RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Galicia -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 17:36:11)

IZVORNA PORUKA: enna

Ove godine izbor pada na otok Krk mjesto nije odredeno heheheh gdje se zaustavimo nebitno i to druga sedmica u augustu.Prije 4 godine bili smo u Malinskoj sada ju preskacemo nismo nista rezervisali obicno idemo u zadnjem momentu i agencija nam nade smjestaj.Ovdje u Italiji idemo preko vikenda na more pjescane plaze,drveta ni za lijeka voda mlaka i kilometrima je dubina do koljena tako da se meni ovdje nikako ne svida ali eto radi male idemo za njih je ovdje super.A sto se tice cijena vjerujte mi da su cijene kao i u Hrvatskoj cak sta vise kafu sok i te stvari mozes popiti cak i jeftinije.Progooglajte Lido di Jesolo pa cete vidjeti nemojte misliti da lazem[sm=smiley1.gif]


Krk je meni prelijep. Mi smo bili prije par godina u Baskoj, obisli i Krk i Hvar, i skoknuli do Golog Otoka. Da zivim blize vjerujem da bih barem jednom godisnje bila na Krku. Necete pogrijesiti.




mamma mumi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 17:50:29)

Necu na more[sm=smiley19.gif], jer imamo malu bebu, a tako mi se bjezi iz ovog grada




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 18:56:47)


IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Necu na more[sm=smiley19.gif], jer imamo malu bebu, a tako mi se bjezi iz ovog grada

I male bebe vole more [sm=smiley1.gif]




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 20:22:11)

Ja ni dan danas sebi ne mogu oprostiti sto nisam otisla na more one godine kad sam bila trudna..
Nekako smo bezveze iskljucili taj odlazak zbog razloga tipa sedmi sam mjesec trudnoce, novac, mm hoce ostaviti godisnji za vrijeme kad se porodim..mah, kazem bezveze. Sada iz ovog ugla gledajuci, nista nam nije manjkalo, pa barem jedan vikend da smo skoknuli, samo da me zelja prodje. Nisam imala problema sa zdravljem i trudnocom, sve bilo uredu, a Neum barem brate dragi nije skup, ali eto, luda zena bila [sm=jezicek.gif].
Sad bih otisla i sa bebom od mjesec i po, ako novac ne bi bio problem..




Bihter -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 20:34:30)

Mali Losinj......najljepsi otok na svjetu...Apartman imamo 10 minuta od mora..doruvak,rucak i veceru i sto je najvaznije,ljetujemo kod mojih jer oni tamo zive,pa mi je to prilika da nadoknadimo vrijeme koje se ne vidimo ostalih par mjeseci jer mm i ja zivimo u inostranstvu...Bujrum svima...stvarno je prekrasan mali gradic sa preljepim plazama,cistim morem...i za djecu ima zbilja puno izbora,od Family hotela Aurora (specijalno je uredjen za goste koji dolaze s djecom) do lijepe pjescane plaze Cikat,stvorene za [sm=duda.gif] Pozdrav




Nedi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 22:49:44)


IZVORNA PORUKA: niki83

Nedi, sretno. [sm=smiley2.gif]



[sm=smiley31.gif] Jedva cekam. Ove godine je more bilo pod upitnikom ikako i nismo ni sanjali da cemo ici i to 2 puta.




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (27.6.2012 22:55:32)


IZVORNA PORUKA: Bihter

Mali Losinj......najljepsi otok na svjetu...Apartman imamo 10 minuta od mora..doruvak,rucak i veceru i sto je najvaznije,ljetujemo kod mojih jer oni tamo zive,pa mi je to prilika da nadoknadimo vrijeme koje se ne vidimo ostalih par mjeseci jer mm i ja zivimo u inostranstvu...Bujrum svima...stvarno je prekrasan mali gradic sa preljepim plazama,cistim morem...i za djecu ima zbilja puno izbora,od Family hotela Aurora (specijalno je uredjen za goste koji dolaze s djecom) do lijepe pjescane plaze Cikat,stvorene za [sm=duda.gif] Pozdrav

eh kad nam je predaleko[sm=smiley13.gif]




Zlatija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 0:38:15)

Pozdravljam vas sve, i molim za malu pomoc...htjela bih ove godine s bebom od godinu dana negdje na more, zivim u Sarajvu i htjela bih negdje blizu u Hrvatskoj ali da ima mnogo hlada radi bebe i da je cisto...ako neko zna ili je bio da mi predlozi...hvala punoo




Zlatija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 0:51:20)


