RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


shej -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2014 14:00:09)

Mi cemo abd u crnu goru i ove godine, Bar.. Idemo sa malenim koji ce tada imati 7 mj [sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (30.6.2014 14:01:29)

Mi i ove godine kao i proteklih 19 godina [sm=smiley36.gif] Brela/Jakiruša
isti ljudi, ista plaza, isti plićak ...isti galeb, isti jež ...[sm=smiley1.gif]
jedva čekam [sm=bravo.gif]




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2014 10:56:29)


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: lana32

Žuljana ,predivna plaža,zaista lijepo mjesto . Iskreno ne treba mi aktivnosti ,treba mi odmor,zato sam i tražila apartman s dvorištem ,da se curice mogu i same zabaviti . Samo što dalje od gužve [sm=smiley36.gif]


I ja BAS OVO trazim [sm=smiley1.gif]


Na kojoj ste se plazi kupali[sm=zmeden.gif] je li se autom ide il je u "gradu"?

Autom se ide na onu lijepu plazu u zuljani i ima makadama, mozes i pjeske ako ti nije puno po vrucini hodati 15 ak min.a ima i gradska plaza pjescana samo sto nema hladovine. Mi smo uglavnom bili na gradskoj plazi, tad nisu bile velike vrucine pa nam nije smetalo a nije nam se dalo hodati ni vozati po makadamu do ove lijepe plaze vucine (tako se zove)



Ama znam [sm=smiley36.gif] idemo svake godine [sm=jezicek.gif]

Ali nije bas zgodno to na plazu autom, ne znam da iko hoda, a sto se tice gradske nema hlada.

Tako da ja ovo ne preporucujem iskreno




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2014 11:00:25)

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: lana32

Žuljana ,predivna plaža,zaista lijepo mjesto . Iskreno ne treba mi aktivnosti ,treba mi odmor,zato sam i tražila apartman s dvorištem ,da se curice mogu i same zabaviti . Samo što dalje od gužve [sm=smiley36.gif]


I ja BAS OVO trazim [sm=smiley1.gif]


Na kojoj ste se plazi kupali[sm=zmeden.gif] je li se autom ide il je u "gradu"?

Autom se ide na onu lijepu plazu u zuljani i ima makadama, mozes i pjeske ako ti nije puno po vrucini hodati 15 ak min.a ima i gradska plaza pjescana samo sto nema hladovine. Mi smo uglavnom bili na gradskoj plazi, tad nisu bile velike vrucine pa nam nije smetalo a nije nam se dalo hodati ni vozati po makadamu do ove lijepe plaze vucine (tako se zove)



Ama znam [sm=smiley36.gif] idemo svake godine [sm=jezicek.gif]

Ali nije bas zgodno to na plazu autom, ne znam da iko hoda, a sto se tice gradske nema hlada.

Tako da ja ovo ne preporucujem iskreno

Kako nema[sm=zmeden.gif]
Je napisah gore..imas na onom dijelu gdje je tus, prem stijenama. Imas gore klupe koje su u hladu a na plazi ima 4-5 stabala. Ja bila ove godine bas na toj plazi. Doddue, bio je juni pa je i bilo mjesta [sm=smiley36.gif]




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2014 11:03:19)


IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: lana32

Žuljana ,predivna plaža,zaista lijepo mjesto . Iskreno ne treba mi aktivnosti ,treba mi odmor,zato sam i tražila apartman s dvorištem ,da se curice mogu i same zabaviti . Samo što dalje od gužve [sm=smiley36.gif]


I ja BAS OVO trazim [sm=smiley1.gif]


Na kojoj ste se plazi kupali[sm=zmeden.gif] je li se autom ide il je u "gradu"?

Autom se ide na onu lijepu plazu u zuljani i ima makadama, mozes i pjeske ako ti nije puno po vrucini hodati 15 ak min.a ima i gradska plaza pjescana samo sto nema hladovine. Mi smo uglavnom bili na gradskoj plazi, tad nisu bile velike vrucine pa nam nije smetalo a nije nam se dalo hodati ni vozati po makadamu do ove lijepe plaze vucine (tako se zove)



Ama znam [sm=smiley36.gif] idemo svake godine [sm=jezicek.gif]

Ali nije bas zgodno to na plazu autom, ne znam da iko hoda, a sto se tice gradske nema hlada.

