiti preskupo, da neću imati puno izbora itd....jer nikad nismo tako išli, a još je vrh sezone...Krenuli bi oko 8.7., bojim se da ne zavale cijenu, a ja s malim pozadi u autu neću moći cijeli dan tražiti.........





veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 8:46:33)

ja volim crnogorsku gostoprimljivostuser posted image inace, ne volim da me neko gleda s visoka, a za moje pare...


baš tako, Hrvati nas baš ne gotive, ne mogu se s njima peglati, izuzev možda u nekom hotelskom smještaju [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Emica_sa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 9:01:16)

Ja ne znam majke mi gdje ljudi ljetuju u Hrvatskoj pa naidu na neljubazne domacine.Ja za sve ove godine,nikada ali bas nikada nisam naisla na neke probleme ili da me gledaju s visoka.Uvijek se divim ljudima koji su tako ljubazni i smireni,stariji ljudi su tako kulturni,sto kod nas u Sarajevu nije slucaj,dovoljno je samo da se covjek provoza tramvajem,meni licno bude muka od stariji ljudi i njihove nervoze.Ja sam vise puta bila u Podgori,svi bili prema nama super,kad sam bila trudna zena mi pravila limunadu,ulazila u apartman cistila,ja stvarno nisam nikada imala neke neugodnosti.Druga stvar je sto njih nervira jer od nasih turista nemaju neke koristi,jer vuku sve odavde,ja sam dozivljavala da ljudi do nas,jedu suho meso na plazi,imaju dasku,nozeve,svi zivi su gledali u njih.Ja kad sam bila trudna navece kasno bi ostavila lezaljku u hlad i ujutro bi poranila da sam u hladu,5 dana je sve bilo super,ja dodem lezaljka stoji gdje sam je i ostavila,i 6 dan dosao Bosnjo,ja na plazu lezaljka pomaknuta,njih 3 leze,i jos lazu kako su to uradila Ceska dijeca koja su stvarno bezobrazna,[sm=smiley29.gif]Toliko o tome da smo i mi turisti za pozeliti.




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 9:10:09)


IZVORNA PORUKA: anidla

Zna li iko gdje ima lijepih bungalova po Jadranu? I cijenu [sm=smiley1.gif]



http://www.uniline.hr/hrvatska/mobilna-kucica/solaris-a-sibenik.php




veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 9:11:44)

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja ne znam majke mi gdje ljudi ljetuju u Hrvatskoj pa naidu na neljubazne domacine.Ja za sve ove godine,nikada ali bas nikada nisam naisla na neke probleme ili da me gledaju s visoka.Uvijek se divim ljudima koji su tako ljubazni i smireni,stariji ljudi su tako kulturni,sto kod nas u Sarajevu nije slucaj,dovoljno je samo da se covjek provoza tramvajem,meni licno bude muka od stariji ljudi i njihove nervoze.Ja sam vise puta bila u Podgori,svi bili prema nama super,kad sam bila trudna zena mi pravila limunadu,ulazila u apartman cistila,ja stvarno nisam nikada imala neke neugodnosti.Druga stvar je sto njih nervira jer od nasih turista nemaju neke koristi,jer vuku sve odavde,ja sam dozivljavala da ljudi do nas,jedu suho meso na plazi,imaju dasku,nozeve,svi zivi su gledali u njih.Ja kad sam bila trudna navece kasno bi ostavila lezaljku u hlad i ujutro bi poranila da sam u hladu,5 dana je sve bilo super,ja dodem lezaljka stoji gdje sam je i ostavila,i 6 dan dosao Bosnjo,ja na plazu lezaljka pomaknuta,njih 3 leze,i jos lazu kako su to uradila Ceska dijeca koja su stvarno bezobrazna,[sm=smiley29.gif] Toliko o tome da smo i mi turisti za pozeliti.


pa zbog nekih malogradjana i nas sve gledaju kao papke, iako bez zeze ja i moja porodica se jako učtivo ponašamo, i jako smo poželjni gosti ....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  115 116 [117] 118 119   Sljedeća stranica >   >>