RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


henna ze -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 21:15:07)

niki jesil se skontala šta ćeš?




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 22:05:50)


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: niki83

Pa ja racunam evo 22 eura po osobi polupansion, plus 10-tak za lezaljke, i jos moras autom na plazu gore-dolje..
Taman ovih 70-tak eurica sto u Hr placamo za polupansion[sm=smiley1.gif]

a gde je ovo ovoliko para polupansion[sm=smiley1.gif]


Villa Edita, Ulcinj [sm=smiley1.gif]

http://www.facebook.com/pages/Apartmani-Villa-Edita-Ulcinj/114371395265168
niki jel to ova vila
vidim ovde po osbi , jel da ????
bas dever ide dole pa bi mu preporucila
ali njih je 6-toro ako je po osobi onda skupo bogami




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 23:42:14)

Henno, mi smo vec rezervisali u Promajnoj [sm=smiley1.gif] za 10 dana smo dole aBd.
Triput mama, eh to je ta [sm=smiley1.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2012 23:53:52)


IZVORNA PORUKA: niki83

Henno, mi smo vec rezervisali u Promajnoj [sm=smiley1.gif] za 10 dana smo dole aBd.
Triput mama, eh to je ta [sm=smiley1.gif]

koliko placate?




mala_sa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 10:30:59)


IZVORNA PORUKA: hapymum


IZVORNA PORUKA: Zlatija


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Eh evo nas sa friskim info, za sve koji idu u Promajnu [sm=smiley1.gif].
Mi smo se vecreras vratili, i bilo nam je extra. More je bas toplo, nije bilo previse ljudi na plazi; tako da nije bilo uopste pretrpano. Hladovine ima bas bas puno. Sve u svemu nama je jedno od najljepsih mjesta dosada na Makarskoj rivijeri [sm=smiley1.gif].

koliko ste placali smjestaj??

i mene zanima cijena smjestaja.i ako ima neki broj



Mi smo placali 35€, kuca je jako blizu plaze (nekih 50m), prodavnica je odmah 2 kuce ispod; imali smo terasu, i parking mjesto koje nije natkriveno i nije odmah uz kucu (ali je jako blizu). Nijedan apartman nema pogled na more. Ima ukupno 5 apartmana (jedan je za osoba); a ostali su manji. Kreveti su udobni, i wc je svaki nov i uredan.
Koga zanima, ja cu vam na pp poslati link sa facebook-a na kojem imaju slike apartmana (to je profil od zene kod koje smo bili); i br telefona.




dinaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 10:35:18)

mala_sa salji pp odmah[sm=smiley36.gif]




hapymum -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 10:45:46)


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: hapymum


IZVORNA PORUKA: Zlatija


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Eh evo nas sa friskim info, za sve koji idu u Promajnu [sm=smiley1.gif].
Mi smo se vecreras vratili, i bilo nam je extra. More je bas toplo, nije bilo previse ljudi na plazi; tako da nije bilo uopste pretrpano. Hladovine ima bas bas puno. Sve u svemu nama je jedno od najljepsih mjesta dosada na Makarskoj rivijeri [sm=smiley1.gif].

koliko ste placali smjestaj??

i mene zanima cijena smjestaja.i ako ima neki broj



Mi smo placali 35€, kuca je jako blizu plaze (nekih 50m), prodavnica je odmah 2 kuce ispod; imali smo terasu, i parking mjesto koje nije natkriveno i nije odmah uz kucu (ali je jako blizu). Nijedan apartman nema pogled na more. Ima ukupno 5 apartmana (jedan je za osoba); a ostali su manji. Kreveti su udobni, i wc je svaki nov i uredan.
Koga zanima, ja cu vam na pp poslati link sa facebook-a na kojem imaju slike apartmana (to je profil od zene kod koje smo bili); i br telefona.




moze salji i meni




maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 12:29:08)

i meni :)




veeseelaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 12:31:16)

IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: niki83

Pa ja racunam evo 22 eura po osobi polupansion, plus 10-tak za lezaljke, i jos moras autom na plazu gore-dolje..
Taman ovih 70-tak eurica sto u Hr placamo za polupansion[sm=smiley1.gif]

a gde je ovo ovoliko para polupansion[sm=smiley1.gif]


Villa Edita, Ulcinj [sm=smiley1.gif]

http://www.facebook.com/pages/Apartmani-Villa-Edita-Ulcinj/114371395265168
niki jel to ova vila
vidim ovde po osbi , jel da ????
bas dever ide dole pa bi mu preporucila
ali njih je 6-toro ako je po osobi onda skupo bogami


ja plaćam smješta po 7-8 eura po osobi u Ulcinju, Velika plaža
suncobrani su po 5-6 eura
Hranimo se o svom trošku




Dida79 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 12:44:27)

Trebam savjet[sm=smiley1.gif]
Sestra mi hoce ove sedmice da ide na more i vodi moju djecu bez nas..djeca imaju pasose ali kazu da joj trebamo dati punomoc jer to traze na granici ako ni jedan od roditelja ne ide.
Gdje da izvadim taj papir i da li ona mora biti prisutna ili to mogu sama ja ?




Hurma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 12:47:38)

od oba roditelja, općina koliko ja znam... to se zove "saglasnost"




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 12:53:27)

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: niki83

Pa ja racunam evo 22 eura po osobi polupansion, plus 10-tak za lezaljke, i jos moras autom na plazu gore-dolje..
Taman ovih 70-tak eurica sto u Hr placamo za polupansion[sm=smiley1.gif]

a gde je ovo ovoliko para polupansion[sm=smiley1.gif]


Villa Edita, Ulcinj [sm=smiley1.gif]

http://www.facebook.com/pages/Apartmani-Villa-Edita-Ulcinj/114371395265168
niki jel to ova vila
vidim ovde po osbi , jel da ????
bas dever ide dole pa bi mu preporucila
ali njih je 6-toro ako je po osobi onda skupo bogami


ja plaćam smješta po 7-8 eura po osobi u Ulcinju, Velika plaža
suncobrani su po 5-6 eura
Hranimo se o svom trošku


mi smo po sobi oko 30 eura placali bez hrane al ovo bas mi fina onuda , za ulcinj [sm=smiley4.gif] da bar dorucak ima , da ne palim auto uf

a lezaljke , ustvari satore po 12 eura ali brate lijepi su bili jos sa bebom ko ide preorucujem od srca , zakloni se beba a i mala deca zaspu, stavljala sam sliku ako je nadjem staviczu da vidite na sta mislim




Anoniman -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 12:57:32)

IZVORNA PORUKA: triputmama


[image]http://www4.slikomat.com/11/0816/6o6-PIC-14.jpg[/image]







Dida79 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 12:57:59)


IZVORNA PORUKA: Hurma

od oba roditelja, općina koliko ja znam... to se zove "saglasnost"


Ok hvala ti




damma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 13:15:10)

Evo i mene svjeza s mora, bilo nam je fantasticno. Djeca bila dobra, poslusna, zdrava. Vrijeme bilo dobro, smjestaj, ma sve. Bili u Drveniku, Velikom. Neko pita za dobru hladovinu, meni je drvenik zakon za ljetovanje s djecom. Mi tamo idemo kako se rodio stariji djecak, i sve dosad. Mjesto malo, mirno, uglavnom su porodice s malom djecom. To je moja preporuka.




maja78 RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 13:22:20)


IZVORNA PORUKA: damma

Evo i mene svjeza s mora, bilo nam je fantasticno. Djeca bila dobra, poslusna, zdrava. Vrijeme bilo dobro, smjestaj, ma sve. Bili u Drveniku, Velikom. Neko pita za dobru hladovinu, meni je drvenik zakon za ljetovanje s djecom. Mi tamo idemo kako se rodio stariji djecak, i sve dosad. Mjesto malo, mirno, uglavnom su porodice s malom djecom. To je moja preporuka.