IZVORNA PORUKA: Lavić

Evo,javljam se iz Tucepa, ditektno ukljucenje [sm=smiley1.gif]
Apartman od plaze 15 korska,klima,wireless - ma ko kod kuce - 40 eura.
Guzva nije neka, moze se normalno lezati, kupati...

ima li hlada, i moze li bro tel....




almondray -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 8:09:50)


Mamma mumi , kad sam pitala bebanovu dr. smijem li ga voditi na more tolko se izgalamila...nenormalno ...tipa vrućina , komarci i sta sve ne..
Malo smo razmislili i skontali da je vrućina i kod kuće (s tom razlikom da se na asfaltu ne možes rashladiti) a komarci svugdje isti , tigrasti , ovi , oni...i put pod noge .
Beba nije ni 3 mj. imala , more mu je tako isčistilo kožu i pomoglo , da sam bila presretna[sm=bravo.gif]...
Tako da bi svima preporučila ako finansije dozvoljavaju !!!




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 8:21:26)


IZVORNA PORUKA: Zlatija

Pozdravljam vas sve, i molim za malu pomoc...htjela bih ove godine s bebom od godinu dana negdje na more, zivim u Sarajvu i htjela bih negdje blizu u Hrvatskoj ali da ima mnogo hlada radi bebe i da je cisto...ako neko zna ili je bio da mi predlozi...hvala punoo

Podace su pune hlada, a jako blizu, ima 80% nasih gradjana..i plus su i jeftine, apartman mozes naci i za 35 eura.. Ako je to ono sto trazis.




Hurma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 8:26:30)

http://i45.tinypic.com/llb8n.jpg
ima li gdje ovakvih bazencica kupiti, mislim da je to idealno na plazi ako dijete nece u vodu... moram ga imati a moliti Boga da ce N ovo ljeto više voljeti vodu...




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 8:27:18)


IZVORNA PORUKA: Zlatija

Pozdravljam vas sve, i molim za malu pomoc...htjela bih ove godine s bebom od godinu dana negdje na more, zivim u Sarajvu i htjela bih negdje blizu u Hrvatskoj ali da ima mnogo hlada radi bebe i da je cisto...ako neko zna ili je bio da mi predlozi...hvala punoo

Promajna, Podgora, Drvenik (Gornja Vala ili tzv Mali Drvenik), mi smo išli dvije godine u Bašku Vodu i bilo baš fino. Skoro svugdje možeš hlada naći, samo malo poraniš[sm=smiley36.gif]




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 8:29:17)


IZVORNA PORUKA: Hurma

http://i45.tinypic.com/llb8n.jpg
ima li gdje ovakvih bazencica kupiti, mislim da je to idealno na plazi ako dijete nece u vodu... moram ga imati a moliti Boga da ce N ovo ljeto više voljeti vodu...

Čini mi se da sam nešto slično vidjela u Merkatoru (doduše u BL, ali nema tu razlike).




Zlatija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 11:34:38)


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: Zlatija

Pozdravljam vas sve, i molim za malu pomoc...htjela bih ove godine s bebom od godinu dana negdje na more, zivim u Sarajvu i htjela bih negdje blizu u Hrvatskoj ali da ima mnogo hlada radi bebe i da je cisto...ako neko zna ili je bio da mi predlozi...hvala punoo

Podace su pune hlada, a jako blizu, ima 80% nasih gradjana..i plus su i jeftine, apartman mozes naci i za 35 eura.. Ako je to ono sto trazis.

E hvala, vidjet cu onda da se jos raspitam da li ima neko kontakt tel. da rezervisem da ne bih lutala s bebicom....




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 11:37:35)


IZVORNA PORUKA: Zlatija


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: Zlatija

Pozdravljam vas sve, i molim za malu pomoc...htjela bih ove godine s bebom od godinu dana negdje na more, zivim u Sarajvu i htjela bih negdje blizu u Hrvatskoj ali da ima mnogo hlada radi bebe i da je cisto...ako neko zna ili je bio da mi predlozi...hvala punoo

Podace su pune hlada, a jako blizu, ima 80% nasih gradjana..i plus su i jeftine, apartman mozes naci i za 35 eura.. Ako je to ono sto trazis.

