RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2014 12:03:13)


IZVORNA PORUKA: babina beba

IZVORNA PORUKA: salmana

aaaaaaaaa zna li ovdje iko da koristi google.com?


Sto ce nam google kad vise vjerujem nasim zenama koje su vidjele i boravile u apartmanima nego slikama apartmana na google!

Kad napisu da je 100 m.od plaze a ono u brdu kilometar[sm=smiley36.gif]




babina beba -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2014 12:05:56)

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: babina beba

IZVORNA PORUKA: salmana

aaaaaaaaa zna li ovdje iko da koristi google.com?


Sto ce nam google kad vise vjerujem nasim zenama koje su vidjele i boravile u apartmanima nego slikama apartmana na google!

Kad napisu da je 100 m.od plaze a ono u brdu kilometar[sm=smiley36.gif]


Ma salis se kuca jeste 100 m od plaze, to mi samo neznamo google koristiti! [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




palachinken -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2014 12:06:26)


IZVORNA PORUKA: salmana

aaaaaaaaa zna li ovdje iko da koristi google.com?

Ja ne znam, niti me interesuje, šejtanska su to posla.




lana32 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (6.6.2014 13:27:59)

I ja sam često bila na Pelješcu ,ali nisam u tom mjestu ,idem isključivo radi djece . Znam za tu cestu ,ali ni u drugim mjestima situacija nije ništa bolja,mnogo je auta ,parkiranja gdje god stignu ,ovdje mi je prevagnulo dvoriste od 5 duluma, teško je naći ipak dovoljno prostranosti da možete pustiti djecu da se igraju . Hvala na info [sm=smiley1.gif]




samy_lo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.6.2014 14:46:22)

caoo..da li je u Neumu bas tako odvratno kako pricaju..kakve su cjene,smjestaj..i da li je sada potreban pasos za Hrvatsku? Hvala




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.6.2014 14:56:20)

Ja sam u Neumu bila prije 7-8 godina i rekla sam nikad više, mada je to naše, ali eto...Jedino su mi ostale u sjećanju one silne stepenice i činjenica da nema gotovo ni jednog borića, pa ako ideš zbog čistog zraka-zaboravi!Ne znam, voljela bih da je drugačije, ali tad je to bilo tako, nadam se da se bar noćni život malo obogatio, jer tad nije bilo ničega..




samy_lo -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.6.2014 14:58:37)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Ja sam u Neumu bila prije 7-8 godina i rekla sam nikad više, mada je to naše, ali eto...Jedino su mi ostale u sjećanju one silne stepenice i činjenica da nema gotovo ni jednog borića, pa ako ideš zbog čistog zraka-zaboravi!Ne znam, voljela bih da je drugačije, ali tad je to bilo tako, nadam se da se bar noćni život malo obogatio, jer tad nije bilo ničega..

Vecina tako kaze..moja prijateljica je isla prosle godine i kaze ako ides da se kupas uredu je,i ako imas dobro drustvo..a ako ides sam onda bolje na bazen :D




azra I ADI -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.6.2014 15:18:18)

Tako nekako, ma ja uopšte nisam imala osjećaj da sam na moru.Živim u Lukavcu i mi imamo Modračko jezero-vjeruj da je ono bilo duplo veće nego taj dio mora tamo, kao da sam otišla na neko osrednje jezero..Samo eto što je voda slana i vidiš 2,3 pedaline...I da, sjećam se još i ježeva, jer sam i kod kuće vadila ježeve bocke iz nogu[sm=smiley36.gif]Što se cijena tiče, tad je bilo povoljno,mada ako se ja ne odmorim i ne uživam tih par dana, džaba mi vala i da je besplatno!




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.6.2014 15:24:57)


IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Ja sam u Neumu bila prije 7-8 godina i rekla sam nikad više, mada je to naše, ali eto...Jedino su mi ostale u sjećanju one silne stepenice i činjenica da nema gotovo ni jednog borića, pa ako ideš zbog čistog zraka-zaboravi!Ne znam, voljela bih da je drugačije, ali tad je to bilo tako, nadam se da se bar noćni život malo obogatio, jer tad nije bilo ničega..