e bas si me obradovala sa ovim postom, ja jedva cekam [sm=bravo.gif]




dinaa -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 15:31:03)


IZVORNA PORUKA: damma

Evo i mene svjeza s mora, bilo nam je fantasticno. Djeca bila dobra, poslusna, zdrava. Vrijeme bilo dobro, smjestaj, ma sve. Bili u Drveniku, Velikom. Neko pita za dobru hladovinu, meni je drvenik zakon za ljetovanje s djecom. Mi tamo idemo kako se rodio stariji djecak, i sve dosad. Mjesto malo, mirno, uglavnom su porodice s malom djecom. To je moja preporuka.

Koliko ste placali smjestaj




damma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 15:34:31)

36 eura trokrevetni apartman, doduse ta je cijena do 01.07. Cini mi se da je 45 u sezoni. Al je na plazi kuca, bas bas blizu.




zvončica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 15:34:50)

Drvenik je super, i Mali i Veliki....al' sad nesto razmisljam o opciji Zaostroga....




Medić* -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 15:43:23)

IZVORNA PORUKA: triputmama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: niki83

Pa ja racunam evo 22 eura po osobi polupansion, plus 10-tak za lezaljke, i jos moras autom na plazu gore-dolje..
Taman ovih 70-tak eurica sto u Hr placamo za polupansion[sm=smiley1.gif]

a gde je ovo ovoliko para polupansion[sm=smiley1.gif]


Villa Edita, Ulcinj [sm=smiley1.gif]

http://www.facebook.com/pages/Apartmani-Villa-Edita-Ulcinj/114371395265168
niki jel to ova vila
vidim ovde po osbi , jel da ????
bas dever ide dole pa bi mu preporucila
ali njih je 6-toro ako je po osobi onda skupo bogami


ja plaćam smješta po 7-8 eura po osobi u Ulcinju, Velika plaža
suncobrani su po 5-6 eura
Hranimo se o svom trošku


mi smo po sobi oko 30 eura placali bez hrane al ovo bas mi fina onuda , za ulcinj [sm=smiley4.gif] da bar dorucak ima , da ne palim auto uf

a lezaljke , ustvari satore po 12 eura ali brate lijepi su bili jos sa bebom ko ide preorucujem od srca , zakloni se beba a i mala deca zaspu, stavljala sam sliku ako je nadjem staviczu da vidite na sta mislim


E mi so prosle godine dobili prepruku za Edita vilu, medjutim nije bilo mjesta, super je, hrana je extra, bilo je 25 eura po osobi, mi bili u komsiluku na 5 min.

Htio nam je dati i po 20 eur ali tek nardni dan ali se nama nije vracalo, pa smo onda nasli za 15 eur apartman. Ove godine imamo i za 10 [sm=smiley36.gif] kod prijatelja ali se dvoumimo jer imamo super ponudu i za Bodrum, pa vidjecemo.




Adana -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 16:02:08)


IZVORNA PORUKA: zvončica

Drvenik je super, i Mali i Veliki....al' sad nesto razmisljam o opciji Zaostroga....



Mi se vratili u subotu iz Zaostroga i bilo nam je oslicno! Imas na prethodonoj strani moj malo duzi post o tome [sm=smiley36.gif], a ima i na FB album...

