RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Zlatija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 23:29:19)


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: Zlatija


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: zaha


IZVORNA PORUKA: anidla

nasli smo apartman, bukvalno sa terase u vodu....sve novo, americki stil [sm=love.gif][sm=sloncek.gif]

gdje i koliko love ?[sm=smiley36.gif]



40 Eura jer poznajemo vlasnike,nismo ni znali da imaju kucu na moru [sm=smiley36.gif]

Inace je puno skuplje....

Mjesto je izmedju Omisa i Splita, mm je dogovorio sve, ja dobila slike na mail, i jedva docekala da ga nazovem i kazem uzimamo [sm=smiley36.gif]

A koliko je inace apartman, mi bi htjeli ici u septembru...ima li hlada???



to ti mogu provjeriti pa ti javim ovdje...

ali je idealno ko ima djecu....

javicu sve kad se vratimo, tebi se svakako ne zuri do septembra

e super, javi onda da vidimo utiske...imam curicu od godinu dana i treba mi bas nesto konkretno....




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 23:48:12)

devojke jeli neko bio u Porec

kakvi su utisci
preporucujete li [sm=smiley1.gif]


i sta mislite crikvenice ili porec ?




hanabanana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 0:27:21)

[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/318081_10150920932082979_125245051_n.jpg[/img]




Halimaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 0:41:01)

ee hvala žene na odgovorima, doduse, mi idemo busem, znači kola nemamo, ali možda taksi nije skup...Ma Ulcinj smo izabrali zbog dvije stvari, pjeskovite plaže, i normalne atmosfere...Jednom sam se opekla u Neumu od strane neraspoloženih neofašista ...tako da Hrvatima ne bih više...ovakva :)




Mir@H -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 9:55:38)

Halima ja sam bila u Ulcinju prije dvije godine, imali smo smjestaj na velikoj plazi,tako da smo do grada i male plaze isli nekim mini-busem,nesto ko kombi. Puno je jeftinije od taxija,a sigurno je,svi se time voze i preporucuju tu vrstu prevoza. Uglavnom ih imas svakih pola sata,mozda i cesce. Sto se tice kupanja,bilo je puno zena koje su se kupale onako u obicnim dugim suknjama i majicama i sa maramom. Lijep provod ti zelim




leona81 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 10:10:00)


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: leona81

@emmy moze li vise info o Puli na pp:)



ako ces vec gore idi na Krk


ma ne bih na otok...mislili smo selce, crikvenica, novi vinodolski...eventualno pula, opatija...




draguljče -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 11:12:20)

Mislim da sam već pisala, mi ćemo u Petrovac na moru već 5. godinu za redom i nije mi dosadilo., Od svih mjesta u CG dole je najčistije i najkulturnije, a posebno kad ideš s djecom. Mirno je, plaže su velike, a obzirom da je na otvorenom moru voda ne bude puno prljava poslijepodne, a i nije toliko vruće, uvijek pirka neki vjetrić s mora. Meni je super, a bila sam u skoro svim gradovima u CG. Mada i Čanj nije loš, a duplo je jeftiniji. Nalazi se između Petrovca i Sutomora, ima dosta hlada. Mirniji je od Petrovca, ima manje sadržaja, ali je za onog pravog odmora baš super.




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 11:46:54)

mi rezervisali Brela jos davno...a juce mi prijateljica kaze da bi bilo dobro da idemo negdje skupa u neki aprtman u Brelima...a sad nema sanse da nadjem to sto nam odgovara... jer se za Brela sve sto valja u julu rezervise oko NG... vec sam rezervisala savrsen apartman za 2 porodice za 2013 [sm=smiley36.gif]




škorpija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 12:00:58)

crikvenica je za djecu savršena, pješčana plaža, ima hlada, pliće more, ma ekstra




balasgirl -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 12:06:39)


IZVORNA PORUKA: draguljče

Mislim da sam već pisala, mi ćemo u Petrovac na moru već 5. godinu za redom i nije mi dosadilo., Od svih mjesta u CG dole je najčistije i najkulturnije, a posebno kad ideš s djecom. Mirno je, plaže su velike, a obzirom da je na otvorenom moru voda ne bude puno prljava poslijepodne, a i nije toliko vruće, uvijek pirka neki vjetrić s mora. Meni je super, a bila sam u skoro svim gradovima u CG. Mada i Čanj nije loš, a duplo je jeftiniji. Nalazi se između Petrovca i Sutomora, ima dosta hlada. Mirniji je od Petrovca, ima manje sadržaja, ali je za onog pravog odmora baš super.



