RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


henna ze -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 19:31:33)


IZVORNA PORUKA: Halimaa

mozda je i ronhil jeftiniji :)) Hvala ti puno na informacijama, sad barem mogu predočit kako će izgledat aBd, i mi cemo biti na velikoj plaži.

pripre,i se da ćeš morati iznajmljivati suncobran i ležaljke..jer nema šanse na vrelom pijesku bez toga..čini mi se suncobran i dvije ležaljke 6 €..nama je bilo dovoljno jer je uvijek neko bio u vodi...
sretno




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 21:52:09)

Amam bas ti hvala na ovom odlicnom linku..ovdje je tako jednostavno sve provjeriti i poslati upit, a prepuno je slika, tako da je sve ocigledno. O cijenama da ne govorim, pa ima za svakoga ponesto [sm=smiley1.gif]




Mir@H -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 22:20:19)

Sve cigarete su naravno dosta jeftinije u cg nego u bih :)
IZVORNA PORUKA: Halimaa

mozda je i ronhil jeftiniji :)) Hvala ti puno na informacijama, sad barem mogu predočit kako će izgledat aBd, i mi cemo biti na velikoj plaži.





niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:12:44)

Evo ja nasla extra ponudu u Ulcinju..ali sudeci po nazivu ulice: Djerane, nije bas na plazi [sm=smiley36.gif]
Ne znam je li se ko zadesio nekad tu, jer ne pise kolika je udaljenost od mora.
Nego i da se mora na Veliku plazu autom koliko kosta cjelodnevni parking? I ove lezaljke, suncobrani..pa opet to onda kosta kao i u HR[sm=zmeden.gif]




Honey3 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:16:09)

niki parking se ne placa,a lezaljke su 5 eura na manjim plazama i 6 eura na vecim[sm=smiley1.gif] A za tu ulicu ne znam[sm=zmeden.gif]




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:19:59)

Pa da, vidis, dok sve zbrojis jednako kao i u HR[sm=smiley13.gif]
Hajde valjda se jedne godine odlucimo i mi otici u CG [sm=smiley36.gif]




Amam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:20:38)

IZVORNA PORUKA: niki83

Amam bas ti hvala na ovom odlicnom linku..ovdje je tako jednostavno sve provjeriti i poslati upit, a prepuno je slika, tako da je sve ocigledno. O cijenama da ne govorim, pa ima za svakoga ponesto [sm=smiley1.gif]


[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




Amam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:22:14)

IZVORNA PORUKA: niki83

Evo ja nasla extra ponudu u Ulcinju..ali sudeci po nazivu ulice: Djerane, nije bas na plazi [sm=smiley36.gif]
Ne znam je li se ko zadesio nekad tu, jer ne pise kolika je udaljenost od mora.
Nego i da se mora na Veliku plazu autom koliko kosta cjelodnevni parking? I ove lezaljke, suncobrani..pa opet to onda kosta kao i u HR[sm=zmeden.gif]


Parking ne placas,a lezaljke i suncobran placas,kao sto cure rekose,ali mozes i svoje donijtei ako hoces/mozes




Amam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:26:43)

Niki djerane ti dodju u blizini Velike plaze,tj pocetak velike plaze,eh sad ne znam na koji smjestajsi mislila,pa da ti otprilike mogu reci koliko je daleko od mora




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:29:04)

Neka Villa Edita [sm=smiley1.gif]
Trazila sam ih na google earth, pa nije bas na pocetku, ima ihihi [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Poslala sam ja jos upita, neka se nadje [sm=jezicek.gif]




Honey3 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:29:12)


IZVORNA PORUKA: niki83

Pa da, vidis, dok sve zbrojis jednako kao i u HR[sm=smiley13.gif]
Hajde valjda se jedne godine odlucimo i mi otici u CG [sm=smiley36.gif]

ni blizu[sm=smiley36.gif]




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:35:42)

Pa ja racunam evo 22 eura po osobi polupansion, plus 10-tak za lezaljke, i jos moras autom na plazu gore-dolje..
Taman ovih 70-tak eurica sto u Hr placamo za polupansion[sm=smiley1.gif]




Honey3 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:47:03)

e ne znam draga,ako ti je malo jeftinije u CG,onda ti je bolje negdje u HR,zbog blizine [sm=smiley1.gif]




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 23:51:04)

Upravu si, put zaista i pravi razliku, inace bismo davno zbrisali, ali eto, bit ce aBd[sm=bravo.gif]




mala_sa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 0:06:44)

Eh evo nas sa friskim info, za sve koji idu u Promajnu [sm=smiley1.gif].
Mi smo se vecreras vratili, i bilo nam je extra. More je bas toplo, nije bilo previse ljudi na plazi; tako da nije bilo uopste pretrpano. Hladovine ima bas bas puno. Sve u svemu nama je jedno od najljepsih mjesta dosada na Makarskoj rivijeri [sm=smiley1.gif].




