RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Hurma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 17:43:34)


IZVORNA PORUKA: lejlaze

Bili smo u hotelu - po 100 KM dan/po osobi - All inclusive.  (djeca gratis). meni bilo suuuuper.


to je [sm=bravo.gif]




Zlatija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 17:44:20)


IZVORNA PORUKA: lejlaze

Bili smo u hotelu - po 100 KM dan/po osobi - All inclusive.  (djeca gratis). meni bilo suuuuper.

sta ste imali ukljuceno u tu cijenu, da li je dorucak, rucak i vecera...i kojji je hotel??




d.dita -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 19:36:03)

Kako je napisala minja i ja sam oduševljena Pelješcem. Godinama su nam prijatelji nudili svoju vikendicu a ja nešto bila skeptična. Sve kontala zabačeno, daleko isl. Međutim, kada sam otišla oduševila sam se. Sva mjesta su predivna, topla, čista voda, lijepe plaže, Neum na 45min, ako ne daj Bože, treba doktor, blizu je i Dubrovnik, tvrđava u Stonu...
Tako da aBd mi opet idemo na Sreser ali tek 1.9. muž može na godišnji. Morat ću na Panoniku hvatati boju!




Hannan -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 20:06:15)

Koja se mjesta preporucuju za djecu sklonu bronhitisima, gdje ima puno borove sume?




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 21:01:09)


IZVORNA PORUKA: Hannan

Koja se mjesta preporucuju za djecu sklonu bronhitisima, gdje ima puno borove sume?

promajna u hr i cini mi se da su zene spominjale u cg ulcinj.




lejlaze -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 21:41:13)

IZVORNA PORUKA: Zlatija


IZVORNA PORUKA: lejlaze

Bili smo u hotelu - po 100 KM dan/po osobi - All inclusive.  (djeca gratis). meni bilo suuuuper.

sta ste imali ukljuceno u tu cijenu, da li je dorucak, rucak i vecera...i kojji je hotel??


hotel Labineca, dorucak, rucak, vecera (sve na bazi svedskog stola - hrana je bila meni super, volim piletinu i ribu, priloga 4 -5 vrsta). od 10 do 23 sata je otvoren bar, imas citav dan pice (sokove, vodu, - pive, vino .....) u 16 sati ima poslijepodnevni snek i kafa. i u 21,30 vecernji snek. za djecu ima animacija. imaju i tereni. plaza je odmah uz hotel.




Alhemicarka -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 21:55:16)


IZVORNA PORUKA: Hannan

Koja se mjesta preporucuju za djecu sklonu bronhitisima, gdje ima puno borove sume?


Cavtat, oni su prije rata imali i liječilište za djecu sa astmom i bronhitisom. Nigdje more ne miriše ko tamo, baš zbog šume, jedini nedostatak su plaže, uglavnom su kamene, imaju šljunčane ali pripadaju kompleksu hotela, Epidarius mislim da se zove taj kompleks. Mislim da je skup, ali je ekstra napucan, mi smo išli na proljeće kad se nije moglo kupati pa smo našli privatni smještaj.




Zlatija -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 22:35:58)


IZVORNA PORUKA: lejlaze

IZVORNA PORUKA: Zlatija


IZVORNA PORUKA: lejlaze

Bili smo u hotelu - po 100 KM dan/po osobi - All inclusive.  (djeca gratis). meni bilo suuuuper.

sta ste imali ukljuceno u tu cijenu, da li je dorucak, rucak i vecera...i kojji je hotel??


hotel Labineca, dorucak, rucak, vecera (sve na bazi svedskog stola - hrana je bila meni super, volim piletinu i ribu, priloga 4 -5 vrsta). od 10 do 23 sata je otvoren bar, imas citav dan pice (sokove, vodu, - pive, vino .....) u 16 sati ima poslijepodnevni snek i kafa. i u 21,30 vecernji snek. za djecu ima animacija. imaju i tereni. plaza je odmah uz hotel.

to je onda super..




klemzi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (28.6.2012 23:42:36)

Je li neko bio u Igalu, kako je tamo?[sm=zmeden.gif]




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 7:54:09)


IZVORNA PORUKA: lejlaze

Bili smo u hotelu - po 100 KM dan/po osobi - All inclusive.  (djeca gratis). meni bilo suuuuper.

ovo je super ponuda tj. cijena, ali bojim se da je u top sezni ovo sve skupa dodje skuplje

ako potrefis ovu cijenu i pocetak ili kraj sezone i dobro vrijeme tada, onda super [sm=bravo.gif]




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 8:05:17)

U septembru bi ovo bilo odlicno..samo nisam upratila gdje je to??




lejlaze -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 8:14:14)

IZVORNA PORUKA: niki83

U septembru bi ovo bilo odlicno..samo nisam upratila gdje je to??