I meni je Petrovac n/m najbolje mjesto u CG. Već sam pisala, čisto, kulturno, ugodna temp, lijepa plaža, idealno za porodični odmor.




Ninushka -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 12:08:43)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Ninushka

mayra, Sretno!

Mi bi na more sljedeće sedmice ali pojma nemamo gdje. Prvo smo razmišljali o CG tamo imamo i jeftin smještaj ali je CG i daleko a kažu nije kao u HR. Evo već danima tražim smještaj po Makarskoj i okolici, to nam je nekako najbliže a i kvalitet je već poznat (onaj miris borića i mora je nepogrešiv :) )Samo nemam pojma gdje. Ne bih u apartman nego u neku dvokrevetnu sobu pa bi i naša dvogodišnji bebac sa nama. Ima li ko kakav kontakt, broj???

Lavić, znaš li možda koja je cijena dvokrevetnih soba (odnosno sobe s bračnim krevetom) u Tučepima?



mi smo placali krajem juna prije 2 godine 30 eura, villa meri, to je bilo najjeftinije sto smo nasli a da nije daleko od plaze



Tako smo nešto računali da bismo mogli proći. Mi ćemo se po svemu sudeći sljedeće sedmice zaputiti prema Makarskoj rivijeri i tražiti smještaj na slijepo. Strah me toga do neba sa našim dvogodišnjakom, ali to nam je za sad jedina opcija. Kontaktirala sam neke ljude, jedan mi reče da iznajmljuju po principiu "od subote do subote" a mi nismo kontali ostati toliko već 3-4 noći i nazad :) Ja se još uvijek nadam da bismo se negdje mogli smjestiti za 10 eura po osobi, ali očita da nismo bili dugo na moru [sm=smiley36.gif] Doduše moji su mama i tata prošle godine u sezoni plaćali po osobi 10 eura u Makarskoj....Kad vidim ove cifre koje žene spominju, zamanta mi se [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 12:31:49)


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: leona81

@emmy moze li vise info o Puli na pp:)



ako ces vec gore idi na Krk


ma ne bih na otok...mislili smo selce, crikvenica, novi vinodolski...eventualno pula, opatija...

nisam nikad bila u tom dijelu jadrana, a bas bih voljela. jedino sam bila u opatiji i rijeci ali za 1.maj, nisam ljetovala




leona81 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 12:32:06)


IZVORNA PORUKA: škorpija

crikvenica je za djecu savršena, pješčana plaža, ima hlada, pliće more, ma ekstra


imas li neki smjestaj da mi preporucis?:)




leona81 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 12:33:32)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: leona81

@emmy moze li vise info o Puli na pp:)



ako ces vec gore idi na Krk


ma ne bih na otok...mislili smo selce, crikvenica, novi vinodolski...eventualno pula, opatija...

nisam nikad bila u tom dijelu jadrana, a bas bih voljela. jedino sam bila u opatiji i rijeci ali za 1.maj, nisam ljetovala


ja jesam, na ekskurziji u osnovnoj dok sam zivjela u hrv...i jaaako mi se svidjelo...eh sad, ne bih na slijepo s M se zaputila, pa bi da nadjem nesto sigurno...mi bi isli u 8 mjesecu i odgovara nam jer bi isli iz Krajine a to je jako blizu...