Mene je bas prijatno iznenadio Zaostrog, lijepa i plaza, i more, ima se gdje i prosetati i kafa popiti, ima skoro sve sto treba. Mi prezadovoljni. [sm=smiley1.gif]




zvončica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 17:05:49)

Adana, vidjela sam tvoje slikice, zato mi se i vrti opcija Zaostroga [sm=smiley1.gif]




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 17:30:31)


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: triputmama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: niki83


IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: niki83

Pa ja racunam evo 22 eura po osobi polupansion, plus 10-tak za lezaljke, i jos moras autom na plazu gore-dolje..
Taman ovih 70-tak eurica sto u Hr placamo za polupansion[sm=smiley1.gif]

a gde je ovo ovoliko para polupansion[sm=smiley1.gif]


Villa Edita, Ulcinj [sm=smiley1.gif]

http://www.facebook.com/pages/Apartmani-Villa-Edita-Ulcinj/114371395265168
niki jel to ova vila
vidim ovde po osbi , jel da ????
bas dever ide dole pa bi mu preporucila
ali njih je 6-toro ako je po osobi onda skupo bogami


ja plaćam smješta po 7-8 eura po osobi u Ulcinju, Velika plaža
suncobrani su po 5-6 eura
Hranimo se o svom trošku


mi smo po sobi oko 30 eura placali bez hrane al ovo bas mi fina onuda , za ulcinj [sm=smiley4.gif] da bar dorucak ima , da ne palim auto uf

a lezaljke , ustvari satore po 12 eura ali brate lijepi su bili jos sa bebom ko ide preorucujem od srca , zakloni se beba a i mala deca zaspu, stavljala sam sliku ako je nadjem staviczu da vidite na sta mislim


E mi so prosle godine dobili prepruku za Edita vilu, medjutim nije bilo mjesta, super je, hrana je extra, bilo je 25 eura po osobi, mi bili u komsiluku na 5 min.

Htio nam je dati i po 20 eur ali tek nardni dan ali se nama nije vracalo, pa smo onda nasli za 15 eur apartman. Ove godine imamo i za 10 [sm=smiley36.gif] kod prijatelja ali se dvoumimo jer imamo super ponudu i za Bodrum, pa vidjecemo.


I Medic, koliko je udaljena Villa Edita od Velike plaze?




Nedi -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 17:40:10)

Evo mi stigli sa prekrasnog vikenda[sm=smiley1.gif]

Bili smo u tucepima 2 noci i u nedjelju u Makarskoj cijeli dan na plazi. Cijena smjestaja 35eura noc, prvi red od mora ali grozno je. Apartman je predvidjen za patuljke. Dorucak i veceru smo pravili a rucak i uzinu u restoranu. Cijena krofne je 8 kuna a 1 kuhani kukuruz 12 kuna, wc 4 kune. U nedjelju je bila guzva da nije bilo mjesta na plazi a i voda je poslijepodne svaki dan bila grozno prljava. Cijena apartmana u sezoni je 70 eura, reko hvala lijepo ali ne zadovoljava nase standarde komotnije je u mom autu nego u Vasem apartmanu.
Sve u svemu vjerovatno cemo u C.goru jer sam se opet razocarala u HR. Nadam se da cu naci povoljen smjestaj i ove godine.

Ako izuzmeno ovo sa apartmanom super nam je bilo. Maleni je uzivao i jedva smo ga izvlacili iz vode, voda je ujutru predobra, cista i onaj miris mora i borovine je nezamjenjiv. Na kraju je rekao da ne zeli da ide kuci nego zeli da zivi zauvjek na moru iako nam je kuca mala.

I da, ako neko ide na granicni prelaz Arzano neka ga izbjegava jer su radovi u toku i ima dobar dio prasnjavog makadama. Bolje je ici na greanicni prelaz Kamensko iako je malo dalje.




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2012 17:44:03)

Bitno je da je Nedi zadovoljan, a mamu i tatu ko sisa [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Sala, naravno.
Lijepo je cuti svjeze utiske i iskustva..slicno smo se mi prosle godine razocarali u Podacama.
Ali eto, dok covjek ne vidi i ne proba, ne vjeruje.[sm=smiley14.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  123 124 [125] 126 127   Sljedeća stranica >   >>