RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 14:53:31)

IZVORNA PORUKA: bookah

Bila sam u Budvi prosle god, rekla sam nikad vise.  Nije po mom cejfu (nigdje hlada od Budve pa do Rafailovica).  Herceg Novi mi se ucinio jos gori, nesto kao Rajlovac u Sarajevu.  I dole su guzve, Rusi na sve strane, pa i cijene rastu u skladu sa lovatorima iz Rusije.  Cijelo vrijeme sam imala osjecaj da sam negdje na jezeru.  Volim naci malo mirno mjesto i uzivati u svojoj tisini, cistoci i mirisu mora/plaze.  Pa znate li vi da Budva cijeli Juni nema vode?  Neznam kad ce im ''odvrnuti pipu'', stede za sezone.  Zavrnuli i Cetinju da ustede za Becica, neznam kako je dole juznije u CG.   A da odgovorim na temu, idem u Trpanj po ko zna koji put, svidja mi se samo zato sto nije guzva.  Ne trazimo svi istu stvar. 

rusa vala gde god odes ima ih
kako arapi sprehaju ruski , skoro svi , a ne da je smijesno [sm=jezicek.gif]
turci isto naucili ruski , sta ces kad ih svugde ima i najbolje musterije i kupci




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 14:56:20)

i u turskoj je puno rusa, za nas su mislili da smo ruskinje, pa sve vikali "come on rusia, come here"[sm=smiley36.gif]




Amani12 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 14:57:49)


IZVORNA PORUKA: teacher75

i u turskoj je puno rusa, za nas su mislili da smo ruskinje, pa sve vikali "come on rusia, come here"[sm=smiley36.gif]


A meni u Turskoj redovno pricaju na Turskom,uvjereni da sam 'njihova' [sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 15:11:41)

ja sam bila zadnje 2 god u Crnoj Gori i nikad viseeeeee...nije poenta sto ima Rusa, vec su Rusi kupili pola Crne Gore...cak postoji i ruski radio...uzas
mene npr u Tivtu nerviralo sto je sve skupo, sto nam je kuca bila dosta udaljena od mora tj planinski turizam i bez obzira na bazen nije to to...sto je voda losa pa se kupuje flasirana koja je takodjer losa, sto smo fasovali stomacnu - vjerovatno dok smo se tusirali iako smo pazili da ne progutamo ni kap? sto su guzve strasne itd itd...eh sad prije rata smo stalno ljetovali u Tivtu i bilo nam je divno...ali to vise nije to...




balasgirl -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 17:06:44)


IZVORNA PORUKA: Amani12


IZVORNA PORUKA: teacher75

i u turskoj je puno rusa, za nas su mislili da smo ruskinje, pa sve vikali "come on rusia, come here"[sm=smiley36.gif]


A meni u Turskoj redovno pricaju na Turskom,uvjereni da sam 'njihova' [sm=smiley36.gif]




ahahahahaa mene su zvali sweeden [sm=zmeden.gif]




Lavić -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 20:49:07)

Evo,javljam se iz Tucepa, ditektno ukljucenje [sm=smiley1.gif]
Apartman od plaze 15 korska,klima,wireless - ma ko kod kuce - 40 eura.
Guzva nije neka, moze se normalno lezati, kupati...




Emica_sa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 20:59:12)


IZVORNA PORUKA: balasgirl


IZVORNA PORUKA: Amani12


IZVORNA PORUKA: teacher75

i u turskoj je puno rusa, za nas su mislili da smo ruskinje, pa sve vikali "come on rusia, come here"[sm=smiley36.gif]


A meni u Turskoj redovno pricaju na Turskom,uvjereni da sam 'njihova' [sm=smiley36.gif]




ahahahahaa mene su zvali sweeden [sm=zmeden.gif]



A meni govorili Lepa Brena,ja umrla od smijeha[sm=jezicek.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 22:03:29)

nas su zvali i spice girls (bile nas 4 a u to doba bile popularne spajsice) i charlie's angels kad bi vidjeli 3 od nas 4[sm=jezicek.gif]




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (26.6.2012 22:10:18)


IZVORNA PORUKA: Lavić

Evo,javljam se iz Tucepa, ditektno ukljucenje [sm=smiley1.gif]
Apartman od plaze 15 korska,klima,wireless - ma ko kod kuce - 40 eura.
Guzva nije neka, moze se normalno lezati, kupati...


Kako se zove apartman?




Nedi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 9:33:27)

Pocinjem se pakovati[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]

Ide guza malo da se bucne [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]

Smjestaj nismo nasli ali nadam se da hocemo napamet. Idemo u Brela najvjerovatnije.

Nego da li je neko isao u Albaniju na ljetovanje? Ima li neki link da mogu pogledati Albaniju?




idana_85 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 10:15:03)

IZVORNA PORUKA: selebriti

p
IZVORNA PORUKA: Lavić

Evo,javljam se iz Tucepa, ditektno ukljucenje [sm=smiley1.gif]
Apartman od plaze 15 korska,klima,wireless - ma ko kod kuce - 40 eura.
Guzva nije neka, moze se normalno lezati, kupati...