Da potpisem.




ninuska -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.6.2014 15:27:49)


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: salmana

aaaaaaaaa zna li ovdje iko da koristi google.com?

[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Ili si pogriješila temu ili si zločesta, nikako da skontam?


Po tome pola tema na forumu ne bi trebalo postojati, jer za svako pitanje moze se naci info na internetu, a da se 'ne zamaraju' forumasice




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (8.6.2014 15:34:53)

Ne zna, da li sam prije pisala, ali ne mpgu traziti, biti je na odket da ponovim.

Meni je za mora najdrazi hotel i da je uz plazu[sm=smiley36.gif] ne trazim puno jelde[sm=jezicek.gif]

Kome sam smjestaj nije bitan preporucula bih hotel Salines u Podgori i Komodor na Peljescu.

Nalaze se uz plazu i imaju dokicnu zhranu.

info o Komodoru mozete naci na netu, a u Salinesu je, cini mi se, puni pansion u sezoni oko 60KM.

Pa eto, ko voli malo starije sobe, jer fakat odavno nije renovirano, tamo je ekstra. Setaliste u Cakljama meni fantazija, more cisto, piva povoljna, ....





babina beba -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (9.6.2014 10:30:57)

Ja majkama s malom djecom strogo preporucujem Duce, kraj Omisa. Plaza velika pjescana, ima hlada, a za prelaz preko ceste imaju oni tunelici ispod! Navece setnja po Omisu, a ima i Dino park s dinosaursima za djecu!




vila_7 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (9.6.2014 14:10:22)

Meni treba dobra preporuka za :

Dalmaciju bilo gdje , sto jeftiniji smjestaj i sto blize plazi s hladom, ili cak i neki hotelski aganzman ako ima jako jako povoljan ?
Imam dvoje male djece a mozda cak odem i sama pa mi bas sve treba "pri ruci"




elma_87 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (9.6.2014 18:16:52)

Nazalost moram se nadovezati na onaj komentar oko googlanja... Evo googlam vec par dana i ne uspjevam naci smjestaj u drveniku koji je slobodan u periodu koji zelim (druga sedmica ausgusta). Obzirom da nisu svi moguci apartmani izbaceni na internetu, nadala sam se da ce neka od zena ovdje imati prepouku i kontakt nekog apartmana u kojem je nekad bila.
A o cijenama da ne govorim... minimum 65 eura za studio apartman za dvoje...

Neum Ne bih preporucila kao mjesto za djecu jer je visok nivo zagadjenja. Prosle godine je bio toliko visok da su trebali zatvorti plazu (po pravilu). Naravno to niko nije uradio pa je bilo mnogo stomacnih oboljenja i infekcija kod zena (konkretno - moja mama).
I uzasnaaaa je guzva. Ljudi jedno preko drugog u sezoni.

Selebriti gledala sam ovaj hotel Komodor. Cijena mi je prihvatljiva ali me interesuje kakva je hrana. Razmisljam se izmedju polupansiona i all inclusive ali strah me da cu bezveze baciti pare na hranu a necu mnogo toga moci jesti jer ne jedemo svinjetinu. Moze li neki tvoj feedback?




selebriti -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.6.2014 8:48:42)


IZVORNA PORUKA: elma_87

Selebriti gledala sam ovaj hotel Komodor. Cijena mi je prihvatljiva ali me interesuje kakva je hrana. Razmisljam se izmedju polupansiona i all inclusive ali strah me da cu bezveze baciti pare na hranu a necu mnogo toga moci jesti jer ne jedemo svinjetinu. Moze li neki tvoj feedback?


Ja sam bila davno, ali neki moji idu u kamp pored i kazi da se nista nije promijenilo.

Uvijek ima izbro jela za rucak. Hrana je ukusna. All inclusive nije sada nesto aman, ali u svakom slucaju imas da jedes i pijes cijeli dan, samo nije valjda amegalomanski. Vec ono tipa kolac, sokic itd. Tako su meni rekli.