Tako da ja ovo ne preporucujem iskreno

Kako nema[sm=zmeden.gif]
Je napisah gore..imas na onom dijelu gdje je tus, prem stijenama. Imas gore klupe koje su u hladu a na plazi ima 4-5 stabala. Ja bila ove godine bas na toj plazi. Doddue, bio je juni pa je i bilo mjesta [sm=smiley36.gif]



Da ima tu [sm=smiley1.gif]

A gdje kafu popiti, a gdje je smjestaj, [sm=smiley36.gif]

A guzva tu u sezoni

..

[sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2014 15:10:07)

Nama je smjestaj bio blizu gradske plaze, hlad nam nije trebao jer nije bilo bas vruce te godine. Mi ionako kad idemo na more od 12 do 4 popodne provedemo u sobi, djeca spavaju a ja tada pravim rucak pa nam hlad nije bio neophodan. Prosle godine u kleku je bilo bas vruce, ni tamo nema hladovine pa smo kupili suncobran i to nam je bilo dovoljno da se sklonimo sat- dva kad je vruce. Kao sto vec napisah, kad je najgora vrucina ionako smo u sobi




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2014 15:10:25)

Nama je smjestaj bio blizu gradske plaze, hlad nam nije trebao jer nije bilo bas vruce te godine. Mi ionako kad idemo na more od 12 do 4 popodne provedemo u sobi, djeca spavaju a ja tada pravim rucak pa nam hlad nije bio neophodan. Prosle godine u kleku je bilo bas vruce, ni tamo nema hladovine pa smo kupili suncobran i to nam je bilo dovoljno da se sklonimo sat- dva kad je vruce. Kao sto vec napisah, kad je najgora vrucina ionako smo u sobi




samy_lo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2014 16:15:42)

Je li neko vec isao negdje na more? kakvo je vrijeme




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2014 16:19:02)


IZVORNA PORUKA: samy_lo

Je li neko vec isao negdje na more? kakvo je vrijeme


od danas odlicno [sm=smiley1.gif]




Malenaoduvijek -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2014 19:25:49)

pitanje za trpanj.zna li neko za ul.potoci jeli puno daleko od plaze kuca je tacno preko puta igralista.zena kaze 300m
to je ona najduza ulica koja ide skroz do obale




Full Moon -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (1.7.2014 23:11:34)


IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek

pitanje za trpanj.zna li neko za ul.potoci jeli puno daleko od plaze kuca je tacno preko puta igralista.zena kaze 300m
to je ona najduza ulica koja ide skroz do obale


Hmmmm, ja znam za ono djecije igraliste, ako mislis na to?




Malenaoduvijek -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2014 9:14:28)


IZVORNA PORUKA: Full Moon


IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek

pitanje za trpanj.zna li neko za ul.potoci jeli puno daleko od plaze kuca je tacno preko puta igralista.zena kaze 300m
to je ona najduza ulica koja ide skroz do obale


Hmmmm, ja znam za ono djecije igraliste, ako mislis na to?



Pa ne znam jeli to to ne poznajem trpanj zato i pitam[sm=smiley36.gif]




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2014 9:21:11)

IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek

pitanje za trpanj.zna li neko za ul.potoci jeli puno daleko od plaze kuca je tacno preko puta igralista.zena kaze 300m
to je ona najduza ulica koja ide skroz do obale

Ima neki sportski teren, to je prilično blizu Čekoj plaži, koja je ljepša i manje gužve, a do centra ili Rive ima malo hodanja (i uzbrdice)

A Google ima street view u toj ulici na Trpnju pa mozes fino da oajca sve ta je i kako.
https://www.google.com/maps/place/Trpanj/@43.005477,17.273017,892m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0_x_134a5342d5d5ce43:0_x_eb6ef7ae78362fad




Malenaoduvijek -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (2.7.2014 9:27:37)

hvala cinko :-)




leli80 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.7.2014 13:26:27)

IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek

pitanje za trpanj.zna li neko za ul.potoci jeli puno daleko od plaze kuca je tacno preko puta igralista.zena kaze 300m
to je ona najduza ulica koja ide skroz do obale

Ima neki sportski teren, to je prilično blizu Čekoj plaži, koja je ljepša i manje gužve, a do centra ili Rive ima malo hodanja (i uzbrdice)

A Google ima street view u toj ulici na Trpnju pa mozes fino da oajca sve ta je i kako.
https://www.google.com/maps/place/Trpanj/@43.005477,17.273017,892m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0_x_134a5342d5d5ce43:0_x_eb6ef7ae78362fad


A da li ima nekog sadržaja zabavnog karaktera i je li ovo centar, gdje je pristanište brodova?

Kakve su cijene tamo, ima li ko da je već bio ovog ljeta?




damma -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.7.2014 13:41:30)

treba mi kontakt ili link za apartman u biogradu..
pa ako imate pisite, ili ovdje ili pp [sm=smiley1.gif]




leki_4you -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (4.7.2014 13:58:11)

Ima li neko neka iskustva iz CG? Gdje je najbolje s bebom, neki hlad i tako? [sm=jezicek.gif]




samy_lo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2014 13:33:52)

Ja evo danas sa mora..bila sam u Neumu..i bilo mi je prelijepo sa mojim muzekom ;)[sm=bravo.gif]




Full Moon -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2014 15:04:16)


IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek


IZVORNA PORUKA: Full Moon


IZVORNA PORUKA: Malenaoduvijek

pitanje za trpanj.zna li neko za ul.potoci jeli puno daleko od plaze kuca je tacno preko puta igralista.zena kaze 300m
to je ona najduza ulica koja ide skroz do obale


Hmmmm, ja znam za ono djecije igraliste, ako mislis na to?



Pa ne znam jeli to to ne poznajem trpanj zato i pitam[sm=smiley36.gif]



Ma da, po ovoj mapi je bas to ono sto sam i pitala, to je ta ulica, jbg, Trpanj je prcvoljak sam po sebi, mislim nije ti nista aman daleko, ali nije ti ovo ni tik uz plazu, do svake ces morati malo pjeske osim ako nisi u Hotelu i taj red kuca[sm=smiley1.gif]




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2014 16:28:10)

Ako ima ko da se upravo vratio s Jadrana, javljajte kakvo je vrijeme, ima li bure, kakva je voda-može li se kupati....Ja u srijedu krećem za Tučepe, pa da znam šta me čeka[sm=smiley36.gif]




lejla80 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2014 18:59:39)

Čini se ove godine su Hrvati bas podigli cijene smještaja. Ovi apartmani u blizini plaže su skupi boli glava, malo doplatiš i možeš u hotel komotno. Ja planiram u Trpanj, to je mjesto onako baš za moju dušu. Evo trenutno pregovaram oko nekog smještaja, al gazdarica nešto sporo odgovara, valjda neće izdat nekom drugom hehe




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2014 19:24:54)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Ako ima ko da se upravo vratio s Jadrana, javljajte kakvo je vrijeme, ima li bure, kakva je voda-može li se kupati....Ja u srijedu krećem za Tučepe, pa da znam šta me čeka[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley1.gif]
http://www.accuweather.com/en/hr/tucepi/121116/july-weather/121116

more je toplo




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2014 19:42:21)

Prema ovim prognozama samo jedan dan temp.ide do 32 stepena, ostalo je sve niže, pa kod nas je toplije[sm=zmeden.gif]




Visnja RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.7.2014 19:51:49)

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Prema ovim prognozama samo jedan dan temp.ide do 32 stepena, ostalo je sve niže, pa kod nas je toplije[sm=zmeden.gif]


pa to je najbolja temperatura..tj najzdravija ... [sm=smiley1.gif]

najvaznije je da je more toplo i da nema vjetra ....




niki83 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (7.7.2014 16:23:08)

Ima li neko provjeren kontakt za Promajnu?? Neki apartmancic?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  185 186 [187] 188 189   Sljedeća stranica >   >>