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 12:41:45)

znam, dosta krajisnika i zagrepcana ljetuje gore, nama je ipak predaleko. ja sam isla busom u opatiju i rijeku i crkla sam, busom nikad vise definitivno, a autom samo bez djece jednog dana[sm=smiley36.gif]voljela bih pulu obici, ona nam je tada bila daleko, crkli smo iovako od putovanja pa nam se nije dalo jos voziti do pule




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 12:46:17)

ako neko zeli ovih dana na more evo extra povoljnih cjena

http://www.apartments-radicevic.com/#/Accommodation in the Hearth of Dalmatian Coast




Bihter -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 13:10:43)

Ovi Medici bas izgledaju suuupeeer..[sm=bravo.gif] Ja bi na more..danas je najtopliji dan u godini a ja u stanu[sm=smiley19.gif]




Skvo RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 13:57:50)

U granap i na kafu moras ici u drugo mjesto...Moja tetka je bila vikend jedan u Medicima...meni je ovo previse bez icega.[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 14:05:28)

IZVORNA PORUKA: triputmama

devojke jeli neko bio u Porec

kakvi su utisci
preporucujete li [sm=smiley1.gif]


i sta mislite crikvenice ili porec ?


[sm=smiley4.gif]




madam x -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 14:21:48)


IZVORNA PORUKA: škorpija

crikvenica je za djecu savršena, pješčana plaža, ima hlada, pliće more, ma ekstra

Biograd isto tako...mi idemo tamo[sm=smiley1.gif]




MicoTico -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 15:37:19)

Upravo rezervisali za početak avgusta u Drveniku (Gornja Vala). Mm i moji roditelji navalili (i oni će ići sa nama), ja se bila zapalila za Tursku, ali eto...većina pobijedila. Rezervisali smo veliki apartman (2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, klima,parking, 50 m od plaže). Moji roditelji bili prošle godine sa kumovima i kažu da su bili zadovoljni.




HAHA -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 16:17:10)


IZVORNA PORUKA: triputmama

IZVORNA PORUKA: triputmama

devojke jeli neko bio u Porec

kakvi su utisci
preporucujete li [sm=smiley1.gif]


i sta mislite crikvenice ili porec ?


[sm=smiley4.gif]
Mi smo prije dvije godine bili u Istri,u Peroju,to je malo mjesto blizu Fažane,pa smo naveče obilazili obližnja mjesta:Rovinj,Pulu,Medulin,Vodnjan i Poreč.Sva su jako lijepa,ali je velika gužva u sezoni.Ja sam tada bila trudna,pa mi je smetao miris u Poreču,morska trava koju more izbaci kad se osuši.Inače tamo dolaze svjetske "face",puna luka je bila njihovih jahti.Također smo iz Fažane išli na jednodnevni izlet na Brijune,prekrasni su,valjalo bi otići na više dana.Jedan dan smo otišli na plažu u Medulin,previše je gužva,muzika preglasna,za moj ukus.




henna ze -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 18:08:41)

hallima 1,5 ti je prevoz minibusom..samo staneš sa strane na gl cestu..oni furaju i kupe turiste non stop voze tamo vamo do neko doba noći..
mi smo bili blizu velike plaže pa smo išli pješke na plažu..bukvalno 5 minuta..
jednu noć smo otišli do starog grada..čisto da vidimo..
nisam luda za hodanjem..oni džidžama..tako da više nismo ni išli..
cijene hrane su identične kao kod nas..drina čak jeftinija...
ne isplati se kuhati jer je jeftino...




Halimaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 18:25:09)

mozda je i ronhil jeftiniji :)) Hvala ti puno na informacijama, sad barem mogu predočit kako će izgledat aBd, i mi cemo biti na velikoj plaži.




Amam -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2012 18:59:39)


IZVORNA PORUKA: Halimaa

mozda je i ronhil jeftiniji :)) Hvala ti puno na informacijama, sad barem mogu predočit kako će izgledat aBd, i mi cemo biti na velikoj plaži.


Sumnjam da ces se pokajati,ja tamo ljetujem vec godinama,pokrivena sam.

Preporucujem Veliku plazu,kao i smjestaj na istoj,cak imas i dio Velike plaze gdje vecinom dolaze pokrivene zene s porodicama.

Evo ti link pa pogledaj smjestaj http://www.montenegro-traveler.com/sr/Apartmani/Ulcinj




Stranica: <<   < Prethodna stranica  121 122 [123] 124 125   Sljedeća stranica >   >>