Za te pare se bas isplati i znam ljude koji godinama idu.




elma_87 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.6.2014 17:44:53)

Ipak sam skontala da cu morati naci apartman. Hotel mi ne pase zbog bebe od 10 mj. Nece kupovne kasice pa joj moram spremati jelo :( I totalno sam ocajna jer mi je sve zauzeto.. ccc




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (10.6.2014 18:48:15)

da ponovim, posaljite mi neki kontakt u pp[sm=smiley36.gif]
IZVORNA PORUKA: teacher75

Zna li neko kako se krecu cijene na sreseru u sezoni, tj.druga polovina jula i imate li nekog da preporucite, apartman po mogucnosti dvosobni blizu plaze?





lana32 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.6.2014 8:38:48)

Duče ,predobro mjesto za djecu ,bila prošle godine,ma super za djecu bez obzira na dob. Pješčana plaža,hlad na plaži,plićak u moru ma ljepota. Samo ići od druge polovine jula,jer se u blizini ulijeva rijeka Cetina pa je more na početku hladno ,ali uslovi za malu djecu idealni .




lana32 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.6.2014 8:41:50)

Ja sam ove godine rezervisala Drače , mislim da ima dosta slobodnih apartmana na Sreseru ,inače taj dio Pelješca nema baš veliku gužvu kao druga mjesta po moru .Znam da u Dračama ima dosta toga slobodnog i povoljne cijene. Potraži na netu linkove mjesne zajednice tog mjesta u koji želite ići ,i tamo se može naći dosta lijepih apartmana,koji nisu prijavljeni na stranicama agencija.




Mirkica -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.6.2014 8:45:59)


IZVORNA PORUKA: lana32

Ja sam ove godine rezervisala Drače , mislim da ima dosta slobodnih apartmana na Sreseru ,inače taj dio Pelješca nema baš veliku gužvu kao druga mjesta po moru .Znam da u Dračama ima dosta toga slobodnog i povoljne cijene. Potraži na netu linkove mjesne zajednice tog mjesta u koji želite ići ,i tamo se može naći dosta lijepih apartmana,koji nisu prijavljeni na stranicama agencija.


mi smo prije nekoliko godina bili u Dracama ali samo sa smejstajem svaki dan smo vozili za Zuljanu (mali raj na zemlji) pa smo nakon 7 dana presli u Orebic takodje lijepo ako volis malo vise aktivnosti Drace meni nisu lijepe .




Blue rose RR -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.6.2014 8:53:30)

Mi i ove godine opet u Petrovac :)




mama75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.6.2014 8:55:54)

Drage moje, da li je neka od vas ljetovala u Albaniji? Molim vas da podijelite svoje utiske. Tnx! [sm=smiley1.gif]




lana32 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.6.2014 9:13:51)

Žuljana ,predivna plaža,zaista lijepo mjesto . Iskreno ne treba mi aktivnosti ,treba mi odmor,zato sam i tražila apartman s dvorištem ,da se curice mogu i same zabaviti . Samo što dalje od gužve [sm=smiley36.gif]




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.6.2014 9:19:27)


IZVORNA PORUKA: lana32

Ja sam ove godine rezervisala Drače , mislim da ima dosta slobodnih apartmana na Sreseru ,inače taj dio Pelješca nema baš veliku gužvu kao druga mjesta po moru .Znam da u Dračama ima dosta toga slobodnog i povoljne cijene. Potraži na netu linkove mjesne zajednice tog mjesta u koji želite ići ,i tamo se može naći dosta lijepih apartmana,koji nisu prijavljeni na stranicama agencija.

Zato i idemo sto nema guzve[sm=smiley36.gif]a sreser mi se vise svidja od draca.gledala sam neke linkove al su nabili cijene pa bih radije po preporuci




teacher75 -> RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete??? (11.6.2014 9:21:37)


IZVORNA PORUKA: lana32

Žuljana ,predivna plaža,zaista lijepo mjesto . Iskreno ne treba mi aktivnosti ,treba mi odmor,zato sam i tražila apartman s dvorištem ,da se curice mogu i same zabaviti . Samo što dalje od gužve [sm=smiley36.gif]

Zuljana je super, bili smo prije par god.al mi se cini da su najskuplji od mjesta u tom dijelu, a sreser je malo blizi i jeftiniji pa zato kontamo tamo




Stranica: <<   < Prethodna stranica  183 184 [185] 186 187   Sljedeća stranica >   >>