Emica_sa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 0:07:49)

mala sa koliko para[sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 0:11:04)


IZVORNA PORUKA: niki83

Pa ja racunam evo 22 eura po osobi polupansion, plus 10-tak za lezaljke, i jos moras autom na plazu gore-dolje..
Taman ovih 70-tak eurica sto u Hr placamo za polupansion[sm=smiley1.gif]

a gde je ovo ovoliko para polupansion[sm=smiley1.gif]




maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 0:11:51)

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Eh evo nas sa friskim info, za sve koji idu u Promajnu [sm=smiley1.gif] .
Mi smo se vecreras vratili, i bilo nam je extra. More je bas toplo, nije bilo previse ljudi na plazi; tako da nije bilo uopste pretrpano. Hladovine ima bas bas puno. Sve u svemu nama je jedno od najljepsih mjesta dosada na Makarskoj rivijeri [sm=smiley1.gif] .



sa ovim se slazem u potpunosti




leona81 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 9:00:56)

mi smo u Tivtu placali 3 eur parking za plazu, 6 eur 2 lezaljke i suncobran a nama je trebalo 4 lezaljke dakle 15 eur kad krenemo na plazu bez icega da kupimo tamo...strasno skupo




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 10:00:37)


IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: niki83

Pa ja racunam evo 22 eura po osobi polupansion, plus 10-tak za lezaljke, i jos moras autom na plazu gore-dolje..
Taman ovih 70-tak eurica sto u Hr placamo za polupansion[sm=smiley1.gif]

a gde je ovo ovoliko para polupansion[sm=smiley1.gif]


Villa Edita, Ulcinj [sm=smiley1.gif]




Adana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 10:15:20)

Evo i nas friško sa morETa [sm=smiley1.gif]

Bili smo u Zaotrogu prošlu sedmicu. Bilo je super! Baš nas je pozitivno iznenadilo mjestašce.
Smještaj nam je bio uz samu magistralu na skoro samom izlazu iz Zaostroga. Ali nam je trebalo samo nekih 5-7 minuta lagane šetnje sa djetetom do plaže. Super smještaj, čisto, lijepo, domaćini super, lijepo opremljeno... Plačali smo 30€ apartman sa dvije sobe, u jednoj bračni krevet, a u drugoj krevet na sprat i kauč na razvlačenje. Fina velika terasa sa super pogledom. Roštilj u dvorištu, parking obezbijeđen. Kuhinja super opremljena. Klima koja se dodatno ne naplačuje.

U mjestu imaju dvije prodavnice jedna je Konzum, trafika, nekoliko kafića, restorana, pekare, mjenjačnica, pošta, slastičarna, onih malih kioskia sa suvenirima i sl., koliko sam vidjela ima i ljekarna/ambulanta, na dva mjesta ima i ''''''''zabavni park'''''''' sa onim trampolinama, stolovima za bilijar i jos nekih aparatima, ima i trampolina u vodi, kao i neka napuhana stijena za pentranje i skakanje, pedaline, gliser koji vuče onaj ''''''''padobran'''''''', ma super.
Ima lijepo šetalište uz more, osvjetljeno sa klupama i to se fino može prošetati. Što je meni bilo važno. [sm=smiley1.gif]
Cijene onako, nije neka ogromna razlika u odnosu na naše. Ne da je nema, ali može se podnijeti par dana... Ali da bi moglo biti jeftinije moglo bi, pogotovo roming koji ''''''''zakla''''''''... [sm=hudicek1.gif]
Nismo ništa nosili iz Sarajeva, nešto nismo htjeli rizikovati, a mogli smo komotno jer nas nisu ni pogledali...

Gužve je bilo tu i tamo... Ništa sada strašno, mada nama gužva ne smeta.
More je za moj ukus još uvijek hladno. [sm=smiley22.gif] Poslijepodne i nije toliko loše, valjda se voda malo ugrije, ali da je moglo biti mrvu toplije moglo je vala. [sm=smiley1.gif]

Plaža super, hladovine dovoljno, lijep ulaz u more, Asja je uživala u svakom pogledu. Bilo je dosta djece njenog uzrasta pa se imala i sa kim igrati.

Sve u svemu dobro je bilo, vrijeme nas poslužilo, smještaj i mjesto odlični, ponovili bi rado sve. [sm=smiley36.gif]




hapymum -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 10:20:01)

Adana ima li neki boj telefona,gdje se nalazi,kakve su cijene,koliko ste platili smjestaj,je li soba ili apartman.mi cemo pocetkom septembra ,pa po opisu mi sve odg jer imam bebu od mjesec dana




Zlatija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 12:55:30)


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Eh evo nas sa friskim info, za sve koji idu u Promajnu [sm=smiley1.gif].
Mi smo se vecreras vratili, i bilo nam je extra. More je bas toplo, nije bilo previse ljudi na plazi; tako da nije bilo uopste pretrpano. Hladovine ima bas bas puno. Sve u svemu nama je jedno od najljepsih mjesta dosada na Makarskoj rivijeri [sm=smiley1.gif].

koliko ste placali smjestaj??




hapymum -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 13:02:29)


IZVORNA PORUKA: Zlatija


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Eh evo nas sa friskim info, za sve koji idu u Promajnu [sm=smiley1.gif].
Mi smo se vecreras vratili, i bilo nam je extra. More je bas toplo, nije bilo previse ljudi na plazi; tako da nije bilo uopste pretrpano. Hladovine ima bas bas puno. Sve u svemu nama je jedno od najljepsih mjesta dosada na Makarskoj rivijeri [sm=smiley1.gif].

koliko ste placali smjestaj??

i mene zanima cijena smjestaja.i ako ima neki broj




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 14:19:17)

Promajna vam je malo skuplja od recimo Zaostroga, i cijene smjestaja, i cijene u prodavnicama. Ali je za moj ukus i ljepsa, i malo kulturnija. Ima dosta vise stranaca. Iskreno bolja mi je i od Baskih voda, sveukupan dojam, kad se negdje vec treba odjesti. Baska voda je za vecernji izlazak[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  122 123 [124] 125 126   Sljedeća stranica >   >>