Kako se zove apartman?


Pitaj za cijenu od 1.avgusta :)




anidla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 10:23:41)


IZVORNA PORUKA: idana_85

IZVORNA PORUKA: selebriti

p
IZVORNA PORUKA: Lavić

Evo,javljam se iz Tucepa, ditektno ukljucenje [sm=smiley1.gif]
Apartman od plaze 15 korska,klima,wireless - ma ko kod kuce - 40 eura.
Guzva nije neka, moze se normalno lezati, kupati...


Kako se zove apartman?


Pitaj za cijenu od 1.avgusta :)



Pitaj za cijenu od 15.07 do 22.07 pls [sm=smiley1.gif]




Lady26 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 10:31:56)

Pitaj za cijelu sezonu [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




anidla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 10:32:20)


IZVORNA PORUKA: Lady26

Pitaj za cijelu sezonu [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]



[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]





mamina princeza -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 15:39:55)

imal neko da znaza neke apartmane ( onako malo vece koji primaju oko 4 osobe) a da nude i dorucak :) prosle godine sam rekla ove cu to traziti ....
ima i onih malih pansiona koji nude dorucak i veceru ni to nije lose ( znam da ima u malom drveniku) al mi je bitniji dorucak.
ne za sad nego za septembar.

ili preporuka nekih super apartmana u kojima ste bili ... interesuje me makarska rivijera tj. samo tamo gdje ima hlada. ne bih ono skroz mali apartmanda se guramo kad hodamo nego bar malo veci.
moze i na pp preporuke. vakat mi jeda razmisljam orezervacijama . mogu tucepi , drvenik, promajna .....




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 15:45:47)

Nedi, sretno. [sm=smiley2.gif]
Nadam se i da Hanady vec danas uziva sa djecicom dole negdje.[sm=smiley1.gif]
Mamina princeza, a zasto bi vam dorucak bio najvazniji[sm=zmeden.gif] Ja uvijek ono mislim ma dobro je da imam gotov rucak, to mi je najbitniji obrok, jer za dorucak uvijek mozemo i sami, pecivo, snita ljeba, koji namaz i hajde Boga ti..[sm=smiley36.gif]..tako i vecera isto.




Skvo RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 15:54:31)

Imam ti ja..ne znam da li te zanimaju Brela...dvije sobe, kuhinja..plaza ispred, hlada ima..sto smo sada bili..mi akoBogda opet idemo kraj avgusta...ako te zanimaju brela saljem ti pp.[sm=smiley1.gif]




Skvo RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 15:55:57)

Bez dorucka..to mozes sama da iskombinujes..a imam ti u brelama i sa doruckom, ali nije prvi red 5 eura po osobi..ja sam jedne godine uzela sa doruckom..ma vala bezze..ali imam ti, pa eto sta hoces javi




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 16:03:28)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Imam ti ja..ne znam da li te zanimaju Brela...dvije sobe, kuhinja..plaza ispred, hlada ima..sto smo sada bili..mi akoBogda opet idemo kraj avgusta...ako te zanimaju brela saljem ti pp.[sm=smiley1.gif]

Nadjemo se na pola puta, u Baškoj, na kafi [sm=smiley1.gif]




Skvo RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 16:05:26)

Valja...mi idemo prije mog posla od 25- avgusta...bas bi mi bilo drago da se upoznamo.[sm=smiley1.gif]




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 16:23:39)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Valja...mi idemo prije mog posla od 25- avgusta...bas bi mi bilo drago da se upoznamo.[sm=smiley1.gif]

I meni, ali na moretu ćemo se izgleda ipak mimoići, mi smo tad još u BiH.




Skvo RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 16:36:12)

pa sta je tebi kraj avgusta...[sm=jezicek.gif]




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 16:41:29)

Ja sam to bukvalno, zadnji dani avgusta. [sm=smiley1.gif]




enna -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 16:44:04)

Ove godine izbor pada na otok Krk mjesto nije odredeno heheheh gdje se zaustavimo nebitno i to druga sedmica u augustu.Prije 4 godine bili smo u Malinskoj sada ju preskacemo nismo nista rezervisali obicno idemo u zadnjem momentu i agencija nam nade smjestaj.Ovdje u Italiji idemo preko vikenda na more pjescane plaze,drveta ni za lijeka voda mlaka i kilometrima je dubina do koljena tako da se meni ovdje nikako ne svida ali eto radi male idemo za njih je ovdje super.A sto se tice cijena vjerujte mi da su cijene kao i u Hrvatskoj cak sta vise kafu sok i te stvari mozes popiti cak i jeftinije.Progooglajte Lido di Jesolo pa cete vidjeti nemojte misliti da lazem[sm=smiley1.gif]




aya 05 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 17:30:58)

Lavić,gdje u tučepima za 40eura?Mi juce dosli i placali 70 eura trokrevetni aprtman na plazi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  117 118 [119] 120 121   Sljedeća stranica >   >>