E hvala, vidjet cu onda da se jos raspitam da li ima neko kontakt tel. da rezervisem da ne bih lutala s bebicom....



i kraj augusta je najbolji kad se guzva smanjuje




Zlatija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 11:39:49)


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Zlatija

Pozdravljam vas sve, i molim za malu pomoc...htjela bih ove godine s bebom od godinu dana negdje na more, zivim u Sarajvu i htjela bih negdje blizu u Hrvatskoj ali da ima mnogo hlada radi bebe i da je cisto...ako neko zna ili je bio da mi predlozi...hvala punoo

Promajna, Podgora, Drvenik (Gornja Vala ili tzv Mali Drvenik), mi smo išli dvije godine u Bašku Vodu i bilo baš fino. Skoro svugdje možeš hlada naći, samo malo poraniš[sm=smiley36.gif]

Cula sam za drvenik hvala na prijedlozima, samo mislim da bas nema svugdje hlada ja sam prosle godine trudna isla u crnu goru u sutomore i nigdje nije bilo hlada samo oni suncobrani, meni oni nista ne znace ako nema prirodni hlad, jer e vrue i ispod njih..




Zlatija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 11:41:49)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Zlatija


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: Zlatija

Pozdravljam vas sve, i molim za malu pomoc...htjela bih ove godine s bebom od godinu dana negdje na more, zivim u Sarajvu i htjela bih negdje blizu u Hrvatskoj ali da ima mnogo hlada radi bebe i da je cisto...ako neko zna ili je bio da mi predlozi...hvala punoo

Podace su pune hlada, a jako blizu, ima 80% nasih gradjana..i plus su i jeftine, apartman mozes naci i za 35 eura.. Ako je to ono sto trazis.

E hvala, vidjet cu onda da se jos raspitam da li ima neko kontakt tel. da rezervisem da ne bih lutala s bebicom....



i kraj augusta je najbolji kad se guzva smanjuje

i planiram ici krajem avgusta...ne volim guzve pogotovo kad ides s bebom..




minja_ -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 11:55:38)

Ja sam impresionirana cijelim Peljescem, i mislim da mi nikad nece dosaditi.
Nikada necu zaboraviti svoje odusevljenje kada sam prvi put ugledala Zuljanu, bilo je oko 10 ujutru, bilo je predivno suncano jutro i kako se do Zuljane spusta sa glavne ceste par kilometara, mjesto se vidi savrseno. Ja u zivotu nisam vidjela tako lijepu boju vode, modro plavo-bijelu, pomislila sam da me neko spustio na Karibe, nikako tu vodu, boju, pijesak nisam mogla povezati sa Jadranom. Sjecam se da sam bez glasa stojala na glavnoj plazi, u nevjerici da postoji tako nesto. I susjedne plaze su prelijepe, samo sto se do ove "bebece" valja malo ispentrati pa spustiti, ali borovi dodiruju povrsinu vode, na plazi doslovno nema sunca. Plaze Vucine i Kremena su pravi dragulji. Samo bi mi bilo zao da postanu mjesto masovnog turizma, jer plaze imaju svoju car polupuste u vrhuncu sezone.




Emica_sa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 12:04:43)

Minja koliko je apartman u zuljanima,jel se tako kaze[sm=smiley36.gif]




minja_ -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 12:20:55)

Mi smo placali 45 eura po danu za dvosobni apartman sa 5 kreveta, bilo nas je vise, pa na kraju nije bilo toliko skupo.
Meni zbog lijepe plaze ne bi bilo mrsko ni svaki dan ici s autom, zezam muza da cemo drugi put naci smjestaj u Janjini (u sred Peljesca), pa odatle svaki dan ici na drugo mjesto.




Bihter -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 12:35:49)

Kome je Losinj daleko..moze do Zadra autom,a iz Zadra za Mali Losinj ide katamaran...karta nije skupa,negdje oko 40 kuna,to je cirka 10 km po osobi,djeca ne bi trebala placati ukoliko su mladji od 7 godina i upola cjene ako su mladji od 12[sm=smiley1.gif] Ako tko ljetuje Cres,Krk ili u blizini nek se javi da [sm=kava.gif] popijemo [sm=smiley1.gif]




lejlaze -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 17:10:37)

Mi kontamo u septembru opet ponovit Gradac. (samo sada 5 dana, zbog finansija [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ), taman od 10.09. je ponovo malo jeftinije. Mozda ovaj put bebi bude htjela u vodu. Djecaku smo kupili onaj malo veci bazen pa se sad oslobadja, uci plivati. mada je na moru svo vrijeme bio u plicaku i pravio "dvolce" 




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 17:24:10)

Koliko je koštao smiještaj u Gradcu?




lejlaze -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 17:29:34)

Bili smo u hotelu - po 100 KM dan/po osobi - All inclusive.  (djeca gratis). meni bilo suuuuper.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  118 119 [120] 121 122   Sljedeća stranica >   >>