RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 11:08:18)


IZVORNA PORUKA: pocahontas

htjela sam napisati where the hell is that ali ovo hell mi se omaklo da ga nema [sm=smiley36.gif]

Ma hajde vazno je da se razumijemo[sm=smiley1.gif]




zvončica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 12:27:39)


IZVORNA PORUKA: klemzi

Je li neko bio u Igalu, kako je tamo?[sm=zmeden.gif]



Bila sam ja tri godine za redom i od svih mjesta u C.G. ( a obisla sam sve od Igala do Ulcinja ), Igalo mi je "najmorskije"....mi smo bili u centru Igala, cak sam nasla i smjestaj u ulici koja se zove Sarajevska[sm=smiley36.gif], hranili se po restoranima, jer su mi cijene bile pristupacne....ima duuuuuuuuuuugacko setaliste koje se spaja sa H. Novim, betonska plaza, pjescana plaza sa onim ljekovitim blatom, vozali se brodicem za neku smijesnu cijenu.....imas da biras gdje hoces izaci, pojesti i za djecu ima kao neki mini luna park....eto, mogu ti staviti par slika, ako zelis [sm=smiley1.gif]




mayra -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 12:32:06)

Mi ako Bog da sutra idemo na more i to u Crnu Goru, Dobre Vode. S obzirom da nam je prvi odmor s bebom, nadam se da cemo se uspjeti odmoriti hehehe




zvončica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 12:39:50)

Mayra, samo da znas da dole nemas hlada ni po razno i pazite se valova....znaju biti pravo gadni....

I ne znam kako dobise ime Dobre Vode....meni su [sm=smiley11.gif]




Ninushka -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 12:46:01)

mayra, Sretno!

Mi bi na more sljedeće sedmice ali pojma nemamo gdje. Prvo smo razmišljali o CG tamo imamo i jeftin smještaj ali je CG i daleko a kažu nije kao u HR. Evo već danima tražim smještaj po Makarskoj i okolici, to nam je nekako najbliže a i kvalitet je već poznat (onaj miris borića i mora je nepogrešiv :) )Samo nemam pojma gdje. Ne bih u apartman nego u neku dvokrevetnu sobu pa bi i naša dvogodišnji bebac sa nama. Ima li ko kakav kontakt, broj???

Lavić, znaš li možda koja je cijena dvokrevetnih soba (odnosno sobe s bračnim krevetom) u Tučepima?





balasgirl -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 12:49:58)


IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: klemzi

Je li neko bio u Igalu, kako je tamo?[sm=zmeden.gif]



Bila sam ja tri godine za redom i od svih mjesta u C.G. ( a obisla sam sve od Igala do Ulcinja ), Igalo mi je "najmorskije"....mi smo bili u centru Igala, cak sam nasla i smjestaj u ulici koja se zove Sarajevska[sm=smiley36.gif], hranili se po restoranima, jer su mi cijene bile pristupacne....ima duuuuuuuuuuugacko setaliste koje se spaja sa H. Novim, betonska plaza, pjescana plaza sa onim ljekovitim blatom, vozali se brodicem za neku smijesnu cijenu.....imas da biras gdje hoces izaci, pojesti i za djecu ima kao neki mini luna park....eto, mogu ti staviti par slika, ako zelis [sm=smiley1.gif]


ja svake godine bar 5 dana idem u Igalo, imam zaovu dole pa nam je džaba [sm=smiley36.gif]. Šta ja znam, nije loše, ali nije ni vrh. Plaža mi se ne sviđa, i more im bude prljavo poslijepodne ubi Bože. Ima dole i neka banja sa ljekovitim blatom pa ako imaš kakvih reumatskih tegoba možeš se s onim bakicama mazati heheheh (klemzičak zezam se, nema ljutiš jel de...[sm=smiley1.gif] ). Dobro je što je šetalište spojeno sa H. Novim pa se baš može lijepo prošetati navečer.
Evo ti moja preporuka za CG - Petrovac na moru, nije puno dalje od Igala, a ekstra je. Čisto, mirno, "kulturno", plaža lijepa, jedino je more hladno. Blizu je i Budva pa možeš jednu noć i tamo....




mayra -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 12:55:01)

ma znam, prosle godine smo pili kafu u Dobrim Vodama. Ali eto pozitivno je sto je cisto, a naoruzali smo se malim satorcicem za bebu, suncobranom, onim slaufom sa krovom, ide cijela skalamerija, neznam kako cemo sve to potrpati, ali ja sam inace pozitivna i uvijek izvucem najbolje iz situacije. Na kraju krajeva, ja i bebac cemo popodne na spavanjac hehehe [sm=smiley36.gif]




zvončica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 12:58:33)


IZVORNA PORUKA: mayra

ma znam, prosle godine smo pili kafu u Dobrim Vodama. Ali eto pozitivno je sto je cisto, a naoruzali smo se malim satorcicem za bebu, suncobranom, onim slaufom sa krovom, ide cijela skalamerija, neznam kako cemo sve to potrpati, ali ja sam inace pozitivna i uvijek izvucem najbolje iz situacije. Na kraju krajeva, ja i bebac cemo popodne na spavanjac hehehe [sm=smiley36.gif]