Gradac - hotel Labineca, u septembru od 10.09. cijena dvokrevetne sobe je 96 KM po osobi.




lejlaze -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 8:16:10)

ima na centrotrans stranici cjenovnik




tajcika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 10:25:13)

za ovu cijenu i uslugu u Igranima u Punti mozes biti i u udarnoj sezoni u julu i augustu,a od 08.09.cijena je 79 KM po osobi




hapymum -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 10:33:30)

ja imam bebicu malu.kontali smo u septembru na more,tad ce imati 3 mjeseca pa kontam jel to rano da idemo snjom na more




mama75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 10:38:15)


IZVORNA PORUKA: lejlaze

IZVORNA PORUKA: niki83

U septembru bi ovo bilo odlicno..samo nisam upratila gdje je to??


Gradac - hotel Labineca, u septembru od 10.09. cijena dvokrevetne sobe je 96 KM po osobi.


Super hotel, mi bili za 1. maj. Ima unutrasnji i vanjski bazen, tako da je bas pogodan za pocetak i kraj sezone. U sezoni je preskup, narocito za nas sa 2 djece.




nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 10:45:55)


IZVORNA PORUKA: hapymum

ja imam bebicu malu.kontali smo u septembru na more,tad ce imati 3 mjeseca pa kontam jel to rano da idemo snjom na more

Nije rano s obzirom da je septembar i predpostavimo da nece biti velike vrucine[sm=smiley1.gif]




nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 10:46:31)

Mi standardno i ove godine u Čaklje




animagical -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 10:49:10)

mi cemo po svoj prilici sredinom jula, jedino tada mm moze... jedva cekam, umorna sam od betona




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 10:50:26)


IZVORNA PORUKA: nanika

Mi standardno i ove godine u Čaklje



where the is that[sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 10:52:46)


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: nanika

Mi standardno i ove godine u Čaklje



where the is that[sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]


[sm=sad.gif][sm=sad.gif]

Mislim kod Podgore...

Kako je tamo, koliko plaćate, ja sam čula da su sve sami Česi...




nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 10:55:25)


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: nanika

Mi standardno i ove godine u Čaklje



where the is that[sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]


[sm=sad.gif][sm=sad.gif]

Mislim kod Podgore...

Kako je tamo, koliko plaćate, ja sam čula da su sve sami Česi...

Jeste , prije Podgore, sami Česi, ma ljepota, mi idemo vec 5 godina. Uzmemo Apartman 60 eura ko nama inace je vise [sm=smiley13.gif]




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 10:57:57)


IZVORNA PORUKA: nanika


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: nanika

Mi standardno i ove godine u Čaklje



where the is that[sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]


[sm=sad.gif][sm=sad.gif]

Mislim kod Podgore...

Kako je tamo, koliko plaćate, ja sam čula da su sve sami Česi...

Jeste , prije Podgore, sami Česi, ma ljepota, mi idemo vec 5 godina. Uzmemo Apartman 60 eura ko nama inace je vise [sm=smiley13.gif]


Pa kakve je plaža, ima li hlada, ... ja se sjećam da sam tamo jednom iz Podgore šetala, ... i čini mi se da su Čaklje jedna ulica, ako se ne varam, ko uvalica, tako nešto, ma malo baš baš...




nanika -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 11:00:42)

Sele, jeste, dosta malo mjesto, plaza je super , za djecu idealna, hlada ima onako ali ga je tesko ugrabiti[sm=smiley36.gif]
Mi ponesemo suncobran i ljepota[sm=smiley6.gif][sm=smiley16.gif] ja se inace nikad ne suncam, smeta mi jer imam vene[sm=smiley13.gif]
Navecer prosetamo do Podgore na piće i bas se odmorimo




pocahontas -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (29.6.2012 11:06:42)

htjela sam napisati where the hell is that ali ovo hell mi se omaklo da ga nema [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>