Nadam se da ste blizu plaze....mi smo odmah bili uz plazu, a kad sam vidjela odakle ljudi silaze zlo mi doslo....pa k'o da sa vrha Sedrenika silaze na Bascarsiju da se kupaju [sm=smiley26.gif]




animagical -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 13:14:12)

pa k'o da sa vrha Sedrenika silaze na Bascarsiju da se kupaju user posted image


to ti nesto meni[sm=smiley36.gif]




zvončica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 13:20:22)


IZVORNA PORUKA: animagical

pa k'o da sa vrha Sedrenika silaze na Bascarsiju da se kupaju user posted image


to ti nesto meni[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ma, jok bona....nego mi to taman da slikovito docaram....gore na vrhu mogu se naci sobe i za 4 eVra....a stvarno ima tabanati od plaze do magistrale, a od magistrale ima jos ihihi negdje....gore...[sm=sad.gif]




mayra -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 13:25:05)

sto kazu moze se pljunuti na plazu [sm=smiley36.gif] To mi je bilo jako bitno kod uzbora smjestaja, jer beba ima 7 mjeseci, pa moram zbog njegove hrane.




animagical -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 14:02:37)


IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: animagical

pa k'o da sa vrha Sedrenika silaze na Bascarsiju da se kupaju user posted image


to ti nesto meni[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ma, jok bona....nego mi to taman da slikovito docaram....gore na vrhu mogu se naci sobe i za 4 eVra....a stvarno ima tabanati od plaze do magistrale, a od magistrale ima jos ihihi negdje....gore...[sm=sad.gif]

ma zezam se, ali ti je opis za 10, ja sam totalno razumjela koji je o napor vratiti se kuci po vrucini[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 14:37:21)


IZVORNA PORUKA: Ninushka

mayra, Sretno!

Mi bi na more sljedeće sedmice ali pojma nemamo gdje. Prvo smo razmišljali o CG tamo imamo i jeftin smještaj ali je CG i daleko a kažu nije kao u HR. Evo već danima tražim smještaj po Makarskoj i okolici, to nam je nekako najbliže a i kvalitet je već poznat (onaj miris borića i mora je nepogrešiv :) )Samo nemam pojma gdje. Ne bih u apartman nego u neku dvokrevetnu sobu pa bi i naša dvogodišnji bebac sa nama. Ima li ko kakav kontakt, broj???

Lavić, znaš li možda koja je cijena dvokrevetnih soba (odnosno sobe s bračnim krevetom) u Tučepima?



mi smo placali krajem juna prije 2 godine 30 eura, villa meri, to je bilo najjeftinije sto smo nasli a da nije daleko od plaze




selmoni -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 15:03:53)

Mi ce mo AKOBOGDA krajem Augusta na more nakon 3 godine hvala bogu sada i ja radim p smo u mogučnosti da se stisnemo malo i da odemo koji dan.




leona81 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 16:25:27)

@emmy moze li vise info o Puli na pp:)




klemzi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 18:14:33)


IZVORNA PORUKA: balasgirl


IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: klemzi

Je li neko bio u Igalu, kako je tamo?[sm=zmeden.gif]



Bila sam ja tri godine za redom i od svih mjesta u C.G. ( a obisla sam sve od Igala do Ulcinja ), Igalo mi je "najmorskije"....mi smo bili u centru Igala, cak sam nasla i smjestaj u ulici koja se zove Sarajevska[sm=smiley36.gif], hranili se po restoranima, jer su mi cijene bile pristupacne....ima duuuuuuuuuuugacko setaliste koje se spaja sa H. Novim, betonska plaza, pjescana plaza sa onim ljekovitim blatom, vozali se brodicem za neku smijesnu cijenu.....imas da biras gdje hoces izaci, pojesti i za djecu ima kao neki mini luna park....eto, mogu ti staviti par slika, ako zelis [sm=smiley1.gif]


ja svake godine bar 5 dana idem u Igalo, imam zaovu dole pa nam je džaba [sm=smiley36.gif]. Šta ja znam, nije loše, ali nije ni vrh. Plaža mi se ne sviđa, i more im bude prljavo poslijepodne ubi Bože. Ima dole i neka banja sa ljekovitim blatom pa ako imaš kakvih reumatskih tegoba možeš se s onim bakicama mazati heheheh (klemzičak zezam se, nema ljutiš jel de...[sm=smiley1.gif] ). Dobro je što je šetalište spojeno sa H. Novim pa se baš može lijepo prošetati navečer.
Evo ti moja preporuka za CG - Petrovac na moru, nije puno dalje od Igala, a ekstra je. Čisto, mirno, "kulturno", plaža lijepa, jedino je more hladno. Blizu je i Budva pa možeš jednu noć i tamo....
[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley19.gif] ma sve me pofatalo, dobro bi mi došlo
ja prvi put idem u CG bilo gdje, i baš se bojim, meni treba puuuno hlada jer sam svijetle "aristokratske" puti [sm=smiley14.gif][sm=smiley4.gif] i alergična sam na sunce, znači tteba mi puuuno hladovine i tuševi da su u nekom normalno razmaku na plaži da ne moram pješačiti do tuševa....i da nije baš puno gužva
Hvala vam objema, Zvončice postavi koju sliku, nismo još isključili Igalo [sm=smiley1.gif]




Halimaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 20:09:48)

evo, ja sam odlucila prnu preskociti BiH, i po prvi put uputiti se u CG, tačnije u Ulcinj! Pa, molim ako ima nekih preporuka, ništa ne znam o Ulcinju, osim da je tamo "pogodno" za žena sa maramom ( a ja sam pokrivena) i da ima nekakva mala i velika plaža :) Mi idemo busem... sa malim od 3 godine.




henna ze -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 22:18:28)

hmm..na maloj plaži ti je kaljuga živa..preporučujem veliku plažu..s pretpostavkom da se kupaš u burkiniju..ima ženska plaža..žene se gole kupaju..ne sve naravno..muškarcima ulaz zabranjen..mada je meni bezz to razdvajanje on sebi..ona sebi..
ako ti smještaj bude blizu m.plaže možeš ići na veliku ali autom..nogatransom nema šanse..mi bili prošle godine..ono fino je..al ja ne bih više nikad..
jeftino je..možes se slobodno hraniti u restoranima ugl.drže albanci..niko te neće čudno gledati i to..




Honey3 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 23:09:53)

Halima evo henna ti je uglavnom sve rekla,ja ti mogu preporuciti jedino smjestaj,ukucaj vila Dalila,mi smo tu bili,fino,cisto,nalazi se u naselju Stoj,i naravno na plazu moras autom,ali u Ulcinju jedino ako si bas u gradu pored male plaze mozes pjeske,a ostalo sve autom. Nama je bilo super u Ulcinju,a tebi pogotovo posto si sa maramom isplati se ici,jer je dosta pokrivenih zena i bit ces svagdje dobrodosla[sm=smiley1.gif]




anidla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 23:09:58)

nasli smo apartman, bukvalno sa terase u vodu....sve novo, americki stil [sm=love.gif][sm=sloncek.gif]




Honey3 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 23:13:00)


IZVORNA PORUKA: anidla

nasli smo apartman, bukvalno sa terase u vodu....sve novo, americki stil [sm=love.gif][sm=sloncek.gif]

gdje i koliko love ?[sm=smiley36.gif]




anidla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 23:17:32)


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: anidla

nasli smo apartman, bukvalno sa terase u vodu....sve novo, americki stil [sm=love.gif][sm=sloncek.gif]

gdje i koliko love ?[sm=smiley36.gif]



40 Eura jer poznajemo vlasnike,nismo ni znali da imaju kucu na moru [sm=smiley36.gif]

Inace je puno skuplje....

Mjesto je izmedju Omisa i Splita, mm je dogovorio sve, ja dobila slike na mail, i jedva docekala da ga nazovem i kazem uzimamo [sm=smiley36.gif]




Zlatija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 23:20:35)


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: anidla

nasli smo apartman, bukvalno sa terase u vodu....sve novo, americki stil [sm=love.gif][sm=sloncek.gif]

gdje i koliko love ?[sm=smiley36.gif]



40 Eura jer poznajemo vlasnike,nismo ni znali da imaju kucu na moru [sm=smiley36.gif]

Inace je puno skuplje....

Mjesto je izmedju Omisa i Splita, mm je dogovorio sve, ja dobila slike na mail, i jedva docekala da ga nazovem i kazem uzimamo [sm=smiley36.gif]

A koliko je inace apartman, mi bi htjeli ici u septembru...ima li hlada???




anidla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 23:20:53)


IZVORNA PORUKA: leona81

@emmy moze li vise info o Puli na pp:)



ako ces vec gore idi na Krk




anidla -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 23:22:11)


IZVORNA PORUKA: Zlatija


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: anidla

nasli smo apartman, bukvalno sa terase u vodu....sve novo, americki stil [sm=love.gif][sm=sloncek.gif]

gdje i koliko love ?[sm=smiley36.gif]



40 Eura jer poznajemo vlasnike,nismo ni znali da imaju kucu na moru [sm=smiley36.gif]

Inace je puno skuplje....

Mjesto je izmedju Omisa i Splita, mm je dogovorio sve, ja dobila slike na mail, i jedva docekala da ga nazovem i kazem uzimamo [sm=smiley36.gif]

A koliko je inace apartman, mi bi htjeli ici u septembru...ima li hlada???



to ti mogu provjeriti pa ti javim ovdje...

ali je idealno ko ima djecu....

javicu sve kad se vratimo, tebi se svakako ne zuri do septembra




Stranica: <<   < Prethodna stranica  120 121 [122] 123 124   Sljedeća stranica >   >>